Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Vaduz : Bala Town - 6. července 2017   19:00

Vaduz
Vaduz
23' Turkes  • 39' Turkes  • 43' Mathys
3:0
(3:0)
Bala Town
Bala Town
Vaduz
Ospelt – Burmeier, Bühler, Felfel, Göppel
Järvinen – Nykänen, Vihreävuori (vš. FIN)
Rheinpark Stadion, Vaduz
Bala Town
Vernon – Valentine, Connolly, Hayes, Wade, Bell, Toner

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Lichtenštejnský Vaduz může slavit postup z 1. předkola, byť si za nepovedenou druhou půli vysloužil pískot diváků. O výsledku rozhodli domácí již v poločase prvním, v němž byli jasně lepší, v poločase druhém jako by přestali hrát a pustili více do hry soupeře. Tomu se ale dnes skórovat nepodařilo a pohárová Evropa pro Bala Town končí již v 1. předkole.
90+3'
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, domácí sice nechávají soupeři více prostoru ke kombinaci, ale těm se zatím skórovat nepodařilo.
89'
Po pravé straně zkoušel projít Von Niederhäusern, ale přišel o míč, hosté budou vhazovat.
87'
Hosté měli k dispozici roh, ale branku Vaduzu neohrozili.
85'
Jenže kombinace se jim nyní nevede a míč se tak vrací zpět na jejich polovinu.
84'
Hosté znovu získávají míč a rychle spěchají do útoku.
82'
Domácí vhazují na polovině Bala Town a zůstávají na útočné polovině.
81'
Rychlá rozehrávka hostů, nákop na levou stranu, míč ale končí u soupeře.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, odkop od branky Bala Town, hosté získávají míč ve středu hřiště.
79'
Vaduz ve středu hřiště ztrácí míč, hosté se nyní nadechují k náporu.
77'
Hosté byli blízko prvnímu gólu, střelu zpoza vápna ale před brankářem Jehlem zblokoval mimo branku jeden z hostujících hráčů!
76'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Sheridan, přichází Hayes.
75'
Bala Town bude moci nyní pomýšlet na ohrožení branky Jehleho, hosté totiž mají k dispozici volný kop z levé strany, v blízkosti vápna soupeře.
74'
Malá domů v podání domácích, následuje rychlá rozehrávka, ale Vaduz již nikam nespěchá a před půlící čárou brzdí svůj rychlý brejk.
73'
Mezi třemi útočícími hráči nyní uspěl domácí Konrad, výborná defenzivní práce.
71'
Posledních zhruba dvacet minut zbývá do závěrečného hvizdu, který jen potvrdí jasný postup domácího Vaduzu.
69'
Diego Ciccone rozehrál z levé strany, ve vápně hlavičkuje , míč ale končí vedle branky Bala Townu, byť to vůbec nebyl marný pokus!
68'
Domácí ale vzápětí vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
68'
Obránce Bala Town nyní ve skluzu zastavil přihrávku soupeře před branku.
67'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Muntwiler, přichází Göppel.
67'
Burgmeier vybojoval autové vhazování na útočné polovině, to vše ale až po vystřídání.
66'
Odkop od branky Bala Town, hosté se dostávají k míči na polovině Vaduzu.
64'
Hosté budou moci vhazovat z levé strany, na své polovině.
63'
Nadějný rychlý brejk hostů končí nepřesnou přihrávkou před pokutovým územím Vaduzu.
62'
Diego Ciccone si zopakoval roh z levé strany, ale ani napodruhé se domácí do zakončení nedostali.
61'
Po zblokované střele Burgmeiera mají domácí roh z levé strany.
60'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází M. Brunner, přichází Feifel.
60'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Davies, přichází Wade.
59'
Domácí Burgmeier se odhodlal ke střele z dálky, ale míč míří vedle branky.
58'
Hraje se ve středu hřiště, následuje rychlý průnik domácích po levé straně, s nímž si defenziva hostů poradila.
57'
Hosté se sice častěji dostávají přes půlící čáru než v první půli, ale gólman Jehle je v podstatě stále bez práce.
55'
Borgmann bojuje o míč na polovině soupeře, úspěšnější je Thompson.
54'
Míč se vrací k brance Bala Townu, Morris rozehrává.
53'
Burke šel po dlouhém sprintu do souboje s domácím gólmanem Jehlem, který byl ale u míče dříve.
51'
Marco Mathys netrefuje z levé strany branku soupeře, odkop Morrise.
50'
Tentokrát to byl přetažený centr na nikoho, takže je z toho pouze odkop od branky Bala Town.
49'
Další roh pro Vaduz, domácí budou opět rozehrávat z pravé strany.
48'
Hned několik centrů zamířilo do vápna Bala Townu, ale hosté se ubránili.
47'
Rohový kop Vaduzu, domácí rozehrají z pravé strany.
46'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Turkes, přichází Burgmeier.
46'
Hráči obou týmů již nastupují na trávník, druhý poločas za malý okamžik začne.
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas začal aktivním přístupem hlavně hostů, kteří se pouštěli směle do útočení. Po pár minutách ale převzali aktivitu domácí a až do konce poločasu byl Vaduz jasně lepší. Po zásluze tak vede již 3:0, hosté jsou, s podobným výkonem, který předvedli v prnví půli, naprosto bez šance.
45+3'
45+1'
Rozhodčí se rozhodl nastavit tři minuty, hosté se brání odkopem míče na polovinu soupeře.
45'
Žlutou kartu dostává Stephens (Bala Town FC).
45'
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, hosté jsou hodně dezorientovaní a určitě se již vidí v kabině.
43'
Vaduz právě vstřelil branku!
Pozor, hosté si vůbec nepohlídali autové vhazování Vaduzu a domácí se ve dvou dostali sami před bezmocného Morrise, který byl naprosto bez šance, proti zakončujícímu MARCO MATHYSOVI.
43'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Stuart Jones I., přichází Bell.
42'
Po ošetření obou hráčů se pokračuje ve hře odkopem od branky Bala Townu.
41'
Dva hráči se nyní zranili ve vápně Bala Town, oba hráči se ale zvedají z trávníku, byť za pomoci lékařů týmů.
39'
Pohledná a rychlá akce domácích končí gólem, Kamber přihrává do vápna na ALDINA TURKESE, který se dokázal prosadit přízemní střelou z první.
37'
Znovu stejný obrázek hry, domácí se drží na útočné polovině a hosté se brání.
35'
Nadějný průnik domácích končí odpískaným ofsajdem.
34'
Míč dolétl až do vápna Vaduzu, ale domácí obrana zapracovala na výbornou.
33'
Žlutou kartu dostává Kamber (FC Vaduz).
33'
Nyní se také hosté dostanou ke slovu, na polovině Vaduzu mají k dispozici volný kop.
31'
Hosté úplně vyklidili střed pole, kde operuje osamocený Burke, který ale je nezapojený do hry a jen pochoduje ve středovém kruhu...
30'
Je za námi první půl hodina hry, domácí jsou v této části zápasu lepší a zaslouženě vedou o gól, i nyní se drží na útočné polovině.
28'
Zřejmě nejde o nic vážného a již se opět pokračuje v zápase.
27'
Rozhodčí přerušuje hru, hostující gólman Morris má nějaký zdravotní problém.
26'
Tlak domácích nepolevuje, což dokazuje akce Borgmanna, který si to z levé strany namířil k vápnu soupeře, vypálil, ale branku minul.
24'
Ofsajdem končí útočná akce Bala Town, Jehle rozehrává.
23'
Ten tlak již byl doslova zničující a Vaduz jde zaslouženě do vedení! ALDIN TURKES dostal ve vápně Bala Town parádní přihrávku od M. Brunnera z pravé strany a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
20'
Vaduz ale v posledních minutách udává tempo zápasu, hosté se nemohou dostat z vlastní poloviny.
19'
Marco Mathys (Vaduz) se prezentuje střelou, ovšem míč končí nad brankou soupeře.
18'
Míč sice dolétl před branku hostů, ale nakonec snahu Vaduzu přerušil odpískaný útočný faul.
17'
A nakonec se Vaduzu snaha vyplácí, domácí mají rohový kop z pravé strany.
16'
Odkop od branky Bala Townu, míč směřuje na polovinu Vaduzu, domácí se dostávají k míči.
15'
Odkopem do autu řeší nyní bránící Stephens situaci na vlastní polovině.
14'
Rychlá akce Bala Townu končí odpískaným útočným faulem, míč získávají domácí.
13'
Stále trvá akce Vaduzu, který se snaží prosadit po levé straně, nakonec z toho není ani roh.
12'
Hosté nastoupeni před vlastní šestnáctkou, domácí zatím marně dotírají.
10'
Rychlá akce domácích končí zablokovanou střelou zpoza vápna, přesto diváci tleskají.
8'
Po faulu domácí Kambera mají míč hosté.
6'
Domácí Jehle si pohlídal nepřesný nákop soupeře a domácí tak budou znovu rozehrávat.