Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Inter Baku : Balzan - 19. července 2018   19:00

Inter Baku
Inter Baku
11' Meza  • 90+1' Alchasov
2:1
(1:0)
Balzan
Balzan
90+6' Majdevač
Inter Baku
Agajev – Scarlatače, Denis, Gulijev T. – Sertan (85. Gulijev), Sohna, Bosančič (75. Ngangoue), Alchasov – Meza, Nasimov (64. Junanov), Clennon
Sadigli – Bajramov, Gulijev M., Javadov, Salahli, Tchami, Junanov
Mikhail Vilkov – Aleksei Vorontsov, Vladimir Minevich (vš. RUS)
Dalga stadion, Baku
Balzan
Sultana – Bozovič, Johnson, Serrano, Bezzina – Sljivič, Lepovič – Cadu – Ljubomirač (59. Lecao), Kaljevič (85. Majdevač), Effiong (69. Grioli)
Mintoff – Arab, Ascroft, Cipriott, Grioli, Lecao, Majdevač

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 13:1. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
Je konec. Kesla nakonec sice vyhrála 2:1, ale to na postup nestačí, jelikož první utkání zvítězil Balzan na své půdě 4:1. Už v 11. minutě zahrál hostující obránce ve svém vápně rukou a k pokutovému kopu se postavil Meza, který zakončil přesně k levé tyči. Poté už branka v první půli sice nepadla, ovšem na trávníku hrálo hodně bojovně a důrazně. Až v 90+1. minutě se domácím podařila dát druhá branka a konec byl hodně nervózní, ovšem v 90+6. minutě se prosadil hostující Majdevač, který si svlékl dres a jelikož už jednu kartu měl, tak dostal červenou, ale to hosty mrzet zas tak nemusí, protože postupují do druhého předkola Evropské ligy.
90+6'
90+6'
Majdevač za svlíknutí dresu obdržel druhou žlutou kartu, tudíž červenou.
90+6'
Tým Balzan právě vstřelil branku!
Je hotovo! ANDRIJA MAJDEVAČ využil velké chyby domácích, kteří ztratili míč po autovém vhazování a následně z dvaceti metrů vypálil přesně k pravé tyči!
90+5'
Ovšem následně skončil míč jen v zámezí za hostující svatyní.
90+4'
Majdevač se provinil faulem a dostal žlutou kartu.
90+4'
Hosté se provinili faulem na polovině Kesly, která má poslední minutu před sebou.
90+3'
Opět jdou domácí dopředu, ale následný centr skončil jen za bránu Balzanu.
90+2'
Střela domácího hráče skončila jen vedle hostující brány.
90+1'
Inter Baku právě vstřelil branku!
Volný kop se domácím podařil skvěle, jelikož se do hlavičky dostal SLAVIK ALCHASOV, který dává gól v nastaveném čase a ještě to bude velké drama! Kesla musí dát ještě jednu branku!
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Kesla se nemůže dostat blíž k šestnáctce soupeře.
89'
Nyní skončil míč pouze za hostující bránou a následuje odkop Sultany do hry.
87'
Domácí získali rohový kop z pravé strany.
85'
Střídání v týmu Balzan FC: ze hřiště odchází Kaljevič, přichází Majdevač.
Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Sertan, přichází Gulijev.
82'
Sultana dostal za zdržování žlutou kartu.
81'
Ale tentokrát se Balzan ke střele nedostal.
80'
Domácí už chodí dopředu ve větším počtu a nechají otevřené vrátka, čehož může využít hostující tým.
78'
Kesla má opět míč ve svém držení, ale následně o něj přišla a Balzan tak může jít dopředu.
76'
Hosté získali volný kop na své polovině, což se jim nyní hodí a nikam nespěchají.
75'
Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Bosančič, přichází Ngangoue.
74'
Kesla se sice dostala až dovnitř vápna a následně i do zakončení, ale to skončilo jen vedle hostující svatyně.
73'
Domácí sice ztratili míč a následně se dopředu vydali hosté, ovšem ti dostali balón jen do zámezí vedle brány.
72'
Kesla se dostala dopředu po pravé straně a získala autové vhazování.
71'
Hosté se provinili faulem na polovině Kesly, která tak získala volný kop.
69'
Střídání v týmu Balzan FC: ze hřiště odchází Effiong, přichází Grioli.
68'
Junanov vypálil jen vedle hostující brány.
66'
Opět se domácí snaží projít blíž k bráně soupeře, ale následně vystihli přihrávku hosté.
64'
Střídání v týmu Keşla FK: ze hřiště odchází Nasimov, přichází Junanov.
64'
Domácí hráč se ocitl v ofsajdové pasti a útok Kesly je tak u konce.
62'
Sljivič dostal žlutou kartu za svůj zákrok.
61'
Hostující hráč potřeboval ošetření, ale nakonec to vypadá, že bude moct pokračovat.
59'
Střídání v týmu Balzan FC: ze hřiště odchází Ljubomirač, přichází Lecao.
59'
Následný roh byl rozehrán nakrátko a poté přišel centr, ale s tím si poradila obrana Balzanu.
57'
Kesla se sice dostala dopředu, ovšem ke střele už z hranice vápna ne. Následně ovšem domácí vybojovali rohový kop.
55'
Opět jsou u míče domácí a snaží se něco vymyslet, při nejlepším vstřelit druhou branku.
53'
Následně přišel naprosto skvělý centr před bránu, ale hlavičku domácího hráče odkopl hostující obránce.
52'
Opět jsou domácí u míče a postupnou kombinací se snaží dostat hlouběji do pole.
50'
Kesla vstoupila do druhé půle velmi aktivně, ale ránu z hranice vápna skvěle zlikvidoval brankář Sultana!
48'
Domácí hráč se sice dostal ke střele po přihrávce do vápna, ale následně z velkého úhlu nedokázal zakončit mezi tři tyče.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:04.
První poločas je u konce a Kesla zatím vede 1:0. Už v 11. minutě zahrál hostující obránce ve svém vápně rukou a k pokutovému kopu se postavil Meza, který zakončil přesně k levé tyči. Poté už branka v první půli sice nepadla, ovšem na trávníku se bojuje a hraje velmi důrazně. Domácí potřebují vstřelit ještě minimálně dvě branky.
45+4'
45+4'
Centr domácích skončil jen vedle hostující brány a Sultana má odkop od své svatyně.
45+3'
Dnešní zápas připomíná spíš válku, jelikož se hraje velmi tvrdě a důrazně.
45+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
44'
Domácí hráč se dostal do zakončení uvnitř vápna, ale zamířil jen vedle levé tyče.
42'
Clennon byl zfaulován uprostřed hrací plochy a Kesla tak je opět u míče.
41'
Hostující hráč je v péči lékařů mimo hrací plochu a rozhodčí tak foukl do píšťalky a může se pokračovat.
40'
Meza už je v pořádku, ovšem s hostujícím hráčem do vypadá hůř a stále se nehraje.
39'
Meza se snažil po centru z levé strany zakončit hlavou, ale srazil se s protihráčem a hra je tak přerušena.
38'
Následně ale nic velkého nevymyslela, ovšem stále je u míče na polovině soupeře.
37'
Utkání je velmi nervózní a po faulu hostů získala Kesla volný kop.
36'
Scarlatake zezadu skluzem poslal hostujícího hráče k zemi a dostal kartu žluté barvy.
35'
Hostující hráč byl nyní zfaulován ve středu hrací plochy.
33'
Následně ale přihrávku skvěle vystihl domácí obránce, který poslal svého spoluhráče do běhu, ale hostující zadák si rovněž poradil parádně a získal balón pro své spoluhráče.
32'
Hosté sem dnes nepřijeli jen bránit a rovněž se pouštějí i do útoků.
31'
Meza a Serrano si něco vyříkávali a oba dva tak uviděli žlutou kartu.
29'
Nyní se domácí hráč provinil faulem uprostřed hrací plochy, když šel do skluzu pozdě a trefil tak kotník protihráče.
27'
Hosté poslali centr do vápna, ale ten skončil jen v moci gólmana Agajeva, který rychle rozehrál po pravé straně.
25'
Hostující útočník nabral velmi dobrou rychlost, ale následně celou akci zastavil a nakonec se Balzan nedostal ani do zakončení.
23'
Domácí sice mají míč pod kontrolou častěji, než jeho soupeř, ale zatím se nedostali do žádné větší šance kromě pokutového kopu.
21'
Volný kop byl nebezpečný, ale následná hlavička domácího hráče byla zblokována a následuje tak rohový kop.
20'
Ljubomirač se provinil faulem, když stáhl k zemi Alchasova a Kesla získala volný kop z levé strany.
17'
Opět jsou u míče domácí, kteří se snaží vstřelit druhou branku, ale Balzan brání v deseti hráčích a pro Keslu je to tak velmi těžké.
15'
Domácí obránce předvedl skvělý skluz a nepustil tak dál hostujícího hráče.
13'
Nyní se útok domácím nepovedl a míč tak skončil jen v zámezí za bránou Balzanu.
11'
Kesla jde do vedení! K pokutovému kopu se postavil CESAR MEZA a zakončil přesně k levé tyči, zatímco brankář Sultana šel na druhou stranu.
10'
Byla nařízena penalta pro Keslu. Hostující obránce zahrál rukou ve svém vápně a domácí tak mají šanci vstřelit první branku utkání.
8'
Domácí se sice dostali dopředu, ale následný pokus o centr byl zblokován a u míče tak je Balzan.
6'
Kesla má dnes co dohánět, jelikož se jí první zápas vůbec nevyvedl a dnes musí vstřelit minimálně tři branky.
5'
Hosté sice získali autové vhazování na pravé straně, ale po chvíli se dopustili faulu.
4'
Effiong byl nyní zfaulován na polovině soupeře a Balzan tak získal volný kop.
2'
Domácí hráč se sice dostal do zakončení, ovšem zakončil vedle levé tyče a nakonec zranil i hostujícího brankáře, který nyní je ošetřován.
1'

Keşla FK: Agajev – Scarlatače, Denis, Gulijev T. – Sertan, Sohna, Bosančič, Alchasov – Meza, Nasimov, Clennon
Náhradníci: Sadigli – Bajramov, Gulijev M., Javadov, Salahli, Tchami, Junanov

Balzan FC: Sultana – Bozovič, Johnson, Serrano, Bezzina – Sljivič, Lepovič – Cadu – Ljubomirač, Kaljevič, Effiong
Náhradníci: Mintoff – Arab, Ascroft, Cipriott, Grioli, Lecao, Majdevač

Rozhodčí: Mikhail Vilkov – Aleksei Vorontsov, Vladimir Minevich (vš. RUS).
V odvetě prvního předkola Evropské ligy se proti sobě utkají týmy Keşla FK a Balzan FC. První utkání nabídlo hodně branek a až překvapivě vysoké vítězství Balzanu. Ten šel do vedení ve 12. minutě po brance Effionga. O devět minut později přidal druhou branku domácích Lecao. Ve 29. minutě sice snížil z penalty Meza, ale o pět minut později vrátil dvougólové vedení Kaljevič. V 55. minutě vedl Balzan už o tři branky po trefě Cada. Poté už gól nepadl a Balzan vyhrál vysoce 4:1. Nyní se bude hrát na stadionu Dalga v Baku. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Mikhail Vilkov a jeho asistenti Aleksei Vorontsov a Vladimir Minevich (vš. RUS).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.