Jelgava - Ferencváros | ONLINE | 6.7.2017 17:30 | Evropská liga (předkola) 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Jelgava : Ferencváros - 6. července 2017   17:30

Ukončeno
Jelgava
Jelgava
0:1
(0:1)
Ferencváros
Ferencváros
38' Priskin  
Jelgava
Sestavy:
Ikstens – Šlampe, Ošs, Redjko (C), Klimaševičs – Alhinho (89. Lazdinš), Bakmaz (70. Razulis) – Jaudzems (58. Grigavicius), Kluškins, Kauber – Ledesma
Náhradníci:
Sinelnikovs, Grigaravičius, Peroplotkins, Razulis, Heh, Kruminš, Lazdinš
Rozhodčí
Muntean – Bodean, Ermischin (vš. MDA)
Olympijské centru Zemgale, Jeldava
Ferencváros
Sestavy:
Dibusz – Lovrencsics, Koch, Leandro, Botka (76. Csernik) – Varga (72. Pedro), Gorriarrán, Gera (C) (77. Hajnal), Moutari – Bole, Priskin
Náhradníci:
Kundrak, Batik, Hajnal, Csernik, Varga, Lovrencsics
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 15:16.
Je dobojováno! Skončila nám utkání, ve kterém Ferencváros porazil Jelgavu 1:0 a potvrdil postup do druhého předkola Evropské ligy. Hosté byli po celou dobu utkání jasně lepším týmem a soupeře k ničemu nepustili. Jedinou branku utkání vstřelil ve 38. minutě Tamas Priskin! Po přestávce se ze hry vytratily všechny šance a duel se už pouze dohrával.
90+2'
Konec zápasu.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Domácí ještě v samotném závěru utkání zahrávali přímý kop. Jeho exekuce se ujal nováček na hřišti Lazdinš, ale prudkou střelou poslal míč nad břevno.
89'
Střídání v týmu FK Jelgava: ze hřiště odchází Alhinho, přichází Lazdinš.
88'
Žlutou kartu dostává Koch (Ferencvárosi TC).
87'
Ve druhém poločase se ze hřiště úplně vytratily brankové příležitosti. Ani jeden z týmů se už v závěru utkání nežene do útoku.
86'
Hajnal se pustil do souboje v blízkosti pokutového území. Hostující fotbalista v něm ale nevyzrál na Ošse, který dnes podává parádní výkon.
85'
Jelgava se sice tlačí do pokutového území, ale obrana soupeře pracuje na jedničku. O postupujícím do dalšího předkola je dávno rozhodnuto.
84'
Střídající Hajnal se z levé strany hnal do pokutového území. V souboji s Ošsem si pomohl zatažením domácího stopery za dres a sudí mu odpískal faul.
83'
Priskin mohl přidat svou druhou branku v utkání. Hostující fotbalista zkusil štěstí z ostrého úhlu, nicméně přízemní střelou rozvlnil jen boční síť.
82'
Ošs přečetl rozehrávku soupeře do pokutového území. Domácí stoper poté potáhl míč na levou stranu a odkopl jej do bezpečí.
81'
Žlutou kartu dostává Moutari (Ferencvárosi TC).
80'
Hráči domácího celku se znovu pustili do debaty s hlavním arbitrem. Debatní kroužek se rozpoutal u postranní čáry po verdiktu, že rozehrávat budou hosté.
78'
Ani z další akci domácího celku nebezpečí pro branku Ferencvárose nevzejde. Nikdo v červeném dresu si totiž nenaběhl na povedenou přihrávku.
77'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Gera, přichází Hajnal.
76'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Botka, přichází Csernik.
75'
Hosté sice přidali druhou branku, ale Muntari si zpracoval přihrávku za hranicí ofsajdu a radost mu zmařil zdvižený praporek!
74'
Botka potáhl míč vpřed po pravé straně hrací plochy, kolem obránce se prosmýkl do pokutového území, ale zpětnou přihrávkou neoslovil nikoho v bílém.
73'
Žlutou kartu dostává Botka (Ferencvárosi TC).
72'
Střídání v týmu Ferencvárosi TC: ze hřiště odchází Varga, přichází Pedro.
71'
Alhinho zkusil štěstí ze střední vzdálenosti. Domácí záložník vyslal přízemní střelu, se kterou neměl hostující brankář žádné problémy.
70'
Střídání v týmu FK Jelgava: ze hřiště odchází Bakmaz, přichází Razulis.
69'
Do rozehrávky Ferencvárose se zapojil také brankář Dibusz. Hostující gólman ale nenašel nikoho v bílém dresu.
68'
Koch přenesl míč na pravou stranu hřiště, kde byl Varga. Druhý jmenovaný ale nikam nespěchal a raději vrátil míč spoluhráčům z defenzívy.
67'
Ledesma málem dosáhl na nepřesnou rozehrávku hostujících stoperů. Domácímu útočníkovi scházel jediný krok a mohl se řítit sám na brankáře.
66'
Varga si řekl o přihrávku na pravou stranu. Hostující záložník se ještě snažil vylepšit pozici pro Gera, který si však nepotykal se zpracováním.
65'
Moutari sprintoval za přihrávkou do pokutového území. Hostující křídelník ale míč nedostihl na hrací ploše. Jelgava bude moci zaútočit.
64'
Tempo hry v posledních minutách pořádně opadlo. Ani jeden z týmů se zrovna netlačí do útoku. Hraje se převážně v blízkosti půlící čáry.
63'
Domácí fotbalisté operují s míčem na polovině svého soupeře a snaží se najít cestu do pokutového území. Nikdo v červeném zrovna neoplývá aktivitou.
62'
Ledesma si řekl o přihrávku mezi hostující stopery. Leandro ale úmysl domácího celku přečetl a zakopl míč do autu. Dá se očekávat další dlouhé vhazování.
61'
Ikstens si připsal snadný zákrok proti střele ze střední vzdálenosti. Gera z dvaceti metrů vypálil jen do středu branky, kde byl připravený domácí gólman.
60'
Další akci hostující celku zastavil výborně hrající Ošs. Domácí stoper se položil do parádní střely a srazil míč na aut.
59'
Domácí fotbalisté se natlačili do pokutového území, kam přiletěl dlouhý míč z autového vhazování. Obrana soupeře byla pozorná a balón odhlavičkovala.
58'
Střídání v týmu FK Jelgava: ze hřiště odchází Jaudzems, přichází Grigavicius.
57'
Ferencváros zahrával rohový kop. Exekuce se ujal Gera. Hostující záložník vymyslel vysoký centr na malé vápno, kde kraloval domácí stoper Ošs.
56'
Muntari táhl akci hostujícího celku po pravém křídle. Záložník maďarského celku se snažil odcentrovat na přední tyč, ale nenašel nikoho v bílém.
55'
Na domácích fotbalistech jsou vidět známky frustrace. Dva domácí hráči se u rohového praporku pustili do soupeře. Rozhodčí vše ponechává bez karetních trestů.
54'
Jelgava zahrávala rohový kop. Dlouhý míč přiletěl před branku domácího celku, kde se ještě před zakončením jeden z hráčů dopustil útočného faulu.
53'
Varga fauloval na pravém křídle. Hostující fotbalista se ještě pustil do debaty s hlavním arbitrem. Jelgava ale bude zahrávat přímý kop.
52'
Hosté už znovu kralují dění na hrací ploše. Fotbalisté Ferencvárose znovu kombinují na polovině Jelgavy a hledají skulinku v soupeřově obraně.
51'
Gera táhl akci hostujícího celku středem hrací plochy. Hostující záložník chtěl vyslat do šance Boleho, ale Ošs se skluzem položil do nepřesné přihrávky.
49'
Domácí se snaží proniknout na polovinu svého soupeře, nicméně obrana maďarského celku pracuje velmi dobře.
47'
Priskin poslal vysoký centr do pokutového území. Nikdo z hostujících fotbalistů na jeho pobídku nedosáhl a balón proskákal do bezpečí.
46'
Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Maďarský celek se ihned vydal do útoku a získal přímý kop.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas je minulostí! Do kabin nakonec odcházejí spokojenější hostující fotbalisté. Maďarský celek byl po celou dobu první půle aktivnějším celkem a tlačil se do útoku. Ve 38. minutě se navíc prosadil Tamas Priskin a hosté si tímto gólem velmi pravděpodobně zajistili postup do dalšího předkola. Jelgava je směrem do útoku naprosto bezzubá a pokud chce postoupit, bude svůj výkon muset zlepšit.
45'
První poločas skončil.
45'
Jelgava ještě v poslední minutě prvního poločasu zahrávala přímý kop. Vysoký centr přiletěl na přední tyč, kde byl pozorný Koch, který balón přizvedl na roh.
44'
Domácí fotbalisté nyní kombinují s míčem na polovině hrací plochy. Nikdo z hostů jejich rozehrávku zatím neatakuje. Jelgava však potřebuje útočit.
43'
Moutari dělá v prvním poločase domácí obraně velké problémy. Hostující křídelník znovu spěchal po křídle za vysokou přihrávkou, jenže Šlampe jej k míči nepustil.
42'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Nepovedený centr ale přiletěl jen na hranici šestnáctky, kde kralovali hostující zadáci.
41'
Žlutou kartu dostává Gorriarrán (Ferencvárosi TC).
40'
Jelgava se ihned hnala vpřed s pokusem o odpověď. Jaudzems se prohnal podél pravé postranní čáry, nicméně přes dobře postaveného Botku už nestačil odcentrovat.
38'
Ferencváros právě vstřelil branku!
Hosté se ujímají vedení! Maďarskému celku se vyplatila jeho aktivita a o postupu je podle všeho rozhodnuto! Na malém vápně se k odraženému míči nejrychleji dostal TAMAS PRISKIN a se štěstím dopravil míč do sítě!
37'
Další slibnou akci Ferencvároše zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Na povedenou přihrávku si naběhl Bole, jenže si nepohlídal své postavení.
36'
Varga se pěknou kličkou na pravé straně uvolnil k odcentrování a ihned hledal spoluhráče v pokutovém území. Na přední tyči ale zasáhl Redjko.
35'
Botka uspěl v hlavičkovém souboji s Ledesmou a okamžitě hledal rozběhnutého Moutariho. Před aktivním záložník stačil zasáhnout Šlampe.
34'
Snad poprvé v utkání se probudili také domácí fanoušci. Příznivci Jelgavy nyní ženou svůj celek vpřed hlasitým skandováním. U míče jsou ale hosté.
33'
Žlutou kartu dostává Alhinho (FK Jelgava).
32'
Bole se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči a poslal parádní zpětnou přihrávku. Domácí stoper Ošs ale znovu vystoupil a šanci hostů zmařil.
31'
Domácí zahrávali další přímý kop. V pokutovém území si dělal místo stoper Ošs, který si však pomohl rukou a dopustil se nedovoleného zákroku.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání. Hostující celek zatím diktuje tempo hry, ale pozorná obrana Jelgavy pracuje velmi dobře a zatím odolává.
29'
Ledesma si brousil zuby na povedený centr na hranici pokutového území. Na poslední chvíli mu cestu zablokoval Leandro, který navíc odkopl míč do bezpečí.
28'
Šlampe si nechtěl komplikovat život a raději zahrál hlavou do rukavic vlastního brankáře. Domácí fotbalisté si na malou chvíli mohou odpočinout.
27'
První obrovská šance dnešního utkání. Před domácí brankou se strhla mela po odraženém míči. Nikdo v bílém dresu jej nakonec nedopravil do branky a balón prolétl do zámezí!
26'
Alhinho se v hlavičkovém souboji na polovině hřiště opřel loktem do soupeře a provinil se proti pravidlům. Hostující celek tak může pokračovat v útočení.
25'
Varga dostal spoustu volného prostoru na pravém kraji. Hostující záložník poslal prudký přízemní centr před branku, jenže ani on nenašel nikoho ze spoluhráčů.
24'
Exekuce přímého kopu se ujal Ledesma. Domácí útočník vyslal centr s velkým množstvím rotace, který Dibuszovi nadělal problémy. Hostující gólman to nakonec ustál.
23'
Kluškins se nechal faulovat těsně za půlící čárou a domácí celek bude rozehrávat přímý kop. Do pokutového území už spěchají všichni hlavičkáři.
22'
Na druhou stranu sprintoval Moutari. Hostující záložník se rychlou stahovačkou snažil zbavit obránce, ale Šlampe se nenechal oklamat a střelu zablokoval.
21'
Alhinho táhl ojedinělou útočnou akci domácího celku. Záložník lotyšského týmu ale nenašel nikoho v červeném dresu a odevzdal balón soupeři.
20'
Gera vyslal už svůj třetí střelecký pokus v utkání. Tentokrát se opřel do povedené přihrávky, jenže znovu netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
19'
Leandro obdržel přihrávku do těžké pozice. Hostující fotbalista musel vystoupit proti dotírajícímu Ledesmovi a na poslední chvíli stačil odehrát míč.
18'
Jaudzems vystoupil na levé straně proti Gerovi a vybojoval míč pro Jelgavu. Domácí celek se v dosavadních minutách pouze brání a hosté kralují dění na hřišti.
17'
Exekuce rohového kopu se hostům vůbec nepovedla. Gera vyslal příliš dlouhý centr a nenašel nikoho v bílém dresu. Hosté přesto zůstávají u míče.
16'
Moutari si z levé strany navedl míč na hranici pokutového území a vypálil. Hostujícímu záložníkovi se do střely položil jeden z obránců, který míč srazil na roh.
15'
Ledesma zahrával přímý kop domácího celku. Jeho nadýchaný centr se snesl na malé vápno, kde si na něj brousil zuby Ošs, ale hostující obránce byl ve vzduchu úspěšnější.
14'
Botka se vydal pomoci hostující ofenzívě náběhem po levé straně hrací plochy. Krajní obránce si však při zpracování pomohl rukou a také on se provinil proti pravidlům.
13'
Ledesma se vydal napadat statickou rozehrávku hostujícího celku. Domácí útočník to však v jednom ze soubojů přehnal s agresivitou a dopustil se faulu.
12'
Bole si řekl o přihrávku mezi domácí stopery. Gera mu míč ihned adresoval, nicméně pozorný Ošs přečetl soupeřův úmysl a balón zakopl do bezpečí.
11'
Gera je v úvodních minutách střelecky aktivní. Hostující záložník tentokrát napřáhl zpoza hranice pokutového území, ale ani dalším pokusem netrefil branku.
10'
Do rozehrávky hostujícího celku se zapojil také brankář Dibusz. Jeho dlouhý nákop na polovinu domácího celku však nezachytil nikdo v bílém dresu.
9'
Snad poprvé v utkání se do útoku podívali také domácí fotbalisté. Jaudzemš spěchal po pravé straně za odraženým míčem, ale pozorný Leandro jej k němu nepustil.
8'
Gera zkusil štěstí střelou z úctyhodné vzdálenosti. Hostující záložník napřáhl z dobrých čtyřiceti metrů, jenže jeho propagační pokus ohrozil spíše rohový praporek.
7'
Leandro vyslal vysokou přihrávku na polovinu domácího celku. Alhinho včas vystoupil proti svému soupeři a odhlavičkoval míč zpět na polovinu maďarského týmu.
6'
Hostující fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu. Ošs zahrál sporně odražený míč, ale hlavní arbitr měl situaci přímo před sebou a faul neodpískal.
5'
Moutari vymyslel přetažený centr do pokutového území. Na zadní tyči si na padající míč brousil zuby Bole, jenže ten stihl zasáhnout míč až v autu.
4'
Další vysoký nákop za domácí obranu zastavil pozorný stoper Ošs. Maďarský celek však zůstává u balónu. Hosté budou vhazovat v blízkosti pokutového území.
3'
Redjko chtěl přenést hru vysokou přihrávkou na levou stranu. Rozehrávka se mu ale vůbec nepovedla a jeho pobídka skončila v zámezí.
2'
Maďarský celek se ihned tlačí do útoku. Hosté se usadili na polovině Jelgavy a kombinují. S míčem operoval Moutari, jenže znovu se nedostal přes obránce.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do dnešního utkání. Hosté se však okamžitě dostali k míči a Moutari se ihned dral do útoku. Jeho centr ale zastavil obránce.
1'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už nastoupily na hrací plochu. Domácí Jelgava bude hrát v tmavě červeném, zatímco hosté přijeli v bílých dresech.
Úvodní sestavy:

FK Jelgava: Ikstens – Šlampe, Ošs, Redjko (C), Klimaševičs – Alhinho, Bakmaz – Jaudzems, Kluškins, Kauber – Ledesma
Náhradníci: Sinelnikovs, Grigaravičius, Peroplotkins, Razulis, Heh, Kruminš, Lazdinš

Ferencvárosi TC: Dibusz – Lovrencsics, Koch, Leandro, Botka – Varga, Gorriarrán, Gera (C), Moutari – Bole, Priskin
Náhradníci: Kundrak, Batik, Hajnal, Csernik, Varga, Lovrencsics

Rozhodčí: Muntean – Bodean, Ermischin (vš. MDA).
Do dnešního duelu vstupuje v lepším rozpoložení maďarské Ferencvárosi. Dnešní hostující celek před týdnem na domácí půdě soupeře z Lotyšska s přehledem přehrál a zvítězil 2:0. Obě branky vsítil záložník Varga. Pokud budou chtít Lotyši pomýšlet na postup do další fáze, musí hodně zlepšit svůj výkon.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání druhého překola Evropské ligy. Společně se podíváme na duel mezi Jelgavou a Ferencvárosi. Výkop je stanoven na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud