Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tre Fiori : Bala Town - 28. června 2018   20:45

Tre Fiori
Tre Fiori
7' Miley(vl.)  • 32' Pracucci  • 36' Vassallo
3:0
(3:0)
Bala Town
Bala Town
Tre Fiori
Pizzolato – Bologna, Ghetti, Filippi, Andreini (C) – Pracucci, Teodorani (84. Della Valle), Gasperoni (76. Pasolini) – Tamagnini, Vassallo (87. Sossio), Succi
Broccoli – Acquarelli, Pasolini, Della Valle, S. Matteoni, F. Matteoni, Sossio
Todorov – Venev, Atanasov (Bulharsko)
Tullo Morgagni, Forlì
Bala Town
Morris – Burns, Miley (79. Hayes), S. J. Jones, S. Smith – Burke, Venables (C), Pearson – K. Smith (69. Horwood), Mangan, Tames (54. Sheridan)
Charles – S. W. Jones, Hayes, Sheridan, Horwood, Valentine, Jones

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím, přejí příjemný zbytek čtvrtečního noci a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 0:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 22:15.
Je dobojováno! Tre Fiori zvládnul dnešní první zápas nultého předkola Evropské ligy, když si na vlastním hřišti poradil s Bala Townem hladce 3:0. Střeleckou listinu dnešního utkání otevřel v 7. minutě vlastní gól Anthonyho Mileyho. Další branka padla až ve 32. minutě, kdy se trefil Giacomo Prancucci. Poslední branka padla za další čtyři minuty a tu měl na svědomí Mirco Vassallo. To bylo pro první poločas vše. Ve druhé půli žádný gól nepadnul. Zápas se dohrával úplně odlišným stylem než by bylo zdrávo. Sudí Todorov rozdal šest žlutých karet čtyři minuty. Definitivní tečku ovšem dal až Pracucci, který byl v 80. minutě vyloučen. Uvidíme, jak se bude vyvíjet odveta, která je naplánována na příští čtvrtek ve Walesu.
90+5'
90+4'
Sheridan v samém závěru utkání orazítkoval tyč domácí branky. Tohle byla pro Bala Town slibná šance.
90+3'
Mangan sice skvěle nacentroval, ale nic závažného pro brankáře Pizzolata to nebylo.
90+2'
Zápas se zřejmě bude dohrávat na polovině Tre Fiori. Bala Town má k dispozici další rohový kop.
90+1'
Zápas se prodlouží o čtyři nastavené minuty.
90'
Hosté opět mohli v závěru poločasu rozehrávat rohový kop. Centr byl příliš dlouhý a vápna přeletěl.
88'
Tlak hostujícího celku pomalu opadá, hra už se výrazně nepřelévá z jedné strany na druhou. Zápas se bude dohrávat.
87'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Vassallo, přichází Sossio.
86'
Hostující tým se nadechuje k finálnímu tlaku na domácí polovině, Navíc Burns vybojoval pro svůj tým standardní situaci.
84'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Teodorani, přichází Della Valle.
83'
Zápas se blíží ke svému konci. Tým z Walesu má v posledních minutách velkou šancí aspoň korigovat výsledek do odvety.
80'
Střelec druhé branky domácího týmu byl po faulu na Horwooda vyloučen.
79'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Miley, přichází Hayes.
78'
Sheridan ve slibné šanci zklamal a branku nešťastně přestřelil. Pizzolato se protáhne odkopem od branky.
77'
Čím víc se blíží konec zápasu, tím hra má větší spád. Akce střídá akci, už chybí jenom další branky.
76'
Střídání v týmu SP Tre Fiori: ze hřiště odchází Gasperoni, přichází Pasolini.
75'
Zbývá nám patnáct minut do konce základní hrací doby tohoto zápasu, Tre Fiori i nadále drží čisté konto a vede.
74'
Horwood měl k dispozici zajímavou standardní situace, ale míč poslal jenom do dobře postavené zdi.
72'
Vassallo byl ve stoprocentní šanci, ale branku přestřelil. Stav zůstává i nadále 3:0 pro domácí celek.
69'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází K. Smith, přichází Horwood.
68'
Pokud průběžný výsledek vydrží do konce, tak hráčem zápasu bude zvolen dozajista domácí brankář, který dnes chytá dost povedené utkání.
66'
Sheridan si skvěle naběhnul za domácí obranu, ale akce končí hned vzápětí. Asistent rozhodčího zvednul praporek, který signalizuje ofsajd.
65'
Co můžu s jistotou říct, že na míči se snaží být více hosté, kteří nečekaně prohrávají o tři branky.
64'
Ve druhém poločase to vůbec není pohledná hra. Poslední minuty se nesou ve znamení regulérní bitvy.
62'
Žlutou kartu dostává Succi (SP Tre Fiori).
Žlutou kartu dostává S. J. Jones (Bala Town FC).
Žlutou kartu dostává Venables (Bala Town FC).
60'
Žlutou kartu dostává Gasperoni (SP Tre Fiori).
58'
Andreini vybojoval pro svůj celek výhodu standardní situace. Uvidíme, jak s ní domácí Tre Fiori naloží.
58'
Žlutou kartu dostává Vassallo (SP Tre Fiori).
Žlutou kartu dostává Burns (Bala Town FC).
57'
Hráči Bala Town si dokázali vypracovat mohutný tlak na domácí polovině. Ovšem jejich zakončení je vždy nepřesné.
55'
Všechny světla svítí jak mají, zápas tedy může pokračovat. Z druhého poločasu je odehráno pouze deset minut.
55'
Rozhodčí dnešního utkání musel přerušit tento zápas, jelikož na stadiónu ve Forli na malý moment vypadla světla. Po chvilce se sice opět rozsvítila, ale nejsou kompletní. Organizátoři se budou snažit tuto nepříjemnost co nejrychleji napravit.
54'
Druhý poločas má zatím takové ledabylé tempo. Ani jeden z týmů se nikde výrazně netlačí.
54'
Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Tames, přichází Sheridan.
51'
První zakončení domácích ve druhém poločase měl na svědomí Pracucci. Hostující branku střeženou Morrisem netrefil.
49'
Další hostující ofsajd, tentokrát se v něm ocitnul Tames.
48'
Hosté se ihned po začátku druhé půle tlačí do útoku. Jejich útočná akce je zastavena, jelikož Mangan byl v ofsajdu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
První poločas, který před malou chvílí skončil dopadnul lépe pro domácí tým. Ten míří do šaten za příznivého stavu 3:0. Střeleckou listinu tohoto dvojzápasu otevřel vlastní brankou Anthony Miley. Ve 32. minutě zvýšil vedení krásnou střelou Giacomo Pracucci. Další branka padla za další čtyři minuty, to se tentokrát trefil Mirco Vassallo. Favorit tohoto utkání z Walesu má tedy co napravovat. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.
45+1'
45'
Ještě před koncem prvního poločasu hosté rozehráli rohový kop. Jenže ten nevedl k jejich první brance v utkání.
43'
První poločas se nám blíží ke svému konci. Tre Fiori vede nečekaně nad svým soupeřem z Walesu 3:0.
40'
Vassallo mohl přidat svůj druhý gól v zápase, ale hostující branku nedokázal trefit.
37'
Takový průběžný výsledek v prvním poločase rozhodně nikdo nečekal.
36'
Tým Tre Fiori právě vstřelil branku!
Další povedená akce z dílny domácího týmu končí další brankou. Tentokrát se do střelecké listi zapsal MIRCO VASSALLO – 3:0.
34'
Bala Town se bude snažit do poločasu aspoň snížit dvoubrankové manko. Burns ovšem branka z přímého kopu nedal.
32'
Další šok pro hostující celek z Walesu. GIACOMO PRACUCCI se dostal míči a nekompromisně zakončil do branky – 2:0.
31'
Smit opět v hlavní roli, ale tentokrát jako faulující hráč. Tohle bude standardní situace pro Tre Fiori.
29'
Smith vypálil míč do míst, kde byl připraven domácí brankář. Pizzolato si připsal další úspěšný zákrok.
25'
Opět se na trávníku začínají kupit fauly. Rozhodčí se stále nerozhodl nějaký faul potrestat kartou.
23'
Přesunuli jsme se do druhé části prvního poločasu. Domácí tým stále drží jednobrankové vedení ze sedmé minuty.
19'
Burke získal výhodu volného přímého kopu po faulu Gasperoniho. Pizzolato v brance Tre Fiori musí být ve střehu.
18'
Venables skvěle zastavil rychle rozvíjející se protiúok domácích. Hostující kapitán může být rád, že neviděl žlutou kartu.
17'
S. J. Jones se na trápení svého týmu nemohl už dívat a vypálil nebezpečnou střelu, která ovšem letěla těsně vedle pravé tyčky.
15'
Succi se tomu může divit jak chce, ale v souboji se Smithem si pomohl rukama.
14'
Teodorani se postavil k exekuci rohového kopu, který ovšem nevyšel podle představ.
12'
Rozhodčí se také na začátku utkání vůbec nenudí a musí řešit různé prohřešky, před malou chvílí řešil faul Mileyho.
11'
Hráči Bala Town se tlačí za vyrovnáním. Tentokrát měli k dispozici rohový kop, který byl odvrácen do bezpečí.
10'
Další domácí faul, který měl na svědomí tentokrát Vassallo. Terčem tohoto faulu byl Miley.
9'
Pracucci si pomohl útočným faulem, rozhodčí si toho všimnul a tento faul odpískal.
7'
To je tedy šok pro hostující tým. První výraznější akce domácích končí úvodní brankou utkání. Nešťastníkem je hostující obránce ANTHONY MILEY, který si srazil míč do vlastní branky – 1:0.
6'
Další střelecký pokus hostů vyrazil skvělý brankář Pizzolato, který začíná mít více práce než kolega na druhé straně.
5'
Burke se dostal na hranici vápna ke střele, která neměla potřebné parametry, aby zapadla do domácí branky.
3'
Začátek utkání je z obou stran velmi opatrný. Ani jeden tým nechce udělat zásadní chybu, která by vedla k ohrožení vlastní branky.
1'

SP Tre Fiori: Pizzolato – Bologna, Ghetti, Filippi, Andreini (C) – Pracucci, Teodorani, Gasperoni – Tamagnini, Vassallo, Succi
Náhradníci: Broccoli – Acquarelli, Pasolini, Della Valle, S. Matteoni, F. Matteoni, Sossio

Bala Town FC: Morris – Burns, Miley, S. J. Jones, S. Smith – Burke, Venables (C), Pearson – K. Smith, Mangan, Tames
Náhradníci: Charles – S. W. Jones, Hayes, Sheridan, Horwood, Valentine, Jones

Rozhodčí: Todorov – Venev, Atanasov (Bulharsko).
Bala Town FC

Papírovým favoritem tohoto dvojutkání je waleský klub, který sídlí ve městě Bala a založen byl již v roce 1880. Do bojů o Evropskou ligu se tento celek zapojil už počtvrté za sebou, v předchozích případech však vypadl hned se svým prvním soupeřem, v minulém roce jim byl lichtenštejnský Vaduz, se kterým zástupce waleského fotbalu prohrál 1:5. V nejvyšší waleské lize Bala naposledy obsadila konečné čtvrté místo, z něhož na mistrovské New Saints ztratilo propastných pětadvacet bodů.
SP Tre Fiori

V roce 1949 založený klub ze San Marina se do evropských pohárů kvalifikoval vůbec poprvé od léta 2011, kdy naskočil do prvního předkola Evropské ligy, jenže s maltskou Valletou vypadl po výsledcích 0:3 a 1:2. V jedné ze dvou skupin sanmarinské ligy skončil tým Tre Fiori na třetím místě a kvalifikoval se do play-off, v boji o titul však skončil těsně před branami finále.
Všem fotbalovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu nultého předkola Evropské ligy. Od dvaceti hodin a pětačtyřiceti minut se můžeme těšit na duel mezi týmy SP Tre Fiori a Bala Town FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.