Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Cefn Druids : Riteriai - 28. června 2018   20:00

Cefn Druids
Cefn Druids
48' Davies
1:1
(0:0)
Riteriai
Riteriai
86' Kazlauskas
Cefn Druids
Jones – Ashton (C), Peate, Simpson, Arsan – Owen – Piskorski, J. Evans, Kershaw (82.Cartwhight), Mudimu (76. min Hajdari) – Davies
Thompson, Cartwhight, Burrows, Hajdari, Taylor, Jones, Moutaud
Jaeger Ch. – Riedel R., Rigler Ch. (všichni AUT)
Park Hall, Oswetry
Riteriai
Švedkauskas – Borovskij (C), Januševskis, Osipov, Šilénas – Jeriomenko, Bondombe (71. min Baniulis), Vorobjovas (56.min Masenzovas) – Čyžas (63. Mukanya), Otstavnov, Kazlauskas
Sheremeta, Domkus, Bilyaletdinov, Masenzovas, Mukanya, Baniulis, Marazas

Ode mne to je pro toto utkání vše, přeju Vám pěkný zbytek čtvrtečního večera a u dalšího textového přenosu napočtenou.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:17.
Je tu konec utkání. To skončilo asi zaslouženou remízou 1:1, která více do karet do následující odvety hraje litevskému Trakai. Domácí skóre otevřel na začátku druhé půle Davies. Za hosty vyrovnal čtyři minuty před koncem Kazlauskas. Příští čtvrtek následuje odvetný zápas na hřišti Trakai a je jasné, že welský tým bude muset vstřelit nejméně jednu branku, aby mohli pomýšlet na postup do dalšího předkola.
90+5'
90+5'
Baniulis si ještě připisuje faul.
90+4'
Evans mohl připsat domácím vítězství, ale svojí dobrou šanci "zazdil" a jeho střela vůbec nenašla prostor tří tyčí.
90+2'
Ty se sním moc nepomazlili, protože Cartwhight fauluje a tím hráčem byl Jeriomenko.
90+1'
Januševskis fauluje a dává tak zadarmo míč domácím.
90+1'
Rozhodč nastaví 5 minut.
90'
Ashton však fauluje Masenzovase a hosté jsou na míči.
89'
Masenzovas fauluje a domácí mohou znovu vymyslet nějakou tu útočnou akci.
88'
Baniulis fauluje, domácí rychle rozehráli, ale Evans v dobré pozici poslal míč mimo branku.
87'
Domácí si mohli vzít vedení zpět, ale Švedkauskas vytáhl výborný zákrok proti střele Daviese.
86'
Trakai právě vstřelil branku!
Hosté se přeci jen dočkávají vyrovnání. DONATAS KAZLAUSKAS napřáhl a Jones byl bez šance.
84'
Kazlauskasova střela byla zablokovaná.
83'
A ten za svůj zákrok dostává žlutou kartu.
83'
Rohový kop hostů zahrál Masenzovas, ale hosté o míč přicházejí kvůli faulu o který se postaral Jeriomenko.
82'
Trenér stahuje dneska velmi dobře hrajícího Kershawa a jeho místo zaujme Cartwhight.
82'
Owen si připisuje faul.
81'
Otstavnov měl na noze vyrovnání, Jones předvedl dobrý zákrok a drží svému týmu vedení.
80'
Rozeběhla se nám poslední desetiminutovka, uvidíme jestli si hosté vyparacují souvislější tlak, tak aby dokázali skóre vyrovnat.
77'
Šilénas v šanci minul branku.
76'
Domácí trenér sáhl k první změně. Odchází Mudimu a na jeho post přichází Hajdari.
76'
Domácí drží míč a hosté jsou bezradní a utíká jim čas.
74'
Domácí trenér zatím ke střídání nesáhl a vypadá to, že si to schovává na poslední desetiminutovku, tak aby rozkouskoval hru.
72'
Osipov měl možnost vyrovnat, ovšem netrefil branku.
71'
Hostující trenér naposled střídá a ze hry odchází Bondombe a toho nahrazuje Baniulis.
71'
Simpson si připisuje domácí první faul ve druhém poločase.
70'
Mukanya inkasuje další žlutou kartu a hostům začínají "téct" nervy.
70'
Roh pro domácí.
69'
Bondombe poslal k zemi dneska "otloukánka" Piskorskiho a vidí za to žluté napomenutí.
67'
Domácí zatím hrají v druhém poločase bez faulu.
65'
Davies měl na noze druhou branku svou i svého týmu, Švedkauskas jeho pokus zneškodnil. Výborná šance pro domácí.
63'
Tentokrát hostující kouč prostřídává útok. Končí Čyžas a na jeho místo přichází Mukanya.
63'
Žlutou kartu dostává Jones (Cefn Druids AFC).
63'
Domácí si uvědomili, že hrát na 1:0 není zrovna šťastné a snaží se být aktivnější a přidat ještě nějakou tu branku.
62'
Čyžas ve střelecké šanci netrefuje branku.
59'
Bondombe fauloval, míč si postavil Kershaw a svůj dobrý pokus poslal mimo tři tyče.
57'
Kazlauskas v dobré šanci míjí branku.
56'
Hostující trenér se bude snažit oživit záložní řadu a posílá na hřiště Masenzovase a stahuje Vorobjovase.
55'
Kershaw to vyzkoušel, ale jeho střela byla zablokovaná.
54'
Hosté se dostali s míčem na hranici vápna, ale k zakončení to nevedlo.
52'
Hosté nyní drží balón na svých kopačkách, ale ohrožení branky z toho zatím pro Jonese není.
51'
Domácí se vedoucí brankou uklidnili a nikam nespěchají.
50'
Hosté budou muset zapnout na větší obrátky, aby si do odvety přivezli dobrý výsledek.
48'
Cefn Druids právě vstřelili branku!
A vymysleli to parádně. Evans pobídl ke skórování JAMESE DAVIESE a ten posílá domácí do vedení.
48'
Osipov poslal k zemi Mudimu a domácí mohou něco vymyslet.
46'
Ani jeden z trenérů nesáhl ke změně o poločasové přestávce, takže na hřišti vidíme identické jedenácky, jako v prvním poločase.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
Máme tu konec prvního poločasu, ve kterém jsme branku neviděli. Největší šanci měl prozatím hostující Kazlauskas, ale Jones jeho pokus vyrazil. Domácí své šance zatím posílají mimo tři tyče hostujícího Švedkauskase. Uvidíme jestli nám druhý poločas nabídne nějakou tu branku a nebo jestli oba tým půjdou do odvety s nerozhodným výsledkem.
45+1'
45+1'
Evansova střela byla zblokována.
45+1'
Rozhodčí nastaví 1 minutu.
45'
Jeriomenko si pomohl faulem proti Ashtonovi.
44'
Hosté se snažili něco vymyslet, jejich útok skončil nepřesnou nahrávkou.
43'
Blíží se konec prvního poločasu a vypadá to, že prvním dějství žádnou branku neuvidíme.
42'
Nakonec roh rozehrán nakrátko a Čyžas fauloval Ashtona.
41'
Čyžas se bude pokoušet najít některého z svých kolegů.
40'
Rohový kop pro hosty.
39'
Našel Mudimu, který si ovšem pomohl faulem proti Švedkauskasovi.
39'
Kershaw bude hledat centrem některého ze svých spoluhráčů.
38'
Domácí si vybojovali rohový kop.
36'
Jak domácí tak hosté se v těchto chvílích nemohou dostat do vážnější šanci a hra je plná nepřesností.
34'
Delší dobu se nám hraje bez faulů na obou stranách a hře to prospívá.
33'
Hostující brankář si v dnešním zápase zatím nepřipsal ani jeden zákrok. Střely domácích hráčů zatím míří mimo jeho tři tyče.
32'
Mudimu měl další dobrou šanci, ale netrefil branku, kterou stráží Švedkauskas.
29'
Jeho akce skončila u Piskorskiho, který v dobré šanci minul branku.
29'
Owen je u míče a může vymyslet nějakou akci pro domácí barvy.
27'
Januševskis se přeci jen dočkal žluté karty po faulu na Piskorskiho.
25'
Piskorski si nepohlídal své postavení a dostal se do ofsajdu.
24'
Januševskis pomstil svého spoluhráče a poslal k zemi Piskorskiho a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
24'
Piskorski fauloval Borovskijko.
23'
Rohový kop pro domácí. Evans nikoho ze spoluhráčů ve vápně nenašel.
21'
Další faul od domácího Mudimua tentokrát na Šilénase a rozhodčí již domácímu záložníkovy domlouvá.
21'
Mudimu si pomohl faulem proti Otstavnovi.
19'
Čyžas hledal ve vápně některého ze svých spoluhráčů, ale míč odvrátila obrana.
18'
První rohový kop rozehraje také Trakai.
18'
Domácí kapitán Ashton měl nabito, ale netrefil branku.
17'
Januševskis fauloval Piskorskiho a domácí mohou znovu do útoku.
15'
Čyžas rozehrál a v šanci se objevil Bondombe, ale v šanci minul branku.
14'
Owenův míč našel Mudimu, ten si pomohl faulem proti Šilénasovi a hrát tak mohou hosté z Litvy.
13'
Owen zahraje přímý volný kop.
12'
Kershaw si svojí aktivitou vynutil faul na svojí osobu.
11'
Domácí nyní diktují hru a nepouští hosty k balónu.
9'
Kershaw si pomohl faulem.
8'
Piskorskiho mohl poslat domácí do vedení, v dobré šanci minul branku.
8'
Rohový kop pro domácí.
7'
Jeriomenko fauloval Owena.
6'
Pistorski fauloval a z následné akce měl Kazlauskas na noze první branku, ale Jones předvedl dobrý zákrok.
4'
Nákop domácích nikoho nenašel a u míče jsou zpět hosté.
3'
Čyzas se provinil útočným faulem proti Kershawovi.
2'
Začátek zápasu a hosté jsou zatím více na míči a snaží se vymyslet nějakou útočnou akci.
1'

Cefn Druids AFC: Jones – Ashton (C), Peate, Simpson, Arsan – Owen – Piskorski, J. Evans, Kershaw, Mudimu – Davies
Náhradníci: Thompson, Cartwhight, Burrows, Hajdari, Taylor, Jones, Moutaud

FK Trakai: Švedkauskas – Borovskij (C), Januševskis, Osipov, Šilénas – Jeriomenko, Bondombe, Vorobjovas – Čyzas, Otstavnov, Kazlauskas
Náhradníci: Sheremeta, Domkus, Bilyaletdinov, Masenzovas, Mukanya, Baniulis, Marazas

Rozhodčí: Jaeger Ch. – Riedel R., Rigler Ch. (všichni AUT).
Trakai

tým si vybojoval nárok startovat v předkole Ligy Mistrů díky třetímu místu v minulém ročníku 2017. Letos si je zatím Trakai po 19 zápasech na 3 místě při bilanci 6-6-7 při skóre 22:19. Na venkovních hřištích si tým připsal z 10 zápasů bilanci 3-4-4 a skóre 12:8. Nejlepším střelcem týmu je litevský útočník Justinas Marazas s 5 zásahy.
Cefn Druids

tým si vybojoval nárok startovat v předkole Evropské ligy díky výhře v utkání o EL, když doma dokázal porazit Cardiff Metropolitan 1:0. Druids skončili v minulém ročníku na 5. místě z 12. Z 32. zápasů si tým připsal bilanci 12-8-12 při skóre 38:41. Nejlepším střelcem týmu byl zimbabwský záložník Alec Mudimu s 5 zásahy. Na domácím trávníku si ve skupině o titul připsal bilanci 6-5-5 a skóre 20:18.
Příjemný čtvrteční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z předkola Evropské ligy. V přenosu se zaměříme na zápas waleského týmu Cefn Druids AFC proti litevskému týmu FK Trakai. Výkop je stanoven na 20 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.