Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  New Saints : Lincoln - 26. července 2018   20:00

New Saints
New Saints
6' Ebbe  • 84' Hudson
2:1
(1:1)
Lincoln
Lincoln
30' Chipolina
New Saints
Harrison – Lewis, Hudson, Cabango, Marriott – Routledge, Holland – Mullan, Edwards, Redmond (89. Cieslewicz) – Ebbe (41. Draper)
Brobbel, Byrne, Cieslewicz, Draper, Nembhard, Roberts, Spender
Lincoln
Ortuna – García, Casciaro, Oliver (68. Annesley), Chipolina (85. dos Santos) – Moreno, Montesinos, Hernandez – Garro, Aranda (65. Juanma), Gamiz
Andre, Annesley, Calderon, Casciaro, Corral, Hankins, dos Santos

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 11:10.
Je konec! New Saints zvládli úvodní duel druhého předkola Evropské ligy a poráží Lincoln Red Imps 2:1. Dlouho se hrálo za vyrovnaného stavu. Hosté už spoléhali na držení míče a byli spokojení se vstřelenou brankou. V 84. minutě se však prosadil Hudson, který rozhodl o výhře celku z Walesu.
90+3'
90+1'
Domácí kontrolují své vedení! Fotbalisté The New Saints zavezli míč k rohovému praporku, kde nasbírali cenné vteřinky.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Redmond, přichází Cieslewicz.
89'
Hosté se přeci jen ještě dočkali zakončení! Z velké dálky zkusil štěstí Gamiz, ale jeho rána prosvištěla vysoko nad břevnem.
87'
Lewis při napadání soupeřovy rozehrávky nedovoleně atakoval Juanmu a daroval Lincolnu míč.
85'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Chipolina, přichází dos Santos.
84'
New Saints právě vstřelili branku!
Domácí celek se přeci jen dočkal! New Saints se ujímají vedení! Důležitou branku výběru z Walesu vstřelil BLAINE HUDSON!
82'
Hostující Gamiz rozehrával rohový kop. Po jeho nadýchaném centru se do zakončení dostal Hernandez, který si podle arbitra pomohl faulem.
80'
Hudson zahrával přímý kop domácího celku. Jeho oblouček za obranu však stopeři Lincolnu k rozběhnutému útočníkovi nepustili.
78'
Žlutou kartu dostává Chipolina (Lincoln Red Imps FC).
77'
Domácí celek se stále tlačí do útoku. Lincoln už vsadil vše na defenzívu. Hosté stojí v osmi lidech na hranici pokutového území.
74'
Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu! Redmond dostal přihrávku do pokutového území, vypálil, ale jeho ránu na poslední chvíli zastavil obránce!
72'
Vypadá to, že hosté už hrají na remízu. Fotbalisté Lincolnu kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.
70'
Moreno zbytečně fauloval na vlastní polovině a daroval domácímu mužstvu rozehrávku přímého kopu. Do vápna už spěchají hlavičkáři.
68'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Oliver, přichází Annesley.
67'
Hra se nyní odehrává v blízkosti půlící čáry. Na hřišti je k vidění velké množství osobních soubojů.
65'
Střídání v týmu Lincoln Red Imps FC: ze hřiště odchází Aranda, přichází Juanma.
64'
Hostující Gamiz se svým náběhem opět dostal za obranu domácích, ale znovu se nechal chytit do ofsajdu.
62'
Redmond se nyní chopil rozehrávky rohového kopu. Jeho prudký centr na přední tyč obrana bez problémů odvrátila.
60'
Je za námi hodina hry a na výsledkové tabuli stále svítí nerozhodný stav. V ofsajdu se navíc nechal chytit domácí Redmond.
59'
Gamiz si v souboji udělal místo tělem a Routledge jej nešikovným zákrokem fauloval. Hráči Lincolnu si mohou odpočinout.
57'
Lewis spěchal za průnikovou přihrávkou, ale také on si nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdu.
55'
Domácí byli za svou aktivitu odměněni rohovým kopem. Redmond poslal nadýchaný centr na malé vápno, kam se neprobil nikdo z domácích hlavičkářů.
53'
Edwards to v souboji u postranní čáry přehnal s razancí a poslal Romera k zemi. Hosté budou rozehrávat.
51'
Gamiz zahrával další přímý kop. Místo centru zvolil zakončení střelou nártem, ale jeho rána minula horní tyč.
49'
Zatím se pokračuje v nastoleném trendu ze závěru první půle. Hráči hostujícího celku se snaží držet míč na kopačkách.
47'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. První nákop na pravou stranu doplachtil až do autu.
46'
První poločas je minulostí! Domácí celek vlétl do utkání jako velká voda a Dean Ebbe poslal New Saints do vedení. Po půlhodině hry však zaúřadoval Joseph Chipolina, který dokázal srovnat. Poté se hrálo spíše na polovině hrací plochy.
45+1'
45'
Nastavuje se jedna minuta!
44'
Hudson trefil loktem Arandu a dopustil se nedovoleného zákroku. Hosté mohou první půli dohrát s míčem na kopačkách.
43'
Edwards se po rohovém kopu dostal do zakončení, jenže hostující Soler se mu postavil do cesty a jeho ránu zastavil.
41'
Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Ebbe, přichází Draper.
40'
První poločas se pomalu blíží ke svému konci. Hráči celku z Walesu kombinují na polovině hřiště a čekají na skulinku v obraně.
38'
Hernandez se krásně otočil kolem obránce, pokryl si míč tělem a nechal se chytře faulovat. Hosté budou zahrávat další přímý kop.
36'
Domácí Cabango se pustil do souboje s Arandou. Právě stoper domácího celku se podle rozhodčího dopustil faulu.
33'
New Saints se ihned vydali do útoku s pokusem o bleskovou odpověď. Routledge z dobré pozice vůbec netrefil branku.
30'
Lincoln Red Imps právě vstřelili branku!
Je srovnáno! Na krásnou přihrávku po přímém kopu si na zadní tyči počkal JOSEPH CHIPOLINA, jehož hlavička zapadla přímo k zadní tyči!
28'
Po delší době zaútočil celek z Walesu. Mullan krásnou střelou trefil obránce Solera.
26'
Aranda byl znovu v hlavní roli. Hostující útočník se do míče opřel zpoza pokutového území, jenže trefil záda obránce Harrisona.
24'
Právě Falu Aranda se v dalším hlavičkovém souboji dopustil faulu loktem. Rozehrávat bude celek z Gibraltaru.
22'
Aranda dostal přihrávku mezi obránce domácího celku, jenže vinou špatného zpracování si míč ukopl daleko od nohy a přišel o něj.
20'
Gamiz zahrával další přímý kop ze zajímavé pozice. Tentokrát zvolil vysoký centr na zadní tyč, ale tam zasáhla domácí defenzíva.
18'
Moreno při návratu na vlastní polovinu zastavil unikajícího soupeře zatažením za dres a dopustil se faulu.
16'
Hosté vybojovali přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se zhostil Gamiz, jehož rána prolétla kolem branky.
14'
Zatím se hraje hodně zajímavý fotbal. Oba celky se v úvodu utkání snaží hrát kombinační fotbal.
13'
Soler vystartoval proti střele zpoza pokutového území a fantastickým zákrokem srazil míč do autu.
11'
Hostující obránce Casciaro na polovině hrací plochy skvěle vystoupil proti soupeři a včasným skluzem jej připravil o balón.
9'
Domácí celek se po vstřelení úvodní branky nadále tlačí do útoku. Ebbe zakončoval hlavou po centru z pravé strany, jenže minul branku.
6'
Domácí celek se dostává do vedení! Mullan poslal krásnou přihrávku mezi obránce a DEAN EBBE přesnou střelou otevřel skóre dnešního souboje!
5'
Poprvé v utkání se do útoku vydali také domácí. Ebbe dostal přihrávku za obranu, ale akci přerušil zdvižený praporek asistenta rozhodčího.
2'
Moreno se hned v úvodu utkání dostal do zajímavé akce, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
1'
The New Saints FC

The New Saints je fotbalový klub z Walesu. Také tento celek zápolil v předkole Ligy mistrů, kde bojoval proti týmu Shkendija. Na půdě soupeře schytal kvůli skvělému výkonu útočníka Ibraimiho debakl 5:0. V domácí odvetě celek z Walesu srdnatě bojovat, ale po výhře 4:0 se se soutěží musel rozloučit.
Lincoln Red Imps FC

Lincoln Red Imps je celek z Gibraltaru. Tento celek bojovat o postup do předkol Ligy mistrů, jenže prohrál s Dritou a musí se spokojit s Evropskou ligou. Dnes na něj ale čeká nesmírně těžký protivník, který hraje typický ostrovní fotbal.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z druhého předkola Evropské ligy mezi The New Saints FC a Lincoln Red Imps FC. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.