Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Honvéd : Progrès Niederkorn - 26. července 2018   19:00

Honvéd
Honvéd
83' Barath
1:0
(0:0)
Progrès Niederkorn
Honvéd
Grof – Heffler (88. Poloskei), Batik, Škvorc, Uzoma – Vadocz, Nagy, Kamber (C), Gazdag – Lukacs (52. Cipf), Holender (74. Barath)
Horvath – Bano-Szabo, Barath, Cipf, Kukoč, Lovrič, Poloskei
Mohammed Al-Hakim – Peter Magnusson, Mahbod Beigi (vš. SWE)
Bozsik Stadion, Budapešť
Flauss – Martins, Ferino, Hall, Gobron – Marques, Mutsch (79. Vogel), Thill S. (C) – Thill O., Francoise (69. Karapetjan), de Almeida (90+4. Torres)
Schinker – Karapetjan, Kerger, Ramdedovič, Soares, Torres, Vogel

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:21.
Je konec. Honvéd Budapešť nakonec vyhrál v domácím prostředí 1:0. Domácí tým byl v první půli lepší a dostal se do šancí. Tu největší měl zatím ve 25. minutě Holender, ovšem jeho střelu skvěle vyrazil Flauss. Ve 44. minutě po centru do vápna se Batik dostal do zakončení, ale ani on nepřekonal hostujícího brankáře. Ve druhé půli rovněž pokračovala dominance domácích, kteří se nakonec dočkali branky v 83. minutě, když se Barath dostal do zakončení po rohovém kopu a zařídil domácímu týmu výhru 1:0.
90+6'
90+6'
A opět se hosté provinili faulem a Budapešť tak získala volný kop na levé straně.
90+5'
Nyní přišel faul hostujícího hráče a následuje tak volný kop pro Honvéd.
90+4'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází de Almeida, přichází Torres.
90+3'
Nyní se hosté provinili faulem, po kterém následuje volný kop Honvédu.
90+2'
Nyní skončil míč jen za bránou Niederkornu.
90+1'
Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.
90'
Domácí hráč se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho šajtle šla nad bránu soupeře.
88'
Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Heffler, přichází Poloskei.
87'
Nyní se dopředu dostal Niederkorn, ale následná střela skončila jen v moci brankáře Grofa.
86'
Nyní Budapešť získala volný kop, ale po jeho zahrání skončil míč jen v moci brankáře Flausse.
83'
Honvéd právě vstřelil branku!
Domácí následně získali rohový kop, který zahrál Heffler skvěle, jelikož letěl do vápna, kde hostující hráč míč podskočil a následně BOTOND BARATH dokázal zakončit za záda Flausse! Asistence: Heffler.
81'
Thill šel do skluzu velmi ostře a po faulu dostal žlutou kartu.
79'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Mutsch, přichází Vogel.
78'
Vadocz dostal za svůj faul žlutou kartu.
76'
Nyní se velmi nepříjemně srazili dva hráči a na trávníku jsou okamžitě lékaři.
74'
Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Holender, přichází Barath.
73'
Kamber se dostal ke hlavičce po rohovém kopu, ale zamířil jen vedle hostující brány.
72'
Žlutou kartu dostává Mutsch (FC Progrès Niederkorn).
72'
Hosté málem šli do vedení, ale rána hráče Niederkornu orazítkovala pouze břevno!
71'
Honvéd je i ve druhé půli lepším týmem, ale stále se nemůže dostat do žádné větší šance.
69'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Francoise, přichází Karapetjan.
67'
Marques dostal za svůj faul žlutou odměnu.
66'
Následný centr byl dobře kopnutý a po odrazech přišla střela, která ale zamířila nad bránu Niederkornu.
64'
Domácí nyní získali volný kop z levé strany a mohou se tak ujat vedení v tomto zápase.
62'
Nyní se domácí hráč provinil faulem na útočné polovině.
60'
Hodina hry je minulostí a stav je zatím stále bezbrankový 0:0.
58'
Kamber poslal protihráče k zemi a dostal žlutou kartu.
55'
Opět to schytal hostující hráč, který nyní potřebuje ošetření od lékařů.
54'
Hostující hráč nyní dostal naloženo v souboji, ale nakonec se sám zvedl a vypadá to, že bude moct pokračovat.
52'
Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Lukácz, přichází Cipf.
49'
Honvéd má sice míč na svých kopačkách, ale nemůže se dostat do nějaké šance.
47'
Domácí se sice dostali dopředu, ale nic velkého z toho nebylo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Domácí tým je lepší a taky se dostal do pár šancí. Tu největší měl zatím ve 25. minutě Holender, ovšem jeho střelu skvěle vyrazil Flauss. Ve 44. minutě po centru do vápna se Batik dostal do zakončení, ale ani on nepřekonal hostujícího brankáře.
45+5'
45+5'
Honvéd je u míče častěji, ale nemůže se dostat do vyložené šance. Nyní sice získal autové vhazování, ale následně z toho nic nebylo.
45+3'
Da Almeida má nyní nějaké zdravotní problémy, ale nakonec se sám zvedl a vypadá to, že bude moct pokračovat.
45+2'
Nyní přišel faul z domácí strany u postranní čáry a Niederkorn tak získal volný kop na polovině soupeře.
45+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
44'
Ovšem nyní Budapešť získala rohový kop z pravé strany. Následně se domácí dostali do zakončení, ale po skvělém centru zakončil z voleje Batik jen do míst, kde stál brankář Flauss!
43'
Nákop do vápna ze strany domácích byl bez úspěchu.
41'
Batik se provinil faulem ve středu hrací plochy a u míče tak bude Niederkorn.
40'
Honvéd získal míč ve středu hrací plochy, ale následně poslal centr z levé strany do vápna, který byl hodně nepřesný a skončila za hostující svatyní.
38'
Nyní domácí poslali pouze nákop do hostujícího vápna, pro který si došel brankář Flauss.
36'
Následně ale Holender poslal hodně nepřesný nákop, který skončil v zámezí za bránou Flausse.
34'
Přihrávka ze strany hostů nebyla příliš dobrá a skončila jen u obrany domácího týmu.
32'
Niederkorn se nyní vydal dopředu, ale následně neprošel přes obranu Honvédu.
29'
Budapešť sice poslala nákop do vápna, ale nakoenc z toho nebylo nic vážného.
25'
Nyní se domácí útočník Holender dostal do velké šance po skvělé přihrávce, ovšem brankáře Flausse nepřekonal, jelikož ten předvedl skvělý zákrok!
23'
Honvéd je sice u míče častěji, ale zatím se nedostal do žádné větší šance.
21'
Honvéd sice získal rohový kop, ale ten nic vážného nepřinesl.
19'
Po nepřesné přihrávce hostů získali domácí autové vhazování na své polovině hrací plochy.
18'
Domácí získali míč ve středu hrací plochy po faulu soupeře.
16'
Honvéd kombinoval ve středu hrací plochy a nakonec získal volný kop. Domácí hráč ovšem potřebuje ošetření po střetu s protihráčem.
14'
Domácí získali volný kop na své polovině hrací plochy po faulu soupeře.
12'
Poté se Budapešť vydala dopředu, ale míč skončil jen v zámezí za hostující bránou.
10'
Nyní míč získali hosté, ovšem poté přišel nepřesný nákop, který skončil u domácího gólmana.
7'
Domácí se opět tlačili dopředu, ale po centru do vápna se provinili faulem.
5'
Domácí se sice dostali dopředu po pravé straně, ale následný centr nepřišel, jelikož zasáhla hostující obrana.
3'
Domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.
1'

FC Honvéd Budapešť: Grof – Heffler, Batik, Škvorc, Uzoma – Vadocz, Nagy, Kamber (C), Gazdag – Lukacs, Holender
Náhradníci: Horvath – Bano-Szabo, Barath, Cipf, Kukoč, Lovrič, Poloskei

FC Progrès Niederkorn: Flauss – Martins, Ferino, Hall, Gobron – Marques, Mutsch, Thill S. (C) – Thill O., Francoise, de Almeida
Náhradníci: Schinker – Karapetjan, Kerger, Ramdedovič, Soares, Torres, Vogel

Rozhodčí: Mohammed Al-Hakim – Peter Magnusson, Mahbod Beigi (vš. SWE).
FC Progrès Niederkorn:

Niederkorn se v prvním předkole Evropské ligy utkal s Gabalou. V prvním zápase na půdě soupeře skončila první půle bez branek, ale šest minut po začátku té druhé se trefil de Almeida. V 61. minutě přidal gól z penalty Thill a Niederkorn vyhrál první zápas 2:0. V odvetě ovšem šli do vedení ve 28. minutě hosté. Poté už ale branka nepadla a Niederkorn i přes prohru v odvetě nakonec postoupil.
FC Honvéd Budapešť:

Maďarská liga má za sebou první kolo a Honvéd získal první tři body, když dokázal porazit v domácím prostředí Haladas 3:2. V prvním předkole Evropské ligy se utkal s Rabotnicki. První poločas v prvním zápase na půdě soupeře skončil remízou 1:1, když se prosadil Nagy. Ve druhé půli ovšem domácí přidali jednu branku a Honvéd prohrál 1:2. Ale na domácí půdě ve druhém utkání to byla sada branek, jelikož už po šestnácti minutách vedl Honvéd 2:0, když dvakrát zavěsil míč do brány Holender. V 63. minutě se prosadil z penalty Danilo, který vstřelil druhou branku i v 84. minutě a Honvéd tak vyhrál 4:0.
Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy FC Honvéd Budapešť a FC Progrès Niederkorn. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Zápas se bude hrát na stadionu Bozsik v Budapešti. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Mohammed Al-Hakim a jeho asistenti Peter Magnusson a Mahbod Beigi (vš. SWE).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.