Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Real Betis : Leverkusen - 21. října 2021   18:45

Real Betis
Real Betis
76' Iglesias
1:1
(0:0)
Leverkusen
Leverkusen
83' Andrich
Real Betis
Bravo – Montoya, Pezzella, González, Miranda (18. Moreno) – G. Rodríguez, W. Carvalho – Joaquín (C) (46. D. Lainez), Fékir, Ruibal (73. Juanmi) – Iglesias (87. José).
Leverkusen
Hrádecký (C) – Frimpong, Tah, Tapsoba, Hincapié (77. Bakker) – Andrich, Demirbay – Bellarabi (77. Paulinho), A. Adli (70. Wirtz), Diaby (90+1. Palacios) – Alario (70. Schick).

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 9:17.
Je konec! Real Betis nakonec remizoval s Bayerem Leverkusen 1:1. Vše podstatné se odehrálo až po změně stran. Domácí se do vedení dostali v 76. minutě, kdy penaltu po ruce soupeře ve vápně potrestal Borja Iglesias. Hosté ale dokázali rychle odpovědět. V 83. minutě vyrovnal Robert Andrich.
90+5'
90+5'
Michael Bakker se v samotném závěru mohl stát hrdinou Leverkusenu! Hráč hostujícího celku střílel zpoza vápna, ale Bravo jeho ránu u pravé tyče vyrazil!
90+4'
Paulinho vyslal do pokutového území přízemní centr. Za jeho pobídkou spěchal Patrik Schick, ale defenziva soupeře si věděla rady.
90+3'
Diaby na pravé straně vybojoval odražený míč, dostal se k odcentrování, ale jeho pobídka skončila v moci připraveného brankáře.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90+1'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Moussa Diaby, přichází Exequiel Palacios.
90'
Leverkusen ustál atak domácího celku z levé strany, nicméně nikdo v červenočerném dresu se k odcentrování nedostal.
89'
Hostující brankář vyrazil na hranici velkého vápna, kde zastavil nepřesnou rozehrávku a ukryl míč do rukavic. Gólman Hrádecký míč nakopl na pravé křídlo.
87'
Žlutou kartu dostává Moussa Diaby (Bayer Leverkusen).
87'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Willian José.
86'
Real Betis se opět usadil na polovině Leverkusenu, jenže akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou do velkého vápna.
85'
Německý celek i po vstřelení vyrovnávací branky pokračuje v útočení. Fotbalisté Leverkusenu se sice tlačí vpřed, ale Betis brání v pevném bloku.
83'
Leverkusen právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Německý celek se dočkal vytoužené branky! Z velké dálky napřáhl ke střele ROBERT ANDRICH, jehož rána skončila za zády brankáře Brava!
82'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna Betisu. Na povedený centr si naskočil Alario, ale jeho hlavička skončila nad břevnem.
81'
Tah si na polovině hřiště pěkně zasekl míč kolem obránce a přenesl hru na levou stranu hrací plochy. Jeho nákop ale skončil v moci zadáků.
80'
Další akce Betisu sice přinesla zakončení, ale vzrušení před brankou Leverkusenu bylo zbytečné kvůi útočnému faulu.
79'
Hostující celek ihned po obdržení úvodní branky posílil složení svého celku na trávníku a tlačí se za vyrovnáním. Leverkusenu už ale moc času nezbývá.
77'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Paulinho.
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Piero Hincapié, přichází Mitchel Bakker.
76'
Real Betis právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil BORJA IGLESIAS, který z penalty napálil míč mimo dosah brankáře!
75'
Sudí nakonec skutečně píská penaltu pro Betis!
74'
Domácí fotbalisté reklamovali ruku jednoho z obránců v červenobílém dresu Leverkusenu! Situaci řeší VAR!
73'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Aitor Ruibal, přichází Juanmi.
72'
Žlutou kartu dostává Germán Pezzella (Real Betis).
Žlutou kartu dostává Piero Hincapié (Bayer Leverkusen).
71'
Wirtz se po pravém křídle ihned po svém příchodu tlačil do blízkosti velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila v rukavicích brankáře.
70'
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Lucas Alario, přichází Patrik Schick.
Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Amine Adli, přichází Florian Wirtz.
69'
Leverkusen se usadil v blízkosti velkého vápna. K odcentrování se dostal Frimpong, jehož nadýchaný centr odhlavičkoval do bezpečí obránce.
68'
Tapsoba byl faulován v souboji na hranici velkého vápna. Sudí tentokrát pro domácího hráče žlutou kartu nevytáhl.
67'
Canales se na pravé straně pokutového území opřel do volného míče a předložil jej před branku. Připravený brankář míč schoval do rukavic.
66'
Domácí se znovu dostali do pokutového území, nicméně nikdo v zelenobílém dresu se nedostal k odcentrování.
64'
Žlutou kartu dostává Edmond Fayçal Tapsoba (Bayer Leverkusen).
63'
Německý celek zahrával rohový kop. Jeho exekuce se chopil Andrich, jehož centr přiletěl na značku pokutového kopu, ale tam kralovala obrana.
62'
Bellarabi prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, ale jeho přízemní centr odkopl do bezpečí Pezzella.
60'
Je za námi hodina hry a stále čekáme na úvodní branku dnešního souboje. Hráči v zelenobílém jsou sice aktivnější, ale nedostávají se do šancí.
59'
Tah poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Frimpong, jenže ani krajní obránce Bayeru Leverkusen se s míčem u nohy nedostal na polovinu soupeře.
58'
Montoya dostal přihrávku na pravou stranu, jenže nikdo v zelenobílém dresu se k odcentrování nedostal. Obrana Bayeru brání pozorně.
57'
Zadáci Realu Betis kombinují na vlastní polovině. Nikdo v zelenobílém dresu domácího celku se zatím za obranu německého celku nedostává.
55'
Lukáš Hrádecký na vlastní polovině vybojoval odražený míč, který odkopl na levou stranu, nicméně tam neměl nikoho v červenočerném dresu.
54'
Real Betis zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se k míči tlačil Joaquín, ale ve vzduchu důrazný Tah jej nenechal zakončit.
53'
Jonathan Tah na levé straně vybojoval odražený míč a nakopl jej na polovinu soupeře. K jeho odkopu se ale nikdo v červenočerném nedostal.
52'
Domácí Lainez si na polovině hřiště skvěle pokryl míč tělem a po souboji se soupeřem se poroučel k zemi.
51'
Žlutou kartu dostává Lucas Alario (Bayer Leverkusen).
50'
Karim Bellarabi se z pravé strany hnal do pokutového území, nicméně obránce v zelenobílém dresu mu fantastickou poziční hrou vystavil stopku.
49'
Alario se hnal do pokutového území za centrem z pravé strany, nicméně přes obránce v zeleném se do zakončení nedostal.
48'
Domácí Real Betis zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se do zakončení nikdo z domácích nedostal.
47'
Real Betis se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku. Na polovině Leverkusenu se hráči v zelenobílém nedostali do zakončení.
46'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Diego Lainez.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce stále čekáme na úvodní branku. Hostující Leverkusen ale vstoupil do dnešního souboje o něco aktivněji. Ve 3. minutě měl obrovskou šanci Adli, jenže Bravo jeho ránu skvěle vyrazil. Ve 27. minutě pak zahrozili i domácí, ale Iglesiasovu ránu zneškodnil skvělým zákrokem brankář.
45'
44'
Nabil Fékir si naběhl na přihrávku do pokutového území, odkud střílel z ostrého úhlu, jenže jeho dělovku srazil obětavý obránce Leverkusenu na roh.
43'
Montoya vybojoval míč na pravé straně hrací plochy, jenže jeho následný nákop skončil v místech, kde kralovala obrana soupeře.
42'
Alario skvěle napadal rozehrávku soupeře, jenže fotbalisté Bayeru Leverkusen se k míči nedostali. Betis tak nadále uklidňuje hru.
41'
Fékir se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka skončila v rukavicích připraveného brankáře soupeře.
40'
Alario se pět minut před přestávkou dostal do hlavičkového souboje na polovině Realu Betis. Od jeho hlavy se míč odrazil do prostoru, kde byli zadáci.
39'
Zadáci Realu Betis uklidňují hru kombinací na vlastní polovině, jenže akce fotbalistů v zelenobílých dresech je hodně pomalá.
37'
Do vápna poslal zajímavý centr Bellarabi, jenže jeho dloubáček se snesl do míst, kde kralovala obrana domácího Realu Betis.
36'
Tah diriguje rozehrávku Leverkusenu na polovině Realu Betis. Fotbalisté v červeném se sice snaží dostat vpřed, ale Betis brání na jedničku.
35'
Alario napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí hráči se dostali na polovinu soupeře, ale jejich akce skončila nepřesným centrem.
33'
Domácí Real Betis nadále kombinuje kolem pokutového území soupeře, jenže akce hráči v zelenobílých dresech skončila přihrávkou do zámezí.
32'
Bellarabi poslal nádherný centr na značku pokutového kopu, kam se tlačil Alario, jenže zadáci domácího Realu Betis míč odehráli do bezpečí.
31'
Bellarabi dostal přihrávku na pravou stranu, prošel s míčem do blízkosti velkého vápna, nicmémě jeho centr byl příliš krátký a skončil u obránce.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím stále čekáme na úvodní branku. Hráči v červenočerných dresech jsou ale o něco aktivnější.
29'
Andrich vybojoval odražený míč na polovině hrací plochy, nicméně jeho přenesení skončilo v zámezí. Rozehrávat bude soupeř.
28'
Fotbalisté Leverkusenu přestáli silnější pasáž soupeře a nyní se tlačí na polovinu Realu Betis. Hráči v zelenobílém se ale rychle vrátili.
27'
Borja Iglesias si v blízkosti velkého vápna navedl míč na levačku a vypálil. Jeho parádní střelu však brankář Hrádecky bez problémů vyrazil!
26'
Hincapie dostal přihrávku na levou stranu, skvěle si míč zpracoval a přenesl hru na pravé křídlo. Jeho nákop ale zastavil hned první zadák.
25'
Tempo hry v posledních minutách poněkud opadlo. Hraje se hlavně ve středu hrací plochy, nicméně ani jeden z týmů se nedostává do šancí.
24'
Tapsoba si dal pozor na rozběhnutého Iglesiase. Hostující stoper odražený míč odkopl bez problémů na levou stranu hrací plochy.
23'
Diaby se z hranice velkého vápna levačkou opřel do míče, ale jeho rána skončila vedle vzdálenější tyčky.
22'
Fékir si naběhl na přihrávku do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho rána skončila nad břevnem.
21'
Tah poslal nákop na levou stranu, kam spěchali hned dva fotbalisté Leverkusenu. Domácí zadáci ale byli u míče dříve.
20'
Real Betis zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území Leverkusenu. Jeho exekuce se ujal Nabil Fékir, ale přízemním centrem daroval míč soupeři.
19'
Zadáci Realu Betis kombinují na polovinu Leverkusenu, nicméně domácí hrají daleko od pokutového území německého mužstva.
18'
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juan Miranda, přichází Alex Moreno.
16'
Demirbay odcentroval z pravé strany do pokutového území, nicméně obrana Realu Betis znovu zasáhla. Hodně dobře zatím brání Pezzella.
15'
Po dalším centru před branku domácího celku se k zakončení dostal aktivní Alario, jenže patou kopačky sklepl míč do rukavic brankáře.
14'
Real Betis kombinuje na vlastní polovině a snaží se hrát s míčem na kopačkách. Nikdo v dresu Bayeru Leverkusen nyní rozehrávku soupeře nenapadá.
13'
Leverkusen zahrával další rohový kop. Demirbay odcentroval na malé vápno, nicméně obrana domácího Betisu byla znovu pozorná.
12'
Leverkusen zahrával v blízkosti pokutového území přímý kop. Centr z pravé strany přiletěl na malé vápno, kde zasáhla obrana Betisu.
11'
Miranda se poté ještě pustil do debaty s hlavním arbitrem, nicméně ten mu dal jasným gestem najevo, že by si měl na podobné výlevy dávat pozor.
10'
Žlutou kartu dostává Juan Miranda (Real Betis).
9'
Borja Iglesias si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, kde si míč dokázal dobře zpracovat, ale už nezakončil. Obránce v červeném k němu včas přistoupil.
8'
Diaby opět prošel po levém křídle do blízkosti pokutového území, kam poslal zpětnou přihrávku, jenže dobíhající Alario vůbec nezakončil.
7'
Nabil Fékir napadal rozehrávku Leverkusenu na jeho polovině. Domácí středopolař dostal obránce německého celku pod tlak, ale míč nevybojoval.
6'
Adli si naběhl na přihrávku na polovinu hrací plochy, nicméně přenesení hry na levou stranu skončilo u dobře postaveného obránce.
5'
Bellarabi se na pravé straně povedenou kličkou zbavil obránce a odcentroval do šestnáctky. Jeho pobídku odkopl do bezpečí Edgar González.
4'
Real Betis kombinuje na polovině hrací plochy a snaží se uklidnit hru po skvělém vstupu Leverkusenu do utkání. Hráči v zelenobílém jsou ale hodně pomalí.
3'
Diaby prošel po levé straně do blízkosti velkého vápna, kam vyslal zpětnou přihrávku, nicméně zakončujícího Adliho skvěle vychytal Bravo!
2'
Alario si naběhl na přihrávku na polovinu soupeře, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl k prvnímu obránci v zeleném dresu.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Leverkusen se ihned vydal do útoku, ale nákop skončil v autu.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí budou hrát v zelenobílém, zatímco Leverkusen oblékne červenočerné dresy.

Real Betis: Bravo – Montoya, Pezzella, González, Miranda – G. Rodríguez, W. Carvalho – Joaquín (C), Fékir, Ruibal – Iglesias.
Náhradníci: Rui Silva – Akouokou, Bartra, Bellerín, Canales, Guardado, Juanmi, D. Lainez, Moreno, V. Ruiz, José.

Bayer Leverkusen: Hrádecký (C) – Frimpong, Tah, Tapsoba, Hincapié – Andrich, Demirbay – Bellarabi, A. Adli, Diaby – Alario.
Náhradníci: Lomb, Luňov – Bakker, Amiri, Kossounou, Palacios, Paulinho, P. Retsos, Schick, Wirtz, Sinkgraven..
Real Betis

Domácí Real Betis zatím prožívá parádní sezónu. V Evropské lize ve dvou duelech rovněž získal už šest bodů a spolu s Leverkusenem se podle očekávání bude bít o první příčku. V prvním kole doma v parádním duelu zvítězil Betis 4:3 nad Celticem. Ve druhém duelu pak zvítězil 3:1 na hřišti Ferencvárose. V domácí lize je Betis až na osmé pozici. O víkendu ale zvítězil na půdě Deportiva Alavés.
Bayer Leverkusen

Hostující Bayer Leverkusen zatím prožívá parádní sezónu. Po dvou odehraných duele v Evropské lize má na kontě šest bodů a patří mu první pozice skupiny G. V úvodním duelu doma Leverkusen vyhrál 2:1 nad Ferencvárosem. Ve druhém kole pak zvítězil vysoko 4:0 na hřišti Celticu. V Bundeslize je Leverkusen po osmi kolech na třetí pozici. O víkendu padl ve šlágru kola s Bayernem Mnichov 1:5.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Realem Betis a Bayerem Leverkusen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.