Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Connah's Quay - 1. srpna 2019   21:00

FK Partizan
FK Partizan
54' Tošić  • 70' Ožegović  • 73' Filip Stevanovič
3:0
(0:0)
Connah's Quay
FK Partizan
Stojković (C) – Miletić, Ostojić, Pavlovic, Brežančić (73. Urošević) – Ivanović (46. F. Stevanovič), Šćekić, Zdjelar, Tošić (64. Ožegović) – Soumah, Sadiq.
Stevanović – Vujačić, Pavlović, Ožegović, Urošević, F. Stevanovič, Smiljanić. Trenér: Savo Milosevic.
Stadion FK Partizan, Bělehrad
Brass – Disney, Horan (C), Holmes, Roberts – Harrison (63. Wignall) – Insall (81. Bakare), Morris, Owen, Poole – Wilde (74. Farquharson).

Partizan Bělehrad si bez problému poradil s týmem Connah's Quay, na jehož hřišti vyhrál nejtěsnějším možným výsledkem, a doma ho v odvětě přejel rozdílem třídy. Hosté si dnes ani neškrtli a Partizan postupuje do třetího předkola UEFA Europa League. Výsledek. FK Partizan Bělehrad 3 Connah's Quay FC 0.
90+2'
90+1'
Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 2 minuty.
90'
Obrázek hry se v samotném závěru zápasu nemění a oba týmy už si přejí, aby zazněl závěrečný hvizd.
87'
Partizan už za současného stavu nikam nespěchá a snaží se kontrolovat míč v blízkosti středového kruhu.
85'
Utkání už se pouze dohrává a domácí se dostali ke střele zpoza šestnáctky, která minula pravou tyč.
83'
Partizan se dostal na pravé straně šestnáctky k centru, se kterým si brankář Lewis Brass snadno poradil.
81'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Jamie Insall, přichází Michael Bakare.
80'
Partizan vyhrál ve Walesu nejtěsnějším rozdílem 1:0, dnes ale zvítězí nad Connah's Quay rozdílem třídy.
79'
Hosté jsou po dvou slepených gólech jako opaření a o postupujícím už je dnes jednoznačně rozhodnuto.
74'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Michael Wilde, přichází Priestley Farquharson.
73'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Rajko Brežančić, přichází Slobodan Urošević.
73'
Partizan právě vstřelil branku!
Střídající FILIP STEVANOVIČ předvedl na levé straně šestnáctky nádhernou koloběžku a přízemní střelou zamířil k přední tyči – 3:0!
70'
Seydouba Soumah si naběhl na přední tyči na krásný centr z levého křídla a hlavou ho dobře prodloužil za sebe, kde si ho zpracoval v těžké pozici OGNJEN OŽEGOVIĆ a přízemní střelou zamířil z blízkosti k levé tyči! Partizan vede 2:0.
68'
Už to vypadalo, že se Umar Sadiq dostane ke střele na hranici šestnáctky, jenže se mu míč zamotal pod nohy a rána spoluhráče byla zablokována. Stále je to 1:0.
65'
Partizan mohl vyrazit na levém křídle do rychlého protiútoku, zhatila ho ale nepřesná kolmá přihrávka.
64'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Zoran Tošić, přichází Ognjen Ožegović.
63'
Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Danny Harrison, přichází Ryan Wignall.
61'
Umar Sadiq si naběhl uprostřed šestnáctky na nádhernou patičku spoluhráče a poté se děly neuvěřitelné věci! Útočník Partizanu si posadil dva obránce na zadek a poté napřáhl k tečované střele, která se ze vzduchu snášela do brány, hosté ale míč na čáře nadvakrát odvrátili! Páni!
59'
Partizan Bělehrad napřáhl k další prudké ráně zpoza šestnáctky, která byla hostujícím týmem zablokována.
56'
Michael Wilde fauloval v blízkosti středového kruhu a za taktický faul byl ihned potrestán žlutou kartou.
55'
Filip Stevanovič napřáhl zpoza šestnáctky k pěkné přízemní diagonální střele, která skončila těsně mimo.
54'
Fotbalisté Partizanu Bělehrad se dostali uvnitř pokutového území do přečíslení čtyři na jednoho a po přihrávce Seydouby Soumaha skóroval ZORAN TOŠIĆ, který propálil brankáře hostí!
52'
A další velká šance Partizanu, když dovezl míč po nádherné kombinační akci na jeden dotek až do kuchyně, jenže gól nebyl uznán kvůli ofsajdu!
51'
Starhinja Pavlovič si naběhl na vzdálenější pravé tyči na parádní diagonální pas, jenže z blízkosti hlavičkoval pouze do náruče Lewise Brasse!
50'
Partizan vstoupil do druhého poločasu utkání pořádně zostra a hosté se pouze brání. Mají to hodně těžké.
47'
Seydouba Soumah napřáhl na ose hřiště k prudké střele zpoza šestnáctky a jeho rána přibližně o metr a půl minula levou tyč hostující brány Connah's Quay.
46'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Djordje Ivanović, přichází Filip Stevanovič.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Úvodní poločas toho příliš mnoho nenabídl, přesto jsme byli svědky dvou obrovských příležitostí, které měl na svědomí Partizan Bělehrad a jmenovitě Umar Sadiq. Nigerijský útočník ale ani jednu nevyužil, když nejprve mířil technickou střelou ve vyložené šanci těsně mimo a krátce před přestávkou odvrátil jeho střelu mířící do prázdné brány kapitán George Horan. Skóre po prvním poločase. FK Partizan Bělehrad 0 Connah's Quay FC 0.
45+3'
45+1'
Fotbalisté hostujícího týmu udělali v obraně obrovskou chybu, kterou se snažil zachránit vybíhající brankář Lewis Brass, u míče byl ovšem pozdě a potrestat ho za to mohl střelou z dálky Umar Sadiq! Míč se ze vzduchu pomalu snášel do prázdné brány, před brankovou čárou ho ale odvrátil George Horan! Další zahozená šance.
45'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty.
43'
Fotbalisté domácího celku poslali pěkný kolmý pas do šestnáctky, škoda, že jejich akci poté překazil ofsajd.
42'
Partizan se snažil dostat ke střele v blízkosti hranice šestnáctky, proti byl ale čtyřčlenný obranný val hostí.
40'
Hosté měli výhodu standardní situace a do šestnáctky Partizanu přilétl velice dobrý centr, jenže žádný z hostů se k hlavičce nedostal. Bělehrad se snadno ubránil.
38'
Partizan měl podruhé v zápase výhodu volného přímého kopu, jenže následná rána opět trefila zeď.
37'
Jamie Insall fauloval v blízkosti šestnáctky a za ostrý zákrok viděl od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
34'
O zábavu se zatím starají především úžasní domácí fanoušci a také lékařka Connah's Quay.
32'
Hlavní rozhodčí Luis Godinho přerušil hru, aby se oba týmy mohly odběhnout napít ke svým střídačkám.
31'
Ze zápasu uběhlo úvodních třicet minut a Partizan hraje v odvetném utkání druhého předkola UEFA Europa League s Connah's Quay stále bez branek.
30'
Connah's Quay se poslední minuty pouze brání a má obrovské problémy, aby se dostalo přes půlící čáru.
29'
Rajko Brežančić se snažil nyní prosadit na levé straně šestnáctky, jenže z akce domácího týmu nic nebylo.
28'
Partizan Bělehrad má od úvodních minut obrovskou herní převahu, zatím ji ale nedokázal gólově vyjádřit.
25'
Rajko Brežančić si nabíhal na levé straně šestnáctky na dlouhý diagonální pas, a jakmile ucítil dobrý dotyk na zádech, ihned upadl. Penalta ovšem nikde a naprosto správně. Klidně mohl vidět žlutou kartu za simulování.
24'
Partizan měl výhodu volného přímého kopu, domácí ale napálili míč pouze do dobře postavené zdi Connah's.
22'
Fotbalisté Partizanu Bělehrad se dostali na levé straně šestnáctky po dlouhém kolmém pasu k pohotovému voleji, jenže následná prudká střela minula přední tyč.
20'
Eva Carneirová byla lékařkou Chelsea a jistě si pamatuje na její fotky v médiích. Zaručuji Vám, že lékařka týmu Connah's Quay je ještě pohlednější. Nyní zpět ke hře.
19'
Daniel Holmes podstoupil uprostřed vlastní šestnáctky ostrý hlavičkový souboj a musel být ošetřován. Hosté mají v realizačním týmu nádhernou fyzioterapeutku.
18'
Fanoušci Partizanu jsou fantastičtí a v kotli poskakují jako jeden muž. Navíc hlasitě zpívají klubové chorály.
17'
Djordje Ivanovic podstoupil ve středu hřiště ostrý osobní souboj, hlavní rozhodčí ale zatím kartu nevytáhl a jeden z fotbalistů Connah's Quay se obešel bez trestu. Zatím je to fyzicky hodně náročný zápas.
13'
Djordje Ivanovic se pokusil vypálit na ose hřiště, jeho střela zpoza šestnáctky ale zamířila o hodně mimo.
11'
Hra se odehrává ve středu hrací plochy a zatím jsme gól neviděli. Partizan k němu měl ale o hodně blíže.
10'
Connah's Quay rychle odpověděl dlouhým kolmým pasem, po kterém došlo uprostřed šestnáctky na hlavičku, pokus hostujícího týmu ale minul pravou tyč.
9'
Umar Sadiq měl na kopačce obrovskou šanci, když si na značce pokutového kopu naběhl na parádní kolmou přihrávku, následnou přízemní střelu ale poslal těsně vedle pravé tyče brány!
8'
Hosté se vydali směrem vpřed podél pravé postranní čáry a vybojovali standardní situaci. Partizan si s následným centrem snadno poradil a odvrátil ho.
7'
Úvod utkání přináší hodně opatrný fotbal z obou stran a zatím čekáme na nějaký střelecký pokus marně.
5'
Michael Wilde byl hráčem, kterého domácí Seydouba Soumah nepříjemně zasáhl ve skluzu. Hra pokračuje.
3'
Seydouba Soumah šel do ostrého skluzu a nepříjemně narazil do kolene jednoho z protihráčů. Oba dva hráči zůstali ležet na hrací ploše a musí být nyní ošetřováni.
2'
Partizan vstoupil do utkání dobře a hned v jeho úvodu vybojoval rohový kop, do zakončení se ale nedostal.
1'

FK Partizan Bělehrad: Stojković (C) – Miletić, Ostojić, Pavlovic, Brežančić – Ivanović, Šćekić, Zdjelar, Tošić – Soumah, Sadiq.
Náhradníci: Stevanović – Vujačić, Pavlović, Ožegović, Urošević, Stevanovic, Smiljanić. Trenér: Savo Milosevic.

Connah's Quay FC: Brass – Disney, Horan (C), Holmes, Roberts – Harrison – Insall, Morris, Owen, Poole – Wilde.
Náhradníci: Green – Farquharson, Bakare, Woolfe, Harwood, Wignall, Weir. Trenér: Andrew Morrison.

Rozhodčí: Luis Godinho (POR). Asistenti: Rui Teixeira (POR), Pedro Almeida (POR). Čtvrtý rozhodčí: Helder Malheiro (POR).
FK Partizan Bělehrad je blízko k postupu do třetího předkola UEFA Europa League poté, co v úvodním zápase zvítězil nad velšským týmem Connah's Quay nejtěsnějším rozdílem 1:0. O osudu utkání rozhodl Aleksandar Šćekić, který se prosadil po hodině hry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.