Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Osijek - 2. srpna 2018   20:45

Rangers
Rangers
55' Katič
1:1
(0:0)
Osijek
Osijek
90' Barišič
Rangers
McGregor- Flanagan, Goldson, Katič, Tavernier- Coulibaly (75. Arfield), Jack- Candeias (86. Windass), Ejaria (90+3. Halliday), Kent- Morelos
Alnwick- Arfield, Halliday, Middleton, Murphy, Sadiq, Windass
Higler D. (Ned)
Ibrox Stadium (Glasgow)
Osijek
Malenica- Barišič, Skorič, Guti, Grgič- Mudrazija, Mioc (80. Pilj)- Bockaj (68. Sorsa), Hajradinovič, Henty- Marič (67. Strkalj)
Santini- Kamenar, Locar, Pilj, Simunec, Sorsa, Strkalj

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Rangers a Osijekem, který končí remízou 1:1, když se za domácí prosadil Katič a za hosty Barišič. Postupuje dál skotský Rangers, kteří zvítězili v prvním utkání 0:1. V dalším kole vyzvou lepšího z dvojice Maribor- Čikčura.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Henty (NK Osijek).
90+4'
Žlutou kartu dostává Katič (Rangers FC).
90+3'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Ejaria, přichází Halliday.
90+2'
Rangers jsou v klidu a bez problémů útočí. Osijek spřádá plány na protiútoky.
90+1'
Rozhodčí Higler se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Osijek právě vstřelil branku!
Autorem branky je BORNA BARIŠIČ, který dostal přihrávku na hranici vápna a po krásné střele k pravé tyči dělá ze zápasu pořádné drama. Osijeku stačí jedna branka k postupu.
88'
Osijek je u míče.
87'
Osijek po dlouhé době kombinuje kolem pokutového území Rangers.
86'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Candeias, přichází Windass.
85'
Zápas je nadále v rukou domácích, kteří zaslouženě jdou po postupu.
84'
Steven Gerrad má nachystané další střídání.
83'
Žlutou kartu dostává Grgič (NK Osijek).
82'
Nepřesná kombinace Osijeku končí u domácího brankáře, který očividně nikam nespěchá.
81'
Posledních zhruba deset minut základní hrací doby.
80'
Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Mioc, přichází Pilj.
79'
Hostující trenér ještě naposled vystřídá.
78'
Domácí nadále dominují. Už jenom zázrak zachrání Osijek od konce v pohárech.
77'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Skorič.
76'
Rohový kop pro domácí Rangers.
75'
Střídání v týmu Rangers FC: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Arfield.
74'
Žlutou kartu dostává Tavernier (Rangers FC).
73'
Domácí hráči lehce přiostřili.
72'
Žlutou kartu dostává Flanagan (Rangers FC).
71'
Posledních dvacet minut základní hrací doby a Osijek musí vstřelit minimálně dvě branky.
70'
Do ofsajdového postavení se dostal nově příchozí Strkalj.
69'
Hostující trenér Zekič obměňuje útočné formace. Uvidíme, zda bude mít šťastnou ruku při střídání.
68'
Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Bockaj, přichází Sorsa.
67'
Střídání v týmu NK Osijek: ze hřiště odchází Marič, přichází Strkalj.
66'
Bockaj si sice pohrál s dvěma obránci, jenže jeho následná střela měla podobné parametry jak ta Coulibalyho.
65'
Coulibalyho rána ohrozila více rohový praporek, než bránu Malenicy.
64'
Glasgow si opět poradil ve svém pokutovém území a prchá do rychlého brejku.
63'
Bockaj je hodně agilní, jenže je samotný.
62'
Grgič mizerně přihrával na Barišiče. McGregor bude rozehrávat od své svatyně.
61'
Rangers šli do dalšího brejku, jenže Kentova střela je opět úspěšně blokovaná.
60'
Chorvatský celek už má pouze půlhodinu na vstřelení dvou branek.
59'
Poprvé od první branky utkání je Osijek u pokutového území Rangers.
58'
Osijeku se po inkasované brance téměř nic nedaří. Tohle je velká křeč.
57'
Glasgow je na nohou. Rangers jsou blízko dalšímu cíli. Po letech v nižších soutěžích opět bojují o ty nejvyšší příčky.
56'
Osijek musí zabrat. Musí dát dvě branky aby postoupil. Ani v tomto utkání neuvidíme prodloužení.
55'
Rangers právě vstřelili branku!
Autorem branky je NIKOLA KATIČ. Cel áakce začala chybou brankáře Malenicy, které netrefil míč. Coulibaly hlavičkou našel Katiče, který do prázdné brány uklízí míč.
54'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Mudrazija.
53'
Candeias krásně přihrál přes celé vápno na Kenta jehož pokus blokuje Guti na rohový kop.
52'
Kent se pokusil o centr, jenže brankář Malenica bez problémů vyboxoval míč do bezpečí.
51'
Žlutou kartu dostává Skorič (NK Osijek).
50'
Guti získal míč a pomalu rozbíhá postupnou kombinaci.
49'
Na zemi zůstal ležet hostující Mudrazijra, který utrpěl šrám v souboji s Coulibalym.
48'
Velice aktivní Kent vybojoval další standardní situaci.
47'
Morelos předvedl zbytečný faul u postranní čáry.
46'
Ani jede z trenérů se nerozhodl pro střídání.
46'
Sledovali jsme první poločas druhého utkání 2.předkola Evropské ligy, který skončil bezbrankovou remízou. Oba celky si vytvořily dost šancí, ovšem oba brankáři předvedli své velké kvality. Rangers hájí svůj tenký náskok 1:0 z prvního utkání a na postup jim bude stačit udržet čisté konto. Uvidíme, co oba trenéři vymyslí do druhé půle.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45'
44'
Rangers si i další rohový kop uhlídali. Vypadá to, že se rozhodně až v druhém poločase.
43'
Rohový kop pro tým ze země vicemistrů světa.
42'
Osijek drží míč na své útočné polovině hřiště.
41'
Posledních zhruba pět minut první půle.
40'
Žlutou kartu dostává Marič (NK Osijek).
38'
Rangerům opět nevyšla finální fáze, na které hoří oba celky.
37'
Po Bockajovém centru se nic zajímavého nestalo. U míče je domácí brankář.
36'
Velká šance pro Osijek! Marič patičkou vrátil na Hajradinoviče. Ten mu míč vrátil a když byl ve vápně tak vystřelil. McGregor musel předvést velký skok, aby míč vyrazil na rohový kop.
34'
Grgič dobře udržel míč, prošel přes dva hráče a pak zkušeně podržel míč.
33'
V posledních sekundách je hra dost rozkouskovaná díky častým přerušen.
32'
Malenica si připisuje další zákrok. Tentokrát po Morelosovém pokusu, který měl spíš skončit centrem.
31'
Flanagan nenechal Osijek aby se osvobodili z obranné pasti.
30'
Po půlhodině je stále vše otevřené. Osijeku stačí jedna branka k prodloužení.
29'
Ani ten nebyl úspěšný. Kentovi se zahrávání standartek zatím nedaří.
28'
A další roh pro Skoty.
27'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Morelos.
26'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Guti.
25'
24'
Flanagan si poradil s Hentym. Nechtěl vymýšlet, a tak odkopl míč do bezpečí.
23'
Skoro po každé minutě jsou vidět záběry na trenéra Gerrarda, který prožívá skvělý úvod. Za pět duelů nedostal ani jednu branku.
22'
Osijek převzal lehce iniciativu. Ovšem domácí velice zodpovědně brání.
21'
Po úvodním oťukávaní se hraje hodně rozhýbala. Uvidíme, co přinesou další minuty.
20'
K zakončení se sice prodral Marič, jenže jeho pokus končí mimo bránu McGregora.
19'
Bockaj si běží pro aut, který zahraje až do pokutového území.
18'
Hajradinovič vyhořel na Jackovi. Útočníkům se zatím nedaří zbořit hradby obránců.
17'
Hra je dost intenzivní. Střetávají se dva kvalitní celky.
16'
Ke střele z první se dostal Ejaria, jenže jeho přízemní pokus končí v náručí Malenicy.
15'
Mioc dobrým obranným zákrokem zastavil Candelase.
14'
Osijek se vzpamatoval a už je vyrovnaným soupeřem skotského klubu.
13'
Domácí měli menší problémy v rozehrávce. Naštěstí pro ně vše zvládli.
12'
Bockaj prohrál osobní souboj s Tavernierem.
11'
Velké šance Rangers! Několik střel šlo na Malenicu, jenže ten všechny dokázal zneškodnit. Celý stadion je ve varu.
10'
Po deseti minutách je stav stále bezbrankový.
9'
Nepřesnou přihrávku vyslal hostující Henty. McGregor bude odkopávat od brány.
8'
Bockaj centroval do vápna domácích, jenže zde šéfoval Goldson.
7'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Katič.
6'
Rohový kop pro chorvatský Osijek.
5'
Osijek je po dlouhé době u míče. Rangers vstoupili do utkání velice dobře.
4'
Do zakončení se dostal obránce Goldson, nicméně jeho pokus končí těsně vedle pravé tyče!
3'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
2'
Domácí vedení legendou Gerrardem od začátku utkání působí aktivně.
1'
Rangers oblékli modré dresy, Osijek bílé.
1'

Rangers FC: McGregor- Flanagan, Goldson, Katič, Tavernier- Coulibaly, Jack- Candeias, Ejaria, Kent- Morelos
Náhradníci: Alnwick- Arfield, Halliday, Middleton, Murphy, Sadiq, Windass

NK Osijek: Malenica- Barišič, Skorič, Guti, Grgič- Mudrazija, Mioc- Bockaj, Hajradinovič, Henty- Marič
Náhradníci: Santini- Kamenar, Locar, Pilj, Simunec, Sorsa, Strkalj

Rozhodčí: Higler D. (Ned).
Skotský celek si odnesl těsnou výhru 1:0, když se v 18.minutě prosadil hrotový útočník Morelos. Tým, který trénuje slavný Steve Gerrard tak má nakročeno do dalšího předkola Evropské ligy. Osijek si o víkendu ale spravila chuť na Hajduku Split, který zneuctila v poměru 4:1. Rangers to tak vůbec nebudou mít jednoduché.
Hezký den u sledování odvetného utkání 2.předkola Evropské ligy! V tomhle duelu na sebe podruhé narazí Rangers, který přivítá Osijek. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.