Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Olimpija Lublaň : Crusaders - 26. července 2018   20:00

Olimpija Lublaň
30' Boateng  • 56' Crnić  • 68' Boateng  • 75' Crnić  • 90+2' Kadrić
5:1
(1:0)
Crusaders
Crusaders
73' Ilić (vl.)
Ivačić – Bagnack, Zarifović, Ilić "C", Stiglec – Tomić (64. Suljić) – Avramovski (79. Savić), Kapun, Miškić, Crnić – Boateng (86. Kadrić).
Vidmar – Brkić, Kadrić, Maksimensko, Savić, Suljić, Vombergar.
E. Jorgji – D. Rexha, R. Avdo
Stadion Stožice (Ljubljana).
Crusaders
O´Neill – Burns, Coates "C", Beverland, Ward – Snoddy, Carvill, Caddell (82. Brown), Lowry (73. Clarke) – Forsythe, Cushley (59. Heatley).
Doherty – Brown, Clarke, Heatley, Holden, Owens, Ruddy.

Já děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera, případně dobrou noc.
Zatímco první půle přinesla jediný gól, ta druhá hned pět branek. Domácí přeci jen potvrdili roli velkého favorita, protivníkovi nedali šanci a do odvety budou cestovat s velice slibným náskokem.
90+5'
90+4'
Daleký centr před bránu domácí obrana odvrací do bezpečí.
90+4'
Jedna z posledních možností pro hostující tým v podobě standardní situace.
90+2'
Olimpija Lublaň právě vstřelila branku!
HARIS KADRIĆ obdržel od Saviće přihrávku před prázdnou bránu a zblízka se nemýlil. Hosté ještě reklamovali ofsajd, ale marně.
90+1'
Nastavují se ještě čtyři minuty.
90+1'
Stejný hráč o chvíli později namířil střelu bez přípravy přímo do brankářovy náruče.
90'
Crnić chtěl napodobit portugalskou hvězdu Christiana Ronalda a v pokutovém území se pokusil o nůžky, avšak ty ani zdaleka nedosahovaly takových kvalit, míč končí v zámezí.
89'
Hosté mohli ještě trochu zdramatizovat stav do odvety, avšak pokažená přihrávka vše hatí. Forsythe se hodně rozčiloval na svého spoluhráče.
88'
Na hrací ploše zůstává ležet jeden z hráčů Lublaně, hra je přerušena.
86'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Boateng, přichází Kadrić.
85'
Domácí tým zastavuje ofsajd.
85'
Miškić předvedl dobrý obranný zákrok a čistým skluzem zabránil unikajícímu soupeři v šanci.
82'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Caddell, přichází Brown.
81'
Boateng místo zakončení volil přihrávku, ale ta se mu vůbec nepovedla a balón končí u O´Neilla.
79'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Avramovski, přichází Savić.
78'
Rána z dálky jednoho z domácích hráčů byla ještě tečována, balón nakonec končí v zámezí.
77'
Žlutou kartu dostává Coates (Crusaders F.C.).
76'
Žlutou kartu dostává Snoddy (Crusaders F.C.).
75'
Zatím táhnout domácí tým dva hráči, MATIĆ CRNIĆ si naběhl na střed, kde zůstal nehlídán, a nechytatelnou ranou k pravé tyči do protipohybu brankáře vrátil svému celku tříbrankový náskok.
73'
Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Lowry, přichází Clarke.
73'
Crusaders právě vstřelili branku!
A právě dotyčný hříšník se o chvíli později postaral o snížení, když jeho ránu tečoval do protipohybu gólmana BRANKO ILIĆ a nešťastně si tak dal vlastní gól.
71'
Žlutou kartu dostává Forsythe (Crusaders F.C.).
70'
A domácí mohli vést už 4:0, Suljić si dobře obehrál protihráče a pokusil se O´Neilla překonat střelou po zemi, ten však bravurně vyrazil míč pravou nohou.
68'
Ovšem svůj druhý gól naopak dnes vsítil KINGSLEY BOATENG, který překonal gólmana hostů tvrdou a nechytatelnou ranou ke vzdálenější tyči.
67'
Na druhé straně se málem ze svého druhého gólu radoval Crnić, vynikající zákrok ale předvedl O´Neill, jenž balón vyrazil na roh.
66'
Nikterak prudký, ale velice nepříjemný pokus musel řešit Ivačić, jenž vyrazil míč v poslední chvíli do bezpečí.
64'
Střídání v týmu NK Olimpija Lublaň: ze hřiště odchází Tomić, přichází Suljić.
62'
Žlutou kartu dostává Tomić (NK Olimpija Lublaň).
61'
Stiglećova bomba z dálky byla zblokována na roh.
59'
Cushley byl nakonec nucen střídat, na trávník vyběhl Heatley.
57'
Hra je přerušena, jeden z hráčů Crusadersu zůstává ležet na trávníku.
56'
Po velice pěkné souhře napřáhl před pokutovým územím ke střele MATIĆ CRNIĆ a krásnou ranou do vzdálenější šibenice nedal O´Neillovi nejmenší šanci.
55'
Forsythe střílel z dobré pozice pouze nad břevno domácí svatyně.
53'
Domácí si příliš dlouho mezi sebou přihrávali a Tomićovi ve finále utekl míč od kopačky.
52'
Jeden z hráčů Crusadersu zkoušel překvapit vyběhnutého gólmana střelou z dálky, ten se ale stačil natáhnout a balón lapil.
50'
Přihrávka z levé strany projela pokutovým územím severoirského celku, nikdo v zeleném dresu však nebyl poblíž.
49'
Ilić hezky prokličkoval před pokutové území, tam mu však míč ujel od kopačky a domácí hráč tak zakončit nestačil.
46'
Domácí sice vedou, ale jako velký favorit se zatím neprezentují, naopak mohou být rádi, že protivník nevyužil svých šancí. Udrží své vedení až do závěru?
45+1'
45+1'
Nastavuje se ještě minuta.
44'
Crnić ještě v závěru první půle mohl navýšit vedení svého mužstva, avšak mířil nepřesně.
41'
Stiglec to zkoušel z přímého kopu, avšak bránu minul a O´Neill nemusel zasáhnout.
38'
Crnić pálil na druh straně vysoko nad bránu.
37'
Forsythe byl chycen do ofsajdové pasti.
34'
Caddell byl znovu blízko srovnání, avšak nechal vyniknout pouze domácího gólmana.
34'
Caddell byl blízko vyrovnání, avšak svůj pokus mezi tři tyče neposlal.
30'
Po půl hodině hry se poprvé mění skóre. Po Kapunově přihrávce střílel do volné části brány KINGSLEY BOATENG.
29'
Avramovskiho střela byla zblokována protihráčem, takže O´Neill zasahovat nemusel.
26'
Boateng se chytil do ofsajdové pasti.
25'
Dvakrát rozehrál tým z hlavního slovinského města během minuty rohový kop, avšak O´Neil nemusel zasahovat.
23'
Teď byl sám Boateng faulována u míč je jeho mužstvo.
22'
Boateng se provinil faulem a jeho tým se musí míče vzdát.
20'
Carvill se snažil zapsat mezi střelce, ovšem mezi tři tyče nezamířil.
16'
Tomić rozehrál přímý kop, avšak bránu hostů vůbec neohrozil.
14'
V první velké šanci hostů se zjevil Forsythe, avšak Ivačić podržel svůj tým a balón vyrazil na roh.
10'
Hosté se provinili faulem a míč musí odevzdat.
8'
Miškić rozehrál roh, ovšem ten si pohlídal brankář Crusadersu.
7'
Dvakrát v krátkém sledu rozehráli domácí roh, ani jednou však bránu soupeře neohrozili.
4'
Boatengovu ránu vyrazil O´Neill.
3'
Kapun bránu hostů vysoko přestřelil.
1'

NK Olimpija Lublaň: Ivačić – Bagnack, Zarifović, Ilić "C", Stiglec – Tomić – Avramovski, Kapun, Miškić, Crnić – Boateng.
Náhradníci: Vidmar – Brkić, Kadrić, Maksimensko, Savić, Suljić, Vombergar.

Crusaders F.C.: O´Neill – Burns, Coates "C", Beverland, Ward – Snoddy, Carvill, Caddell, Lowry – Forsythe, Cushley.
Náhradníci: Doherty – Brown, Clarke, Heatley, Holden, Owens, Ruddy.

Rozhodčí: E. Jorgji – D. Rexha, R. Avdo.

Celek z hlavního slovinského města byl velmi blízko postupu do 2. předkola Ligy mistrů, když s kazašským Karabachem odehrál vyrovnaný souboj, doma prohrál 0:1, a na hřišti soupeře si připsal bezbrankovou remízu. Celek založený v roce 2005 se dvakrát radoval ze slovinského titulu a jeho maximem je zatím 3. předkolo Evropské ligy.

Crusaders

To mužstvo ze Severního Irska dopadlo v úvodním předkole Ligy mistrů o poznání hůř. V duelu s bulharským Ludogorcem Razgrad prohrál nejprve na protivníkově hřišti vysoko 0:7, následně pak pře svými fanoušky podlehl soupeři 0:2. Maximem tohoto mužstva je zatím účast ve druhém předkole Ligy mistrů.
Dobrý den, který bude patřit úvodním zápasům 2. předkola Evropské ligy, v něm se mj. utkají Olimpija Lublaň ze Slovinska se severoirským mančaftem Crusadersem. Velkým favoritem je prvně zmíněný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.