Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Progrès Niederkorn : Ufa - 16. srpna 2018   17:00

Progrès Niederkorn
2:2
(1:0)
Ufa
Ufa
50' Paurevič   • 90+2' Paurevič
Flauss – Gobron, Hall, Ferino, Martins(70. Romeu Torres) – O. Thill(86. Vogel), Karajer, S. Thill (C) – De Almeida, Karapetjan, Bastos
Schinker, Vogel, Ramdedovič, Soares, Kerger, Teles, Romeu Torres
M. Schuettengruber – R. Brandner, R. Steinacher (vš. AUT)
Stade Municipal de Differdange, Differdange
Ufa
Bělenov – Tabidze, Nedelcearu(82. Tumasjan), Salatič, Alikin (C) – Živodjadov, Carp(46. Vaněk), Paurevič, Jokič – Obljakov, Igboun(80. Krotov)
Shelija, Sjusuev, Vaněk, Zasejev, Tumasjan, Šukov, Krotov

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
A je dobojováno. Ruský tým z Ufy postupuje do 4. předkola Evropské ligy, kde si zahrají s Rangers, nebo s Mariborem. Niederkorn si zaslouží velké uznání, jelikož je to historický moment. 3. předkolo si zahráli vůbec poprvé v historii a myslím si, že se nemají za co stydět. Fanoušci jim děkují bouřlivým potleskem a určitě oprávněně. Do poslední minuty to vypadalo, že se bude prodlužovat, ale dnešní hráč utkání Ivan Paurevič, to tak zřejmě nechtěl a společně s Vaňkem posílají Ufu dále.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 12:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:10.
90+3'
90+2'
Ufa právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Těsně před koncem základní hrací doby Ufa v posledním útoku rozhoduje zápas. Vaněk odcentroval z levé strany, na který mu vyskočil IVAN PAUREVIČ a skvělou dorážkou zařizuje postup ruskému celku.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Obljakov zkusil technickou střelu placírkou. Flauss na střelu dobře zareagoval a míč pohotově chytá.
89'
Přichází faul od domácího obránce, těsně před brankovištěm. Hosté teď mají dobrou pozici na skórování.
88'
Ani na podruhé to na přední tyč nevyšlo a obránce odkopává míč pryč z brankoviště. U míče jsou stále domácí.
88'
Pro domácí je tu ještě rohový kop. První pokus na přední tyč nevyšel, bude se opakovat.
86'
Oba týmy mají na hřišti čerstvé hráče, tak uvidíme jestli někdo z nich rozhodne, nebo se dočkáme až v prodloužení.
85'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází O. Thill, přichází Vogel.
83'
Čerstvě vystřídaný Krotov se hned položil do střely. Zkusil to zpoza brankoviště, ale jeho pokus letěl úplně mimo.
82'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Nedelcearu, přichází Tumasjan.
80'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Igboun, přichází Krotov.
79'
Za míč se postavil kapitán S. Thill. Míč letěl na přední tyč, odkud to zkusil jeho bratr O. Thill, ale se střelou si brankář poradil.
78'
Niederkorn teď velmi tvrdě útočí, avšak hosty drží brankář Bělenov, který si poradil se střelou O. Thilla, tu vyrazil na roh.
77'
Vzápětí se Almeida pokusil o střelu z dálky, ale Bělenov si se střelou lehce poradil.
76'
Z rohu se nic závažného nestalo, ale u míče jsou stále domácí.
75'
Domácí mohli vstřelit další branku, ale střelu zpoza malého vápna brankář Bělenov vyráží na roh.
72'
Niederkorn právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné !! Domácí si vedení berou zpět na svojí stranu a momentálně by nás čekalo prodloužení. Kapitán S. Thill nacentroval přesný centr do brankoviště, který letěl na přední tyč a nejvýše na něj vyskočil MAYRON DE ALMEIDA.
70'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Martins, přichází Romeu Torres.
69'
Další dobrý pokus domácích, avšak znovu neúspěšný. Přihrávku na zadní tyč dostal Karapetjan, tomu ale míč utekl a těsně před brankovou čárou odcentroval zpět do brankoviště. Míč ale letěl přesně do rukavic Bělenova.
67'
Domácí zkouší a zkouší vstřelit gól, ale to se jim nedaří. De Almeida dostal skvělou přihrávku a zkusil střelu z první, míč ale letěl vysoko nad.
65'
Igboune teď zkusil individuální akci, ale když už byl před brankářem podklouzla mu noha a branku nijak závažně neohrozil.
64'
Poslední minuty drží domácí míč na polovině hostů a snaží se vrátit vedení a postup na svojí stranu.
60'
Po nátlaku hostů se dopředu dostali i domácí. Bastos nejdříve zkusil střelu, ta ale skončila na rohu. Roh domácí rozehráli na krátko a ke střele se dostal kapitán S. Thill. Jeho pokus letěl těsně kolem levé tyčky.
58'
Ufě nechybělo málo k druhému gólu. Nejdříve Paurevič zkusil střelu na dvakrát, tu mu ale vyrazil Flauss a vzápětí na to se do střely opřel Jokič, ten už ale branku přestřelil.
57'
Hosté se opět pokusili dostat do šance, tu jim ale překazil pomezní sudí, svým praporkem.
55'
Po vstřelené brance opět oba týmy hrají v klidu a nikam se netlačí.
53'
Těžká rána pro domácí fotbalisty, kteří momentálně nepostupují. Obě branky byli zatím po chybách obránců.
50'
A je vyrovnáno !! Do obrany přiletěl míč, který špatně odkopl obránce Hall. Míč odkopl pouze do výšky a letěl zpět před brankáře. IVAN PAUREVIČ si počkal na dopad a svojí hlavičkou uklidil míč do levého dolního rohu.
48'
Hra pokračuje dále a u míče jsou hosté.
48'
Paurevič, teď tvrdě fauloval Ferina, který zůstává ležet a přichází i ošetřovatelé.
46'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Carp, přichází Vaněk.
46'
Za námi je konec prvního poločasu, ve kterém jsme viděli jednu branku a tu hned v 2. minutě. Alikin si nešťastně srazil míč do vlastní branky a jeho tým momentálně nepostupuje. V dalších minutách již byli aktivnější hosté, kteří skoro celý poločas drželi míč na polovině domácích, ale nepřesné přihrávky a skvělý brankář Flauss je nepustili skórovat. Ufě stačí vstřelit pouze gól, aby si postup vrátila zpět na svojí stranu. Uvidíme co s týmy řeknou v kabině. Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
45+1'
45'
Domácí si ještě vybojovali rohový kop, avšak míč letěl přesně do rukou brankáře a rozhodčí tak ukončuje první poločas.
42'
Ufa po faulu dostává výhodu přímého kopu a z poměrně dobré vzdálenosti. za míč se postavil Obljakov, který to zkusil přímo na bránu. Jeho pokus ale s klidem chytá brankář Flauss.
42'
Žlutou kartu dostává O. Thill (FC Progrès Niederkorn).
40'
Hosté opět zkusili zaútočit, avšak jejich kombinace končí pouze na obraně.
37'
O. Thil se postavil za míč a zkusil to střelu přímo. Pokusil se obstřelit obranu, avšak dal toho malou razanci a míč v klidu sbíral Bělenov.
36'
Přichází faul a s ním i přímý kop pro domácí.
34'
Máme tu další roh v podání hráčů z Ufy. Míč opět letěl na zadní tyč, kde nikdo z hráčů nebyl a do útoku nyní míří domácí.
32'
Carp při kombinování ztratil míč, který mu sebral O. Thill. O. Thill nevěděl co s míčem a podařilo se mu vybojovat faul.
30'
Hosté i nadále drží míč na polovině lucemburského týmu a snaží se vyrovnat nepříznivý stav.
29'
Za míč se postavil Obljakov, avšak po rohu se nic nestalo, jelikož se mává ofsajd.
28'
Pokus hostů nakonec přišel a to z kopačky Carpa, avšak jeho pokus vyráží zatím skvělý brankář Flauss.
28'
Hráči Ufy momentálně drží míč na polovině domácích a pokoušejí se o nebezpečný útok.
25'
I domácí se pokusili zahrozit brankáře. Zpoza brankoviště zkusil pozemní střelu S. Thill, avšak Bělenov byl rychle na zemi a jeho pokus vyráží.
23'
Z rohového kopu se nic zásadního nestalo a u míče jsou nyní domácí.
22'
Přichází první velká šance hostů. Nejdříve se do střely dostal Obljakov, ale jeho střela byla zblokovaná obráncem, míč se odrazil na kopačku Igbouna, který vyslal na bránu tvrdou střelu, tu ale vyráží Flauss na roh.
21'
Žlutou kartu dostává Paurevič (FC Ufa).
20'
Zápas je od 2. minuty zcela bez velkých šancí a hráči obou týmů hrají klidnou hru.
18'
Ufa si vybojovala již třetí roh v utkání. Míč letěl na zadní tyč, kde ale špatně odhlavičkoval útočník z Ufy. Vzápětí přišel centr hostů z levé strany, ten ale sbírá brankář Flauss.
16'
Domácí se teď zkusili dostat za obranu, to se jim ale nepovedlo. Bastos se pokusil o nákop za obranu, to se mu ovšem povedlo, ale Karapetjan si míč špatně zpracoval.
13'
Hosté se snaží do nebezpečných útoků, ty ale končí na obraně. Momentálně postupují domácí fotbalisté.
12'
Hosté si vybojovali rohový kop, který ale končí faulem. Míč letěl na přední tyč, kde však Alikin nedovoleně strčil do Halla.
10'
Od gólu jsme zatím žádné další šance neviděli, spíše jen malé fauly.
8'
Domácí hráči zatím drží míč na polovině hostů.
6'
Přichází první faul od domácího týmu a hosté dostávají výhodu přímého kopu. Míč letěl na zadní tyč, avšak žádný hráč do míče nešel.
4'
Ufa se vzápětí po obdrženém gólu dostala dopředu a vybojovala si roh. Za míč se postavil Obljakov, ale z rohu nakonec nic nebylo.
2'
Domácí se z první akce dostávají do vedení ! Dopředu se dostal O. Thill, který zkusil pozemní centr do brankoviště. V brankovišti to ale do vlastní brány tečoval obránce PAVEL ALIKIN a dává si vlastní gól.
1'
O výkop se postarali domácí.
1'
Hráči už přicházejí na hřiště. Domácí nastupují v černo-žlutých dresech a hosté z Ruska obléknou červené.

FC Progrès Niederkorn: Flauss – Gobron, Hall, Ferino, Martins – O. Thill, Karajer, S. Thill (C) – De Almeida, Karapetjan, Bastos
Náhradníci: Schinker, Vogel, Ramdedovič, Soares, Kerger, Teles, Romeu Torres

FC Ufa: Bělenov – Tabidze, Nedelcearu, Salatič, Alikin (C) – Živodjadov, Carp, Paurevič, Jokič – Obljakov, Igboun
Náhradníci: Shelija, Sjusuev, Vaněk, Zasejev, Tumasjan, Šukov, Krotov

Rozhodčí: M. Schuettengruber – R. Brandner, R. Steinacher (vš. AUT).
První zápas:

První utkání se odehrálo na stadioně ruského celku, kde domácí dokázali zvítězit 2:1. I přesto, že zvítězili, tak hostům se podařilo skórovat, a proto se můžeme těšit ještě na zajímavou bitvu. Lucemburský celek, jak Gabalu, tak Honvéd, vždy vyřadil na domácím stadionu a vždy to byla odveta. Ufa je samozřejmě zkušenější tým, a proto se očekává, že si náskok uhlídají. Niederkorn zažívá něco, co ještě nezažili, jelikož 3. předkolo hrají vůbec poprvé. Vítěz z této dvojce se utká buď s Rangers, nebo Mariborem.
Dobrý den, vítám vás u odvety 3. předkola, mezi FC Progrès Niederkorn a FC Ufa. Hráči z Lucemburska budou mít výhodu domácího publika, a proto očekáváme vyrovnaný zápas.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.