Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Beitar Jerusalém : Čichura - 19. července 2018   19:45

Beitar Jerusalém
62' Vered
1:2
(0:0)
Čichura
Čichura
73' Kakubava   • 83' GABEDAVA
Nitzan – Peleg (58.Varenne), Cuéllar, Kahila, Zehavi – Krieff, Siroshtan (78.Barihon), Sabo – Vered (C), Sylvestr, Einbrom
Lalo – Azuri, Cohen, Parado, Varenne, Elbaz, Barihon
Di Bello M. – Passeri M., Di Vuolo R. (všichni Itálie)
Teddy Stadium (Jerusalém)
Čichura
Hamžič – Čiteišvili, Mircchulava, Maisašvili, Megrelišvili – Dobrovolskij (72.Kakubava), Čikvaidze (C), Markozašvili – Bughridze (72.Kachabrišivli), Gabedava – Lekvtadze (59. Sardališvili)

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám pěkný zbytek čtvrtečního večera a u dalších textových přenosů na počtenou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:9.
Máme tu konec utkání a domácí jsou smutní. Před tímto dvojutkáním plnily roly favorita, ale nakonec to nezvládli a nan jejich úkor postupuje do druhého předkola EL gruzínská Čichura. V tomto utkání se domácí dostali do vedení zásluhou kapitána Vereda. Poté však vyrovnal za hosty střídající Kakubava. V 82. minutě zahrál nešťastně ve vápně rukou Kahila a pokutový kop promněnil Gabedava.
90+4'
90+3'
Domácí útok skončil nepřesnou přihrávkou, ale následné vyvežení hostům také nevyšlo a o míč na půlce hřiště přišli.
90+2'
Centr Varenneho sebral ze vzduchu Hamzič.
90+1'
Rohový kop pro hosty, ten zahráli nakrátko, ale Čikvaidze o míč u rohového praporku přišel.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
90'
Krieff fauloval ikdyž se mu to nelíbí.
90'
Důležitý zákrok Hamziče proti slabému zakončení Sylvestreho.
89'
Od Barihona šel míč do zázemí a hosté zůstávají nalezlý u vápna domácích.
88'
Cuéllar zahrál na rohový kop což vyhovuje hostům.
87'
Kahila poslal k zemi Sardališviliho a hosté jsou na míči.
86'
Sylvestr se dostal s míčem k vápnu, ale míč mu byl odkopnut a tak musí domácí začít znovu až do Nitzana.
84'
S domácími to již vypadá zle a musí vrhnout zbývající síly do útoku.
83'
Čichura Sačchere právě vstřelila branku!
GIORGI GABEDAVA zvolil prudkou ránu doprostřed branky.
82'
Žlutou kartu dostává Tal Kahila zahrál ve vápně rukou(Beitar Jerusalém FC).
82'
Byla nařízena penalta za ruku.
82'
Kahila zahrál na rohový kop.
81'
Utkání může pokračovat.
79'
Utkání je přerušeno na hřiště vnikly diváci.
78'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Siroshtan, přichází Barihon.
78'
V dobré pozici se objevil Kachabrišvili a Nitzan s obtížemi chytá.
76'
Domácí musí zabrat a přidat další branku, jinak se s Evropskou ligou rozloučí.
73'
Hosté vyrovnávají. LEVAN KAKUBAVA byl na hřišti ani né dvě minuty a vyrovnává tak střelou ke vzdálenější tyči skóre zápasů. Výborné střídání od hostujícího trenéra.
72'
Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Dobrovolskij, přichází Kakubava.
Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Bughridze, přichází Kachabrišvili.
71'
Zakončení Einbroma překazil těsný ofsajd.
70'
Hlavičce Einbroma chyběla razance, Hamzič si jí sebral ze vzduchu.
69'
Domácí se snaží o vstřelení druhé branky, brzdí je však nepřesnosti v rozehrávce.
67'
Hamzič uklidňuje hru. Hosté ví, že jim stačí k postupu vstřelit jednu branku.
66'
Znovu byl u míče dříve Hamzič a poslal míč na půlku soupeře.
65'
Před Sylvestrem odpálil míč do bezpečí Hamzič.
63'
Je jasné, že už v dnešním utkání na prodloužení nedojde.
62'
Beitar Jeruzalém právě vstřelil branku! Máme tu první branku dvojutkání. Jako správný kapitán se zachoval IDAN VERED, který se opřel do míče a jeho střela vymetla "šibenici" Hamzičovi branky.
61'
Varenne vysunul do šance Sylvestreho ten však z úhlu nezakončil přesně.
61'
Ofsajd! V něm nachytán Sardališvili.
59'
Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Lekvtadze, přichází Sardališvili.
58'
Střídání v týmu Beitar Jerusalém FC: ze hřiště odchází Peleg, přichází Varenne.
57'
Lekvtadze se snažil dostat k centru, vystřihl nůžky ovšem dopadl tak tvrdě na zem, že si ublížil.
57'
Markozašvili byl zastaven pomocí faulu.
55'
Nepřesnou rozehrávku domácích nedokázal potrestat Gabedava, jeho střela mířila nepřesně.
54'
Vered dostával přihrávku od Sylvestreho, byla ovšem moc dlouhá a tak skončila v zámezí.
53'
Peleg byl nepříjemně dohrán protihráčem, rozhodčí tento zákrok kartou trestat nebude.
52'
Vered nedokázal zužitkovat přihrávku Pelega, následoval nákop hostů, který skončil pouze zpátky u Pelega.
51'
Se střelou Gabedava měl Nitzan plné ruce práce.
51'
Slovenský "krajánek" Erik Sabo dokázal udržet míč proti přesile soupeřů.
50'
Bughridze byl zastaven pomocí faulu u míče tak zůstávají hosté.
49'
Einbrom se výborně vrátil a připravil tak hosty o míč. Peleg může něco vymyslet.
48'
Chybu v hostující rozehrávce nedokázal potrestat Einbrom.
47'
Siroshtan dostal nepříjemný úder a jen těžko se zdvýhá ze země.
46'
Domácí začali první akci druhé půle přes Nitzana, na půlce však o míč přišli.
46'
Domácí jsou již zpět na hrací ploše, čekáme tak na hosty a na rozhodčí.
Druhý poločas začne přibližně v 20:48.
Uvidíme jestli nám druhý poločas přinese nějakou branku a nebo budeme muset jít do prodloužení.
Máme tu konec prvního poločasu a již třetí poločas jsme neviděli v tomto dvojutkání branku. Nejblíže jí byli domácí zásluhou šancí Einbroma, hlavičce Siroshtana a hlavičce Sylvestreho do břevna. Na hostující straně měl největší šanci Lekvtadze, ale jeho střelu vyrazil Nitzan před sebe, Zehavi byl však tam kde měl být a odkopl míč na rohový kop.
45+2'
45+2'
Sylvestr si pomohl útočným faulem proti Mircchulavovi a vidí za to žlutou kartu.
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Závar domácích úvodní branku nepřinesl.
44'
Vered se snažil vybojovat pro svůj tým rohový kop, neuspěl.
42'
Centr projetěl celým vápnem aniž by hho někdo ve žlutém zasáhl.
42'
Einbrom vybojoval rohový kop.
41'
Střela z dálky v podání jednoho z hostů Nitzana nechala v klidu.
41'
Krieff poslal na půlce k zemi Dobrovolskijko a ten se na něj jenom vyčítavě podíval.
40'
Einbrom hledal do ulice spoluhráče, jeho záměr vystihl Maisašvili a bylo po slibné šanci.
39'
Následně následuje další rohový kop z druhé strany, ale ani jeden nic vážného pro branku Nitzana nepřinesl.
38'
Štiplavá střela Lekvtadzeho Nitzanovi vypadla a Zahavi musel odkopnout na rohový kop.
36'
Hra je nyní bez vážnějších příležitostí jak na jedné tak na druhé straně. Oba týmy vyčkávají na skulinky v soupeřově defenzívě.
35'
Nitzan rozehrál míč do autu. Rozezlel tak domácího trenéra. Následná kombinace hostů končí za brankovou čarou. Rozehrávat může Nitzan.
34'
Maisašvili poslal k zemi Sylvastreho a od rozhodčího dostává rázné upozornění.
32'
Žlutou kartu dostává Michael Siroshtan po zákroku na Čikvaidzeho (Beitar Jerusalém FC).
32'
Maisašvili si počínal proti pravidlům. Zahavi může v klidu rozehrát.
31'
Slibná akce domácích, ale na jejím konci byla nepřesná přihrávka Sylvestra na Einbroma.
30'
Ke střele se probojoval Gabedava a jeho pokus zamířil těsně nad břevno.
29'
Einbrom nachytán v jasném ofsajdu. Domácím fandům se toto rozhodnutí nelíbí.
28'
Další faul hostů a domácí jsou již na polovině soupeře.
27'
Zahavi zabojoval a vybojoval si autové vhazování. Následně byl šlapákem zasažen tentýž hráč.
26'
Peleg byl faulován Lekvtadzem a u míče zůstávají domácí.
25'
Centr Einbroma našel hlavu Sylvestreho, jeho pokus skončil ke smůle domácích na břevně.
24'
Zehavi hledal ve vápně jednoho ze spoluhráčů, Čiteišvili odehrál míč na rohový kop.
23'
Krieff byť tísněn dokázal vystřelit, ovšem jeho pokus mířil hodně vedle branky.
22'
Nepřesná kombinace Markozašviliho dává možnost autového vhazování pro domácí barvy.
21'
Dobrý obranný zákrok předvedl Kahila a následná nepřesná rozehrávka hostů přisuzuje opět míč domácím.
20'
Domácí se usadili na útočné půlce, ale ohrožení branky z toho zatím není.
19'
Od Nitzana začne útočná akce domácích.
18'
Domácí opět trochu polevili a toho se snaží využít hosté k ohrožení branky.
16'
Žlutou kartu dostává hostující kapitán Lasha Čikvaidze (FC Čichura Sačchere).
16'
Se střelou Markozašviliho neměl Nitzan problémy, mířila totiž doprostřed branky.
15'
Domácí vstřelili branku, ale již bylo předtím zapískáno po faulu na Hamziče.
15'
První faul si připsal Markozašvili na Krieffa.
15'
Faulem na půlce hřiště si pomohl jeden z domácích.
14'
Dobrovolskij nepropasíroval centr přes Krieffa.
13'
Další výborný obranný skluz Cuéllara.
12'
Gabedava si pomohl při zpracování balónu rukou a rozhodčí byli pozorní.
11'
Sním si hostující obrana z menšími problémy poradila.
10'
Domácí zapli na větší obrátky a hosté teď neví kde jim hlava stojí a rezoltuje z toho rohový kop.
9'
Z následného rohového kopu měl na hlavě Siroshtan úvodní branku, ovšem hlavou zamířil kousek nad břevno.
8'
Cuéllar krásně zastavil rodící se útok hostů. Následně po nepřesné přihrávce hostů se dostali domácí do kombinace a z toho Einbrom vyprodukoval výbornou šanci, jeho střela byla ztečována na rohový kop.
7'
Zehavi dostal míč do běhu, ale bylo to na něj příliš rychlé a vhazovat tak mohou hosté.
6'
Nitzan vyběhl a zachytil míč před nabíhajícím Lekvtadzem.
5'
Domácí se ještě za úvodních pět minut nedostali s míčem na polovinu Čichury.
4'
Markozašviliho střela mířila hodně vedle branky.
3'
Na půlce hřiště zůstává ležet Einbrom, ale vypadá to, že bude v pořádku.
3'
Čiteišvili našel autem pouze mohu Zehaviho a ten může v klidu odkopnout.
2'
Rozehrávka Kahila skončila v zámezí. Vhazovat mohou hosté.
2'
První faul si připsal Einbrom na půli hřiště.
1'
První nákop Maisašviliho nikoho v bílém nenašel.
1'
Úvodní výkop měli hosté.
1'
Domácí dnes nastoupí v žlutých a hosté v bílých dresech.
1'

Beitar Jerusalém FC: Nitzan – Peleg, Cuéllar, Kahila, Zehavi – Krieff, Siroshtan, Sabo – Vered (C), Sylvestr, Einbrom
Náhradníci: Lalo – Azuri, Cohen, Parado, Varenne, Elbaz, Barihon

FC Čichura Sačchere: Hamžič – Čiteišvili, Mircchulava, Maisašvili, Megrelišvili – Dobrovolskij, Čikvaidze (C), Markozašvili – Bughridze, Gabedava – Lekvtadze
Náhradníci: Mckerašvili – Kachabrišivli, Kakubava, Ionanidze, Čichladze, Sardališvili, Buchaidze

Rozhodčí: Di Bello M. – Passeri M., Di Vuolo R. (všichni Itálie).
Čichura Sačchere

tým je po 18 kolech domácí soutěže na 4. místě z 10 při bilanci 9-4-5 při skóre 28:16. Nejlepším střelcem týmu je gruzínský útočník Georgij Gabedava s 10 zásahy. Na venkovních hřištích si tým připsal z 9 zápasů bilanci 4-3-2 a skóre 12:6.

tým skončil v loňském ročníku domácí soutěže na 3. místě ze 14. Beitar si připsal bilanci 20-8-8 při skóre 75:51. Nejlepším střelcem týmu byl brazilský obránce Claudemir s 9 zásahy. Na domácím trávníku si tým připsal z 18 zápasů bilanci 11-5-2 a skóre 41:23.
Příjemný čtvrteční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvety 1 předkola Evropské ligy. V přenosu se zaměříme na zápas Beitar Jerusalém vs. Čichura Sačchere. První zápas skončil bezbrankovou remízou. Výkop je stanoven na 19:45 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.