Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Sant Juliá : Europa - 27. června 2019   20:00

Sant Juliá
Sant Juliá
44' Río  • 64' Río  • 90+3' Muñoz
3:2
(1:1)
Europa
Europa
4' Valdes   • 46' Mango (vl.)
Sant Juliá
Kasparion – Bakayoko, Fernandez, Peraira
Europa
Munoz – Ayew, Olmo, Sanchez, Portilla – Juanpe, Jahaja, Rosa, Velasco – Walker, Gallardo
Celeig – De Barr, Jolley, Olivero, Pusey, Manu Dimas, Yome

Domácí celek v posledních vteřinách zápasu dokázal vyhrát. Sant Juliá má pro odvetný duel velmi dobrou výchozí pozici. Europa bude muset v domácím prostředí zlepšit zejména kvalitu střelby.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:8.
90+5'
90+3'
Sant Juliá právě vstřelil branku!
Domácí celek se z ničeho nic dostává do vedení, z bezprostřední blízkosti dokázal chytrou střelou překonat brankáře Europy PEDRO MUÑOZ.
90+2'
Walter Lee rozehrával domácí rohový kop, ale brankář dokázal vyboxovat míč do bezpečné vzdálenosti.
90+1'
De Barr byl nachytaný v postavení mimo hru.
89'
Walker rozehrával rohový kop, jeho tým se pak do šance už nedostal. To už probíhá poslední minuta druhého poločasu. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89'
De Barr zakončoval z velmi dobré pozice, míč na poslední chvíli Bakayoko dokázal vykopnout z brankové čáry.
87'
Žlutou kartu dostává Olivero (Europa FC).
87'
UE Sant Juliá je pod tlakem, Europa hraje aktivněji, tlačí se do zakončení. Domácí už vyhlížejí konec.
86'
Hosté se pokouší tento zápas vyhrát, nyní zakončoval nepřesně Suarez Arbelo.
85'
Pět minut před koncem se do střelecké pozice dostal hostující Jahaja, jenže jeho ránu výborně vyrazil brankář.
84'
Střídání v týmu Europa FC: ze hřiště odchází Velasco Salazar, přichází Olivero.
81'
Walter Lee, nově příchozí muž na trávník, rozehrával rohový kop. Následně se Luque dostal k zakončení, a proto musel Munoz zasahovat.
80'
Střídání v týmu UE Sant Juliá: ze hřiště odchází Malatini, přichází Walter Lee.
80'
Vypadá to, že Sant Juliá bude střídat.
79'
Po dlouhé době registrujeme střelecký pokus. Nyní zakončoval domácí N. Vasile. Jeho rána se do branky však nevešla.
77'
Střídání v týmu Europa FC: ze hřiště odchází Gallardo Valdes, přichází Suarez Arbelo.
75'
Červenou kartu dostává Cisse (UE Sant Juliá).
74'
Domácí Jonny v souboji s Dominguezem si počínal nedovoleně, takžemíč budou mít hosté.
73'
Europa to zkoušela středem, nicméně dlouhá přihrávka postrádala přesnost, míč tak získala domácí obrana, která se pokouší otočit směr hry.
71'
Střídání v týmu UE Sant Juliá: ze hřiště odchází Mendez, přichází Pereira.
69'
Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Po vyrovnávající brance se hra vyrovnala i opticky.
67'
Střídání v týmu Europa FC: ze hřiště odchází Marco Rosa, přichází De Barr.
66'
Munoz rozehrává od své branky, sebral míč z hrací plochy, a pak jej vykopl
64'
Domácí fotbalisté nyní dokázali z první výraznější šance ve druhém poločase vyrovnat, míč dostal šikovně do branky přes brankáře MÉNDEZ DEL RÍO.
62'
Sanchez fauloval v souboji s Cissem. Rozehrávat tedy bude domácí tým.
60'
Rohový kop pro domácí fotbalisty. Malatini centroval znovu před branku, ale obrana si dokázala poradit.
60'
Oba týmy hrají hodně pasivně, ani jeden klub se nikam nežene. Mnoho fotbalové krásy k vidění není.
57'
Domácí nyní vybojovali rohový kop. Jmenovitě Malatini centroval před branku, ale obrana Europy si dokázala poradit.
56'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do výraznějších střeleckých pozic.
54'
Ibrahim Ayew pálil z dobré pozice před brankou, jeho rána končí mimo branku.
53'
Žlutou kartu dostává Vasile (UE Sant Juliá). Faul na polovině hrací plochy na Ayewe byl hodně zbytečný. Přichází karta.
51'
Walker byl nachytaný pomezním rozhodčím v postavení mimo hru.
51'
Hostující Velasco Salazar se propracoval do střelecké pozice, jenže jeho rána byla zblokovaná.
50'
Stále se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, více ze hry a optickou převahu má Europa.
47'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznějších šancí.
46'
College Europa právě vstřelil branku!
Hodně nešťastný moment pro domácí fotbalisty, míč si nechtěně do své branky srazil MANGO.
46'
Zatím vyrovnaný zápas pokračuje druhým poločasem.
46'
Hostující celek hrál lépe v prvním poločase, byl aktivnější a dostal se také do vedení. V samotném závěru pak inkasoval po vlastní chybě, a tak platí nerozhodný stav.
45+0'
44'
Domácí fotbalisté přišli na polovině hrací plochy o míč, toho využili hosté. K balonu se dostal před brankou a brankáře prostřelil MÉNDEZ DEL RÍO.
43'
Další postavení mimo hru hostujícího mužstva a v něm byl Velasco Salazar.
42'
Další rohový kop pro kop pro hosty. S šestkou hrající Portilla Rodriguez hlavičkoval před brankou, ale neprosadil se.
40'
Hostující tým to zkoušel rychlým míčem za obranu, jenže Walker byl nachytaný v postavení mimo hru.
38'
Mendez se propracoval do střelecké pozice, jeho rána však končí mimo branku.
37'
Europa vybojovala rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
35'
Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, aktivněji hraje dál hostující celek, domácí si šance nevypracovávají.
34'
Walker se dostal do střelecké pozice, s jeho projektilem si dokázal brankář Pol poradit.
32'
Žlutou kartu dostává Malatini (UE Sant Juliá). Domácí hráč vidí žlutou kartu za poněkud zbytečný faul na Gonzaleze Casada.
30'
Po půl hodině hry se pokoušel Ibrahim Ayew dostat do střelecké pozice, ale nepohlídal si své postavení, píská se mu postavení mimo hru.
28'
Hostující Marco Rosa to vzal na sebe, pokoušel se dostat do lepší střelecké pozice, ale obrana soupeře ho dokázala zastavit.
26'
Domácí rozehrávali rohový kop, Malatini centroval před branku, Vasile zakončoval hlavou z pokutového území, a pak Munoz dobře zasáhl.
25'
Zatím jsme viděli čtyři střely na branku, jednu vyslali domácí, tři hosté a jedna z nich se ujala.
24'
Pol se zapojil do defenzivní rozehrávky svého celku, a tak pomáhá s rozehrávkou. Našel Tambea, který pokračuje v akci dál.
21'
Ayew byl faulovaný domácím Cissem, a proto bude rozehrávat hostující celek na své polovině. Rosa uvedl míč do hry.
20'
Sledujeme divácky neatraktivní fotbalový duel, který sice zatím nabídl jednu vstřelenou branku, celkově se však jedná o podprůměrný duel.
17'
Tentokrát už měl hostující brankář více práce, Munoz si dokázal poradit se střelou Dona.
16'
Munoz na druhé straně byl pozorný a dokázal sebrat míč po nepříliš povedené a důrazné střele soupeře.
15'
Europa pokračuje v aktivní hře, do další dobré střelecké pozice se dostal Gallardo Valdes. Jeho ránu znovu kryje Ferran Pol.
14'
Munoz po nepřesné domácí akci vykopává od své branky, čímž otáčí směr hry.
13'
UE Sant Juliá to zkoušel po levé straně, ale do šance se nedostal. Naopak přišel o míč, a tak útočili hosté. Walkerovu střelu ze střední vzdálenosti k tyči zlikvodoval Ferran Pol.
12'
Malatini tedy rozehrával rohový kop, ovšem do výraznější šance se propracovat jeho kolegové nedokázali.
11'
Domácí Mendez byl v souboji s Marcem Rosou faulovaný, míč má tedy tým v zeleném.
10'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy k vidění není.
8'
Obrázek hry je nyní hodně poznamenaný celou řadou nepřesností, kterých se dopouští oba celky.
6'
Domácí se propracovali do slibné střelecké pozice, ovšem Mendez zakončit nedokázal. Respektive dokázal, ale velmi nepřesně.
5'
Domácí Pedro Muñoz byl faulovaný Valdesem, a tak budou rozehrávat fotbalisté Sant Julie.
4'
Hostující celek se dostává po rohovém kopu do vedení, míč po nepřehledné situaci před brankou dostal za brankovou čárou obranou nepokrytý GALLARDO VALDES.
3'
Europa FC nyní vybojovala rohový kop.
2'
Hostující celek se dostal do prvního náznaku šance, rána Rica Domingueze končí mimo branku. Pol zasahovat nemusel.
1'
Utkání začalo, sledujeme klidnější úvod utkání. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
1'

UE Sant Juliá: Pol – Tambe, Munoz, Mango – Vasile, Malatini, Laio, Lague Santiago, Johny – Mendez, Cisse
Náhradníci: Kasparion – Bakayoko, Fernandez, Peraira

Europa FC: Munoz – Ayew, Olmo, Sanchez, Portilla – Juanpe, Jamaha, Rosa, Velasco – Walker, Gallardo
Náhradníci: Celeig – De Barr, Jolley, Olivero, Pusey, Manu Dimas, Yome.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. V tomto zápase předkola proti sobě nastoupí UE Sant Juliá a Europa FC.

Andorrský UE Sant Juliá z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s UE Engordany 3:0 a s Escaldes 3:2. Remizoval se Santou Coloma 1:1 a se Sant Julia 2:2. Tým nestačil na Sant Julia 1:3.

Gibraltarský Europa FC má bilanci velmi podobnou. Z posledních pěti ligových zápasů vyhrál tři. Poradil si s Gibraltarem United 3:0, Boca Juniors 13:1 a Lynxss 5:0. Tým remizoval s Gibraltarem United 1:1 a nestačil na Lincolm 0:2.

V novodobé historii fotbalu na sebe tyto dva týmy nenarazily. Jedná se o vzájemnou premiéru.

Hrát se bude na stadionu Estadi Comunal v Andorra la Vella. Jako hlavní sudí tento zápas odřídí Petrovič.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.