Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Panionios : ND Gorica - 13. července 2017   21:00

Panionios
Panionios
12' Yesil  • 47' Yesil
2:0
(1:0)
ND Gorica
ND Gorica
Panionios
Kotnik – Vlahos, Oikonomou, Banana, Hajsafi – Savvidis, Korbos – Lamprou (90. Saramantas), Shojaei (78. Durmishaj), Masouras – Yesil (82. Tapoko).
Bantis – Guihoata, Papageorgiou, Voukelatos, Saramantas, Tapoko, Durmishaj.
Miguel – Godinho, Roque Conceicão (POR)
Panionios (Atény)
ND Gorica
Štrukelj – Škarabot, Edafe, Humar, Curk, Marinić, Nagode.

Je tu konec dnešního prvního zápasu 2. předkola Evropské ligy mezi Panionisem Atény a ND Gorica. Domácí fotbalisté potvrdili roli favorita a do odvety pojednou s vítězstvím 2:0 v zádech. Pod jejich dnešní výhru se nejvýrazněji podepsal Samed Yesil, který zaznamenal obě branky.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu Panionios GSS: ze hřiště odchází Lamprou, přichází Saramantas.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
90'
Normální hrací doba je prakticky u konce a čeká nás jen nastavení.
89'
Hráči Panionisu nakonec rozehráli standardku nakrátko a bránu soupeře nakonec vůbec neohrozili.
88'
Kousek za vlastním vápnem fauloval Kapić, míč budou míř tedy nadále domácí, které navíc čeká přímý kop ze zajímavé pozice.
86'
Další střelecký pokus domácích zaznamenal Korbos, míč ale poslal mimo.
85'
Žlutou kartu nyní v rukou rozhodčího uviděl hostující Osuji.
84'
V ofsajdu se ocitl hostující Žigon a balon budou mít nadále domácí.
84'
Zápas se prakticky pouze již dohrává. Domácí fotbalisté sice hodně drží balon, avšak daleko od brány soupeře.
82'
Střídání v týmu Panionios GSS: ze hřiště odchází Yesil, přichází Tapoko.
79'
O zakončení se pokoušel Durmishaj, jeho rána byla ale zblokovaná.
78'
Střídání v týmu Panionios GSS: ze hřiště odchází Shojaei, přichází Durmishaj.
76'
Hra je opět trochu klidnější. Více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří čekají na skulinku v defenzivě soupeře.
75'
Po faulu Hajsafiho je hra přerušena. Míč pro hosty.
73'
Pomalu se blíží konec zápasu a zajímavostí je, že oba celky zatím ani jednou nevystřídaly.
71'
Yesil mohl dokonat hattrick, ve velmi dobré pozici ale zamířil těsně mimo.
69'
Následný rohový kop zahrával Shojaei. Domácí dlouze kombinovali ve vápně, až ke střele se ale nedostali.
68'
Do velmi dobré kombinaci domácího celku se míč dostal k Masourasovi, jeho ránu skvěle vyrazil gólman Sorčan.
66'
Kapić nedovoleně zastavil Korbose a je znovu pískáno. Míč pro hráče Panionisu.
65'
V posledních minutách se hraje hlavně v okolí půlící čáry. Domácí se nikam moc neženou a hrají tak, aby dnes již neinkasovali.
63'
Domácí fotbalisté měli možnost kopat rohová kop. Po centru Hajsafi se ale nikdo k zakončení nedostal.
60'
Po přímém kopu domácího Celcera dopravil odražený míč do odkryté brány Osuji, gól ale kvůli ofsajdu neplatí.
57'
Nyní ale na hranici vlastního vápna fauloval Oikonomou a dostává žlutou kartu. Následuje navíc přímý kop z velmi dobré pozice.
55'
Tempo hry nyní teď nijak závratné. Domácí ve velké pohodě kontrolují vývoj zápasu.
52'
Ke střele se dostal Osuji, jeho pokus byl ale zblokovaný.
49'
Yesil teď fauloval a defenziva soupeře si alespoň na pár chvil odpočine.
48'
V deseti mužích hrající hosté to budou mít nyní již velmi složité. Ve druhém poločase se zatím hraje na polovině ND Gorica.
47'
Panionios právě vstřelil branku!
To je úvod druhého poločasu! Domácí rychle zakombinovali a po přihrávce od Shojaeie se prosadil SAMED YESIL.
47'
Domácí začali aktivně a hned od úvodních vteřin se tlačí opět do útoku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:01.
Je za námi první poločas zápasu mezi domácím Panionisem Atéhy a hostujícím týmem ND Gorica. Sledujeme opticky vyrovnané utkání, a tak musí být domácí spokojenější, protože vedou díky brance Yesila z 12. minuty 1:0. Nutno ale dodat, že domácí byli i v dalším průběhu zápasu nebezpečnější a i když se oba celky přetahovaly v držení balonu, akce Panionisu často končily nebezpečným zakončením.
45'
45'
Následný přímý kop poslal Shojaei nad bránu.
44'
Kavčič na hranici vápna fauloval rozběhnutého Yesila a dostává přímo červenou kartu!
42'
Po nákopu na polovinu soupeře byl ale v ofsajdu opět Yesil a balon se tak vrací na kopačky hostů.
41'
První poločas spěje ke svému konci. U míče je nyní domácí gólman Kotnik, který po faulu u vápna bude rozehrávat přímý kop.
39'
Následný roh zahrával Hajsafi, avšak ve vápně fauloval Banana a míč tak lacino dostávají hosté.
38'
Po přímém kopu se nyní k hlavičce dostal Banana a gólman Sorčan jeho hlavičku skvěle vyrazil na roh.
37'
Po rohu Žigona se k zakončení dostal Kapić, míč ale poslal mimo.
35'
Obrovskou šanci na navýšení skóre měl nyní Masouras. K němu se míč dostal po přihrávce z pravé strany, avšak Masouras z bezprostřední blízkosti trefil jen bezmocně stojícího brankáře Sorčana!
34'
Ve snaze dostat se k vápnu soupeře se útočného faulu dopustil Grudina a je pískáno. Míč pro domácí.
32'
Hosté teď hodně drží balon, avšak zatím jen na vlastní polovině, odkud nejsou pro soupeře nebezpeční.
30'
Po dalším faulu Vlahose rozhodčí přerušil hru, aby se hráči mohli krátce občerstvit. I když se hraje ve večerních hodinách, teplota je stále vyšší než třicet stupňů Celsia.
26'
Ve středu pole fauloval domácí Shojaei a hra je přerušena.
25'
Když už se k zakončení dostal hostující Žigon, míč poslal mimo.
23'
Další útočná akce domácích skončila ofsajdem, který byl odmávaný Yesilovi.
22'
Do velmi dobré střelecké pozice se dostal Masouras, gólman Sorčan ale jeho ránu bravurně vyrazil.
20'
Nyní se také domácí dostali na polovinu soupeře, střelu z velké dálky ale zblokoval Filipovič a gólman Sorčan zasahovat nemusel.
18'
Roh zahrával Hajsafi, ohrožení brány soupeře to ale nepřineslo.
17'
Po faulu Korbose byli u míče hosté, kteří následně vybojovali rohový kop.
16'
Až ke střele se dostal Lamprou, míč ale poslal mimo.
14'
Domácí nyní kontrolují vývoj zápasu. Hosté se jen velmi těžko dostávají k balonu.
12'
Jako nic se domácí dostávají do vedení, když přihrávku mezi obránce dostal SAMED YESIL, který dokázal propálit gólmana Sorčana – 1:0!
10'
Hostující Žigon se postavil k zahrávání rohového kopu, nic z toho ale nebylo.
8'
Přestože jsou domácí favoritem dnešního zápasu, zatím sledujeme naprosto vyrovnané utkání.
6'
Portugalský rozhodčí musel několikrát kvůli faulům přerušovat hru. Hraje se ve středu pole.
4'
První zákrok v zápase zaznamenal gólman domácího celku Gotnik, který v pohodě lapil střelu z hranice vápna.
2'
První náznak útočné akce domácího celku skončil ofsajdem, ve kterém byl Yesil.
1'
Domácí Korbos se postavil k zahrávání přímého kopu, hráči Panionisu jsou u balonu.
1'

Panionios GSS: Kotnik – Vlahos, Oikonomou, Banana, Hajsafi – Savvidis, Korbos – Lamprou, Shojaei, Masouras – Yesil.
Náhradníci: Bantis – Guihoata, Papageorgiou, Voukelatos, Saramantas, Tapoko, Durmishaj.

ND Gorica: Sorčan – Gregorič, Kavčič, Jogan, Celcer – Kolenc, Kapić, Grudina – Osuji, Filipović, Žigon.
Náhradníci: Štrukelj – Škarabot, Edafe, Humar, Curk, Marinić, Nagode.

Rozhodčí: Miguel – Godinho, Roque Conceicão (POR).
Hezký čtvrteční večer všem fanouškům fotbalu při sledování prvního zápasu druhého předkola Evropské ligy mezi řeckým Panionisem Atény a slovinským týmem ND Gorica. Favoritem dnešního zápasu budou hráči řeckého týmu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.