Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  M. Tel-Aviv : Niš - 26. července 2018   19:00

M. Tel-Aviv
M. Tel-Aviv
51' Kjartansson  • 70' Kjartansson
Bulajič, Stojanovič, Jovanovič, Jovanovič, Apostolovič, Randelovič, Nikodijevič

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera.

Fauly: 15:16
Domácí Maccabi Tel-Aviv jasně potvrdilo svou větší kvalitu a vyhrálo 2:0 nad Radnički Niš. Domácí si jednoznačné svou výhru zasloužili. První branku utkání vstřelil v 51. minutě Vidar Kjartansson a ten samý hráč pak v 70. minutě zvýšil na 2:0 z penalty, když byl předtím sám faulován. V závěru dostal domácí Atzili druhou žlutou kartu za simulování a musel ven ze hřiště, ale to už Mccabi o výhru nepřipravilo.
90+4'
90+3'
Maccabi se brání jednomu z posledních útoků hostujících fotbalistů. Podařilo se mu odkopnout míč daleko od branky.
90+1'
Maccabi se po autu v blízkosti šestnáctky Niše do žádné šance nedostali. Ale mohou si to zopakovat.
90'
Nastavovat se budou tři minuty.
88'
Nedopadla vzápětí ani akce Maccabi, ta totiž skončila ofsajdem.
87'
Hosté se vydali dopředu, ale dopustili se přitom útočného faulu.
86'
Závěr utkání se už jen víceméně dohrává. Zatímco Niš už nemá příliš sil na útočení, Maccabi už jsou spokojení s vedením 2:0.
84'
Domácí už nyní přeci jen více myslí na zadní vrátka. Chtějí hlavně dohrát s nulou vzadu, když hrají o desíti.
82'
Maccabi se i v oslabení vydalo dopředu, ale průnikovou přihrávku vystihl hlavou jeden z obránců Niše
80'
Atzili se nakonec nechal přemluvit a odešel ze hřiště. Pokračujeme ve hře.
79'
Omer Atzili si chtěl vymodlit penaltu a šel hodně ochotně k zemi. To se ale nelíbilo rozhodčímu. Ten mu okamžitě udělil žlutou kartu a protože byla jeho druhá tak hned i červenou.
78'
Niš nezahrál standardní situaci vůbec špatně, ale nakonec podle rozhodčího některý z jeho hráčů fauloval.
76'
Omer Atzili zastavil nedovoleně nadějnou akci hostů a po zásluze vidí žlutou kartu.
75'
Domácí byli blízko definitivnímu rozhodnutí! Do míče se opřel Hozez a orazítkoval břevno branky Niše.
73'
Tentokrát dokázali hosté zastavit šanci domácích už v zárodku. Rozehrávku má nyní na starosti brankář Živkovič.
72'
Centr Maccabi z pravé strany prodloužil obránce hostů do zámezí. Poté se Niš definitivně ubránil.
71'
Hosté se hned pokusili o rychlou odpověď, ale obrana Maccabi se zaskočit nenechala.
70'
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
VIDAR KJARTANSSON naprosto suverénně proměnil pokutový kop. Zvolil razantní zakončení doprostřed branky pod břevno a proti tomu neměl Živkovič žádnou šanci.
68'
Kjartansson se řítil do další šance a k zemi ho skluzem poslal Todorovski.
68'
Maccabi bude kopat penaltu!
67'
Domácí i dál tlačí na obranu Niše a chtějí zvýraznit svůj náskok. Hosté se jen brání a zatím i s trochou štěstí docela úspěšně.
65'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Eliran Atar, přichází Matan Hozez.
64'
Tentokrát už byli domácí hodně blízko navýšení svého vedení. Micha ale hlavičkoval z rohového kopu jen přesně do místa, kde stála Živkovič.
63'
Střídání v týmu FK Radnički Niš: ze hřiště odchází Aleksandar Stanisavljevič, přichází Aleksandar Jovanovič.
62'
Další náznak šance domácího týmu. Tentokrát skončila střelou vedle, kterou brankář Živkovič dobře jistil.
61'
Maccabi se pokusilo prosadit přihrávkou obloučkem do vápna, ale ve vzduchu byli nejvýš obránci hostů.
59'
Niš to tentokrát zkusil po levém křídle, ale tam prostor nebyl. Maccabi zastavil jeho akci už v zárodku.
58'
Nakonec se dokonce dostali i ke střele. Zpoza vápna zakončoval Bondarenko, ale mířil vysoko nad.
57'
Hosté se po delší době dostali na dostřel branky Maccabi. Budou mít autové vhazování blízko šestnáctky.
56'
Atar se dostal za obranou Niše k hlavičce, ale nebylo to náhodou, že byl úplně sám. Stál totiž v ofsajdu.
55'
Rohový kop Maccabi už ale tak nebezpečný nebyl.
55'
Znovu se Niš ubránil jen skluzem na poslední chvíli. Byl to Bondarenko, kdo srazil míč na rohový kop.
53'
Domácí se hned dostávali do další šance, ale míč na poslední chvíli odklidil do bezpečí obránce Niše Todorovski.
51'
Na další střelu VIDARA KJARTANSSONA už byl ale Živkovič krátký! Golasa oslovil islandského útočníka přesnou kolmicí do vápna a ten se trefil křížnou střelou po zemi přesně k tyči. Asistence: Eyal Golasa.
50'
Ke střele z levé strany se dostal Kjartansson, ale Živkovič ho parádním zákrokem vychytal.
48'
Druhý poločas začal v podobné duchu, jako skončil ten první. Tedy tlakem domácích.
46'
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Avi Rikan, přichází Eyal Golasa.
Střídání v týmu FK Radnički Niš: ze hřiště odchází Marko Mrkič, přichází Aleksa Jovanovič.
46'
První poločas skončil a ani jeden tým se v něm gólově neprosadil. Maccabi Tel Aviv je proti Radnički Niš favoritem, ale svou převahu zatím nedokázalo gólově zhodnotit. Jeho šance většinou končí nepřesnou střelou. Hosté také měli pár náznaků, ale žádnou opravdu velkou šanci si nevytvořili.
45+1'
45+1'
Útočná akce Mccabi tentokrát nevyústila střelou na branku. Více už se toho asi v prvním poločase nestane.
45'
Nastavovat se bude jedna minuta.
44'
Maccabi zatím trápí koncovka. I tentokrát byla střela Rikana zpoza pokutového území nepřesná.
42'
Hosté chtějí hlavně bez úhony přežít konec prvního poločasu a nejspíš i proto s odkopem od branky vůbec nespěchali.
41'
Aztili byl znovu v akci. Tentokrát vystřelil z poměrně velké vzdálenosti a pouze přesně do připravených rukavic brankáře Živkoviče.
39'
Tlak domácích pokračuje. Měli kopat rohový kop, ale rozhodčí nakonec rozhodli jinak. Je to kop od brány Niše.
38'
Domácí se dostali k zakončení z malého vápna. Rozhodčí ale klidní emoce. Viděl totiž ruku Aztiliho.
35'
Eli Dasa byl pozdě v souboji s Grbičem a po zásluze dostal žlutou kartu.
34'
Teď už je zase všechno při starém. Domácí Maccabi je na míči, ale zatím docela daleko od branky Radniček.
32'
Hosté se dostali do náznaku šance, ale když mělo dojít ke klíčové přihrávce do vápna, zradila je nepřesnost.
29'
Domácí se hned řítili do další šance, ale Atar se nacházel v ofsajdu.
28'
Tohle už bylo mnohem zajímavější. Ke střele zpoza vápna se dostal po přihrávce Peretze Rikan. Ale mířil těsně vedle.
27'
Domácí Maccabi nyní obléhá vápno Niše. Ten se zatím bez větších problémů brání, centr z levé strany byl totiž hodně nepřesný.
25'
Hra se nyní odehrává převážně ve středu pole, obě obrany si hledí toho, aby soupeře nepustili do šance.
21'
Hosté zkusili Maccabi překvapit dlouhým autem přímo do vápna, ale tento úmysl jim nakonec nevyšel.
19'
Maccabi se ihned po odvráceném rohovém kopu řítili do brejku. Pak se dostali i k centru z pravé strany, ale ten byl nepřesný a skončil za brankou.
18'
Tlak hostů pokračuje, tentokrát budou kopat rohový kop z pravé strany.
17'
Maccabi se musí bránit, protože bude čelit standardní situace Niše z levé strany.
15'
Domácí se už už radovali z gólu, bylo to ale předčasné, protože se jednalo o ofsajd.
13'
Hosté nyní bylo pro změnu faulovaným týmem a kopali standardní situaci. Ta ale nebyla povedená, končí jen odkopem od branky Maccabi.
10'
Hraje se poměrně tvrdě. Hlavně hosté si neberou vůbec servítky, tak jako třeba nyní při dosti tvrdém faulu.
7'
Z rohového kopu se sice Maccabi neprosadilo, ale dál zůstává natlačeno před brankou Niše.
6'
Domácí se dostali poprvé k ohrožení branky. Brankář Živkovič míč vyrazil na rohový kop.
3'
Domácí mají v úvodu utkání území převahu, ale zatím si nevytvořili žádnou střeleckou příležitost.
1'

Maccabi Tel-Aviv FC: Rajkovič – Dasa, Tibi, Jair Amador, Enric Saborit – D. Peretz, Rikan – Aztili, Micha (C), Atar – Kjartansson
Náhradníci: Ohayon, Shechter, Hozez, Yeini, Golasa, Schënfeld, Barsky

FK Radnički Niš: Živkovič – Todorovski, Pankov, Bondarenko, Stankovič – Mijailovič, Mičič – Stanisavljevič, Noma (C), Grbič – Mrkič
Náhradníci: Bulajič, Stojanovič, Jovanovič, Jovanovič, Apostolovič, Randelovič, Nikodijevič.
Vzájemné zápasy

Tato dvě mužstva se spolu dosud neutkala.
Maccabi je izraelským týmem, který v minulém ročníku domácí ligy obsadil druhé místo a tím si vysloužil účast v předkolech Evropské ligy. První nástrahu už Maccabi zvládlo, když vyřadilo po výsledcích 1:1 venku a 1:0 doma maďarský Ferencváros.

Radnički je srbským týmem, který se v domácí lize umístil v minulé sezóně na třetím místě pouze o skóre před Suboticou a díky toho hraje předkola Evropské ligy. To první tento srbský tým už zvládl, když vyřadil po výsledcích 4:0 doma a 1:0 venku maltskou Gziru. Radnički už za sebou mají první kolo srbské ligy, ve kterém porazily 3:1 Proleter.
Zdravím a vítám všechny fotbalové příznivce u sledování on-line přenosu utkání druhého předkola Evropské ligy mezi týmy Maccabi Tel-Aviv FC a FK Radnički Niš. Zápas se odehraje na Netanya Stadium.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.