Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Progrès Niederkorn : Honvéd - 2. srpna 2018   19:00

Progrès Niederkorn
2:0
(1:0)
Honvéd
Honvéd
Flauss – Gobron, Hall, Marques, Martins – Thill, Mutsch, S. Thill(65.Karayer) – de Almeida(89.Ferino), Karapetyan, Francoise(72.Bastos)
Bastos, Ferino, Ikene, Karayer, Schinker, Torres, Vogel
K. Abed – F. Haquette, M. Berchebru
Stade Municipal de Differdange, Differdange
Honvéd
Grof – Heffler, Batik, Skvorc, Uzoma(87.Kukoč) – Vadocz, Kamber, Bano-Szabo(33.Barath) Nagy, – Holender(72.Lukács), Danilo
Bamba, Gazdag, Barath, Cipf, Horvath, Kukoc, Lukacs

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu.
Je dobojováno, pohádka tohoto lucemburského klubu pokračuje. Nikdo nečekal, že se dostanou vůbec přes 1. Předkolo, nakonec slaví postup z 2. Předkola. Odvetu zvládli naprosto perfektně, dokázali otočit prohru 1:0 z prvního zápasu a teď se mohou radovat. Ve 3. Předkole narazí buď na Ufu nebo Domžale.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:9. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:14.
90+5'
90+3'
Opravdu hektický závěr. Je tu další faul od domácích.
90+1'
Domácí fanoušci už stojí na nohou a užívají si poslední minuty utkání.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Opravdu zajímavý závěr utkání. Žlutou kartu dostává Batik.
89'
Domácí též střídají. Odchází střelec prvního gólu De Almeida a nahradí ho Ferino.
88'
Tvrdý faul od Karayera na Nagyho. Rozhodčí k němu ihned přiběhl a vytáhl žlutou kartu.
87'
Hosté střídají. Odchází Uzoma a nahradí ho Kukoč.
85'
Je tu roh pro hosty. Roh letěl do brankoviště a obránce ho odhlavičkoval pryč z vápna.
84'
Niederkorn právě vstřelil branku!
Domácí momentálně postupují. Za roh se postavil O. Thill, který poslal přesný roh na kopačku YANNA MARQUESE. Ten si míč zpracoval a vystřelil do proti pohybu brankáře.
83'
Domácí si vytvořili rohový kop.
81'
Hosté už mohli slavit, ale přímo před brankářem to Vádocz podcenil a minul branku.
77'
Hosté měli velkou šanci na skórování, ale pomezní sudí nachytal Lukácse v ofsajdu.
72'
Oba celky střídají. Hosté střídají svého dosud nejaktivnějšího hráče Holendera, kterého nahradí Lukács. Na druhé straně odchází Francoise a nahradí ho Bastos.
71'
Nebezpečná střela Nagyho, končí v rukavicích Flausse. Málem jsme měli vyrovnáno.
69'
V posledních minutách jsou na míči aktivnější hosté.
68'
Další faul, tentokrát od maďarského týmu. Uzoma neudržel nervy a bude to přímý kop pro domácí. Za míč se postavil O. Thill, jeho pokus brankoviště přeletělo.
66'
Odchází kapitán domácího týmu S. Thill a nahradí ho Karayer.
64'
Opět můžeme vidět spíše fauly, než akce. Gobron strčil do Hefflera a bude to přímý kop pro Honvéd.
62'
Momentálně se míč pohybuje na středu hřiště a žádné akce nepřichází.
58'
Domácí tedy dostávají přímý kop, za který se postavil S. Thill. Ten zkusil přímou střelu, kterou ale v klidu sbírá Grof.
57'
Holender, i přesto že dostal čestvě žlutou kartu, teď nečestně vybojoval míč a píská se faul.
56'
Žlutou kartu dostává Holender (FC Honvéd Budapešť).
55'
Marques chtěl odkopnout balón před Holenderem, což se mu povedlo, ale špatně došlápl a přichází lékař. Nakonec Marques hraje dál a rozhodčí obvinil Holendera a uděluje mu žlutou kartu.
52'
Velká šance na vyrovnání pro Honvéd. Do brankoviště přišel centr po zemi, který letěl přímo na kopačku Holendera. Ten však z malého vápna přestřelil branku.
51'
Maďarský celek tu má docela hodně fanoušků, a proto máme i bitvu mezi fanoušky obou celků.
50'
Maďarský celek kombinuje na polovině hřiště.
48'
Menší faul na středu hřiště. Vádocz narazil ze zadu do Almeidy, rozhodčí však kartu nevytahuje.
47'
Vzápětí na druhé straně se do akce dostal O. Thill, ale jeho střela byla zblokovaná.
47'
Hosté si hned vytvářejí šanci, rovnou i s zakončením. Svůj střelecký pokus vyslal na branku Holender, ale jeho střelu vyráží Flauss.
46'
Začal druhý poločas a o výkop se postarali hosté v červených dresech.
46'
Za námi je první poločas, který lépe zvládli domácí fotbalisté. Ve 21. minutě dostal Niederkorn do vedení De Almeida, který ze vzduchu a zpoza brankoviště trefil přesně míč a vyrovnal tak celkový součet na 1:1. V tuto chvíli by se šlo do prodloužení. Druhý poločas začne přibližně ve 20:03.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Domácí se mohli dostat do vedení. De Almeida nejdřív unikl sám, avšak trefil pouze brankáře, od kterého se míč odrazil na kopačku Francoise, který z velkého úhlu branku přestřelil.
43'
Niederkorn dostal výhodu přímého kopu, za který se postavil O.Thill, ten to zkusil přímo, ale jeho střela skončila na zdi.
39'
Za míč se postavil Heffler. Hosté přímý kop rozehráli na krátko a ke střele se dostal Škvorc, ale jeho střela byla zblokovaná na roh. Roh střílel Heffler, který našel v brankovišti Barátha a ten hlavičkou minul branku.
37'
Přichází další menší faul od Gobrona a hosté tak budou zahrávat přímý kop.
35'
Ihned po střídání si domácí vytvořili příležitost na skórování. Hall náramně přihrál S. Thillovi, avšak jeho střela letěla těsně vedle branky.
33'
Hosté už ve 33. minutě střídají. Odchází Banó-Szábo a nahradí ho Baráth.
32'
A máme tu první žlutou kartu v zápase, tu dostává domácí hráč Karapetyan.
31'
Hosté se dostali do velmi nebezpečné akce. Nejdřív Nagy zkusil svůj střelecký pokus, avšak ten byl zblokován a vzápětí další střelu zkusil Holender, jeho střela letěla vedle.
27'
Dva fauly od domácího celku. Následuje přímý kop pro Honvéd.
25'
Hosté začínají hrát aktivněji, a proto se dostali do další šance. Do zakončení se dostal Danilo, ten však trefil břevno.
23'
Honvéd se po inkasovaném gólu ihned dostali do šance, Ta ale skončila opět v ofsajdu.
21'
Domácí se dostávají do vedení. Pěknou střelou ze vzduchu to DE ALMEIDA poslal přímo na branku. Stav utkáni je 1:0, ale v součtu je skóre vyrovnané.
17'
Maďarský celek se dostal opět do šance. Zakončoval Vadocz, avšak jeho pokus končí vedle.
13'
Hosté si vytvořili první nebezpečnou šanci, po které přišel rohový kop. Za míč se postavil Banó-Szabó. Z rohu nic závažného nebylo, ale vzápětí se Honvéd opět dostali do šance, avšak akce končí v ofsajdu.
11'
Hosté se zatím spíše brání a drží je brankář Grof. Niederkorn mohl být blízko vedení, ale Grof je dnes zatím skvělý.
8'
Domácí jsou zatím výrazně aktivnější. Do prvního velkého zakončení se dostal S. Thill, ale jeho pokus Grof vyráží. Vzápětí přišla další střela, ale s tou si brankář opět poradil.
6'
Zatím vidíme spíše fauly, než šance.
5'
Niederkorn se dostal do šance, ale jejich pokus skončil vedle branky. Odkopávat bude hostující brankář Grof.
4'
Hráči zatím kombinují na polovině hřiště, avšak přišel menší faul od domácího hráče. Míč mají v držení hosté.
2'
Domácí už měli menší šanci, ta ale skončila na prvním obránci.
1'
O výkop se postarali domácí hráči v černo-žlutých dresech.
1'

FC Progrès Niederkorn: Flauss – Gobron, Hall, Marques, Martins – Thill, Mutsch, S. Thill – de Almeida, Karapetyan, Francoise
Náhradníci: Bastos, Ferino, Ikene, Karayer, Schinker, Torres, Vogel

FC Honvéd Budapešť: Grof – Heffler, Batik, Skvorc, Uzoma – Vadocz, Kamber, Nagy, Gazdag – Holender, Danilo
Náhradníci: Bamba, Bano-Szabo, Barath, Cipf, Horvath, Kukoc, Lukacs

Rozhodčí: K. Abed – F. Haquette, M. Berchebru.
FC Honvéd Budapešť:

Maďarský celek, který též hrál 1. Předkolo. V tom se utkali s Rabotnicki. Venku nečekaně prohráli 2:1, ale před domácími fanoušky zvítězili 4:0. Honvéd má už za sebou i 2. kola domácí soutěže a je zatím 100%. Po výhrách 3:2 a 4:0 jim patří 2. místo, ligu o skóre vede Ferencváros. Honvéd v prvním zápase vyhráli 1:0, a proto jsou favoriti na postup právě oni.
FC Progrès Niederkorn:

Lucemburský tým, který překvapil všechny své fanoušky a postoupil do 2. Předkola. V tom prvním hráli proti Gabale, kterou venku porazili 2:0, avšak doma už podlehli 1:0, ale skóre z prvního zápasu je poslalo dále. Niederkorn v Budapešti mohl uhrát remízu 0:0, ale až v samém závěru dostali branku. Niederkorn bude hrát opět na neutrálním stadionu, konkrétně na Stade Municipal. Podaří se jim obrátit skóre a postoupit ? To uvidíme dnes v 19:00.
Dobrý den, vítám vás u odvety 2. Předkola Evropské ligy, mezi FC Progrès Niederkorn a FC Honvéd Budapešť. První zápas v Budapešti zvládli právě domácí, gólem v 83. minutě. Niederkorn má stále možnost postoupit, stačí jim výhra 2:0, ale maďarský celek jim to nenechá zadarmo. Favorit na postup je maďarský celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.