Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Connah's Quay : HJK Helsinki - 29. června 2017   20:00

Connah's Quay
40' Woolfe
1:0
(1:0)
HJK Helsinki
Danby – Pearson, Smith, Horan, Edwards – Harrison – Poole (77. Wignall), J. Owen, Morris, Woolfe – Wilde.
Rushton – Harwood, Heath, M. Owen, Phillips, Wignall, Williams.
Cătălin Gaman – Mircea Grigoriu, Daniel Mitruti (všichni Rumunsko)
Nantporth Stadium, Nantporth
Uusitalo – Rafinha, Obilor, Patronen, Jalasto – Annan (83. Lappalainen), Yaghoubi – Mensah, Onovo, Savage – Pelvas.
Dahne – Dahlström, Halme, Jallow, Lappalainen, Lingman, Olander.

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu!
Connah's Quay FC senzačně poráží HJK Helsinki 1:0! Domácí vytěžili z minima maximum, když se ve 40. minutě prosadili kuriózní brankou z centru od postranní čáry. Hosté měli ve druhém poločase místy až drtivý tlak, ale za celou dobu se jim nepodařilo najít recept na zataženou obranu soupeře. Z hlediska postupových nadějí je tedy tento souboj zcela otevřený a o postupujícím rozhodne odveta v Helsinkách.
90+5'
90+5'
Domácí obrana si s centrovaným míčem poradila.
90+5'
Hosté budou mít poslední šanci v podobě rohového kopu!
90+3'
Dlouhý balón propadl do vápna k Jalastovi, který byl ovšem zezadu atakován bránícím hráčem a v rozhodující chvíli v podstatě zcela minul balón.
90+2'
Domácí se stále úspěšně brání a jsou blízko velkému úspěchu.
90+1'
Nastavují se čtyři minuty.
90'
Pelvas si naběhl na přihrávku z levé strany, ale zblízka nedokázal trefit bránu.
88'
Hosté se snaží střílet ze všech pozic a po dvou zblokovaných ranách měli nyní k dispozici dva rohové kopy, ale stále to nevede ke kýženému vyrovnání.
86'
Sám faulovaný hráč rozehrál následný přímák a jeho slabá střela byla snadným soustem pro Danbyho.
85'
George Horan chtěl zneškodnit nebezpečný útok HJK, a tak zatáhl za záchrannou brzdu, když zezadu sejmul unikajícího Yaghoubiho. Domácí hráč může být rád, že dostal pouze žlutou kartu.
84'
Obilor střílel zpoza šestnáctky a bránu minul.
83'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Anthony Annan, přichází Lassi Lappalainen.
81'
Hosté dostali k dispozici nepřímý kop z hranic šestnáctky. Pelvas posunul míč Yaghoubimu, který chtěl trefit pravou šibenici, ale míč poslal nad bránu.
79'
Domácím teď vychází sázka na totální obranu. Velšský celek zcela rezignoval na útok a soustředí se na bránění svého velkého vápna. Hosté si naprosto neví rady a přes zahuštěnou obranu se stále nemohou prosadit.
77'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Declan Poole, přichází Ryan Wignall.
74'
Jallow si nabíhal na přihrávku do vápna, ale ve snaze dostat se do zakončení fauloval.
72'
Už se opět hraje. Centr z přímého kopu našel Obilora, ale ten hlavičkoval v těžké pozici a bránu neohrozil.
70'
Brankář Danby si podruhé v zápase vyžádal ošetření, takže hra je přerušena. Po přerušení budou hosté rozehrávat standardku na útočné polovině.
69'
Hosté měli k dispozici další roh, jenže byl mizerně kopnutý, takže Danby bude moci odkopávat od brány.
68'
Obětavá obrana domácích zatím odolává, ale zblokovaných střel a na poslední chvíli odvrácených centrů nebezpečně přibývá. Hraje se výhradně u vápna Velšanů.
68'
Další rohový kop pro celek z Finska.
67'
Míč často nebezpečně poskakuje v domácí šestnáctce. Vyrovnávací branka je na spadnutí! Dočkáme se?
66'
Hosté teď uzamkli domácí tým v jeho velkém vápně a vytvořili si velký tlak. Nakonec je z toho rohový kop.
64'
Hosté se snaží častěji střílet, tentokrát se do míče opřel Savage, ale rána se mu nevydařila.
64'
Rohový kop v podání HJK nebyl nijak nebezpečný.
63'
Dlouhou přihrávku před vápnu si Pelvas předkopl a následně stihl zakončit, jenže jeho střela byla přizvednuta nad břevno!
61'
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Evans Mensah, přichází Ousman Jallow.
61'
Savage se dostal ke střele zpoza šestnáctky, ale rána mu vůbec nesedla.
59'
Na druhé straně zkusil zpoza vápna vystřelit Rafinha, ale jeho přízemní ránu si Danby pohlídal.
57'
Centr před bránu našel Owena, který hlavičkoval dobře k tyči a Uusitalo měl co dělat, aby nepustil míč za svá záda! To byla velká šance domácích!
56'
Savage fauloval blízko vlastní šestnáctky a nabídl tím zajímavou standardku domácímu týmu.
54'
Žlutou kartu dostává Sean Smith (Connah's Quay FC).
51'
Connah's Quay je zatím ve druhém poločase překvapivě aktivní. Domácí hrají útočněji než v první půli a obraz hry je nyní zcela vyrovnaný.
49'
Balón propadl ve vápně k domácímu Morrisovi, který zblízka trefuje jen brankáře Uusitala!
47'
Žlutou kartu dostává Jay Owen (Connah's Quay FC).
Žlutou kartu dostává Anthony Annan (HJK Helsinki).
46'
Centr z pravé strany hledal před domácí bránou Rafinhu, který si však pomohl útočným faulem.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:02.
Hostující HJK mělo celý první poločas optickou převahu, ale fotbal se hraje na góly, takže veselejší může být po prvním poločase domácí celek, za který se ve 40. minutě prosadil Nathan Woolfe jehož centr od postranní čáry propadl překvapivě až do brány finského celku.
45+2'
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
44'
Savage byl faulován na útočné polovině, takže hosté mohou rozehrát přímý kop.
42'
Gól domácího týmu musí být pro HJK trochu šokem. Hosté jsou celý poločas aktivnější, ale momentálně dostávají lekci z produktivity.
40'
Connah's Quay FC právě vstřelil branku!
Obrovská chyba hostujícího brankáře! NATHAN WOOLFE poslal do šestnáctky dlouhý centr až od postranní čáry a balón propadl nikým netečován až ke vzdálenější tyči, od níž se odrazil do brány. Tohle si měl brankář HJK rozhodně pohlídat.
37'
Následný rohový kop HJK nebyl nijak nebezpečný.
36'
Annanovu střelu nepříjemně přizvedl jeden z bránících hráčů a balón málem zapadl pod břevno za bezmocného Danbyho! Míč však nakonec bránu těsně minul a síť rozvlnil jen zvenku, což na chvíli zmátlo některé fanoušky, kteří se již radovali.
34'
Žlutou kartu dostává Michael Wilde (Connah's Quay FC).
33'
Tentokrát se domácí bez potíží ubránili.
32'
Rafinha se opřel do míče z velké dálky a jeho přízemní rána mířila dobře k bližší tyči! Danby vyráží míč na další roh.
30'
Yaghoubi rozehraje roh hostujícího týmu.
27'
Dlouhá kolmice za domácí obranu hledala nabíhajícího Pelvase, jenže ten na míč nedosáhl, a tak balón neškodně doletěl až k Danbymu.
25'
Danby je schopen pokračovat ve hře, takže HJK může rozehrávat od vlastní poloviny.
24'
Danby je stále v péči zdravotnice domácího týmu. Hráči obou týmů využívají pauzu k tomu, aby se občerstvili.
22'
Domácí se po delší době vydali na útočný výlet, ale dlouhé trvání to nemělo. Rozhodčí nyní navíc přerušuje hru, protože brankář John Danby má nějaký zdravotní problém a potřebuje ošetření.
20'
Z hlediště jsou slyšet fanoušci hostujícího týmu, kteří neúnavně podporují své oblíbence. Odmění se HJK gólem? Převaha neustává, ale domácí zatím dobře brání.
18'
Hostující Savage se dostal k odraženému míči a okamžitě vypálil z voleje, ale jeho dělovka proletěla nad Danbyho bránou.
15'
Obrana HJK si se situací snadno poradila a hosté jsou již opět s míčem na útočné polovině.
14'
Jalasto fauloval na vlastní polovině Poolea, takže následuje přímý kop domácích.
12'
Hosté zatím vedou útoky hlavně po své pravé straně, po níž se vysouvají hodně dopředu i obránci Rafinha s Obilorem.
10'
Tým z finského hlavního města má jasnou územní převahu, ale proti němu stojí hodně zatažená obrana domácích, která se snaží nepouštět HJK do střeleckých pozic.
7'
Obilor nevěděl co s balónem, a tak se rozhodl vystřelit z velké dálky, ale rána se mu vůbec nepovedla.
6'
HJK zatím soupeře nepouští k balónu a snaží se najít skulinku v obraně velšského celku.
4'
Obrovská šance hostů! Pelvas se ve vápně dostal do nebezpečné pozice, ale trochu z úhlu nechal jen vyniknout brankáře Danbyho. Ten ovšem vyrazil míč přímo k Onovovi, jehož dorážku nepustil do odkryté brány jeden z obránců domácích.
2'
Začátek je od obou týmů hodně vlažný. HJK teď drží balón na své polovině a s útočením vůbec nepospíchá.
1'

Connah's Quay FC: Danby – Pearson, Smith, Horan, Edwards – Harrison – Poole, J. Owen, Morris, Woolfe – Wilde.
Náhradníci: Rushton – Harwood, Heath, M. Owen, Phillips, Wignall, Williams.

HJK Helsinki: Uussitalo – Rafinha, Obilor, Patronen, Jalasto – Annan, Yaghoubi – Mensah, Onovo, Savage – Pelvas.
Náhradníci: Dahne – Dahlström, Halme, Jallow, Lappalainen, Lingman, Olander.

Rozhodčí: Cătălin Gaman – Mircea Grigoriu, Daniel Mitruti (všichni Rumunsko).
Velšský tým Connah's Quay FC dnes změří síly v rámci prvního předkola Evropské ligy s finským HJK Helsinki. Hosté, kteří momentálně vedou letošní ročník finské ligy, jsou jasnými favority na postup, ale rozhodovat se bude až na trávníku. Dění na hřišti můžete sledovat prostřednictvím našeho textového online přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.