Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Mariupol : Bordeaux - 9. srpna 2018   19:00

Mariupol
Mariupol
7' Myšnjov
1:3
(1:2)
Bordeaux
Bordeaux
33' Laborde   • 37' Laborde   • 49' Tchouameni
Mariupol
Chudžamov – Dawa (65. Vakula), Javorskij, Bykov – Poleheňko, Tyščenko (82.Horbunov), Pichalonok, Myšnjov, Demiri – Čurko (46. Borjačuk), Fomin
Galčuk – Bilym Maksym, Borjačuk, Horbunov, Chobotenko, Kiryuchatsev, Vakula
Bebek – Petrovič, Grgič
Bordeaux
Costil – Gajič (78. Lewczuk), Kounde, Pablo, Poundje – Tchouameni, Plašil, Sankhare (87. Vada) – Joussouf (78. Lerager), Laborde, Kamano
Poussin – Baysse, De Preville, Lerager, Lewčuk, Otavio, Vada

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 8:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:5.
Domácí celek se v tomto zápase prosadil jako první. Pak ale hosté zlepšili hru a góly přišly. Dvakrát se trefil Gaëtan Laborde, který tak poslal Bordeaux do vedení. To ve druhém poločase navýšil Tchouameni. Domácím první zápas nevyšel, prohráli 1:3.
90+3'
90+3'
Probíhá poslední nastavená minuta.
90+2'
Laborde si jde pro hattrick, dělá maximum, ale není mu přáno. Právě neproměnil několikátou velkou šanci, kterou si vypracoval.
90+1'
Tři minuty se budou nastavovat.
90+1'
Laborde se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho rána končí mimo.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Přišel, vystřelil a málem skórovat. Vada byl ve velké šanci, ale domácí brankář ho vychytal.
87'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Sankharé, přichází Vada.
86'
Hraje se na polovině hrací plochy, na výraznější příležitost v posledních minutých čekáme marně.
84'
Rychlou hostující protiakci zakončoval nepovedenou ránou Kamano. Gólman zasahovat nemusel, míč končí mimo.
83'
Rohový kop pro domácí celek, Horbunov centroval od praporku.
82'
Střídání v týmu Mariupol: ze hřiště odchází Tyščenko, přichází Horbunov.
82'
Žlutou kartu dostává Demiri (Mariupol).
80'
Deset minut hry plus nějaké to nastavení zbývá do konce zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene. Zápas se spíše dohrává, domácí nemají sílu na zdramatizování.
78'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Youssouf, přichází Lerager.
78'
Pichalonok prokličkoval do dobré střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku. Střelec se drží za hlavu, ví, že se dalo vypálit lépe.
78'
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Gajić, přichází Lewčuk.
75'
Mariupol rozehrával rohový kop, ale centr před branku rozhodně nebyl povedený.
74'
Poundjé, hráč hostujícího celku, zakončoval rychlou akci spoluhráčů. Jeho rána nebyla přesná.
73'
Borjačuk se pokoušel dostat do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná obráncem.
70'
Sankharé si pomohl v souboji nedovoleně, a tak bude Pichalonok rozehrávat volný kop.
69'
Jaroslav Plašil centroval před branku, Sankhare hlavičkoval a domácí brankář kryje jeho pokus.
68'
Chudžamov vytáhl velmi dobrý zákrok proti střele, kterou vyslal Laborde. Následoval rohový kop.
66'
Gajić si pomohl nedovoleně, a tak budou rozehrávat domácí.
65'
Střídání v týmu Mariupol: ze hřiště odchází Dawa, přichází Vakula.
65'
Costil se zapojil do rozehrávky své ho celku.
64'
Domácí hráči se brání tlaku soupeře, ale tým okolo Jaroslava Plašila se nemůže do výraznější šance dostat.
62'
Borjačuk, který přišel do druhého poločasu, se nyní dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána končí na tyčce. Štangle pomohla brankáři, následná rána Fomina byla nepřesná.
61'
Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, Bordeaux míří za výhrou.
59'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek vede o dvě branky, do výraznějších šancí se ani jedno mužstvo nemůže propracovat.
56'
Domácí hráč se dopustil faulu, následovat bude volný kop pro hostující celek. Rozehrávat ho bude českým fanouškům dobře známý Jaroslav Plašil.
53'
Akci hostujícího celku ukončuje pomezní sudí, který ukazuje, že Kamano byl v postavení mimo hru.
52'
Domácí akci vedl Myšnjov, s jehož pokusem si dokázal brankář poradit.
51'
Tyščenko to vzal na sebe. Nepřihrával míč, vypálil a jeho ránu tak tak zastavil hostující brankář.
50'
Mariupol se marně pokouší hrát aktivně, nemůže se propracovat do zakončení.
49'
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Krásně sehráno a je to už 1:3. Po přiťuknutí spoluhráče se míč dostal do míst, kde byl AURÉLIEN TCHOUAMENI. Jeho rána zapadla přesně k tyčce a s domácími to nevypadá vůbec dobře.
47'
Francouzský klub hraje i ve druhé části zápasu aktivně, nyní zakončoval Kamano, ale jeho pokus na vzdálenější tyč postrádal přesnost.
46'
Střídání v týmu Mariupol: ze hřiště odchází Čurko, přichází Borjačuk.
46'
Domácí celek se v tomto zápase prosadil jako první. Pak ale hosté zlepšili hru a góly přišly. Dvakrát se trefil Gaëtan Laborde, který tak poslal Bordeaux do vedení.
45+1'
45+1'
Bykov v dobré střelecké pozici minul branku. Rána se mu nepovedla podle představ.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
V poklidném tempu se dohrává první poločas, ve kterém domácí otočili stav zápasu.
41'
Žlutou kartu dostává Čurko (Mariupol).
41'
Poundjé byl nachytaný v postavení mimo hru, akce tak končí. Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu.
40'
Laborde útočil na hattrick, ale tentokrát jeho projektil k tyčce kryje brankář.
39'
Čurko vypálil z dobré pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
37'
Hostující celek otáčí stav zápasu a dostáváme se do vedení. Domácí brankář zaváhal při rozehrávce, toho využil GAËTAN LABORDE. Dostal se k míči a poslal ho do sítě. Obrovská chyba gólmana.
33'
Je vyrovnáno. Hostující celek rohový kop sice neproměnil, ale akce pokračovala dál. Po přihrávce Kamanoa se prosazuje obranou zapomenutý GAËTAN LABORDE.
32'
Hosté mají příležitost na vyrovnání, rohový kop.
31'
Francouzský celek se znovu propracoval do střelecké pozice, Kamano minul branku.
29'
Mariupol rozehrává rohový kop, před branku centroval Pikhalonok, ale do zakončení se nikdo nedostal.
28'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hra se uklidnila. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
25'
Bordeaux vybojovalo rohový kop. Youssouf centroval před branku a zakončoval Kamano. Míč kryje brankář.
24'
Sledujeme rychlý fotbal, k vidění je poměrně hodně střel, ale zatím padl jediný gól.
22'
Laborde vedl další hostující akci, ale ani tentokrát není vyrovnáno, protože balon končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
20'
Fomin byl nachytaný v postavení mimo hru, akce domácích končí.
19'
Autor první branky zápasu je nyní probojoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Costil.
16'
Kamano se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
15'
Patnáct minut hry je pryč, domácí celek se dostal do vedení. Optickou převahu ale mají hosté, kteří budou volný kop.
13'
Pablo velmi dobře vypálil, jeho ránu vyrazil domácí brankář. Následná rána Labordea končí mimo.
11'
Domácí celek se odhodlal ke střele z velké dálky. Bykov minul branku. Costil bude rozehrávat.
10'
Bordeaux pokračuje v aktivní hře, nyní pálil Youssouf. S jeho pokusem si snadno poradil brankář Chudžamov .
9'
Hostující celek se pokoušel vyrovnat, dobře vypálil Gajić. Jeho rána však končí mimo.
7'
Mariupol právě vstřelil branku!
Domácí celek se dostává do vedení. Po rohovém kopu se ránou z první prosazuje DMYTRO MYŠNJOV. Jeho rána byla nechytatelná.
5'
Costil získává míč po nepřesné akci soupeře, následně hostující brankář rozehrává.
4'
Další rohový kop pro Bordeaux, ten rozehrával znovu Youssouf.
3'
Rohový kop pro hostující celek. Youssouf centroval před branku, ale jeho pokus postrádal přesnost.
2'
Hosté kombinují na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
1'
Utkání právě začalo, domácí hrají v modrém, hosté v červeném.
1'

Mariupol: Chudžamov – Dawa, Javorskij, Bykov – Poleheňko, Tyščenko (82.Horbunov), Pichalonok, Myšnjov, Demiri – Čurko, Fomin
Náhradníci: Galčuk – Bilym Maksym, Borjačuk, Horbunov, Chobotenko, Kiryuchatsev, Vakula

Girondins Bordeaux FC: Costil – Gajič, Kounde, Pablo, Poundje – Tchouameni, Plašil, Sankhare– Joussouf, Laborde, Kamano
Náhradníci: Poussin – Baysse, De Preville, Lerager, Lewčuk, Otavio, Vada.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí Mariupol a Girondins Bordeaux FC. Jedná se o první zápas.

Mariupol v předchozím kole hrál proti švédskému Djurgardenu. Úvodní zápas přinesl remízu. Mariupol dostal do vedení Javorskij. Dlouhou dobu vedl, ale ve čtvrté nastavené minutě vyrovnal Badji. První gól vstřelil Pichalonok, následně vyrovnal Badji. V prodloužení proměnil Fronin pokutový kop, a tak slavil postup Mariupol.

Girondins Bordeaux FC hrál proti Venspilsu. Úvodní dzel vyhrál Francouzský celek 1:0 díky brance Youssoufe. Odvetný duel dokázalo Bordeaux na domácí půdě vyhrát 2:1, trefil se Kamano a Kounde.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.