Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Levadia Tallinn : Cork City - 29. června 2017   17:30

Levadia Tallinn
0:2
(0:1)
Cork City
Cork City
43' Buckley   • 83' Beattie
Lepmets – Dudarev, Manga, Podholjuzin, Gando – Krznarić, Roosnupp (43. Roosnupp) – Marin (72. Andrejev), Morelli, Kobzar – Hunt (C)
Pikker, Artjujin, Kuusma, Teever, Andrejev, Mutso, Raudsepp
Burchardt – Rasmussen, Norgaard (vš. DEN)
Pärnu Rannastaadion - Parnu
Cork City
McNulty – Keohane, McCormack, Delaney, O´Connor – Bolger (C), Buckley (75. Campion), Morrissey – Sheppard, Maguire, Dooley (80. Griffin)
Smith, Campion, Beattie, Ellis, Griffin, McCarthy, O´Mahony

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 0:8. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 23:12.
Je dobojováno! Levadia Talinn nestačila v úvodním duelu předkola Evropské ligy na Cork City a doma padla 0:2. Na konci prvního poločasu otevřel skóre Buckley! Ve druhé půli se Lavadia tlačila do útoku a snažila se vyrovnat. Hunt dokonce orazítkoval břevno. Deset minut před koncem ale zvýšil hostující vedení Beattie a estonský celek už nestačil snížit!
90+3'
90+1'
Jeden z domácích fotbalistů se na polovině Corku dopustil útočného faulu. Hosté budou rozehrávat. Levadia se trápí.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
Dnešní duel se už pouze dohrává. Hosté hrají s míčem na polovině soupeře a snaží se dohrát duel s míčem na kopačkách.
87'
Před branku domácího celku přiletěl další nebezpečný centr. Domácí zadáci ale hlídkovali na malém vápně a míč dostali do bezpečí.
86'
Na druhé straně si Maguire navedl míč na pravačku a pokusil se zakončit. Jeho úmysl však přečetl Dudarev, kterému snahu zakončit zablokoval Kobzar.
85'
Lavadia zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Prudký centr směřoval na přední tyč, kde nebyl nikdo v zeleném.
83'
Cork City právě vstřelil branku! Hosté navyšují své vedení na 2:0! STEVEN BEATTIE dostal přihrávku na hranici pokutového území a vyslal střelu dloubákem. Jeho pokus zapadl přímo k zadní tyči. Domácí brankář se za míčem pouze ohlédl!
82'
Morrissey si skvěle pokryl míč, ale důrazný soupeř jej o balón připravil. Hostující fotbalista si při návratu na vlastní polovinu pomohl faulem.
81'
Dudarev se na pravé straně hrací plochy dopustil zcela zbytečného faulu v souboji s Maguirem. Hosté nastřádají další cenné sekundy.
80'
Střídání v týmu Cork City FC: ze hřiště odchází Dooley, přichází Griffin.
79'
Hunt se při průniku na polovinu soupeře dopustil útočného faulu. Hosté s rozehrávkou rozhodně spěchat nebudou. V závěrečné desetiminutovce nás ještě čeká drama.
78'
Gando se z levé strany hnal do pokutového území a snažil se zakončit. Domácí obránce vystřelil ze střední vzdálenosti a trefil jen obránce před sebou.
77'
Mohlo být vyrovnáno! Hunt napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a jeho dělovka se zastavila až na břevně soupeřovy branky!
76'
Dooley se v pokutovém území protlačil k hlavičce na malém vápně. Hostující fotbalista se snažil zamířit k tyči, ale Lepmets se včas přemístil.
75'
Střídání v týmu Cork City FC: ze hřiště odchází Buckley, přichází Campion.
74'
Žlutou kartu dostává Podholjuzin (FC Levadia Tallinn).
73'
Hunt se po levé straně dral do pokutového území. Domácí útočník se pustil do souboje s dvojicí stoperů, ale už první z nich mu míč vypíchl.
72'
Střídání v týmu FC Levadia Tallinn: ze hřiště odchází Marin, přichází Andrejev.
71'
Gando se znovu snažil podpořit ofenzívu estonského celku náběhem po levé straně hřiště. Krajní zadák Levadie ale nenašel nikoho v zeleném.
70'
Hosté v posledních minutách navýšili presink na polovině soupeře. Dooley se snažil najít Maguira, který se nedostal k balónu.
69'
Marin se snažil odcentrovat z pravé strany. Domácí záložník odcentroval z na přední tyč, kde nebyl nikdo v zeleném dresu a balón propadl do bezpečí.
68'
Střídání v týmu Cork City FC: ze hřiště odchází Sheppard, přichází Beattie.
67'
Dudarev potáhl míč vpřed podél pravé postranní čáry. Krajní obránce Levadie se pokusil najít Marina, který si však nepotykal s prvním dotykem.
66'
Sheppard se snažil projít po pravém křídle do pokutového území. Nikdo z hráčů hostujícího celku se mu ale nenabídl a hosté přišli o míč.
65'
Morelli napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti. Jeho projektil ale prosvištěl vysoko nad brankou a hostující brankář míč pouze kontroloval.
63'
Bolger se na pravé straně pokusil uvolnit kolem svého strážce. Míč si ale ukopl daleko do strany a poté o něj přišel. Domácí mohou zaútočit.
61'
Sheppard předvedl úchvatný sprint podél pravé postranní čáry, potáhl míč až k rohovému praporku a pokusil se odcentrovat. Jeho pobídku ale srazil obránce.
60'
Gando si na vlastní polovině hřiště pokryl míč tělem a nepustil před sebe rozběhnutého Shepparda. Domácí celek se i přes oslabení snaží bojovat.
59'
Dudarev podpořil ofenzívu domácího celku náběhem do pokutového území. Domácí obránce se snažil hlavičkovat, jenže míč přizvedl pouze do autu.
58'
Marin sprintoval po levém křídle za prudkou přihrávkou a z brankové čáry ještě dokázal odcentrovat. Na přední tyči zasáhl pozorný McCormack.
57'
Gando si na levé straně hřiště pustil míč za sebe, jenže pozorný Bolger měl k míči o kus blíže a udržel jej na hřišti. Cork může zaútočit.
56'
Hostující stopeři se snaží uklidnit hru a kombinují s míčem na vlastní polovině hrací plochy. Zadáci Corku si přihrávají, aniž by je kdokoliv atakoval.
55'
Hra je přerušena. Střelec dosud jediné branky Buckley si přivodil nějaké zranění a zůstává ležet v blízkosti vlastní lavičky. Uvidíme, zda bude muset opustit hřiště.
54'
Maguire si brousil zuby na odražený míč v blízkosti pokutového území Talinnu. Hostující střelec se ale nedostal ke střele kvůli včasnému zákroku Dudareva.
53'
Hunt se vrhl do hlavičkového souboje s Delaneym. Domácí útočník svého strážce přistrčil loktem a hostující zadák upadl. Cork bude rozehrávat.
52'
Morrissey se po levém křídle prohnal kolem Ganda, jenže při snaze odcentrovat jej zradila obuv a hostující fotbalista se poroučel k zemi.
51'
Bolger se z pravé strany krásnou kličkou uvolnil do středu hrací plochy a vypálil z pětadvaceti metrů. Jeho povedenou ránu schoval Lepmets do rukavic.
50'
Na druhé straně se Sheppard dostal k míči na pravé straně pokutového území a ihned se snažil odcentrovat. Jeho pobídku však srazil pozorný Podholjuzin.
49'
Levadia vstoupila do druhého poločasu aktivně. Estonský celek se v jeho úvodu tlačí na polovinu soupeře a snaží se útočit. Obrana irského výběru zatím pracuje na jedničku.
48'
Hunt se prodíral za přihrávkou na polovině soupeře, nicméně při náběhu se opřel o Delaneyho a dopustil se útočného faulu. Cork bude rozehrávat.
47'
Maguire se pustil do důrazného souboje u rohového praporku. Hostující útočník se sice dostal k míči, jenže v přetlačované si pomohl loktem.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Levadiu čeká ve druhé půli težká práce. Domácí musejí dotahovat náskok soupeř v oslabení.
46'
První poločas je minulostí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali bojovný fotbal s minimem šancí. Přesto jsme se v jeho závěru dočkali branky. Domácí stoper Manga dostal ve 42. minutě druhou žlutou kartu a musel do sprch. Z následného přímého kopu navíc udeřil Garry Buckley! Pokud chce Levadia pomýšlet na nadějný výsledek pro odvetu, musí i v oslabení vrhnout síly do útoku. Do kabin se odchází za stavu 0:1.
45+2'
45+1'
Exekuce přímého kopu se domácím vůbec nevyvedla. Nikdo z hráčů v zeleném nedosáhl na vysoký centr a míč proskákal do zámezí.
45'
Domácí celek se ihned vydal do útoku s pokusem o bleskovou odpověď. Gando operoval na levé straně a nechal se faulovat. Levadia bude zahrávat přímý kop.
43'
Cork City právě vstřelil branku! Hosté se navíc z následného přímého kopu ujímají vedení! Cork sehrál nacvičený signál. Po lehkém přiklepnutí se čtyřčlenná zeď rozestoupila a GARRY BUCKLEY umístil přízemní střelu přesně k tyči!
42'
Tabi Manga zastavil unikajícího soupeře v blízkosti pokutového území a za svůj faul vidí druhou žlutou kartu! Domácí stoper tedy musí do sprch!
42'
Po delší době si na míč sáhl brankář McNulty. Hostující gólman si počíhal na střílený centr z levé strany a ukryl míč do rukavic. Hosté mohou rozehrát.
41'
Bolger trefil šlapákem jednoho z domácích fotbalistů a může být rád, že neviděl žlutou kartu. V prvním poločase se zatím v rukavičkách rozhodně nehraje.
40'
Po dalším rohovém kopu se hosté dostali do první obrovské šance! Delaney se protlačil k hlavičce a jeho prudký pokus musel Lepmets vytáhnout nad břevno!
39'
Irský celek měl k dispozici exekuci rohového kopu. Prudký centr přiletěl na zadní tyč, kde hlídkoval pozorný Podholjuzin, který odhlavičkoval míč ven ze šestnáctky.
38'
Marin se snažil udržet odražený míč na hrací ploše, ale balón se po mokrém trávníku svezl do zámezí. Cork bude vhazovat na polovině soupeře.
37'
McNulty poslal dlouhý nákop na polovinu estonského výběru. Maguire se řítil na levé křídlo, nicméně osamocený Dudarev pustil míč do zámezí.
36'
Tabi Manga se na polovině hřiště provinil ostrým faulem a za odměnu vidí žlutou kartu.
35'
Cork operuje s míčem na polovině domácího celku a hledá cestičku do pokutového území. Nikdo z hráčů v bílých dresech ale zrovna nehýří pohybem.
34'
Marin se snažil dostat k odraženému míči na polovině soupeře. Domácí záložník se říitl do pokutového území, ale poté nechal balón za sebou.
33'
Dudarev vyslal parádní přihrávku vnějším nártem. Domácí obránce hledal Hunta, který byl v obležení dvou obránců. Levadia ale zatím hraje aktivně.
32'
Maguire se na polovině domácího celku pustil do hlavičkového souboje s Mangou. Stoper estonského celku vyšplhal ve vzduchu o něco výš a odhlavičkoval míč do bezpečí.
31'
Morrissey obdržel přihrávku na levou stranu hřiště, ale nedokázal se zbavit obránce a raději vrátil balón spoluhráčům z obrany.
30'
Exekuce rohového kopu se hostům vůbec nepovedla. Domácí brankář navíc schytal úder do obličeje a zůstává ležet s bolestivou grimasou.
29'
Dooley si zpracoval přetažený centr do pokutového území. Ihned k němu ale přistoupil jeden z obránců, který jeho centr srazil na rohový kop.
28'
Morelli operoval s míčem na pravé straně, rychlou kličkou se zbavil obránce a poslal přízemní centr do šestnáctky. Před Huntem opět zasáhl pozorný McCormack.
27'
Delaney vystoupil proti Morellimu. Hostující zadák vybojoval míč pro irský celek a vyvezl jej na polovinu Levadie. Hosté mohou opět zaútočit.
26'
Hunt si poněkolikáté v prvním poločase nabíhal na přihrávku za obranu svého soupeře. Domácímu útočníkovi tentokrát pokazil radost zásah stopera Delaneyho.
25'
Sheppard obdržel skvělou přihrávku na hranici pokutového území. Hostující hráč měl spoustu času, jenže si nepotykal se zpracováním a Manga jej stačil zablokovat.
24'
Exekuce následného přímého kopu se ujal záložník Buckley. Hostující středopolař hledal někoho z vysokých hlavičkářů, ale našel jen rukavice připraveného brankáře.
23'
Podholjuzin v blízkosti pokutového území sundal ostrým skluzem Shepparda. Hlavní rozhodčí domácímu stoperovi rázně domlouvá, že takhle by to tedy nešlo.
22'
Marin poslal parádní přihrávku podél pravé postranní čáry. Hunt se odpoutal od svého strážce, avšak McCormack se do přihrávky položil a znovu zastavil domácí akci.
21'
Cork zahrával další standardní situaci. Bolger tentokrát vymyslel střílený centr na přední tyč, kde nebyl nikdo v bílém dresu a Lepmets schoval míč do rukavic.
20'
Hunt si znovu řekl o přihrávku na polovinu soupeře. Stoper McCormack však přečetl jeho pohyb a stačil odkopnout míč do bezpečí.
19'
Hosté zahrávali další rohový kop. Exekuce se jim ale vůbec nepovedla. McCormack se v pokutovém území dopustil útočného faulu.
18'
Tabi Manga zahnal nepřesnou přihrávkou do úzkých Dudareva. Druhý jmenovaný na poslední chvíli zakopl míč do autu před dotírajícím Dooleym.
17'
Kobzar ztratil míč na levé straně hřiště. Hostující Bolger se s balónem ihned vydal směrem k pokutovému území Levadie, ale ani on se neprobil do zakončení.
16'
Do útoku se pro změnu hnali domácí fotbalisté. Hunt se přihlásil o přihrávku za obranu, avšak na vysokou pobídku už nedosáhl. McNulty bude odkopávat.
15'
Bolger obdržel přihrávku do blízkosti pokutového území, bleskově si míč připravil na pravačku a vypálil. Jeho střela skončila v rukavicích brankáře Lepmetse.
14'
Irský celek přijelo do Talinnu podpořit velké množství fanoušků. Početná skupinka příznivců Cork City zatím vytváří na stadionu parádní atmosféru.
13'
Kobzar na levé straně efektní patičkou uvolnil Ganda, jenže druhý jmenovaný si při svém průniku na polovinu soupeře pomohl zatažením za dres.
12'
Obránce Manga už je po krátkém ošetření zpátky na hřišti. Na jeho pohybu je ale zřetelné, že domácí stoper kulhá. Uvidíme, jak dlouho na hrací ploše vydrží.
11'
Kobzar si na levém křídle brousil zuby na vysoký nákop na polovinu soupeře. Domácí záložník na míč nedosáhl a balón mu uskočil do zámezí.
10'
Hra je přerušena! Domácí obránce Tabi Manga zůstává ležet na trávníku po hlavičkovém souboji s Maguirem. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
9'
Útočník Hunt si na hranici pokutového území našel cestu k odraženému míči, nicméně radost mu pokazil asistent rozhodčího. Hunt si nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdu.
8'
Také Levadia zahrávala přímý kop na polovině svého soupeře. Vysoký centr směřoval na značku pokutového kopu, kde ve vzdušném prostoru kraloval stoper McCormack.
7'
Centr od rohového praporku se stáčel přímo do domácí svatyně. Brankář Lepmets však dával dobrý pozor a padající balón vyboxoval do bezpečí.
6'
Morrissey se po levém křídle řítil proti otevřené obraně domácího celku. Záložník Corku si chtěl obhodit Dudareva, jenže vybojoval pouze rohový kop.
5'
Roosnupp se ve středu hrací plochy dostal k odraženému míči, navedl si jej pět metrů před pokutového území a vystřelil pravačkou. Jeho pokus prosvištěl vysoko nad břevnem.
4'
Kobzar se na levé straně hrací plochy pustil do souboje s Bolgerem. Domácí záložník byl v souboji tělo na tělo úspěšnější a získal míč pro estonský celek.
3'
Sheppard se hnal na pravé křídlo, kam přiletěla vysoká přihrávka až k rohovému praporku. Hostující křídelník na míč nedosáhl a Lepnets bude odkopávat.
2'
Domácí brankář Lepnets vyrazil až na hranici pokutového území, kde byl jako první u odraženého balónu, který raději odkopl do zámezí.
1'
Hosté obstarali výkop do dnešního utkání. Útočník Maguire se ihned vydal do útoku středem hřiště, ale pozorný Morelli mu vypíchl balón od nohy.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Levadia bude hrát v zeleném, zatímco Cork přijel v bílých dresech.

FC Levadia Tallinn: Lepmets – Dudarev, Manga, Podholjuzin, Gando – Krznarić, Roosnupp – Marin, Morelli, Kobzar – Hunt (C)
Náhradníci: Pikker, Artjujin, Kuusma, Teever, Andrejev, Mutso, Raudsepp

Cork City FC: McNulty – Keohane, McCormack, Delaney, O´Connor – Bolger (C), Buckley, Morrissey – Sheppard, Maguire, Dooley
Náhradníci: Smith, Campion, Beattie, Ellis, Griffin, McCarthy, O´Mahony

Rozhodčí: Burchardt – Rasmussen, Norgaard (vš. DEN).
FC Lavadia Tallinn

Estonský celek je dobře známý pro české fanoušky. Celek z hlavního města Estonska v minulé sezóně hodně trápil Slavii, která ale nepříznivý výsledek otočila. V probíhající sezóně však Levadia dýchá na záda vedoucí Floře. O víkendu navíc zvítězila vysoko 3:0 nad Nomme.
Cork City

Cork City je irský celek, který si účast v předkole zajistil druhým místem v domácí soutěži. Cork City opanoval irskou ligu s úctyhodným náskokem. V Irsku je navíc v plném proudu nový ročník, ve kterém Cork znovu vede tabulku.
Příjemný podvečer všem příznivcům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy. Společně se dnes podíváme na duel mezi Lavadiou Tallinn a Cork City FC. Výkop je stanoven na 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.