Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Stjarnan : FC Kodaň - 26. července 2018   21:00

Stjarnan
Stjarnan
0:2
(0:0)
FC Kodaň
FC Kodaň
52' Kodro   • 58' Fischer
Stjarnan
Bjornsson – Laxdal J., Laxdal D., Gudmundsson, Josefsson – Ragnarsson (85. Fodilsson), Halldorsson, Hedinsson (68. Hauksson), Sigurdsson (C), Valdimarsson (62. Hafsteinsson) – Baldvinsson
Robert Schörgenhofer – Roland Riedel, Andreas Staudinger (vš. AUT)
Stjörnuvöllur, Gardabaer
FC Kodaň
Andersen – Rasmussen, Vavro, Papagiannopoulos, Bengtsson – Thomsen, Greguš, Zeca (C) (46. Fischer), Falk Jensen (46. Skov) – N'Doye (64. Holse), Kodro
Joronen – Ankersen, Boilesen, Fischer, Holse, Lüftner, Skov

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:14.
Je konec. Kodaň nakonec zvítězila na půdě islandského týmu 2:0. První poločas byl velmi vyrovnaný a místy byl i lepší Stjarnan. Ovšem do druhé půle hosté vlétli a v 52. minutě šli do vedení, když Kenan Kodro dostal skvělý centr do vápna, kde hlavou zakončil a překonal brankáře Bjornssona. O šest minut později to bylo 2:0, jelikož Fischer si naběhl na přihrávku z levé strany do vápna a následně zakončil do pravé šibenice. Následně hosté měli pár šancí, ale gól už nepadl.
90+3'
90+3'
Hostující hráč se dostal do velmi dobré šance, ale uvnitř vápna přestřelil domácí bránu!
90+2'
Hostující hráč se dostal ke střele, ovšem ta skončila jen nad bránou Stjarnanu.
90'
Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.
89'
Kodaň se dostala do zajímavé šance, ovšem následně přišel nepovedený centr.
88'
Hosté stále drží míč ve své moci a utkání se spíše dohrává.
86'
Hafsteinsson se pokusil zakončit, ale zamířil jen do boční sítě.
85'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Ragnarsson, přichází Fodilsson.
83'
Domácí obránce si poradil s útočníkem Kodaně, který se snažil projít středem hrací plochy.
82'
Po něm se tentokrát domácí dopustili faulu.
81'
Ovšem rohový kop skončil jen na hlavě hostujícího obránce, který míč dostal rovněž do zámezí a následuje další roh.
80'
Domácí obrana si nyní skvěle poradila s útokem Kodaně a následně tak jde dopředu Stjarnan, který získal rohový kop.
78'
Stjarnan získal autové vhazování na své polovině hrací plochy, ale poté míč putoval opět jen k nohám soupeře.
77'
Centr domácího hráče sice letěl do vápna, kde přišlo i zakončení, ale to bylo v záklonu hlavou a míč tak skončil jen nad bránou Kodaně.
75'
Nyní domácí získali rohový kop z pravé strany, ale ten poté skončil jen v moci brankáře Andersena.
74'
Ale domácí následně pouze ztratili míč a Kodaň tak získala autové vhazování.
73'
Nyní se hosté provinili faulem a následuje volný kop pro Stjarnan.
71'
Nyní došlo k faulu domácího hráče a Kodaň tak má volný kop.
70'
Nyní se hraje převážně ve středu hrací plochy.
68'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Hedinsson, přichází Hauksson.
67'
Nyní se hostující hráč dostal do zakončení, ale to šlo pouze do boční sítě.
66'
Domácí obránce odvrátil centr z pravé strany a následuje rohový kop pro Kodaň.
64'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází N'Doye, přichází Holse.
63'
Domácí hráč se dostal ke střele, ovšem ta skončila jen vedle hostující brány.
62'
Střídání v týmu UMF Stjarnan: ze hřiště odchází Valdimarsson, přichází Hafsteinsson.
62'
Nyní se domácí hráč provinil faulem a míč tak budou mít opět hosté.
60'
Domácí ve druhé půli neví co s hrou soupeře, který opravdu potvrzuje roli favorita.
58'
Kodaň právě vstřelila branku!
Kodaň jde do dvoubrankového vedení. Bengtsson poslal skvělý centr do vápna, kde byl VIKTOR FISCHER, který si poradil s domácí obranou a následně vypálil krásně do pravé šibenice.
56'
Hosté potvrzují roli favorita a ve druhém poločase dominují hře.
54'
Nyní se hosté opět dostali dopředu, ale je z toho rohový kop.
52'
Hosté jdou sedm minut po začátku druhé půle do vedení! KENAN KODRO dostal skvělý centr do vápna, po kterém hlavou zakončil k levé tyči!
50'
Nyní hosté získali rohový kop z levé strany, ale poté míč odkopla domácí obrana.
49'
Následně se dopředu opět dostal Stjarnan, ale centr z pravé strany skončil jen v zámezí za bránou Kodaně.
48'
Kenan Kodro se dostal ke střele uvnitř vápna, ale přestřelil bránu Stjarnanu.
47'
Domácí hráč se sice dostal ke střele, ovšem ta nebyla nijak razantní a skončilo v moci brankáře Bjornssona.
46'
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Zeca, přichází Fischer.
Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Falk, přichází Skov.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:00.
První poločas je u konce a branky jsme se zatím nedočkali. Stjarnan zatím předvádí solidní výkon a nepustil Kodaň do žádné velké šance. Ovšem rovněž ani domácí tým se neocitl v tutovce a stav je tak zatím spravedlivý.
45'
44'
Hosté se opět pokusili o centr z levé strany, ale ten nebyl přesný.
42'
Nyní se Gudmundsson provinil faulem na N'Doye a následuje tak volný kop pro Kodaň.
41'
Stjarnan zatím hraje podle potřeb a vzadu na nulu.
40'
Kodaň sice dostala míč do vápna z pravé strany, ale následně nic velkého nevymyslela.
38'
Domácí obránce raději odkopl míč do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Kodaň.
36'
Centr hostů už šel ze zámezí a následuje tak další odkop od brány Bjornssona.
35'
Poslední minuty hra není moc atraktivní a následně se slovák Greguš dopustil faulu.
33'
Stjarnan se dostal dopředu po levé straně, ale k centru už ne, ovšem domácí jsou i nadále u míče.
31'
Hosté se opět dostali dopředu, ale následně míč skončil jen za bránou Bjornssona.
29'
Útok Kodaně skončil jen v zámezí za domácí bránou.
27'
Kodaň se opět dostala dopředu a následně získala další rohový kop z levé strany.
26'
Poté se hosté dopustili nedovoleného zákroku.
25'
Následný roh ovšem nepřinesl nic vážnějšího a u míče tak jsou domácí.
24'
Kodaň nyní získala rohový kop z levé strany.
23'
Hosté se dopustili faulu na polovině soupeře a u míče tak bude Stjarnan.
22'
Islandský tým stejně jako v prvním předkole tak i nyní předvádí sympatický výkon a Kodaň to rozhodně nebude mít lehké.
20'
Střela hostujícího hráče skončila sražená v moci brankáře Bjornssona.
18'
Ovšem rohový kop žádnou vážnější šanci nenabídl a poté se N'Doye dopustil faulu, za který dostal žlutou kartu.
17'
Následně se Kodaň dostala k centru z pravé strany, který byl sražen do zámezí a následuje rohový kop.
16'
Opět se dopředu dostali domácí, ale tentokrát se vše obešlo bez zakončení.
15'
Nyní se Stjarnan dostal do dobré šance, ale zakončení Baldvinssona šlo vedle levé tyče.
13'
Následně se k přímému kopu postavil Bengtsson, ale jeho střela letěla jen vedle pravé tyče!
12'
Nyní se domácí provinili faulem a Kodaň získala přímý kop z velmi dobré pozice.
11'
Ovšem posléze skončil míč jen za bránou Kodaně.
10'
Rasmussen se nyní provinil faulem a Stjarnan tak získal volný kop z levé strany.
9'
N'Doye se nyní provinil útočným faulem.
8'
Opět se Kodaň dostala dopředu, ale následná střela byla zblokována mimo bránu Stjarnanu.
7'
Hosté si sice vypracovali příležitost ke střele, ale ta skončila jen nad bránou Bjornssona.
6'
Následně se dopředu dostal Stjarnan, ovšem střela domácího hráče skončila jen nad bránou Andersena.
5'
Centr hostů sice letěl do vápna a Papagiannopoulos nebyl daleko od zakončení, ovšem na míč nedosáhl.
3'
Hosté se sice dostali do vápna, ale následně se provinili faulem.
1'

UMF Stjarnan: Bjornsson – Laxdal J., Laxdal D., Gudmundsson, Josefsson – Ragnarsson, Halldorsson, Hedinsson, Sigurdsson (C), Valdimarsson – Baldvinsson
Náhradníci: Dieterich – Fodilsson, Gudjonsson, Hafsteinsson, Hauksson, Kristinsson, Runarsson

FC Kodaň: Andersen – Rasmussen, Vavro, Papagiannopoulos, Bengtsson – Thomsen, Greguš, Zeca (C), Falk Jensen – N'Doye, Kodro
Náhradníci: Joronen – Ankersen, Boilesen, Fischer, Holse, Lüftner, Skov

Rozhodčí: Robert Schörgenhofer – Roland Riedel, Andreas Staudinger (vš. AUT).
FC Kodaň:

Dánská Superligy má za sebou dvě kola a Kodaň se s jednou výhrou a jednou prohrou nachází na šestém místě. V prvním předkole Evropské ligy se utkala s finským KuPS. Jediná branka na půdě finského týmu padla v 75. minutě, kterou dal kodaňský Skov. V odvetě šli ovšem hosté do vedení v 75. minutě, ale v 81. minutě srovnal z pokutového kopu Vavro a Kodaň tak po remíze 1:1 postoupila dál, když celkově vyhrála 2:1.
UMF Stjarnan:

Stjarnan se v aktuálně rozjeté islandské lize nachází po třinácti kolech na solidním druhém místě a na první Valur ztrácí tři body. V prvním předkole Evropské ligy se utkal s estonským týmem Kalju. V 19. minutě na domácí půdě poslal domácí do vedení z pokutového kopu Halldorsson. Ve 49. minutě se trefil i Sigurdsson a v dvacet minut před koncem zajistil výhru 3:0 Baldvinsson. V odvetě padla branka až v 88. minutě, kterou dal domácí hráč, ale následně se Kalju už na dvě branky nezmohla.
Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy UMF Stjarnan a FC Kodaň. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Zápas se bude hrát na stadionu Stjörnuvöllur v Gardabaeru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Robert Schörgenhofer a jeho asistenti Roland Riedel a Andreas Staudinger (vš. AUT).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.