CZ Bělehrad - Irtyš Pavlodar | ONLINE | 20.7.2017 20:30 | Evropská liga (předkola) 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  CZ Bělehrad : Irtyš Pavlodar - 20. července 2017   20:30

Ukončeno
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
10' Donald  • 76' Srnič 
2:0
(1:0)
Irtyš Pavlodar
Irtyš Pavlodar
CZ Bělehrad
Sestavy:
Manojlovic – Stojkovič, Savič, Le Tallec, Andelkovič (C) – Jovičič, Donald – Srnič, Kanga, Ricardinho – Boakye
Náhradníci:
Kahriman – Adzic, Frimpong, Milijas, Pesic, Racic, Ruiz
Irtyš Pavlodar
Sestavy:
Loria (C) – Kislicin, Dautov, Maslac, Stamenkovič, Živkovič – Fonseca, Geteriev, Antonio, Kalinin – Bugaev
Náhradníci:
Kalmykov – Aliyev, Darabayev, Esimov, Fofana, Popov, Shabalin
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:11.
Je dobojováno! Crvena Zvezda Bělehrad naprosto poklidným způsobem postupuje do třetího předkola Evropské ligy. V dnešním zápase si srbský celek hravě poradil s Irtyšem Pavlodar, který byl po celou dobu naprosto bezzubý. Bělehrad tak postupuje do dalších kvalifikačních bojů, v nadcházejícím předkole se utká s pražskou Spartou.
90+5'
Konec zápasu.
90+4'
Laxní ztráta domácího celku vedla k Fofanovo tažení středem hřiště, které skončilo těsně před šestnáctkou. Faulem si pomohl Le Tallec, který zároveň uviděl žlutou kartu.
90+2'
Loria se musel ještě jednou činit, neboť musel vyrážet nebezpečný rohový kop. Hostující brankář si přivodil i nějaké menší zranění.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Donald, přichází Račič.
89'
Na hřišti je i lékařský tým. Vypadá to, že si Donald v předchozím souboji přivodil nějakou menší bolístku.
88'
Donald byl při přechodu středem hřiště podražen, jeden z hostů teď unikl žlutému varování. Karetního ocenění se dožadoval také sám domácí záložník.
87'
Utkání se spíše už jen dohrává. Oba celky jsou si vědomi, že to bude právě srbské mužstvo, kdo postoupí do nadcházejícího předkola.
85'
Maslac na poslední chvíli zachytil Boaykeho kolmici za obranu, domácí fotbalisté si posléze neporozuměli při naprosto triviální rozehrávce.
84'
Kazašské mužstvo se ještě propracovalo k rohovému kopu, který byl ale zahrán přímo na domácí brankáře Manojlovice.
83'
Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Fonseca, přichází Popov.
81'
Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Geteriev, přichází Fofana.
80'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Srnič, přichází Pešič.
79'
Jovičič se opět vyřítil k pokutovému území, tentokráte ale k bleskovému úprku nepřidal úspěšný driblink s kulatým nesmyslem.
78'
Žlutou kartu dostává Srnič (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
78'
O osudu Irtyše je zřejmě již rozhodnuto. Momentálně by kazašský celek potřeboval vstřelit dvě branky, tudíž zápas nemůže jít do prodloužení.
76'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
Je hotovo! Z levé strany si seběhl do šestnáctky Jovičič, který na malým vápně nalezl nohu SLAVOLJUBA SRNIČE, který pohotově vsítil druhou branku svého celku.
75'
Patnáct minut do konce. Srbský celek se přibližuje postupu do dalších kvalifikačních bojů, Irtyš nutně potřebuje vstřelit alespoň jednu branku.
74'
Přízemní centr zablokoval Stamenkovič, posléze Stojkovič už nestihl balón ve vymezeném prostoru.
72'
Ještě před střídáním v domácím táboru se k sympatické střele uchýlil Ricardinho. Pohotová navštívenka končí metr vedle pravé tyče.
71'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Ricardinho, přichází Ruiz.
71'
Tentýž hráč se pokoušel vysunout Boakyeho, který na hrací ploše zachytil zdánlivě ztracený balón. Tento moment ocenili také domácí fanoušci.
70'
Kanga dribloval dobrých deset metrů, posléze tvrdě vypálil na hostující branku. Jeho střela sice měla dostatek razance, tentokráte pokulhávala přesnost.
69'
Další rána byla hodně nepřesná, domácí brankář tak bude vykopávat od své branky.
68'
Konečně se také hosté dostali ke střele. Maslacova přízemní střela byla spíše propagační ránou, Manojlovic jeho projektil v poklidu chytá.
66'
Boayke zboural před šestnáctkou Geterieva. Druhý poločas poukazuje na aktivitu domácího celku, Pavlodar je směrem dopředu zkrátka bezzubá.
65'
Střídání v týmu FC Irtyš Pavlodar: ze hřiště odchází Kislicin, přichází Darabayev.
64'
Kazašský celek se nemůže dostat k souvislejšímu držení míče. Čas se neúprosně krátí, do konce zápasu zbývá necelých pětadvacet minut.
63'
Další nebezpečí! Tentokráte museli hostující fotbalisté odkopávat balón, který směřoval do jejich svatyně. Crvena Zvezda chce zasadit druhý direkt.
61'
Jovičič se nyní rozčiloval, že nebyl zákrok na jeho osobu vůbec odpískán. K míči se ale dostal Kanga, který hezkou ranou trefil pouze tyč, která napíná síť v brance.
60'
Srnič se s exekucí trochu přiblížil, měl k dispozici přímý volný kop kousek od šestnáctky. Lehký bochánek ale opět doputoval na hlavu protihráče.
59'
Žlutou kartu dostává Živkovič (FC Irtyš Pavlodar).
58'
Srnič se opět postavil k rohovému praporku, odkud rozehrál rohový kop. Ten opět nemířil zle, před hostujícím brankářem ale vyšplhal nejvýše do vzduchu Maslac.
57'
Ani domácí ale nepředvádějí zrovna pohledný fotbal. Pravdou je, že se nikam bezhlavě nemusí hnát, mají totiž jednobrankový náskok.
56'
Domácí borci nemají problém s bráněním útočných výpadů soupeře. Irtyš je směrem dopředu naprosto bezzubá.
54'
Jovičič neadresoval Kangovi přesnou přihrávkou, následně se za hlavu chytá Bugaev. Hostující forvard se v předchozím vzdušném souboji srazil s jedním z protihráčů.
53'
Srnič zahrával standardní situaci, která doplachtila do velice zajímavého prostoru. V tomto území se ale pohybovalo hned několik hráčů v bílém, kteří balón odvrátili.
52'
Kanga byl zasažen nohou do dolní části těla, hlavní sudí bez váhání odpískan faul hostujícímu středopolaři.
51'
Hosté opravdu začali o něco aktivněji, i tak se ale nemohou dostat k žádnému vážnějšímu ohrožení branky.
50'
Bělehrad si vybojoval další roh, ten byl opět rozehrán po zemi. Do šestnáctky se pokoušel dostat Le Tallec, jeho záměr ale zastavila obrana Irtyše.
49'
Na opačné straně musel být nadějný protiútok přerušen, neboť byl Boakye přistižen za obranou soupeře – ofsajd.
48'
Hosté se okamžitě dostali k šestnáctce, kde ale neměli proti přesile protihráčů sebemenší šanci.
47'
Začalo nám druhé dějství, rozehrávky se pro změnu chopili fotbalisté kazašského mužstva. Ti musejí ve druhé půli výrazněji přidat na aktivitě.
46'
Začal druhý poločas.
Crvena Zvezda skvěle vstoupila do dnešního utkání, neboť se po deseti minutách prosadil Donald. To bylo ale pro zbytek poločasu naprosto vše, domácí sice měli územní převahu, žádnou další šanci nedokázali zužitkovat. Irtyš Pavlodar musí výrazně zabrat, stále potřebuje vstřelit minimálně jednu branku. Druhý poločas začne přibližně v 21:35.
45+3'
První poločas skončil.
45+3'
Stále ta samá písnička. Centrovaný balón, který odvrátí obrana jednoho z mužstev.
45+2'
Oba celky první poločas už pouze dohrávají. Ještě se k další standarce dostanou hosté, bude se jednat o jednu z posledních akcí před hvizdem.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
43'
Le Tallec byl dalším, kdo ulehl na zem. Hlavní arbitr ale tyto situace nechává plynout dále, tohle určitě více prospívá atraktivitě utkání.
42'
Crvena Zvezda sportovně vrátila balón, na zemi totiž zůstal ležet Stamenkovič.
41'
Hra je nyní hodně často kouskována. Po jednom z faulů se k centru dostal jeden z hráčů Pavlodaru, na malém vápně ale opět odvrátil nebezpečí protihráč.
40'
O několik vteřinek později se pakoval k zemi Kanga, hlavní sudí ale tentokráte nechal pokračovat ve hře. Tedy do momentu, dokud se nesvalil na zem hostující Stamenkovič.
39'
Donald postupoval tak dlouho s míčem, až o něj přišel. Naštěstí pro něj v tom byl ale faul, domácí celek tak zůstane u kulatého nesmyslu.
37'
Fonseca zamýšlel co s míče, nakonec trefil bránícího hráče, balón se ale posléze ještě otřel o nohu hostujícího hráče. Manojlovic bude vykopávat.
36'
Do konce prvního poločasu zbývá necelých deset minut hry. Kazašské mužstvo by mělo výrazně zabrat, pakliže tedy chce postoupit.
35'
Po delší době se k šestnáctce podíval také Irtyš Pavlodar. Bugaev ale nedokázal trefit balón, který k němu směřoval z levé strany.
34'
Má slova mohl popřít Srnič! Domácí záložník se ujal míče za šestnáctkou, odkud jen zhruba o pár centimetrů netrefil prostor u vzdálenější tyče.
33'
Nesledujeme příliš aktraktivní utkání. Jsme svědky poklidných kombinací, kterým schází přesnější zakončení. Více ze hry má ale jednoznačně srbský celek.
31'
Bělehrad se opět prezentoval rozehrávkou nakrátko, po které Kanga skvostně přihrával na Srniče. Tomu chyběl zhruba krok, u míče byl první hostující brankář.
30'
Hodně ostře byl dohrán Andelkovič, domácí mužstvo si přichystalo standardní situaci zhruba z pětatřiceti metrů od branky.
29'
Balón posléze propadl až k Loriovi, který ho svým nákopem uvede zpět do provozní teploty.
28'
Na pravé straně si Srnič zpracoval balón a následně odcentroval směr pokutové území. Tam se vynesla do vzduchu hlava hráče v bílém.
27'
Na zelený pažit pro změnu ulehl Stamenkovič, který má taktéž nějaké menší zranění. Hra je v posledních minut často kouskována.
26'
Oba borci jsou zpátky na nohou, utkání může bez problémů pokračovat. Míče se ujme hostující brankář Loria.
24'
Další roh nebyl o nic lepší, balón sotva doputoval na penaltový puntík. Následný protiútok vyústil ve srážku hostujícího brankáře s Boakyem.
23'
Na druhé straně si hostující tým vybojoval rohový kop, ten byl ale zahrán na přední tyč, kde balón odvrátil forvard Boakye.
22'
Ou! Domácí postupovali v přečíslení dvou na jednoho! Boakye ale zazdil přihrávku pod sebe, na penaltovém puntíku číhal osamocený Andelkovič.
21'
No, co chybělo! Rozehrávka nakrátko vedla v přihrávku na Kangu, který svojí dělovku namířil jen pár čísel vedle vzdálenější tyče.
20'
Hostující pravý obránce Kislicin raději odehrál balón za brankovou čáru, následovat tak bude rohový kop pro domácí barvy.
19'
Crvena Zvezda se nadále drží u balónu, její dnešní soupeř je stažen hluboko ve svém pokutovém území.
18'
Ricardinho hledal stříleným centrem na zadní tyči Kangu, kterému chyběly zhruba dva metry. V opačném případě by domácí záložník zakončoval do odkryté branky.
17'
Nehrálo se dobrou minutu. Hostující Fonseca měl na obličeji i nějaký krvavý šrám, zapotřebí byl tedy lékařský tým.
16'
Na zemi zůstal ležet jeden z hostů, vypadá to ale, že bude pokračovat ve hře.
13'
Pro kazašské mužstvo se ale nic nemění. Stále potřebuje vstřelit minimálně jednu branku, utkání momentálně může jít do prodloužení.
12'
Hosté se okamžitě snažili odpovědět, skrumáž v pokutovém území domácího celku ale odvrátil Le Tallec.
10'
CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
A tu domácí mužstvo proměňuje! Rozehrávky se chopil MITCHELL DONALD, který nesmírně přesným obstřelem posílá srbský celek do vedení.
10'
Kanga byl faulován těsně za šestnáctkou a Bělehradu se tak vyskytla skvělá střelecká pozice z přímého kopu.
8'
Více ze hry má překvapivé Pavlodar, který ale prozatím není ničím nebezpečný pro domácí branku.
7'
Žlutou kartu dostává Stojakovič (FK Crvena Zvezda Bělehrad).
6'
Hostům se ale absolutně nepovedla rozehrávka standardky. Zahrávaný signál přečetli domácí fotbalisté, kteří tak zažehnali nebezpečnou situaci.
5'
Na zemi se ocitl jeden z hráčů kazašského mužstva, hlavní sudí pochopitelně píská nedovolený zákrok.
4'
Bělehrad uklidnil hru a konstruktivní rozehrávkou se chystá k založení útočné kombinace.
3'
S míčem se seznámili také hráči Pavlodaru, kteří ihned narýsovali kolmici za obranu. Ta byla ovšem neúspěšná, hra se tak stěhuje na druhou stranu.
2'
Začalo nám odvetné utkání, k míči se momentálně hráči srbského mužstva, konkrétněji jsou to hráči na pravé straně.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Manojlovic – Stojkovič, Savič, Le Tallec, Andelkovič (C) – Jovičič, Donald – Srnič, Kanga, Ricardinho – Boakye
Náhradníci: Kahriman – Adzic, Frimpong, Milijas, Pesic, Racic, Ruiz

FC Irtyš Pavlodar: Loria (C) – Kislicin, Dautov, Maslac, Stamenkovič, Živkovič – Fonseca, Geteriev, Antonio, Kalinin – Bugaev
Náhradníci: Kalmykov – Aliyev, Darabayev, Esimov, Fofana, Popov, Shabalin.
První zápas

První střetnutí těchto dvou celků skončilo smírně, lepší výchozí pozici si ale zajistil Bělehrad, který dokázal vstřelit branku na půdě soupeře. Irtyš tak bude taktéž muset vstřelit minimálně jednu branku, a pokud možno žádnou neinkasovat.
FC Irtyš Pavlodar

Kazašský celek Irtyš Pavlodar byl před tímto dvojzápasem postaven do role jasného outsidera. Případný postup přes srbský celek by byl největším úspěchem v historii klubu. Pavlodar totiž stačil pokaždé dojít právě do druhého předkola, kde byla jeho cesta ukončena. Naposledy tomu tak bylo v sezóně 2013/14, kdy si Pavlodar vylámal zuby nad bosenským celkem Široki Brijeg.
FK Crvena Zvezda Bělehrad

CZ Bělehrad se sice umístila na první pozici své domácí soutěže, v následných soubojích o titul to byl ale Partizan, který nakonec ukořistil ligový titul. Crvena Zvezda se tak musel spokojit pouze s kvalifikací do Evropské ligy, ve které v úvodním předkole narazila na maltskou Florianu. Výsledky 3:0 a 3:3 dotlačili Bělehrad do druhého předkola, ve kterém se utká právě s Irtyšem Pavlodar.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga pokračuje odvetnými zápasy druhého předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Crvenou Zvezdou Bělehrad a FC Irtyšem Pavlodar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud