Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rosenborg BK : Škendija - 23. srpna 2018   20:45

Rosenborg BK
11' Jebali  • 15' Bendtner  • 44' Levi
3:1
(3:0)
Škendija
Škendija
76' Júnior
Hansen – Meling, Reginiussen, Hovland, Hedenstad(79. Reitan) – Konradsen, Lundemo(73. Denič), Jensen (C) – Jebali, Bendtner, Levi( 67. Helland)
Ostbo, Denič, Soderlund, Gerbsach, Reitan, Helland, Šerbič
O. Grinfeld – D. Shimon, R. Hassan (vš. ISR)
Lerkendal Stadion, Trondheim
Škendija
Zahov – Murati, Musliu, Adili – Júnior, Alimic (C), Totre, Mici – Nafiu(64. Selmani) – Emini(78. Bojku), Ibraimi
Redjepi, Selmani, Bojku, Taipi, Imeri, Češmedjev, Todorovskij

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:10. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:8.
A je dobojováno. Rosenborg si udržel velký náskok z prvního poločasu a jsou malý krok od postupu do Evropské ligy. Ve druhé části, byli jednoznačně lepší hosté, ale nedokázali využít šance, pouze jednu. Pro Škendiju ještě není nic ztraceného a za týden v odvetě se máme na co těšit.
90+3'
90+1'
Hosté si ještě vybojovali rohový kop, který skončil na obraně a odtamtud letěl do bezpečí. Hosté jsou stále u míče.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Hosté ještě drží míč na polovině domácích a snaží se snížit.
87'
Žlutou kartu dostává Alimi (FK Škendija Tetovo).
86'
Rozhodčí teď nepískl dva jasné fauly na domácí hráče. Hra tak pokračuje dále a u míče jsou hosté.
85'
Helland si vzal míč a zkusil z velkého úhlu střelu přímo, to se mu však nepodařilo a míč končí na horní síti.
84'
Bude to ještě přímý kop pro domácí, jelikož obránce na pokraji vápna zahrál rukou.
82'
Pomalu, ale jistě se blíží konec utkání. Rosenborg je ve druhé části méně aktivní, než v té první.
79'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Hedenstand, přichází Reitan.
78'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Emini, přichází Bojku.
76'
Shkëndija právě vstřelila branku! A hostům se nakonec podařilo snížit. STENIO JÚNIOR dostal krásnou přihrávku a zpoza vápna vyslal tvrdou ránu pod břevno, na kterou Hansen neměl šanci.
75'
Hedenstad, krásným skluzem zastavil Ibraima, který běžel sám na branku.
73'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Lundemo, přichází Denič.
71'
Opět pokračuje klidná hra bez šancí.
68'
Rosenborg bude zahrávat roh. Míč letěl na přední tyč, kde se podařilo odhlavičkovat Lundomovi, avšak jeho pokus skončil nad.
68'
I Rosenborg se rozhodl vystřídat a do hry posílá rychlého Hellanda.
67'
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Levi, přichází Helland.
65'
Škendija zkouší čerstvou posilu, tak uvidíme, zda se jim povede snížit.
64'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Nafiu, přichází Selmani.
63'
Vzápětí se do protiútoku dostali domácí, ale ve finální přihrávce byl mávan ofsajd.
62'
Další dobrý pokus Eminiho, který vyslal tvrdou pozemní střelu, tu si však Hansen pohlídal.
60'
Škendija se zkoušela dostat za obranu, ale pokus končí na posledním prvním obránci.
56'
Roh byl rozehrán na krátko a k zakončení se dostal Alimi, jenže jeho pokus byl moc z velké dálky, a proto branku nijak zásadně neohrozil.
55'
Hosté si vybojovali rohový kop.
54'
Druhá polovina, je zatím spíše plná faulů, ovšem bez karet.
52'
Do první šance druhého poločasu se nakonec dostali hosté, přesněji zakončoval Alimi, ale střela letěla mimo.
50'
Druhý poločas zatím nepřinesl, žádné akce a hraje se spíš, taková nakopávaná.
47'
V držení míče jsou momentálně domácí, na polovině Škendiji.
46'
Je za námi první poločas. Úvod byl od Rosenborgu opět trochu slabší, dokud nenadešla 11. minut, protože od té doby na hřišti vládne domácí tým. První gól vstřelil Issam Jebali, který hraje teprve svůj druhý zápas v dresu norského kádru. Za čtyři minuty na to přišla další trefa, tentokrát hlavička Nicklase Bendtnera. Poté domácí výrazně polevili a hosté se tak dostali do mnoha šancí, ty ale využít nedokázali. Před odchodem do kabin přišla ještě třetí branka a tu do prázdné branky trefil Jonathan Levi. Druhý poločas začne přibližně ve 21:45.
45+1'
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Rosenborg právě vstřelil branku!
A ještě třetí gól do poločasu ! Meling se krásně uvolnil a do brankoviště poslal pozemní centr z levé strany, který letěl přímo na kopačku JONATHANA LEVIHO a ten už měl před sebou pouze odkrytou klec.
41'
Levi se konečně dostal do zakončení, ve kterém však netrefil bránu.
39'
Utkání doprovází, zatím spíše fauly, než akce na bránu.
37'
Kop si vzal na starost Ibraimi, který to zkusil přímo na bránu. Jeho pokus však trefil pouze zeď.
36'
Jensen se dopouští faulu, na hranici vápna. Vypadá to pouze na přímý kop z dobré vzdálenosti.
34'
Míč letěl doprostřed vápna, kde Zahov míč pouze vyboxoval, a ten se pak dostal na kopačku Leviho, ale jeho pokus letěl úplně mimo branku.
33'
Rohový kop i pro domácí.
32'
Žlutou kartu dostává Lundemo (Rosenborg BK).
31'
Domácí výrazně polevili a hosté se tak dostávají do více šancí.
29'
Hosté dostali výhodu přímé kopu, po kterém přišla tvrdá a přímá střela na bránu. Střelu vyslal Emini, avšak míč trefil pouze tyč.
26'
Roh byl rozehrán na krátko a poté přišel centr do brankoviště, na zadní tyč. Odtamtud zkusil točenou střelu Musliu, ale míč letěl pouze vedle tyče.
25'
Máme tu první rohový kop v utkání budou ho zahrávat hosté.
24'
Domácí hráči, už můžou hrát v klidu a nikam se zbytečně nehnat, za to hosté by potřebovali úplný opak.
20'
André Hansen si po dlouhé době připisuje zákrok. Nebezpečný pokus od Alimi, však končí v jeho rukavicích.
19'
Domácí pokračují v útoku! Nyní se šance dostal Hovland s Levim, avšak střela která byla vyslána, skončila pouze vedle levé tyče.
15'
A je to už 2:0!! Levi poslal nádherný centr z pravé strany, který letěl přesně na hlavičku NICKLASE BENDTNERA a ten už se nemýlil.
13'
Málem tu byl další gól. U střely byl opět Jebali, který to znovu zkusil zpoza brankoviště, ale jeho točená placírka těsně míjela branku.
11'
Tak tomu říkám gól! Teprve druhé utkání tohoto hráče, a trefuje takto pěkný gól. Nejdříve dostal přihrávku od Bendtnera, a poté zpoza brankoviště, překopl obranu a i samotného brankáře. Střelec branky je ISSAM JEBALI.
9'
I domácí se dostali k první střele na bránu. Jensen zkusil střelu zpoza vápna, ale jeho pokus letěl těsně vedle brány.
7'
Zatím sledujeme takový typický začátek norského klubu, který je vždy v úvodu, takový ochablý.
5'
Škendija v útoku pokračuje a tentokrát to zkusil Júnior, ale míč letěl vedle branky.
4'
Hosté se mohli dostat do vedení! Nejdříve přišla skvělá kombinace a do zakončení se dostal Emini, jeho pokus však těsně míjel branku.
2'
Utkání se zatím odehrává na polovině hřiště.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté v červených dresech. Domácí oblékli dresy bílé.
1'

Rosenborg BK: Hansen – Meling, Reginiussen, Hovland, Hedenstad – Konradsen, Lundemo, Jensen (C) – Jebali, Bendtner, Levi
Náhradníci: Ostbo, Denič, Soderlund, Gerbsach, Reitan, Helland, Šerbič

FK Škendija Tetovo: Zahov – Murati, Musliu, Adili – Júnior, Alimic (C), Totre, Mici – Nafiu – Emini, Ibraimi
Náhradníci: Redjepi, Selmani, Bojku, Taipi, Imeri, Češmedjev, Todorovskij

Rozhodčí: O. Grinfeld – D. Shimon, R. Hassan (vš. ISR).
FK Škendija Tetovo:

Makedonský tým, který si v sezóně 2011/12 zahrál Ligu mistrů, od té doby pouze prohry v předkolech. Škendija má za sebou, již 2. kola v domácí soutěži a oba zápasy skončili remízou 1:1. V této sezóně se dostali až do 3. předkola Ligy mistrů, což byl po dlouhé době úspěch. Na své cestě porazili TNS z Walesu, moldavský Tiraspol, avšak na semifinalistu Evropské ligy, Salcburk už nestačili. Dnes je čeká norský Rosenborg, který v minulé sezóně vyřadil Ajax. Škendija vstupuje do dvojzápasu jako outsider.
Rosenborg BK:

Nejlepší norský klub, za poslední roky. V této sezóně se v domácí soutěži nachází na 2. místě a na první ztrácí pouze bod. Rosenborg hrál nejdříve 1. předkolo Ligy mistrů, ve kterém porazil islandský Valur. V tom druhém je čekal trochu těžší soupeř a to Celtic. Celtic si pohlídal výhru z prvního utkání a udržel si tak postup. Ve 3. předkole Evropské ligy, Rosenborg narazil na irský Cork City. Přes Cork prošli hladce v součtu 5:0 a dnes narazí na makedonskou Škendiju. Norové si v minulé sezóně zahráli skupiny EL a dnes by to chtěli zopakovat.
Dobrý den, vítejte u zápasu 4. předkola Evropské ligy. Dnes vás provedu utkáním mezi Rosenborgem a Škendijou Tetovo. Utkání začíná ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.