Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Progrès Niederkorn - 9. srpna 2018   16:00

Ufa
Ufa
37' Igboun  • 63' Obljakov
2:1
(1:0)
Progrès Niederkorn
Ufa
Bělenov – Tumasjan, Nedelcearu, Tabidze – Jokič, Salatič, Živodjadov, Vaněk(55. Zasejev), Carp – Igboun, Obljakov(83. Fataiú
Šelja, Alikin, Zasejev, Putsko, Fatai, Šukov, Bezdenežnjk
S. Klossner – M. Zurcher, J. Yves Wicht (SUI)
Neftyanik, Ufa
Flauss – Martins, Marques(67. Ferino), Hall, Gobron – Mutsch, Karajer – Francoise(70. Bastos), O. Thill, De Almeida – Karapetjan
Schinker, Vogel, Bastos, Soares, Ferino, Romeu Torres, S. Thill

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu.
A je dobojováno. Ufa vítězí 2:1, ovšem Niederkorn dokázal vstřelit branku a pokud si zavzpomínáme na Honvéd, ten také doma vyhrál, ale nakonec vypadli. První poločas hráli o dost lépe domácí a do kabin odcházeli s vedením 1:0. V tom druhém jsme viděli spíše hodně faulů a vyrovnanou hru na obou stranách. Ufa se v 63. minutě dostala už do dvoubrankového vedení a bylo podstatě rozhodnuto, ovšem zbytečné fauly domácího týmu rozhodli a gól nakonec inkasovali. Skóre 2:1 už skončilo a Niederkorn si přece jen odnáší dobré skóre. Ufě v příštím utkání bude stačit pouze jedna branka na jasný postup.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:9.
90+3'
90+2'
Hosté se opět dostali do zakončení. Z velkého úhlu to zkusil Karapetjan, ale jeho střela letěla opravdu těsně kolem tyčky.
90'
Skvělý centr z poloviny hřiště, který letěl až do brankoviště domácích. Míč už měl útočník na noze, ovšem těsně před brankářem mu sklouzl za brankovou čáru.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
89'
Pro Niederkorn, je to zatím dobré skóre, jelikož doma zatím všechny vyřadili. Dokáží hosté udržet takové skóre ?
87'
Přímý kop pro domácí, z dobré pozice. Míč letěl před penaltový puntík, avšak obránci včas zareagovali a míč odkopli.
86'
Rozhodčí po skluzu Martinse, ihned vyndal žlutou kartu.
85'
Hosté se pokusili ještě k zakončení, do toho se dostal Gobron, ale jeho střela letěla vedle brány.
84'
Niederkorn drží míč na polovině Ufy.
82'
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Obljakov, přichází Fatai.
79'
Niederkorn právě vstřelil branku!
Hosté se přece jen prosadili. Niederkorn si vybojoval rohový kop, ten skončil na obránci, ovšem míč se odrazil zpět k Thillovi, který točivým centrem zkroutil míč do branky. O rybičku se tam ještě pokoušel útočník, ten však brankáře pouze zmátl a gól byl zaznamenám OLIVIEROVI THILLOVI.
78'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Karajer, přichází Romeu Torres.
74'
Na polovině Niederkornu právě nastal dvojitý faul. Uvidíme přímý kop pro domácí. Míč letěl na hlavičkujícího útočníka, avšak míč se odrazil vysoko nad.
72'
Flauss musel opět čelit střele Igbouna. Se střelou si nakonec poradil. Momentálně se hra odehrává na polovině Ufy.
71'
Hostující hráč Gobron, vyskočil společně s obráncem Ufy, pro míč. Obránce ho však bouchl do zad. Rozhodčí to ovšem vidí jako simulaci.
70'
Střídání v týmu FC Progrès Niederkorn: ze hřiště odchází Francoise, přichází Bastos.
67'
Niederkorn začal hrát útočně, to teď ukázal svojí krásnou akcí O. Thill, od kterého přišlo i zakončení, kdyby míč letěl o kousek vedle, byl by v brance.
65'
Hosté po inkasovaném gólu střídají. odchází obránce Marques a nahradí ho Ferino.
63'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí vedou už o dvě branky. Ovšem tohle byla krásná akce, kterou nám ukázal Igboun a IVAN OBLJAKOV. Igboun nejdříve přesprintoval obránce z pravé strany brankoviště a těsně před brankářem přihrál volnému Obljakovi, který pohotově zakončil do prázdné branky.
60'
Do brankoviště lucemburského týmu, přiletěl centr z pravé strany. Carp hledal v brankovišti Igbouna, avšak jeho centr byl příliš vysoký a dlouhý, tudíž míč má v moci obránce.
59'
Domácí zkoušeli překvapit brankáře z dálky, střela ovšem letěla mimo branku.
57'
Máme tu faul na středu hřiště. Mutsch za svůj faul uvidí žlutou kartu.
55'
První střídání domácího týmu. Ze hřiště odchází Vaněk a nahradí ho Zasejev.
53'
Přichází faul od Vaňka a k tomu i přímý kop pro hosty. Za míč se postavil O. Thill, který to krásně poslal do malého brankoviště. Míč lehce lízl obráncovi záda a jeho kolega míč nakonec odkopl úplně pryč. U míče jsou stále hosté.
51'
Igboune se krásně dostal přes obránce. Jeden z obránců ho zahnal skoro do rohu hřiště, toho si však obkličkoval a dostal se do šance. Jeho pokus skončil vedle branky.
49'
Hosté teď drží míč na polovině domácího celku a snaží se kombinovat. Obránci jim zatím vše zablokovali.
48'
I Flauss na druhé straně chytl příležitost domácích. Střela mu letěla přímo do rukou, a tak s ní neměl žádné potíže.
47'
Vzápětí je tu další nebezpečná akce od hostů. Na centr zpoza brankoviště naběhl Almeida, ten však trefil pouze brankáře.
47'
Niederkorn se dostal ihned do šance. Na centr z levé strany vyskočil Francoise, ale u míče byl dříve obránce.
46'
O výkop se postarali hosté v černých dresech.
46'
Za námi je první poločas, ve kterém jsme viděli branku. Na začátku utkání byli jasně lepší domácí fotbalisté. I hosté měli velké šance a tu největší měl Almeida, který se přes obránce dostal sám na brankáře, ovšem jeho pokus letěl vedle levé tyčky. Domácí stále útočili a v 37. minutě se konečně dostali do vedení. Střelcem gólu je Igboun, který hlavičkoval do odkryté klece. Hráči lucemburského týmu byli velice nespokojeni, jelikož Carp, který asistoval, si zřejmě zpracoval míč rukou. Rozhodčí ruku nepískal a gól byl tedy uznán. Druhý poločas začne přibližně v 17:00.
45+1'
45+1'
Rozhodčí nastavuje minutu do konce prvního poločasu.
45'
Přímý kop letěl přesně do rukou brankáře.
45'
Domácí hráč Salatič dostává za svůj faul žlutou kartu. Hosté mají přímý kop.
42'
Domácí roh opět odehráli na krátko a zpoza brankoviště přišla tvrdá střela po zemi, která těsně minula levou tyč.
42'
Vzápětí přišla nepřesná přihrávka a Ufa se dostala do protiútoku, ze kterého vybojovali roh.
40'
Hosté se po inkasované brance budou muset rychle oklepat. Nyní drží míč na polovině domácích a snaží se útočit.
37'
Domácí se dostávají do vedení. Do brankoviště nejdříve přiletěl centr z levé strany na zadní tyč. Odtamtud přišla vzdušná přihrávka od Carpa, na úplně volného SYLVESTERA IGBOUNA, který podstatě hlavičkoval do odkryté brány.
36'
Nyní se hraje odehrává na polovině domácího týmu.
33'
Na polovině domácích přišel menší střet obránce a útočníka. Útočník nejprve ležel na zemi a držel se za stehno, ale nakonec dokázal vstát a pokračuje ve hře.
31'
Hra pokračuje dále, Niederkorn nyní hraje v 10.
30'
Momentálně jsou na hřišti ošetřovatelé, z důvodu zranění hostujícího hráče.
28'
Hosté dostali výhodu přímého kopu, za který se postavil O. Thill. Míč letěl přímo na hlavičku Karapetjana, ale s tou si poradil domácí brankář Bělenov.
26'
Hosté se po dlouhé době dostali do akce a málem se nám měnilo skóre. Obránci si špatně přihráli a rychlý Almeida toho využil. Rychlým krokem vypíchl míč a měl tak volný prostor sám na brankáře. Jeho střela byla mířená po zemi a těsně minula branku.
23'
Za faul, po kterém jsme mohli vidět přímý kop, si Hall odnáší žlutou kartu.
23'
Po přímém kopu mohli diváci vidět roh. Za roh se postavil Vaněk. Ale znovu nepřesné zakončení v brankovišti.
22'
Máme tu další faul od Niederkornu. Na vlastní polovině nečestně sebral bránící hráč míč a pro domácí je tu další přímý kop.
22'
Míč se opět pohybuje na polovině lucemburského celku.
20'
Za rohový praporek se postavil český hráče Vaněk. Jeho roh letěl velice slibně a přineslo i zakončení, ale nepřesné.
18'
Domácí se ihned dostali do protiútoku, který přinesl i zakončení, avšak zblokované. Na dorážku se dostal Carp, ale jeho pokus vyráží Flauss na roh.
17'
Za roh se postavil O. Thill. Jeho roh byl skvěle kopnutý, letěl přímo na přední tyč, ale odtamtud se odrazil na další roh. Další roh měl stejný scénář, avšak tentokrát letěl do rukou brankáře.
16'
I hosté budou zahrávat první roh v utkání.
15'
Přichází faul na polovině hostů a s ním i přímý kop pro domácí. Přímý kop nebyl dobře kopnut a končí hned na prvním obránci. U míče jsou hosté.
14'
Niederkorn se snaží útočit, avšak nepřesné přihrávky rozhodují.
12'
Na stadionu nám začalo pršet, tak uvidíme jak to ovlivní hru.
11'
V utkání jsou zatím aktivnější favorité z Ruska.
10'
Za míč se postavil Obljakov, který rozehrál míč na krátko. Vzápětí přišel centr na zadní tyč, ale hráč míč odkopl zpět před brankoviště. Domácí zkusili další centr, který v brankovišti našel Nedelceara, avšak jeho pokus skončil těsně nad břevnem.
9'
Domácí si vybojovali roh.
7'
Míč se nyní pohybuje na polovině hřiště.
5'
První střelu jsme mohli vidět i na druhé straně. Do zakončení se dostal De Almeida, ale jeho pokus skončil mimo tři tyče.
3'
Domácí se mohli dostat do vedení. Do brankoviště přiletěl centr z levé strany, který našel svého majitele. K zakončení se dostal Igboun, avšak jeho střela z otočky končí těsně vedle tyče.
2'
Obljakov se postavil za míč a zkusil střelu přímo, avšak jeho střelu k tyči, si Flauss pohlídal.
2'
Domácí se dostali na polovinu hostů a hned tu máme faul. Bude to přímý kop.
1'
Utkání právě začalo. O výkop se postarali domácí v červených dresech.

FC Ufa: Bělenov – Tumasjan, Nedelcearu, Tabidze – Jokič, Salatič, Živodjadov, Vaněk, Carp – Igboun, Obljakov
Náhradníci: Šelja, Alikin, Zasejev, Putsko, Fatai, Šukov, Bezdenežnjk

FC Progrès Niederkorn: Flauss – Martins, Marques, Hall, Gobron – Mutsch, Karajer – Francoise, O. Thill, De Almeida – Karapetjan
Náhradníci: Schinker, Vogel, Bastos, Soares, Ferino, Romeu Torres, S. Thill

Rozhodčí: S. Klossner – M. Zurcher, J. Yves Wicht (SUI).
FC Progrès Niederkorn:

Lucemburský tým, který si momentálně zažívá něco neuvěřitelného. Už v 1. předkole byli znační outsideři, tomu odpovídal i kurz na postup, ten se pohyboval na čísle 28. Ázerbajdžánský tým z Gabali byl jasným favoritem, avšak soupeře podcenili. První zápas Niederkorn vyhrál 2:0 a i když doma prohráli 1:0, tak výsledek z prvního utkání jim stačil na postup. V 2. předkole je čekal maďarský Honvéd. Niederkorn byl opět outsider, i když kurz na postup byl 17, tak stále to považuji za silné outsidery. První zápas se odehrál na půdě Honvédu, kteří v samotném závěru vstřelili branku. V odvetě se stalo něco neuvěřitelného a Niederkorn vyhrál 2:0 Niederkorn má za sebou i 1. kolo domácí soutěže, ale ze zápasu vyšli na prázdno, jelikož prohráli 2:1. V tomto zápasu se nic nemění a Ufa je jasným favoritem, tak uvidíme jak se s tým hráči poperou.
FC Ufa:

Ruský celek, který v minulé sezóně skončil na 6. místě v domácí soutěži, což je poslední místo pro postup do kvalifikace evropské ligy. Ufa má za sebou 2. předkolo, ve kterém narazili na slovinské Domžale. Obě utkání skončili remízou, 0:0 a 1:1. Ufa postoupila díky gólu na půdě slovinského týmu. Dnes ji čeká lucemburský Niederkorn, který zatím přepisuje historii klubu. Ufa už má za sebou i 2. kola v nové sezóně. S Lokomotivou Moskva odehráli bezbrankovou remízu 0:0 a před třemi dny porazili Anži 3:0 a drží si zatím 2. místo. V tomto dvojzápase budou favoriti.
Dobrý den, vítám vás u zápasu 3. předkola evropské ligy. Dnes nás čeká utkání mezi FC Ufa a FC Progrès Niederkorn. Favoritem je ruský celek z Ufy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.