Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Rapid Vídeň : Záhřeb - 21. října 2021   18:45

Rapid Vídeň
Rapid Vídeň
9' Grüll  • 34' M. Hofmann (Grüll)
2:1
(2:1)
Záhřeb
Záhřeb
24' Oršić  (Ivanušec)
Rapid Vídeň
Gartler – Greiml, Stojković, Ullmann, M. Hofmann (90+2. Wimmer) – Aiwu, Ljubicic – Arase (88. Schick), Fountas (69. Ballo), Grüll – Kara (88. Kitagawa).
Unger, Hedl – Knasmüllner, Wimmer, Schick, Ballo, Grahovać, J. Auer, Kitagawa.
Záhřeb
Livaković – Franjić, Théophile-Catherine, Lauritsen (46. Šutalo) – Ivanušec (76. Moharrami), Menalo, Gojak (46. Baturina), Mišić, S. Ristovski (76. Tolić) – B. Petković (39. Andrić), Oršić.

Pro tuto chvíli je to ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Záhřeb se sice v závěru utkání hodně snažil o vyrovnání, jeho úsilí ale přišlo vniveč. Fotbalisté Vídně nedovolila žádné větší nebezpečí, kvalitní defenziva obstála a díky povedenému prvnímu poločasu tak Rapid získává dnešní zápas ve svůj prospěch.
90+4'
90+4'
Rapid se dobře stáhl a ubránil všechny pokusy soupeře.
90+4'
Žlutou kartu dostává Koja Kitagawa (SK Rapid Vídeň).
90+3'
Kitagawa fauloval Šutala, Záhřeb má poslední šanci na srovnání.
90+2'
Roh Záhřebu ke srovnání nestačil, obránci Rapidu byli silnější hned ve třech soubojích po sobě.
90+2'
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Maximilian Hofmann, přichází Kevin Wimmer.
90'
Sudí bude nastavovat čtyři minuty.
88'
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Kelvin Arase, přichází Thorsten Schick.
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Ercan Kara, přichází Koja Kitagawa.
87'
Žlutou kartu dostává Marko Tolić (GNK Dinamo Záhřeb).
85'
Araseho trápí svalové křeče, za doprovodu lékaře odchází ze hřiště.
83'
Dlouhé přemýšlení hráčů Záhřebu vedlo jen ke střele mimo branku.
82'
Sadegh Moharrami se snaží vymyslet kombinaci ze strany.
81'
Obě strany v dnešním utkání spáchaly každá po patnácti faulech.
79'
Thierno Ballo se k míčí dlouho nedostal, tak se snaží alespoň o dobré napadání.
77'
Záhřeb se drží u balonu, jeho kombinace ale nevedou k žádné střelecké pozici.
76'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Stefan Ristovski, přichází Marko Tolić.
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Luka Ivanušec, přichází Sadegh Moharrami.
75'
Stojković u postranní čáry odvrátil centr Baturiny.
74'
Pohledný skluz v podání Hofmanna ukončil nadějnou akci rychlého Andriče.
72'
Roh Vídně nebyl kopnutý dobře, záhřebský záložník Luka Ivanušec balon dostal do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
71'
Grüllova střela se od obránce Záhřebu odrazila až za brankovou čáru.
69'
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Taxiarchis Fountas, přichází Thierno Ballo.
68'
Dlouhý aut Hofmanna byl nepřesný, u míče je Záhřeb.
67'
Kara se snažil procpat do pokutového území, přes obranný val Záhřebu se mu to ale nepovedlo.
65'
Ercan Kara se dostal do postranního úniku, jeho střílenou přihrávku na osu ovšem zblokoval obránce Záhřebu.
63'
Hofmann vyhrál důležitý souboj u postranní čáry a s balonem tak pokračuje Rapid.
61'
Obránce Vídně Filip Stojković dlouhým kopem rozehrává až na své ofenzivní spoluhráče v záloze.
60'
Paul Gartler si sáhl na balon po zblokované střele a vykopává až na polovinu hřiště.
58'
Záhřeb drž balon, k pokutovému území se však zatím neprobojoval.
56'
Leo Greiml si našel odražený míč a vypálil, branku ale přestřelil.
55'
Vídeň bude zahrávat roh.
53'
Aiwu to s rozehráním standardní situace nemyslel špatně, balon měl i potřebnou razanci, jenže v souboji byl dříve obránce Záhřebu Šutalo.
51'
Už po pěti minutách pobytu na hřišti dostává Baturina žlutou kartu za nebezpečný zákrok na Karu, který zrovna přebíral přihrávku.
50'
Několik faulů na obou stranách příliš nevylepšuje celkový obraz hry.
48'
Přihrávka na Arase sice byla přesná, útočník Rapidu byl však v ofsajdu.
47'
Právě Ljubicic zahrával následný volný přímý kop, obrana Záhřebu ale obstála a míč odvrátila dál od své branky.
47'
Bartol Franjić musel kvůli rychlosti Ljubičiče sáhnout za záchrannou brzdu.
46'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Rasmus Lauritsen, přichází Josip Šutalo.
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Amer Gojak, přichází Martin Baturina.
46'
45+1'
45+1'
Vídeň situaci ubránila a nastavený čas už je u konce.
45+1'
Fountas fauloval Franjiče, Théophile-Catherine bude zahrávat volný přímý kop.
45'
Po vhozeném autu Záhřeb vystřelil na branku, ale pro Gartlera šlo o jednoduchou záležitost.
44'
Oršič zahrává přímý kop ze střední vzdálenosti.
43'
Hosté mohli zaútočit, ale při přechodu k brance odpískala hlavní sudí faul.
41'
Žlutou kartu dostává Komnen Andrić (GNK Dinamo Záhřeb).
40'
Arase hrál rukou a toho si hlavní sudí hned všimla.
39'
Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Komnen Andrić.
37'
Nikým nehlídaný Oršić to zkusil zblízka, ale Gartler jeho střelu po zemi chytá.
35'
Mohl to být další gól, ale domácí Aiwu přestřelil z dobré pozice branku Záhřebu.
34'
Rapid právě vstřelil branku!
Grüllův výkop letěl přímo na hlavičku MAXIMILIANA HOFFMANNA, který usměrnil míč za záda hostujícího brankáře. Asistence: M. Grüll.
33'
Rozhodčí píská další faul. Tentokrát na Grülla. Domácí budou rozehrávat.
30'
Kara v další větší šanci. Tentokrát branku minul.
29'
Faul i na druhé straně. Nyní se hraje bez šancí na branku.
27'
Hlavní rozhodčí píská Gojakův faul na Hofmanna. Domácí budou rozehrávat.
24'
Dinamo Záhřeb právě vstřelilo branku!
Dinamu se aktivita vyplatila a je vyrovnáno! MISLAV ORŠIĆ zpracoval přihrávku před branku a poslal míč za padajícího gólmana Gartlera. Asistence: L. Ivanušec.
23'
Žlutou kartu dostává Leo Greiml (SK Rapid Vídeň). Greiml fauloval Petkoviće a rozhodčí to ihned trestají.
21'
Roh pro hostující celek. J. Mišić však před brankou nenašel vhodného střelce. Gartler tak nemusel zasahovat.
19'
Hostující tým je nyní více na míči, ale Vídeň si předbrankový prostor bezchybně hlídá.
18'
Gojak to zkusil, ale i jeho pokus je zblokovaný. Dinamo je tak stále bez střely na branku.
17'
Hosté jsou nyní u míče a snaží se vytvořit na útočné polovině nějakou akci, která by alespoň trochu ohrozila Gartlera.
15'
Střela domácího Fountase byla zblokována. Gólman Záhřebu nyní zasahovat nemusel.
13'
Livaković si po delší době sáhl na balón. Střelu domácího Kary vykryl famózním zákrokem.
11'
Fauly na obou stranách. Další šanci jsme v posledních dvou minutách neviděli.
9'
Úvodní tlak domácích končí prvním gólem! MARCO GRÜLL dostal přihrávku přímo před bránu, ani chvíli neváhal a nekompromisně zakončil nízkou střelou k levé tyči.
5'
Kara mohl nyní otevřít skóre zápasu,. Domácí hráč dostal přihrávku před branku, ale trefuje pouze připraveného brankáře.
2'
První pokus o šanci na straně domácích, ale Franjić zablokoval střelu a Livaković tak nemusel zasahovat.
1'

SK Rapid Vídeň: Gartler – Greiml, Stojković, Ullmann, M. Hofmann – Aiwu, Ljubicic – Arase, Fountas, Grüll – Kara.
Náhradníci: Unger, Hedl – Knasmüllner, Wimmer, Schick, Ballo, Grahovać, J. Auer, Kitagawa.

GNK Dinamo Záhřeb: Livaković – Franjić, Théophile-Catherine, Lauritsen – Ivanušec, Menalo, Gojak, Mišić, S. Ristovski – B. Petković, Oršić.
Náhradníci: Zagorac, Horkaš – Moharrami, Andrić, Leovac, Tolić, Bulat, Šutalo, Baturina, Perić, Dilaver, Špikić..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.