Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Fola : Östersunds FK - 3. srpna 2017   19:30

Fola
Fola
53' Bensi
1:2
(0:0)
Östersunds FK
59' Somi   • 67' Petterson
Fola
Hym- Laterza, Klein, Chrappan, Sacras- Muharemovič, Bechtold (66. Corral)- Cvetkovic (75. Rocha), Bensi, Saiti (80. Mersch)- Hadji
Cabral- Bernard, Corral, Mersch, Pierrard, Ramcilovic, Rocha
Tohver K. (Est)
Stade Emile Mayrisch (Esch-sur-Alzette)
Keita- Bjorkstrom (46. Ghoddos), Papagiannopoulos, Petterson, Widgren- Mensah, Nouri, Bachirou, Somi (85. Sollander)- Hopcutt (81. Mukibi), Gero
Mils- Bertilsson, Bojanic, Edwards, Ghoddos, Mukibi, Sollander

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou.
Sledovali jsme o hodně lepší druhou půli, ve které padly tři góly. Jako první se prosadil domácí Bensi, jenže o šest minut později vyrovnal Somi. Östersunds nadále tlačil svého soupeře a z toho vytěžil v 67. minutě Petterson vítěznou branku. Östersunds tak vítězí 1:2, celkově 1:3 a zaslouženě postupuje do další fáze. Soupeře se dozví zítra a onlajny u toho nebudou chybět!
90+3'
90+2'
Nepřesná kombinace končí u brankáře Keity, který nejspíš ukončí celé utkání.
90+1'
Östersunds už odkopává všechny míče na polovinu domácí Foly, která se ještě snaží aspoň o pěknou kombinaci.
90'
Rozhodčí Tohver se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Fola ještě zkouší napadat, ale hosté si to hlídají a už se pomalu radují z dalšího postupu a sběru bodů do koeficientu Švédska.
88'
Keita našel přesným centrem Mukibiho, který byl faulován.
87'
Ten byl nepřesně zahrán, protože míč měl rotaci takovou, že skončil až za brankovou čarou.
86'
Rohový kop pro domácí mančaft.
85'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Somi, přichází Sollander.
84'
I hostující trenér vyčerpá všechny tři možnosti ke střídání.
83'
Zápas se již dohrává, není k vidění dynamika ani větší snaha.
82'
Gero se potkal s míčem v době, kdy byl v ofsajdovém postavení. Postranní sudí si toho všiml a mává.
81'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Hopcutt, přichází Mukibi.
80'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Saiti, přichází Mersch.
79'
Domácí trenér si připravil své poslední střídání v utkání.
78'
Widgren si pohrál s Muharemovičem a zápas začíná připomínat exhibici.
77'
Bensi se zhruba z třiceti metrů pokusil o střelu, jenže Petterson ránu učebnicově zblokoval.
76'
Po nepřesné přihrávce budou mít domácí vhazování poblíž brány brankáře Keity.
75'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Cvetkovic, přichází Rocha.
74'
Domácí trenér již připravil své druhé střídání v utkání.
73'
Ti absolutně nikam nespěchají a dobře ví, že postup již mají na dosah ruky.
72'
Ten poslal dlouhý výhoz na Mensaha, který si krásně zpracoval míč, který posunul na své obránce.
71'
Nepřesná kombinace domácích končí u Keity.
70'
Další faul ze strany domácích, kterým začínají docházet síly.
69'
Fola sice drží míč, jenže je to úplně k ničemu, žádné střely ani snaha.
68'
Domácí Fole nejspíš končí jedna velká pohádka v předkolech, Östersunds je již jedno kolo od Evropské ligy, kdy dokázalo vyřadit slavné Galatasaray.
67'
Östersunds právě vstřelil branku! Nouri vyslal fantastický centr, na který si nejvýše naskočil TOM PETTERSON, který se trefuje do černého. Fola to již bude mít neskutečně těžké.
66'
Střídání v týmu CS Fola Esch: ze hřiště odchází Bechtold, přichází Corral.
65'
Žlutou kartu dostává Chrappan (CS Fola Esch).
64'
Östersunds bude mít zajímavou standardní situaci.
63'
Roh nepřinesl žádné větší vzrušení, nicméně domácí jsou nadále aktivnější.
62'
Rohový kop pro domácí celek.
61'
Fola je po inkasovaném gólu téměř vždy u míče, jenže zatím v bezpečné vzdálenosti od Keity.
60'
Jedno je již jasné, prodloužení dnes neuvidíme.
59'
Östersunds právě vstřelil branku! GABRIEL SOMI střílí neskutečně důležitý gól po obrovské hrubce celé obrany a brankáře Hyma.
58'
Saiti předvedl krásný únik, jenže v pokutovém území nedokázal obejít nově příchozího Ghoddose.
57'
Nouri byl škaredě faulován. Sacras může být rád, že neobdržel žádnou kartu.
56'
Östersunds je opět v držení míče. Jsem zvědav, co nám tito švédští borci předvedou.
55'
Ofsajdové postavení Hopcutta.
54'
Hosté jsou jak opařeni. Z obrovského tlaku nic nebylo a navíc inkasovali.
53'
Fola právě vstřelil branku! STEPFANO BENSI si krásně vyskočil v pokutovém území na míč a střílí velice důležitou branku. Domácí z ničeho vytěžili všechno co šlo.
52'
Jejich útočná potence ale nebyla velká, hosté jsou opět u míče.
51'
Opět se v útoku Östersundss nic závratného nestalo, Hym drží míč v náručí a snaží se rychle rozehrát.
50'
Fola se ve druhém poločase ještě nedostala k míči a měla by se rychle vzpamatovat, jinak je to jejich poslední poločas v letošních předkolech.
49'
Hostující tým se snaží rozhodnout celé utkání tím ,že vstřelí branku.
48'
Rohový kop pro švédský celek, který je aktuálně ve své lize na pátém místě.
47'
Östersunds vstoupil do druhé půle o poznání aktivněji, než v té první.
46'
Střídání v týmu Östersunds FK: ze hřiště odchází Bjorkstrom, přichází Ghoddos.
46'
Sledovali jsme velice defenzivní a velice takticky svázanou první půli. Není se čemu divit, díky výsledku z prvního utkání je nadále vše otevřené, ale hodně to škodí předvedené hře.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45'
45'
Rozhodčí Tohver se rozhodl, že nenastaví ani jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Hym drží balón u kopaček a čeká nejspíš na odpískání poločasu.
43'
Pěkná akce hostujícího celku, avšak stále jsou bez střely na bránu, protože jim chybí kvalitnější finální zakončení a hlavně finální přihrávka.
42'
Chrappanův centr na Hadjeho byl nepřesný. Petterson je u míče.
41'
Hra je hodně rozkouskovaná, protože je hodně vhazování a faulů.
39'
Nepřesná kombinace domácích končí v zázemí.
38'
Ta byla zahraná na krátko. Fola stále drží míč a čeká na nějaké okýnko v obraně hostů.
37'
Östersunds v posledních sekundách neustále fauluje a proto mají domácí velkou spoustu standardek, stejně jako v tomto případě.
36'
Cvetkovic dal krásné jesle Widgrenovi, následně poslal míč na Laterzu, jenže jeho pokus o centr byl katastrofický.
35'
Z něho si domácí opět nic nevytvořili. Hosté spěchají do rychlé protiakce.
34'
Další standardní situace pro domácí celek.
33'
Na této standardce se ukázalo, že to bylo příliš daleko a obrana hostů stihla včas sklapnout své pasti.
32'
Postižený hráč je již v pořádku a Fola bude zahrávat standardní situaci zhruba ze čtyřiceti metrů.
31'
Muharemovič se skácel na zem po tom, co ho Hopcutt atakoval loktem do oblasti hlavy.
30'
Dalším útočným faulem se provinil Nouri.
29'
Laterza je dnes v obranné činnosti výborný, opět si poradil s rozběhnutými švédskými hráči.
28'
Widgren krásnou patičkou našel rozběhnutého Gera, jenže ten si opět nedokázal poradit s dotěrným obráncem.
27'
Kop sice dobře letěl na Hopcutta, jenže ten nedokázal porazit v hlavičkovém souboji vyššího Chrappana.
26'
Roh nepřinesl kýžený efekt. Keita má míč v moci a všichni, co jsou na stadionu čekají, co provede.
25'
Sacras bez bázně a hany skočil do útoku a výborným pohybem došel až k vápnu, kde se pokusil o centr, jenže Bjorkstrom se stihl vrátit a míč odvrátil na rohový kop.
24'
Ofsajdové postavení hostujícího Gera.
23'
Bensi si špatně pokryl tělem míč a celou akci musel hasit Cvetkovic.
22'
Hosté mají sice dlouhodobý tlak, jenže ještě se jim nepoštěstilo kvalitně vystřelit.
21'
Rozhodčí Tohver musel řešit první komplikaci, neboť na půlicí čáře se pušťuchovali dva hráči. Celou situaci vyřešil tím, že Muharemovič obdržel žlutý kartónek za odměnu.
19'
Nepřesná rozehrávka Östersunds končí u záložníka Bensiho.
18'
Slovenský obránce Chrappan zkoušel dlouhým centrem hledat Saitiho, jenže ten nebyl dostatečně vysoký, aby míč kvalitně zpracoval.
17'
Fola je v posledních sekundách v mírném obranném bloku, nicméně průběh utkání kontrolují a nepouští soupeře k ohrožení, ba dokonce ani ke střele.
16'
Hopcutt byl zdvojený bránicí dvojicí, kteří posunuli míč na Hyma, který vykopává do bezpečí.
15'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, jenže Östersunds je opět u míče, protože Klein vykopl míč až na svoji útočnou polovinu.
14'
Widgren se snažil kombinovat s Bachirou, jenže přes bránicí blok se neprobili, alespoň získali výhodu rohového kopu.
13'
Papagiannopoulos si zkušeně pohrál s Bensim, který ho neúnavně napadal.
12'
Somi se pokoušel proháčkovat přes dobře bránicího Laterzu, jenže to skončilo stejně, jak před pár minutami Hadjimu, tedy že si pommohl útočným faulem.
11'
Do ofsajdového postavení se chytil nepozorný domácí hrotový útočník Hadji.
10'
Hostům se nedaří útočná fáze hry, důkazem je toho nepřesná přihrávka Mensaha.
9'
Útočným faulem se provinil Hadji.
8'
Velká šance domácí Foly! Saiti odcentroval do pokutového území, kde číhal úplně volný Muharemovič, jenže ten svoji hlavičku umisťuje pouze vedle levé tyče.
7'
Laterza dobrým pohybem vybojoval zajímavou standardní situaci.
6'
Bechtold skvěle vystihl přihrávku Nouriho na Gera a domácí jsou opět u míče.
5'
Östersunds je poprvé na míči a snaží se kombinovat zhruba na polovině hřiště.
4'
Roh nepřinesl žádné větší nebezpečí, ale domácí jsou nadále v útoku.
3'
První rohový kop v zápase a také pro domácí hráče.
2'
Domácí fanoušci jsou sice na malém stadionu, jenže i tak vytvářejí báječnou atmosféru.
1'
Fola oblékla tradiční červené dresy, Östersunds oblékl bílé dresy.
1'
Hráči už jsou na hřišti.

CS Fola Esch: Hym- Laterza, Klein, Chrappan, Sacras- Muharemovič, Bechtold- Cvetkovic, Bensi, Saiti- Hadji
Náhradníci: Cabral- Bernard, Corral, Mersch, Pierrard, Ramcilovic, Rocha

Östersunds FK: Keita- Bjorkstrom, Papagiannopoulos, Petterson, Widgren- Mensah, Nouri, Bachirou, Somi- Hopcutt, Gero
Náhradníci: Mils- Bertilsson, Bojanic, Edwards, Ghoddos, Mukibi, Sollander.
První vzájemný zápas mezi Östersundsem a luxemburskou Folou skončilo nejtěsnějším možným vítězstvím a to 1:0, kdy se v 50. minutě prosadil Bachirou. Utkání bylo velmi vyrovnané a můžeme se těšit na další nervy drásající utkání.
Östersunds měl v prvním předkole volno. V druhém ho čekal slavný a silný turecký tým Galatasaray. Švédský tým se ovšem nezalekl a v domácím utkání překvapil celou Evropu, když zvítězil 2:0. Kdo si myslel, že turecký tým v druhém utkání zabere a postoupí ,tak se spletl. Östersunds hrál nadále výborně a na konci druhého utkání mohl slavit remízu 1:1, která nikdy není k zahození proti tak silnému soupeři.
Fola prožívá skvělé předkolo, když v prvním vyřadila Milsami po výhře 1:2 a remízou 1:1. V druhém předkole se střetli s těžkým soupeřem z Ázerbajdžánu, konkrétně s Interem Baku. První utkání sice prohráli 1:0, jenže na domácím trávníku zničili svého soupeře 4:1 a slaví zasloužený postup.
Hezký den u sledování druhého zápasu třetího předkola o Evropskou ligu mezi Folou a Östersundsem. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.