Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Norrköping : FC Prishtina - 29. června 2017   20:00

Norrköping
Norrköping
10' Moberg-Karlsson  • 24' Andersson  • 26' Eliasson  • 31' Holmberg  • 40' Holmberg
5:0
(5:0)
FC Prishtina
Norrköping
Langer – Fjóluson, A. Johansson (C), Wahlqvist (78. E. Smith), Moberg-Karlsson, Telo, Holmberg (56. Skrabb), S. Andersson, Sjölund (64. Thórarinsson), Eliasson, Dagerstäl
Mitov Nilson – Skrabb, E. Smith, Thórarinsson, Hadenius, Sigurdsson, Tkalčić
Golubevs – Tatriks, Morozovs (vš. Litva)
Östgötaporten, Norrköping, Švédsko
Muqiqi – Dallku (C), Curri, Boshnjaku, Krasniqi, Kelmendi (46. Miftaraj), Leci, Mankenda, Maxhuni, Abdul Khalid, Neziri
Nika – Miftaraj, Begolli, Fetahaj, Baftiu, Pefqeli, Osmani

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí jasným vítězstvím Norrköpingu, který o svém vítězství rozhodl v podstatě v první půl hodině hry. Ve druhé půli se hráti Prištiny rozehráli k mnohem lepšímu výkonu a několikrát i zahrozili, ale na gól dnes na hřišti soupeře nebylo a po prohře 0:5 se tak již mohou s pohárovou Evropou rozloučit.
90+3'
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, domácím se ve druhé půli střelecky tolik nedaří, hodně akcí skončilo střelou mimo branku soupeře.
88'
Žlutou kartu dostává Neziri (FC Prishtina).
86'
Série faulů na polovině Norrköpingu.
86'
Domácí jdou středem na polovinu soupeře, zatím jsou úspěšní.
85'
Pokus o rychlou protiakci Prištině nevyšel, hosté ztrácí míč.
84'
Boshnjaku rozehrál, ale defenziva Norrköpingu zapracovala na výbornou a míč odvrátila.
83'
To se jim nakonec i podařilo a je tu centr před branku, hosté vybojovali roh!
82'
Hosté drží míč ve středu hřiště a snaží se o překonání defenzivního valu.
81'
Sebastian Andersson naběhl za obranu z levé strany, ale pak branku Prištiny přestřelil.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, Khalidovi odpískán útočný faul, míč pro domácí.
78'
Střídání v týmu IFK Norrköping: ze hřiště odchází Wahlqvist, přichází E. Smith.
77'
Eliasson nyní šikovně prostrkával míč před branku, z pravé strany, ale obránce Prištiny stál tam, kde stát měl a míč zachytil.
76'
Ten rozehrává podruhé za sebou Eliasson, ani jednou ale domácí branku Prištiny neohrozili.
75'
Po zablokované střele Dallku museli hosté bleskově zpět, domácí zahrozili z rychlého brejku, který končí rohem.
74'
Hosté se snaží prosadit na pravé straně, na útočné polovině a po faulu bránícího Skrabba mají volný kop.
72'
Střela ale byla tečována, proto mají domácí roh, ten z pravé strany rozehrál Eliasson, ale je pískán útočný faul.
71'
Linuse Wahlqvista nyní nestihl obránce Prištiny, domácí hráč ale netrefil branku.
70'
Je před námi závěrečná dvacetiminutovka, domácí ve druhém poločase nikam nespěchají, o úspěchu rozhodli již v poločase druhém, hosté nyní marně usilují o první gól.
69'
Hosté se ale ubránili, míč se dostal do autu, hosté vhazují.
68'
Po faulu Dallku na domácího Moberga-Karlssona mají domácí výhodu volného kopu z levé strany.
67'
Boshnjaku rozehrál rohový kop, ale hosté se nedokázali prosadit.
65'
Povedená akce Neziriho, který se prodral z levé strany do zakončení, ale branku soupeře přestřelil.
64'
Střídání v týmu IFK Norrköping: ze hřiště odchází Sjölund, přichází Thórarinsson.
63'
Zkusil to přímo na branku Norrköpingu, kterou ale přestřelil.
62'
Hosté budou zahrávat volný kop na útočné polovině, míč si staví Abudl Khalid.
60'
Je za námi hodina hry, ve druhém poločase se zatím Priština drží a zatím neinkasovala.
56'
Střídání v týmu IFK Norrköping: ze hřiště odchází Holmberg, přichází Skrabb.
56'
Hostující Boshnjaku se dostal do zakončení, ale branku Norrköpingu opět netrefuje.
55'
I tentokrát se ale hosté dokázali ubránit.
54'
Defenziva Prištiny musí zůstat v pozoru, třetí domácí roh v krátké době po sobě!
53'
Domácí mají další roh, který bude rozehrávat Eliasson.
51'
Domácí vybojovali rohový kop.
49'
Zablokovaná střela Pefqeliho, míč mají domácí.
46'
Střídání v týmu FC Prishtina: ze hřiště odchází Kelmendi, přichází Miftaraj.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas dopadl pro Prištinu tragicky. Hosté inkasovali pět gólů a tím pro ně v podstatě končí účinkování v pohárové Evropě. Dvakrát se gólově prosadil Holmberg a není vyloučené, že ve druhém poločase zkompletuje hattrick.
45+1'
44'
Do zakončení se dostal Khalid, který ale znovu branku netrefil.
43'
Fjóluson fauluje Khalida a hosté získávají míč.
41'
Útočná akce Prištiny končí neúspěšně, Curri se ocitl v ofsajdu.
40'
Norrköping právě vstřelil branku!
Pět minut před koncem prvního poločasu tahá Muqiqi, po střele KALLE HOLMBERGA, popáté míč ze své branky.
38'
Hraje se ve středu hřiště, domácí v poklidu kombinují.
35'
Boshnjaku rozehrál, do zakončení se dostal Khalid, ale branku Norrköpingu netrefil.
34'
Hosté se drží před brankou Norrköpingu, k dispozici mají další roh.
33'
Po rozehrání vybojovali hosté rohový kop, který bude rozehrávat Boshnjaku.
31'
KALLE HOLMBERG dává, po přihrávce Anderssona, čtvrtý domácí gól, Priština si dnes říká o nepříjemný debakl.
31'
Hosté se brání pouze za cenu faulů, nyní se provinil Borhnjaku.
31'
Mankenda zablokoval střelu soupeře, domácí mají velký tlak.
30'
Střela hostujícího Curriho míří pouze vedle branky soupeře.
28'
Neziri fauluje Eliassona a domácím se nabízí výhoda volného kopu.
26'
To již nevypadá dobře s ambicemi Prištiny, domácí dávají třetí gól, prosazuje se NICLAS ELIASSON.
24'
SEBASTIAN ANDERSSON navyšuje vedení domácích!
22'
Eliasson rozehrál rohový kop, ale hosté se dostali do brejku, který zakončil Khalid střelou vedle branky.
21'
Po střele Anderssona mají domácí výhodu rohového kopu.
19'
Na druhé straně střela Khalida, kterou bránící Langer zblokoval.
18'
Zajímavá akce domácích, kdy se do šance dostal Eliasson, který ale svou šanci neproměnil.
13'
K míči se dostali hosté, Priština v útoku, který zakončil střelou mimo branku Mankdenda.