Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Universitatea Craiova - 3. srpna 2017   20:45

AC Milán
AC Milán
9' Bonaventura  • 51' Cutrone
2:0
(1:0)
Universitatea Craiova
AC Milán
Donnarumma – Conti, Zapata (C), Musacchio, Rodríguez – Kessié, Bonaventura (81. Borini), Locatelli – Niang, Suso (65. Calhanoglu), Cutrone (71. Silva)
Storari – Calabria, Silva, Calhanoglu, Borini, Gomez, Montolivo
Popov – Todorov, Venev
San Siro, Milán (82 955 míst)
Calancea – Dimitrov, Spahija, Kelić, Ferreira – Rossi (46. Mateiu), Zlatinski, Bancu – Vagenin, Baluta (C) (65. Roman), Mitrita (83. Barbut)
Mitrovic – Briceag, Screciu, Mateiu, Roman, Barbut, Barthe

Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.
San Siro slaví. AC Milán si dokázalo i v dnešním utkání poradit s rumunským celkem a postupuje do další fáze Evropské ligy, kde se pokusí probojovat do základních skupin. Milánští podali velmi dobrý výkon a po brankách Bonaventury a Cutroneho vyhráli 2:0, Craiova na svého soka neměla a byla po celý duel horším týmem.
90+3'
90+2'
Domácí v poklidu kombinují na útočné polovině. Tento duel se již pouze dohrává.
90+1'
Nastaveny budou tři minuty!
90'
Calhanoglu se pokusil překvapit hostujícího brankáře a místo centru vystřelil. Přízemní střela ale až k brance nedoletěla.
89'
Borini se pustil do individuální akce a byl faulován. Milán bude zahrávat volný kop.
87'
Craiova se pokouší vstřelit čestnou branku, obrana milánského celku ale pracuje spolehlivě.
85'
Donnarumma je hodně pozorný a ačkoliv neměl mnoho práce, pokaždé dokázal dobře zasáhnout. Nyní zneškodnil střelu z pravé strany.
84'
Borini se z levé strany natlačil do vápna, ale to bylo z jeho strany všechno, protože se mu nepodařilo poslat míč před branku na Niaga.
83'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Mitrita, přichází Barbut.
81'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Bonaventura, přichází Borini.
81'
Rodríguez z levé strany poslal do vápna parádní centr, ke kterému se dostal Niang a prudkou hlavičkou prověřil brankáře hostujícího týmu. Calancea ale předvedl parádní zákrok a zabránil brance.
79'
Po krátkém přeřušení se pokračuje ve hře. U míče jsou fotbalisté AC Milán.
78'
Leonardo Bonucci se na tribunách mezitím fotí s přiznivci AC Milán. Nová posila by se měla na hřišti ukázat v příštím předkole.
77'
Rozhodčí i ve druhém poločase přerušil hru, aby se mohli fotbalisté občerstvit.
76'
K nebezpečné hlavičce se dostal Musacchio, který nasměroval míč kousek vedle levé tyče.
75'
Kessié dostal míč do vápna, kde ho převzal Conti, jehož prudký střílený centr byl sražen na rohový kop.
73'
Conti hraje velmi dobré utkání a nyní se prezentoval dosti ostrým, ale naprosto čistým skluzem, čímž ukončil akci hostujícího celku.
71'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Silva.
70'
Conti zůstal na trávníku ležet s křečí a hosté sportovně zakopli míč do zámezí. Tohle gesto si vysloužilo na tribunách obdiv.
70'
Milánský celek ubral na aktivitě směrem dopředu a Craiova se častěji dostává na útočnou polovinu.
68'
Zlatinski ale z přímého kopu branku ohrozit nedokázal! Technická střela skončila vysoko nad břevnem.
67'
Na trávníku se oproti prvnímu poločasu hodně přitvrdilo. Hosté budou zahrávat přímý kop.
65'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Suso, přichází Calhanoglu.
65'
Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Baluta, přichází Roman.
65'
Na straně milánského AC se připravuje střídání.
64'
Během krátké chvíle se dostal Vagenin ke dvěma slibným střelám, obě ovšem dokázal zneškodnit Donnarumma.
62'
Zapata byl nucen faulem zastavit rychlý protiútok a byl po zásluze potrestán žlutou kartou.
62'
Po rohovém kopu dokázala obrana rumunského celku dostat míč pryč ze svého vápna.
61'
Niang se rozběhl kolem levé lajny a dostal se až do vápna. Tam byla jeho přihrávka na malé vápno sražena na rohový kop.
60'
Obraz hry se téměř nemění. V tomto zápase se žádného zvratu nedočkáme.
58'
Domácí místo centru do vápna rozehráli standardní situaci nakrátko a pokračují v kombinaci na útočné polovině.
57'
Bonaventura si na útočné polovině tak dlouho hlídal míč, až si vykoledoval faul.
55'
K centrovanému míči se ve vápně nikdo z hostujících hráčů nedostal. Milán se zvládl bez problémů ubránit.
54'
Craiova bude mít šanci uklidnit hru. Mitrita dokázal vybojovat volný kop.
53'
Domácí si dnešní duel naprosto užívají a hrají ve velké pohodě. Tribuny se musí bavit.
51'
AC Milán právě vstřelil branku!
Milán se dostává do dvoubrankového vedení. Po volném kopu se k míči dostal Musacchiho, jehož rána trefila jednoho z obránců do zad. K odraženému míči se ale dostal PATRICK CUTRONE a pohotově uklidil míč do branky. Pokud se nestane zázrak, tak je o postupujícím rozhodnuto.
50'
Hosté se ve druhém poločase ještě nedostali téměř k míči, AC Milán kontroluje hru.
48'
Baluta na středu hřiště zbytečně fauloval Contiho a vykoledoval si žlutou kartu.
47'
Průběh hry se od prvního poločasu neliší. Domácí kombinují na útočné polovině a pokouší se najít cestu k brance Calancea.
46'
Milán rozehrávkou zahájil druhý poločas. Dočkáme se v něm nějakého gólu?
46'
Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Rossi, přichází Mateiu.
46'
Fotbalisté se pomalu vrací na trávník. Druhý poločas bude za okamžik pokračovat.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
Milánský celek vstoupil do utkání velmi aktivně a vytvořil si silný tlak. Ten dokázal v deváté minutě přetavit v úvodní gól zápasu Bonaventura, jenž využil po rohovém kopu zaváhání hostujícího brankáře. Italský klub byl po celý poločas lepším týmem a postup do dalšího předkola má pod kontorlou.
45+1'
45+1'
Nastavena bude jedna minuta.
45+1'
Rodríguez byl za faul na Dimitrova potrestán žlutou kartou.
45'
Po tvrdém souboji zůstal na trávníku ležet Dimitrov a rozhodčí hru přerušil.
43'
Obrovská šance AC Milán gól nepřinesla! Dalekonosnou střelu Susa dokázal Calancea vyrazit před sebe, kde se k dorážce dostal Conti. Ten ve velké příležitosti selhal a netrefil odkrytou klec.
42'
Hosté si chvíli přihrávali na vlastní polovině, ale při přechodu na útočnou půlku o míč přišli.
41'
První poločas se pomalu blíží ke svému konci, u míče jsou stále domácí. Craiova se těžko dostává do hry.
39'
Domácí se dokážou dostávat po rohových kopech do zakončení. Tentokrát ale střela Zapaty problémy neudělala, protože byl odpískán útočný faul.
38'
Suso z pravého křídla poslal před branku prudký přízemní centr, který však dokázala obrana hostujícího týmu odvrátit.
37'
Milán si pohrává s míčem na útočné polovině, nicméně silný tlak z úvodu utkání se pomalu vytrácí.
35'
Conti nahrál pod sebe Susovi a vydal se dopředu. Suso mu chtěl míč vrátit, jenže jeho přihrávka byla příliš dlouhá a pravý obránce AC Milán míč na hrací ploše nedoběhl.
33'
Craiova se dokázala dostat na útočnou polovinu a dokonce si i připsala střelu. Baluta se procpal ve vápně k hlavičce, po které míč proletěl vedle pravé tyče.
31'
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře.
30'
Rozhodčí přerušuje hru a nechává hráče občerstvit. V Miláně je momentálně 32 stupňů, což nejsou ideální sportovní podmínky.
29'
Milánskému týmu jednobrankové vedení nestačí a pokouší se udělat zaplněnému San Siru radost. Suso hledal Cutroneho, jenž se znovu ocitl v ofsajdovém postavení.
28'
Conti vytvořil na Ferreiru při rozehrávce velký tlak, obránce rumunského týmu si ale dokázal poradit a vybojoval autové vhazování.
27'
Niang se pokoušel probojovat k dlouhému pasu z obranných řad, nicméně souboj se Spahijou nezvládl.
25'
Kessié před velkým vápnem obdržel přihrávku z pravé strany, ale nevyšel mu první dotyk s míčem, který mu utekl do zámezí.
24'
Domácí si znovu přihrávají na útočné polovině a vymýšlí způsob, jak prolomit obranu soupeře.
23'
Suso poslal míč mezi obránce a snažil se oslovit Cutroneho. Ten se i přes velkou snahu nedostal k míči dříve, než-li brankář hostujícího týmu.
22'
Nádherná akce i na druhé straně! Rodríguez šel znovu dopředu a tentokrát se i dostal ke střele. Švýcarský fotbalista obdržel míč na levou stranu vápna, odkud vypálil po zemi a nechal vyniknout Calancea, jenž také předvedl skvělý zákrok.
20'
Nenápadná akce rumunského celku skončila obrovskou šancí! Za obranu AC Milán se dostal Mitrita, kteří tváří v tvář nedokázal prostřelit Donnarummu. Mladý brankář předvedl parádní zákrok a zachránil svůj tým od inkasování.
18'
Rodríguez se vydal na výlet a řekl si o přihrávku. Pas Locatelliho na levou stranu ale nebyl přesný a míč se ocitl v zámezí.
17'
Niang se v úvodu utkání dostává hodně do hry, ale zatím nemá potřebné štěstí. Nyní si na útočné polovině pomohl faulem.
16'
Suso si udělal na pravém křídle prostor a technickým obloučkem hledal ve vápně Niaga. Před útočníkem AC Milán odklidil míč do bezpečí jeden z obránců.
14'
Rodríguez se pustil do kombinace s Locatellim, kterému se ale nevedlo nejlépe a o míč přišel.
13'
Milánský celek okamžitě uklidňuje situaci a v poklidu drží míč u půlící čáry.
12'
Craiova se dokázala na malý okamžik usídlit na útočné polovině, ale Donnarumma mohl zůstat v klidu. Míč se k němu nedostal.
10'
Domácí okamžitě po rozehrávce hostujícího celku vybojovali míč a kombinují na útočné polovině. Zatím se hraje pouze na jednu branku.
9'
Italský tým se dostává do zaslouženého vedení! Po rohovém kopu se k míči po špatném zákroku Calancea dostal GIACOMO BONAVENTURA, jenž dokázal trefit odkrytou branku.
8'
Ani po neuznaném gólu tlak AC nekončí. Před branku Calancea lítá jeden míč za druhým.
6'
Fotbalisté AC Milán se radovali z úvodní branky, o kterou se postaral Kessié. Rozhodčí jim ale radost překazil, jelikož odpískal ofsajd, do kterého se dostal při akci Cutrone.
5'
Milánský celek vstoupil do utkání velmi aktivně a pokouší se vstřelit rychlý gól.
4'
Centrovaný míč od rohového praporku propadl do vápna, žádná střela na branku z toho ale nebyla.
3'
Niang zabojoval na levém křídle a dokázal pro svůj tým vybojovat rohový kop.
2'
Bonaventura chtěl pasem skrz obranu najít rozběhnutého Nianga, což se mu i povedlo, nicméně útočník AC Milán nedokázal míč ideálně zpracovat.
2'
Craiova se z prvního útoku do šance dostat nedokázala, obrana italského týmu rychle získala míč.
1'
Hosté se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.
1'
Fotbalisté obou celků jsou již na trávníku. Duel za malou chvíli začne!

AC Milán: Donnarumma – Conti, Zapata (C), Musacchio, Rodríguez – Kessié, Bonaventura, Locatelli – Niang, Suso, Cutrone
Náhradníci: Storari – Calabria, Silva, Calhanoglu, Borini, Gomez, Montolivo

Universitatea Craiova: Calancea – Dimitrov, Spahija, Kelić, Ferreira – Rossi, Zlatinski, Bancu – Vagenin, Baluta (C), Mitrita
Náhradníci: Mitrovic – Briceag, Screciu, Mateiu, Roman, Barbut, Barthe

Rozhodčí: Popov – Todorov, Venev.
Úvodní utkání na hřišti rumunského celku přineslo překvapivě vyrovnané klání. Milánský celek nakonec ale potvrdil roli favorita a po gólu Rodrigueze z přímého kopu vyhrál 1:0 a má tedy velice blízko ke čtvrtému předkolu Evropské ligy.
Přeji krásný večer! Odvetné zápasy třetího předkola čekají dnes Evropskou ligu a tak se můžeme těšit na zajímavé momenty. V tomto přenose se podíváme na souboj mezi italským AC Milán a rumunským Universitatea Craiova.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.