Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Fola : Milsami - 29. června 2017   19:30

Fola
Fola
5' Dallevedove  • 80' Hadji
2:1
(1:0)
Milsami
Milsami
81' Platica
Fola
Hym – Laterza, Klein (C), Chrappan, Kirch – Klapp (67. Cvetković), Dallevedove, Muharemović, Saiti (61. Bensi) – Kocur (87. Bechtold), Hadji
Cabral, Cvetković, Suarez, Sacras, Bechtold, Pierrald, Bensi
Antamo, Turunen, Koskiniemi (vš. FIN)
Emile Mayrisch - Esch-sur-Alzette
Milsami
Mitu – Graur, Craciun, Bogdan, Antoniuc – Cojocari (C), Celeadnić (86. Ciobanu) – Platica, Rassulov (85. Rusnac), Antoniciuć – Dulghier (77. Jardan)
Apostolachi, Jardan, Andronić, Ciobanu, Rusnac, Belevschi

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 14:10.
Je dobojováno! Fola Esch nakonec udržela těsnou výhru 2:1! Domácí se v prvním poločase dostali do vedení zásluhou Dallevedoveho! Poté se dlouho bojovalo a na daší branku jsme čekali až do 80. minuty. Domácí Hadji poté přidal druhou branku, jenže o minutu později se podařilo snížit Platicovi! Na víc už ale hostům nezbyl čas. Lucemburský celek si tak do odvety odnáší výsledek 2:1!
90+3'
90+2'
Antoniciuć se dostal ke střele z ostrého úhlu. Jeho rána ale prosvištěla daleko od branky.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Žlutou kartu dostává Cvetković (CS Fola Esch).
88'
Antoniciuć se ujal rozehrávky rohového kopu. Jeho pobídku ale zneškodnil brankář Hym, který míč vyboxoval ven ze šestnáctky.
87'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Kocur, přichází Bechtold.
86'
Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Celeadnić, přichází Ciobanu.
85'
Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Rassulov, přichází Rusnac.
84'
Rassulov se hnal středem hřiště do otevřené obrany domácího celku, ale přihrávku si zpracoval za hranicí ofsajdu.
81'
Milsami Orhei právě vstřelil branku!
Jenže drama přeci jen pokračuje! Hosté z následného útoku přidávají branku! SERGIU PLATICA napřáhl ze střední vzdálenosti a jeho rána skončila za zády domácího brankáře!
80'
Fola právě vstřelila branku! Domácí přidávají druhou branku a podle všeho rozhodují o svém vítězství! Dallevedove našel pěknou přihrávkou do pokutového území SAMIRA HADJIHO, který propálil bezmocného brankáře!
77'
Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Dulghier, přichází Jardan.
76'
Kocur si brousil zuby na prudký centr do šestnáctky, ale v souboji s Bogdanem si pomohl loktem. Hosté budou rozehrávat.
75'
Dallevedove se tentokrát dostal k odraženému míči a ihned vypálil. Hostující brankář Mitu jeho ránu vyrazil mimo tři tyče!
74'
Dallevedove se ujal rozehrávky rohového kopu. Domácí fotbalista naservíroval míč na přední tyč, kde kraloval stoper Bogdan.
70'
Držení míče – 55% – 45%
69'
Cvetković se ihned po svém příchodu na hrací plochu dopustil nedovoleného zákroku. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
67'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Klapp, přichází Cvetković.
66'
Dallevedove mohl přidat svou druhou branku v dnešním utkání. Domácí záložník pálil z hranice velkého vápna, jenže jeho pokus minul branku!
64'
Hadji se při průniku na polovinu soupeře dopustil útočného faulu, když poslal soupeře zatažením za dres k zemi.
62'
Kocur se po levém křídle hnal do útoku, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
61'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Saiti, přichází Bensi.
59'
Domácí Hym vyrazil ven z branky a vrhl se pod nohy hostujícího střelce. Domácí brankář zastavil slibnou šanci Milsami.
55'
Antoniciuć se ujal exekuce přímého kopu. Hostující fotbalista zvolil technickou střelu, kterou zablokovala čtyřčlenná zeď.
54'
Saiti se navíc provinil dalším faulem na vlastní polovině a tentokrát už vidí žlutou kartu.
53'
Saiti se snažil dostat k odraženému míči na hranici pokutového území, jenže v souboji s obráncem si pomohl zatažením za dres.
51'
Platica napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti. Jeho pokus prosvištěl vedle pravé branky.
48'
Mitu se položil pod nohy jednoho ze soupeřů a zablokoval jeho střelecký pokus.
47'
Antoniuc se znovu pustil do souboje s Platicou a znovu odešel jako faulující. Rozhodčí mu dává najevo, že příště to bude za kartu.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Milsami se vydalo do útoku, ale Klein byl připraven a uspěl v hlavičkovém souboji.
46'
První poločas je minulostí! Domácí celek vlétl do dnešního utkání jako velká voda a Dallevedove už v páté minutě hry otevřel skóre. Hosté mohli vyrovnat v 17. minutě, jenže Celeadnić těsně minul branku. Z následného protiútoku se do šance dostal Klapp, jehož střelu zastavila až branková konstrukce. Poté se hrál spíše bojovný fotbal a šancí jsme se už nedočkali. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
44'
Muharemović fauloval Platicu a hosté se ještě v závěru prvního poločasu mohou vydat do útoku.
42'
V posledních minutách se ani jeden z celků nikam nežene. Domácí fotbalisté hrají s míčem a snaží se dohrát první půli bez zbytečných problémů.
39'
Antoniuc si na polovině hřiště vyšlápl ostrým zákrokem na Dallevedoveho, který zůstává ležet v nefotbalové poloze.
35'
Laterza se s míčem sice ocitl za obranou soupeře, jenže radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
34'
Cojocari zkusil štěstí ze střední vzdálenosti. Hostující kapitán vypálil z pětadvaceti metrů, jenže i napodruhé minul branku.
33'
Na hřišti se nám roztrhl pytel s nedovolenými zákroky. Laterza nyní pro změnu fauloval hostujícího Platicu.
32'
Bogdan fauloval unikajícího Hadjiho a může být rád, že za svůj zákrok nevidí žlutou kartu.
30'
Držení míče: 54% – 46%
29'
Dulghier se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, ale Bogdan se do jeho rány obětavě položil a míč zablokoval.
26'
Hostující kapitán Cojocari se ujal exekuce přímého kopu na polovině soupeře. Vysokým centrem všam nenašel nikoho ze spoluhráčů.
25'
Kocur si v blízkosti hostující šestnáctky pomohl zatažením za soupeřův dres a dopustil se faulu. Milsami může zaútočit.
22'
Po dalším rohovém kopu se k hlavičce dostal Mitu, ale také jeho zakončení se soupeřově obraně podařilo zablokovat.
21'
Kocur se ujal exekuce rohového kopu. Po jeho centru se do zakončení položil Klein, jehož ránu srazila obrana na další roh.
18'
Domácí mohli z následného protiútoku navýšit své vedení! Klapp se rychlou kličkou zbavil svého strážce a orazítkoval tyč!
17'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde byl Celeadnić, jehož hlavička prolétla těsně vedle zadní tyče!
16'
Hosté se snad poprvé v utkání dostali do zakončení. Platica vypálil ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus prolétl nad břevnem.
13'
Domácí Klapp se probil s míčem do střelecké pozice a vypálil pravačkou. Ani jeho pokus však nemířil mezi tři tyče.
11'
Celeadnić si na polovině hrací plochy pokryl míč tělem, jenže byl faulován Hadjim. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
10'
Hostující Antoniuc se vydal podpořit hostující ofenzívu náběhem po pravé straně hrací plochy. Jeho pokus ale minul branku.
9'
Hadji obdržel pěknou přihrávku na hranici pokutového území, odkud se opřel do míče a prověři brankáře hostujícího celku.
8'
Domácí celek v úvodních minutách kontroluje průběh hry. Fola kombinuje s míčem na vlastní polovině a soupeři prakticky nepůjčuje míč.
5'
Fola právě vstřelila branku! Domácí celek se hned v úvodu utkání dostává do vedení! Saiti našel přesnou přihrávkou JAKOBA DALLEDEVEDOVEHO, který prostřelil bezmocného brankáře soupeře!
3'
Dulghier se říital sám na soupeřovu branku, ale radost mu pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Lucemburský celek se ihned vydal do útoku, ale obrana soupeře byla pozorná.
1'

CS Fola Esch: Hym – Laterza, Klein (C), Chrappan, Kirch – Klapp, Dallevedove, Muharemović, Saiti – Kocur, Hadji
Náhradníci: Cabral, Cvetković, Suarez, Sacras, Bechtold, Pierrald, Bensi

FC Milsami Orhei: Mitu – Graur, Craciun, Bogdan, Antoniuc – Cojocari (C), Celeadnić – Platica, Rassulov, Antoniciuć – Dulghier
Náhradníci: Apostolachi, Jardan, Andronić, Ciobanu, Rusnac, Belevschi

Rozhodčí: Antamo, Turunen, Koskiniemi (vš. FIN).
CS Fola Esch

Také dnešní domácí celek není zrovna známým týmem. Fola je drobným klubem z Lucemburska. Fola v minulé sezóně skončila až na třetím místě v lucemburské lize. V jejím závěru navíc sbírala spíše porážky a od posledního duelu také neodehrála jediný duel.
FC Milsami Orhei

Milsami je fotbalový trpaslík z Moldavska. V minulé sezóně skončil na třetím místě v soutěži Divizza Nationalla. Od jejího konce ale Milsami neodehrálo ani jeden zápas a dnes to pro něj bude ostrá soutěžní premiéra.
Příjemný podvečer všem příznivcům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi CS Fola Esch a FC Milsami Orhei. Výkop je stanoven na 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.