Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Cork City : Rosenborg BK - 9. srpna 2018   20:45

Cork City
Cork City
0:2
(0:2)
Rosenborg BK
22' Levi   • 43' Levi
Cork City
McNulty – Griffin, McLoughlin, Delaney, Beattie – Keohane, McCormack(61. Morrissey), Buckley – Sheppard(72. Coughlan), Cummins, McNamee(46. Sadlier)
Barry, Bennett, Coughlan, Cherrie, Morrissey, O Hanlon, Sadlier
P. Ardeleanu – T. Mokrusch, J. Hrabovsky (CZE)
Turner's Cross, Cork
Hansen – Hedenstad, Hovland, Reginiussen, Meling – Lundemo, Jensen, Trondsen(86. Skarsem) – Levi, Soderlund(77. Botheim), Bendtner
Botheim, Gerbsach, Ostbo, Reitan, Serbecič, Skarsem, Vilhjamsson

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu.
A je dobojováno. Norský celek vítězí 2:0, i když na začátku utkání to tak vůbec nevypadalo. Začátek a závěr patřil irskému týmu, ti ale gól vstřelit nedokázali. Rosenborgu patřilo utkání v rozmezí od 22. minuty do 74. Poté si hru opět převzali domácí. To Corku ale nestačilo a za týden je čeká velmi těžká odveta, jelikož pokud chtějí postoupit musí vyhrát 3:0.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:6. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:19.
90+3'
90+2'
Míč letěl přímo na hlavičku bránícího hráče, na další roh. Z dalšího rohu nic nebylo a v útoku jsou hosté.
90+2'
Domácí si kopnou ještě rohový kop.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
88'
Rosenborg už nikam nespěchá a drží míč na své polovině.
86'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Trondsen, přichází Skarsem.
85'
Běží nám posledních pět minut zápasu, udrží Rosenborg příznivé skóre 2:0 ?
84'
Žlutou kartu dostává Coughlan (Cork City FC).
83'
Domácí dostanou ještě výhodu rohového kopu. Sadlier si bere míč k noze, ale opět nic nebezpečného neudělali.
81'
Bendtner byl blízko třetího gólu, avšak jeho pokus letěl těsně vedle pravé tyče.
80'
Momentálně se míč pohybuje na polovině domácích.
77'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Soderlund, přichází Botheim.
75'
Hosté se najednou dostali do tutové šance. Jensen dostal přihrávku blízko před branku, ale bohužel míč špatně trefil a letěl těsně vedle.
74'
V posledních minutách jsou domácí aktivnějším týmem.
73'
Domácí vybojovali rohový kop, za který se postavil Cork, jeho roh letěl přímo do rukou Hansena.
72'
Střídání v týmu Cork City FC: ze hřiště odchází Sheppard, přichází Coughlan.
71'
Žlutou kartu dostává Reginiussen (Rosenborg BK).
70'
Od Rosenborgu přichází v posledních minutách menší zmatky. Například teď zbytečně fauloval Tore Reginiussen a dostává žlutou kartu.
68'
Roh který si domácí vybojovali kopal Sadlier. Z rohu jsme nakonec nic neviděli.
67'
Domácí po faulu dostávají výhodu přímého kopu. Za míč se postavil Sadlier, který zkusil střelu přímo, avšak jeho tvrdou střelu výráží brankář Hansen na roh.
66'
Žlutou kartu dostává Hovland (Rosenborg BK).
65'
Vzápětí se dostali do šance hosté. Nejdříve se k zakončení dostal Levi, ovšem neúspěšně a ihned doráže Meling, jeho střelu chytá brankář.
63'
V brankovišti Rosenborgu opět nastal zmatek. Přiletěl tam tvrdý centr, pro který šel brankář Hansen, při jeho výskoku srazil útočníka domácího celku, který se drží za záda, domácí fanoušci jsou velmi nespokojeni.
62'
Žlutou kartu dostává Mcloughlin (Cork City FC).
61'
Střídání v týmu Cork City FC: ze hřiště odchází McCormack, přichází Morrissey.
60'
Soderlund dostal krásnou přihrávku, která ho poslala samotného na brankáře, avšak jeho akci zastavuje pomezní sudí, svým praporkem.
58'
Domácí dostali výhodu rohového kopu, za ten se postavil Sadlier. Jeho roh letěl přesně doprostřed brankoviště, kde nastal velký zmatek a nakonec míč odkopl obránce Hovland.
56'
Vzápětí je tu další žlutá karta, tentokrát pro hráče z Trondheimu.
54'
Buckley teď tvrdě zajel do Lundema a odnáší si žlutou kartu.
51'
Domácí si vybojovali rohový kop, za který se postavil Keohane, nakonec z jeho rohu nic závažného nebylo.
50'
Domácí teď měli velkou šanci pro skórování. Těsně před brankářem dostal míč domácí útočník, jeho teč ale letěla těsně vedle.
49'
Druhý poločas je zatím opatrný a hráči nakopávají míče na polovině hřiště.
47'
Aut se nevydařil a místo toho domácí faulovali. Míč se nachází momentálně u brankáře domácího celku.
47'
Domácí se dostávají ihned dopředu a budou vhazovat aut ve velmi dobré vzdálenosti.
46'
Střídání v týmu Cork City FC: ze hřiště odchází McNamee, přichází Sadlier.
46'
Máme konec prvního poločasu. Rosenborg první poločas ovládl a vede 2:0. Na začátku to ale vůbec nevypadalo, že by měli vést hosté. Domácí do 22. minuty hráli perfektně, avšak pak přišel gól a irský celek se celý sesypal. Ještě před odchodem do kabin přidal druhou branku opět Levi. Po krásné ťukačce před brankovištěm. Irský tým má co dělat, aby nepříznivý stav vyrovnal. Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
45+1'
43'
Rosenborg právě vstřelil branku!
Nádherná kombinace před brankovištěm. Tři přihrávky, tři doteky a gól. Soderlund poslal tu poslední přihrávku do běhu a JONATHAN LEVI se z blízkosti nemýlil. 2:0!!
39'
Rosenborg opět zkusil centr, tentokrát z levé strany, který opět letěl na zadní tyč, tam si míč špatně zpracoval Lundemo a míč si tak berou domácí hráči.
38'
Domácí si vybojovali rohový kop. Za míč se postavil McNamee, ale balón skončil na obránci norského klubu.
35'
Další nebezpečná střela, která míjela pravou tyč Hansenovi branky.
32'
Cork City byl blízko vyrovnání. K Buckleyovi se odrazil míč přímo před brankáře, kterého trefil.
30'
Domácí po dlouhé době zahrozili. Střelu z první zkusil Buckley, který to střelil ale z velkého úhlu a pro brankáře to byla spíše jednohubka.
29'
V posledních minutách se hra výrazně obrátila. Na začátku byli aktivnější domácí, avšak po obdrženém gólu se to výrazně změnilo.
28'
Za míč se postavil Levi, který to zkusil přímo na bránu, no a nechybělo málo, aby po druhé rozvlnil síť.
27'
Pro Rosenborg je tu výhoda přímého kopu.
25'
Vzápětí je tu další šance norského klubu. Na kraj brankoviště přišla přihrávka, kterou dostal Soderlund, ten však zkusil střelu z první, ale ta byla zblokovaná obráncem.
24'
Rosenborg po vstřeleném gólu začíná více útočit. Do dalšího zakončení se opět dostal Levi, ale tentokrát brankář jeho střelu chytá.
22'
Rosenborg se přece jen dostává do vedení. Meling si vzal míč a běžel s ním po pravé straně, kde se mu podařilo i odcentrovat. Míč letěl na zadní tyč. Tam si míč zpracoval JONATHAN LEVI, který z velkého úhlu prostřelil brankáře McNultyho.
20'
Rosenborg zatím hraje agresivní hru na fauly, teď toho byl příkladem Trondsen, který nečestně odstavil Shepparda.
19'
Po odkopu přišla menší kombinace, ve které jsme viděli i zakončení. Do zakončení se dostal domácí Cummins, avšak jeho pokus skončil vedle tyče.
17'
Faul od Bendtnera na polovině domácích. Rozhodčí mu za faul nic neuděluje, odkopávat bude brankář.
14'
Irský celek bude zahrávat rohový kop. Za míč se postavil Sheppard, ale ani tento roh nezahrozil výrazně branku.
12'
Cork stále útočí, teď se ke střele dostal McNamee, ale jeho pokus byl zblokován.
10'
Domácí hráči zatím výrazně tlačí norský Rosenborg a skoro je nepustí k míči.
9'
I hosté vyzkoušeli domácího brankáře. K zakončení se dostal útočník Levi, ale brankář si s jeho střelou lehce poradil.
7'
Domácí teď měli výhodu dvou rohových kopů v řadě. Nic závažného z nich nevytěžili, pokračuje se dále na polovině hřiště.
5'
Je tu přímý kop pro domácí. Za míč se postavil Keohane, ale z jeho pokusu se míč odráží na roh.
4'
Zatím jsme neviděli žádný střelecký pokus.
3'
Domácí zatím drží míč na polovině hřiště.
1'
O výkop se postarali domácí v zelených dresech.
1'

Cork City FC: McNulty – Griffin, McLoughlin, Delaney, Beattie – Keohane, McCormack, Buckley – Sheppard, Cummins, McNamee
Náhradníci: Barry, Bennett, Coughlan, Cherrie, Morrissey, O Hanlon, Sadlier

Rosenborg BK: Hansen – Hedenstad, Hovland, Reginiussen, Meling – Lundemo, Jensen, Trondsen – Levi, Soderlund, Bendtner
Náhradníci: Botheim, Gerbsach, Ostbo, Reitan, Serbecič, Skarsem, Vilhjamsson

Rozhodčí: P. Ardeleanu – T. Mokrusch, J. Hrabovsky (CZE).
Rosenborg BK:

Rosenborg je nejlepší norský klub za poslední roky. Domácí ligu vyhrál 3krát v řadě a tento rok to může být už po čtvrté. Rosenborg se po 18 kolech drží na 2. místě se ztrátou 2 bodů na první Brann. Rosenborg má za sebou 2. předkola v lize mistrů. V tom prvním narazili na islandský Valur, který v součtu porazili 4:2. V tom druhém se utkali už s někým výrazně těžkým a to byl Celtic. První zápas v Irsku, Rosenborg prohrál 3:1, i když od 17. minuty vedli. V odvetě byl Rosenborg lepší, avšak nedokázali využít šance a utkání skončilo 0:0. Ve 3. předkole evropské ligy je čeká opět irský tým, tentokrát Cork City. O víkendu Rosenborg vyhrál městské derby, proti Ranheimu 3:1. Do tohoto utkání vstupují jako favoriti.
Cork City FC:

Irský celek, který se nyní po 29. kolech v domácí soutěži drží na 1. místě s dvoubodovým náskokem. Díky vydařené minulé sezóně se dostali do kvalifikace ligy mistrů. V 1. předkole narazili na polskou Legii Varšavu. Oba zápasy nedopadli dobře v jejich prospěch, a díky prohrám 1:0 a 3:0 ligu mistr opustili. Dnes je čeká ve 3. předkole evropské ligy norský celek Rosenborg, který se minulý rok kvalifikoval až do samotného turnaje, proto jsou favoriti.
Dobrý den, vítám vás u 3. předkola evropské ligy. Dnes nás čeká zajimavý zápas mezi Cork City FC a Rosenborg BK. V tomto dvojzápase je favorit norský celek Rosenborg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.