Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Vaduz : Žalgiris Vilnius - 2. srpna 2018   19:00

Vaduz
Vaduz
34' Dossou
1:1
(1:0)
Žalgiris Vilnius
68' Šimkovič
Vaduz
Hirzel- Goppel, Wieser, Buhler, Vitja- Muntwiler- Coulibaly, Drazan (75. Babič), Mathys (85. Blasucci), Dossou (72. Brunner)- Tadič
Buchel- Babič, Blasucci, Brunner, Frick, Sele, von Niederhausen
Papapetrou A. (Gre)
Rheinpark Stadion (Vaduz)
Bartkus- Slijngard, Tomič, Mbodj, Baravykas- Šimkovič, Blagojevič, Manzorro (66. Šimkus), Mikoliunas- Antal (90+3.Nuyuiadzi) – Louis (90+1. Malec)
Vitkauskas- Filipov, Klimavicius, Malec, Maquinhos, Nuyuiadzi, Šimkus

Přeju hezký zbytek utkání a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou.
Sledovali jsme utkání mezi Vaduzem a Vilniusem, který končí remízou 1:1. Celkově vítězí Vilnius 1:2 díky domácí výhře 1:0. Dnes se za domácí trefil Dossoua, jenže v 68.minutě vstřelil rozhodující branku Šimkovič.Vilnius v dalším kole narazí na slavnou španělskou Sevillu, což bude velice náročná zkouška.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Antal, přichází Nuyiadzi.
90+1'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Louis, přichází Malec.
90'
Rozhodčí Papapetrou se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Šimkovič.
88'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
87'
Nepřesná střela Tadiče končí v zámezí.
86'
Vaduz se snaží, jenže i on ví, že letos v pohárové Evropě končí.
85'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Mathys, přichází Blasucci.
83'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Tomič.
82'
81'
Mathys vystřelil, jenže Bartkus neměl vůbec problém.
80'
Posledních deset minut základní hrací doby.
79'
Na polovině hřiště si pomohl faulem domácí Babič.
78'
Z rychlého brejku mířil Louis pouze doprostřed brány. Hra se přelévá ze strany na stranu. Snad poprvé v tomto dvojutkání.
77'
Baravykas dobře zasáhl před dotírajícím Brunnerem.
76'
Nepřesná kombinace domácích končí v autu. Vilnius si jde pro postup.
75'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Drazan, přichází Babič.
74'
A o pár sekund později střídá domácí trenér podruhé.
73'
Domácí trenér občerstvuje své křídelníky.
72'
Střídání v týmu FC Vaduz: ze hřiště odchází Dossou, přichází Brunner.
71'
Hra je hodně rozkouskovaná.
70'
Posledních dvacet minut základní hrací doby.
69'
Vaduz je mírně v křeči. Musí dát dva góly, aby postoupili. Prodloužení již určitě nebude.
68'
Žalgiris Vilnius právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMAS ŠIMKOVIČ, který vystřelil a s přispěním teči jednoho z obránců překonává Hirzela, který byl bez šance.
67'
Hostující trenér Urbonas jednoznačně posiluje zálohu.
66'
Střídání v týmu VMFD Žalgiris Vilnius: ze hřiště odchází Manzorro, přichází Šimkus.
65'
Drazanovi se centr vůbec nepovedl. Míč má v náručí brankář Bartkus.
64'
Vaduz bude zahrávat další volný přímý kop.
63'
Po hodině hry to stále vypadá na prodloužení.
62'
Tato standardní situace byla dobře ubráněna.
61'
Rohový kop pro domácí Vaduz.
60'
Žlutou kartu dostává Slijngard (VMFD Žalgiris Vilnius).
59'
Útočný faul Tadiče.
58'
Hra je opět hodně pomalá. Vlastně se ani pořádně nehraje, spíš nakopávaní nebo časté fauly.
57'
Už je ale na svých a může pokračovat v utkání. Hirzel sportovně vrací míč soupeři.
56'
Na zemi leží domácí Vitja, který se těžce zvedá.
55'
Hostům se v druhé půli vůbec nedaří kombinace.
54'
Hra se nám lehce přiostřila.
53'
Žlutou kartu dostává Baravykas (VMFD Žalgiris Vilnius).
51'
Nepřesná kombinace Žalgirisu končí za brankovou čarou. Hirzel odkopává od brány.
50'
Žlutou kartu dostává Wieser (FC Vaduz).
49'
48'
Drazan nastřelil pouze dobře postavenou zelenou zeď. Rohový kop pro domácí.
47'
Zajímavý volný přímý kop pro domácí Vaduz.
46'
Ani jeden z trenérů se nerozhodl pro střídání.
46'
Sledovali jsme první poločas druhého zápasu 2.předkola Evropské ligy mezi Vaduzem a Vilniusem, který skončil výhrou domácích 1:0 po přesné střele Dossoua. Celkově je zatím stav vyrovnaný 1:1 a pokud již nikdo nevstřelí branku, tak se bude hrát prodloužení.
Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.
45+1'
45'
Rozhodčí Papapetrou se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Domácí si vysoké hráče pohlídali. Zakládají další postupný útok.
43'
Volný přímý kop pro litevský Vilnius.
42'
Opět pozvolná kombinace domácích.
41'
Coulibaly se dobře vrátil do obrany a stál přesně tam, kde Baravykas přihrával na Manzorra.
40'
Posledních pět minut první půle.
38'
Do ofsajdového postavení se dostal domácí Tadič.
37'
Do rychlého brejku se hnal Antal, jenže celý útok zabrzdila jeho nepřesná přihrávka na Mikoliunase.
36'
Ke střele se dostal Louis, jenže jeho přízemní střela končí v náručí Bartkuse.
35'
Vaduz je na koni a touží po rychlém obratu.
34'
Vaduz právě vstřelil branku! Autorem branky je JODEL DOSSOU, který perfektní střelou překonává brankáře Bartkuse. Domácí tak vyrovnávají stav dvojutkání.
32'
Domácí stále kombinují na své polovině hřiště.
31'
Faulem se provinil Coulibaly, který v minulém kole řídil postup přes Levski.
30'
Po půlhodině hry stále nevíme, jak se dvojzápas vyvine.
29'
Vaduzu se vůbec nedaří finální fáze.
28'
Pomalá kombinace domácích.
27'
Tentokrát vévodil ve vzduchu Buhler.
26'
Volný přímý kop pro Žalgiris.
25'
Hosté to zkoušejí po levém křídle.
24'
Vilnius se pomalu zlepšuje a „tlačí“ svého soupeře.
23'
Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Wieser.
22'
Rohový kop pro Vilnius.
21'
Nepřesná přihrávka Muntwilera končí za brankovou čarou. Bartkus bude odkopávat od brány.
20'
Po dvaceti minutách se stále nic závažnějšího neděje.
19'
Drazanův míč krásně letěl do chumlu hráčů, jenže zde dominoval Mbodj, který odkopl míč do bezpečí.
18'
Volný přímý kop pro Vaduz.
17'
Drazan nedokázal udržet míč v povoleném území. Slijngard bude vhazovat.
16'
Louis si pomohl v osobním souboji s Wieserem rukou.
15'
Coulibaly hledal Dossoua, jenže ten se přihrávky nedočkal.
14'
Vaduz hraje většinu akcí přes pravé křídlo, kde se snaží o centr, jenže hosté jsou na to připraveni.
13'
Hosté se dožadovali penalty, ovšem Papapetrou má jiný názor.
12'
Opět pomalá kombinace domácích.
11'
O centr se pokusil Mikoliunas, jenže Hirzel si vyběhl a včas lapil míč do náručí.
10'
Po prvních deseti minutách stále platí bezbrankový stav.
9'
8'
Do rychlého brejku se hnal Antal, jenže autor jediné branky v dvojutkání nedokázal projít přes Buhlera.
7'
Vilnius dobře brání a nenechá domácí dojít k pokutovému území.
6'
Pomalá kombinace domácího celku. Připomíná mi to první poločas prvního utkání těchto dvou soupeřů, kdy nebylo v první půli o co stát.
5'
Nepřesný útok Žalgirisu končí za brankovou čárou. Hirzel bude odkopávat od brány.
4'
K nepřesné střele se odhodlal domácí Mathys.
3'
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Mikoliunas.
2'
Domácí začali aktivněji.
1'
Vaduz oblékl červené dresy, Vilnius zelené.
1'

FC Vaduz: Hirzel- Goppel, Wieser, Buhler, Vitja- Muntwiler- Coulibaly, Drazan, Mathys, Dossou- Tadič
Náhradníci: Buchel- Babič, Blasucci, Brunner, Frick, Sele, von Niederhausen

VMFD Žalgiris Vilnius: Bartkus- Slijngard, Tomič, Mbodj, Baravykas- Šimkovič, Blagojevič, Manzorro, Mikoliunas- Antal- Louis
Náhradníci: Vitkauskas- Filipov, Klimavicius, Malec, Maquinhos, Nuyuiadzi, Šimkus

Rozhodčí: Papapetrou A. (Gre).
První utkání ve Vilniusu nenabídlo nějaký pohledný fotbal. První půli domácí tlačili na zeď Vaduzu, jenže ta se vůbec nepohnula, neboť z pěti střel na bránu ani jedna nebyla mířena mezi tři tyče. V druhé půli se hra zvedla. Když už to vypadalo na bezbrankovou remízu, tak v 86.minutě vstřelil důležitou branku Antal a litevský celek má trumfy ve svých rukou.
Hezký den u sledování odvetného utkání 2.předkola Evropské ligy! V tomhle duelu na sebe podruhé narazí Vaduz, který přivítá Žalgiris Vilnius. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.