Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FK Partizan : Molde - 22. srpna 2019   21:00

FK Partizan
FK Partizan
45' Soumah  • 84' Tošić
2:1
(1:1)
Molde
Molde
43' Bolly
FK Partizan
Stojković (C) – Miletić, Vujačić, Pavlović, Urošević – Stevanović (62. Asano), Ščekić, Zdjelar, Tošić – Soumah (73. Natcho), Sadiq (46. Ožegović)
Stevanović – Asano, Brezančić, Lutovac, Natcho, Ožegović, Pavlović
Kassai – Ring, Toth (všichni Maďarsko)
Stadion Partizana, Bělehrad
Molde
Craninx – Haraldseid, Gabrielsen (C), Bjornbak, Forren – Hussain, Aursnes – Hestad, Eikrem (69. Ellingsen), Knudtzon (33. Bolly) – James
Ranmark – Bolly, Ellingsen, Mostrom, Omoijuanfo, Sjostad, Wingo

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:7.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Parizanu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. I druhý poločas nám přinesl hodně nezáživnou podívanou, většinu hry jsme sledovali boj ve středu hrací plochy, což svědčilo o vyrovnanosti tohoto zápasu. I přesto byl o něco aktivnější domácí celek, za což si rozhodující branku zasloužil, ta navíc přišla v poslední pětiminutovce.
90+4'
90+3'
Domácí zadák se ještě pokoušel otřít míč o nohu protihráče, což se ale nepovedlo. Do konce nezbývá moc času, Craninx opět odkopával od branky.
90+2'
Proběhlo ještě jedno autové vhazování. Z levé strany se o něj postaral domácí Urošević, který posléze nasbíral cenné vteřinky.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě můžeme počítat s nastaveným časem, odhadovat se dají tři minuty.
88'
S míčem si opět zahrál hostující brankář Craninx, který v tísni volil bleskový odkop na druhou stranu, kde si pro padající předmět v poklidu dokráčel Tošić.
85'
Máme za sebou něco málo přes osmdesát minut hry, domácí celek se před malým momentem dostal do vedení, což značí o něco lepší pozici do odvety.
84'
Partizan právě vstřelil branku!
Domácí celek se poprvé v utkání dostává do vedení! Partizan rozjel naprosto senzační kombinaci, která vedla až do pokutového území, kde si pro finální přihrávku seběhl ZORAN TOŠIĆ, kterému se povedlo zasunout míč do odkryté branky soupeře.
84'
Pavlović sympatickým způsobem vyvezl míč na druhou stranu, kde neměl podporu spoluhráčů. Mezitím se hráči Molde zatáhli hlouběji ke svému vápnu.
83'
Bolly se pokoušel natlačit do zakončení zpoza šestnáctky, avšak tam narazil na hustý blok protihráčů. Následně Forrenovi nevyšel pokus o centr.
82'
Na řadu přišla další standardní situace pro hráče Molde. Aursnes to zkoušel nebezpečnou nabídkou, po které hlavičkoval vedle branky obránce Forren.
81'
Do zajímavé šance se natlačil domácí Asano, který se zjevil zcela sám na malém vápně. Jeho zakončení přeletělo branku, Craninx tak nemusel zasahovat.
80'
Na opačné straně podnikl Partizan rychlý protiútok, který nebyl vyřešen zrovna nejlépe. Tošić se totiž nedostal přes prvního protihráče, jenž zasáhl čistě.
79'
K pokutovému území se dostal hostující Hussain, který se ještě pokoušel vzdušnou nahrávkou oslovit Ellingsena, jenž se ale k míči vůbec nedostal.
74'
Soumahovi se podařilo udržet míč proti přesile protihráčů, načež z obrany vystoupil Vujačić, který si u středového kruhu počínal nedovoleným způsobem.
73'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Seydouba Soumah, přichází Bibras Natcho.
73'
Už to vypadalo, že se Asano dostane do šance, avšak kolmice od Tošiće byla o něco delší. Craninx tak nemusel zasahovat, naopak bude odkopávat.
72'
Norský celek tak mohl rozehrávat ještě jeden roh, avšak ani ten nepřinesl nic vážnějšího. Posléze z pokutového území odklízel hrací předmět Pavlović.
71'
Hlavní sudí se s ničím nepáral, ihned žlutou barvou ozdobil Zdjelara a Bollyho.
70'
Také hráči Molde si po delší době vyzkoušeli rohový kop. Ten pro změnu putoval na přední tyč, kde zakončující Eikrem ještě otřel míč o nohu soupeře.
69'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Magnus Eikrem, přichází Martin Ellingsen.
69'
Domácí útočník to zkoušel cvičeným signálem, který přinesl centr k hranici malého vápna. Tam se po míči tlačil Vujačić, jehož hlavička nebyla povedená.
68'
Tošić se na levém křídle pokoušel dostat kolem Gabrielsena, který ho za sebe za žádnou cenu nepustil. To vše znamená, že Soumah obstará rohový kop.
67'
Do kombinace se zapojil také střídající Asano, který se skvěle zorientoval ve středu hrací plochy, načež se mu podařilo roztáhnout hru na volného Tošiće.
66'
Na řadu přišla standardní situace pro Molde. Kroucený centr nakonec dosedl přesně na hlvu obránce Bjornbaka, který mířil zhruba dva metry vedle.
65'
Následně se zjevil volný prostor před hostujícím Hestadem, avšak mnohem rychleji byl u odraženého míče Pavlović, který ho ve skluzu poslal pouze do autu.
64'
Do rozhozené obrany se pokoušel proniknout domácí Soumah, avšak v rychlostním souboji mu zdárně sekundoval Hussain, který vybojoval hrací předmět.
62'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Filip Stevanović, přichází Takuma Asano.
59'
Aby toho nebylo málo, tak na řadu přišel další nedovolený zákrok, tentokráte ze strany Bělehradu. Z půlící čáry tak rozehrával volný kop Gabrielsen.
58'
Do tandemu si nabíhal domácí Tošić, kterému se nakonec podařilo odcentrovat přes protihráče. V pokutovém území ale číhala málo početná skupina kolegů.
57'
Hodně nepřesnou nahrávkou se prezentoval domácí Ščekić, který našel pouze hostující tábor. Bjornbak se celkem zbytečně zbavil míče, který poslal na druhou stranu.
56'
Sám na sebe to zkoušel vzít hostující Bolly, který to zkoušel podél autové lajny, avšak míč přeci jenom skončil za čárou. Miletić tak okamžitě vhazoval.
55'
Druhý poločas nabízí celou řadu ostrých zákroků. Po jednom z nich sudí opět přerušoval hru, Aursnes totiž dostal v hlavičkovém souboji pořádně naloženo.
54'
Bělehrad celkem dlouho kombinoval na útočné polovině, kde to Vujačić zkoušel přenesením hry na levou stranu, avšak Urošević se k míči nedostal.
53'
Před malým momentem přišel na řadu hodně ostrý souboj, po kterém skončil na zemi hostující James. Na scénu zamířil lékařský personál Molde.
52'
Stevanović se pokoušel proniknout po pravém křídle, avšak tam narazil na dvojici protihráčů, která byla úspěšnější. Partizan bude alespoň vhazovat.
51'
Samotná rozehrávka rohového kopu nic nebezpečného nepřinesla, poté to zpoza šestnáctky zkoušel Zdjelar, avšak jeho rána trefila pouze blok protihráčů.
50'
Žlutou kartu dostává Leke James (Molde FK).
49'
Aby toho nebylo málo, tak se málem do pokutového území dokázal dostat Tošić, avšak včasným zákrokem ho zastavil Haraldseid, který poslal míč na roh.
48'
Poprvé ve druhém dějství se k míči dostal domácí brankář Stojković, který se rozhodl odkopnout hrací předmět k postranní lajně, kde číhal obránce Miletić.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu FK Partizan Bělehrad: ze hřiště odchází Umar Sadiq, přichází Ognjen Ožegović.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně nezáživnou podívanou. Téměř celou dobu jsme sledovali hru ve středu hrací plochy, avšak ke konci poločasu se začaly dít věci. Nejprve se do vedení dostalo Molde, avšak v krátkém časovém sledu udeřil také domácí celek, který během několika minut srovnal krok na současných 1:1.
45+3'
45+2'
Koncovka prvního poločasu nám přináší vzrušující momenty, domácím hráčům se bleskově podařilo vyrovnat, což tomuto utkání jenom prospěje.
45'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
45'
V krátkém časovém sledu tady máme vyrovnání! Rychlonohému Tošićovi se ještě podařilo zachytit míč na hrací ploše, následná přízemní nabídka našla v pokutovém území SEYDOUBU SOUMAHA, který z otočky zamířil přesně ke vzdálenější konstrukci.
43'
Molde právě vstřelilo branku!
Tak přeci jenom tady máme úvodní branku zápasu! Hostující hráči rozjeli pohlednou kombinaci středem hrací plochy, následně se uvnitř pokutového území dostal k míči střídající MATHIS BOLLY, který ránou o tyč překonal brankáře Partizanu.
43'
Forren opět vhazoval z levé strany, přičemž si jako adresáta přihrávky vybral brankáře Craninxe, který zkoušel přenést hru k pravé autové lajně.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem tří minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Ščekić se neohroženým způsobem prodíral přes střed hrací plochy, kde ho nedovoleně zastavil Haraldseid. Následná standardka přinesla pouze ofsajd.
40'
Eikrem se pokoušel prodrat kolem posledního obránce, avšak ten mu vystavil stopku při cestě vpřed. Bělehrad se i přesto daleko s míčem nedostal.
36'
Urošević to zkoušel autovým vhazováním na nenápadného Soumaha, který mu nedokázal vrátit na kopačku. Naopak bude vhazovat také hostující celek.
35'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou přesnou trefu. Rovněž jsme neviděli ani žádnou vyloženou šanci.
34'
Nakonec z toho byla centrovaná nabídka, kterou si dokázal najít pohotový Haraldseid. Posléze si s přihrávkou neporadil Zdjelar, který navíc upadl na zem.
33'
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Erling Knudtzon, přichází Mathis Bolly.
32'
Tohle by mohla být zajímavá možnost pro Partizan. Tošić totiž po kontaktu s protihráčem ulehl na zelený pažit, z čehož se vyklubala slibná standardní situace.
31'
Na pravém křídle se podařilo zakročit Hestadovi, který za sebe nepustil napadajícího protihráče. Do kombinace svého celku se zapojil také Stojković.
30'
Bělehrad se s míčem dostal na vlastní polovinu, odkud jsme sledovali kolmici na Tošiće. Ten si s balónem poradil, avšak směrem dopředu nic nevymyslel.
29'
Nehrálo se něco málo přes minutu, avšak už se opět může pokračovat. O rozehrávku se postará hostující celek, který rozehrává z vlastní poloviny.
28'
Hra byla dokonce přerušena, hlavní sudí se totiž běžel podívat na zdravotní stav hostujícího Knudtzona, který spadl uvnitř pokutového území na zem.
27'
Na opačné straně se do pokutového území dostal Knudtzon, který byl zastaven poněkud podezřelým zákrokem, avšak rozhodčí nechává pokračovat ve hře.
26'
Hlavní sudí pískl do své píšťalky, nezdála se mu totiž situace u pokutového území. Nakonec je pískáno ve prospěch Molde, což se ale domácím nelíbí.
25'
Zdjelar se čistým způsobem dostal k míči, což vedlo k protiútoku. Stevanović se prodral k hranici šestnáctky, odkud jeho nabídku odklízel Gabrielsen.
24'
Craninx se postaral o další odkop od své branky, který si na druhé straně dokázal najít pozorný Pavlović, jenž ještě spolupracoval s brankářem Partizanu.
19'
V posledních minutách sledujeme celou řadu nepřesností. Po jedné z nich se k autu dostal také Miletić, avšak ani on nenašel kýženého adresáta v černém.
18'
Miletićovi se nakonec nepodařilo zastavit míč na hrací ploše, míč přeci jenom proklouzl do zámezí. To znamená, že si Forren zkusí další vhazování.
17'
Sadiqovovi se málem podařilo vystihnout rozehrávku soupeře, avšak obránce Gabrielsen nakonec přeci jenom zvolil přesný nákop na Hussaina.
16'
Sám na sebe to zkoušel vzít Stevanović, který si ale nastolil příliš velké sousto. Nakonec se podařilo zakročit Haraldseidovi, který poslal míč do autu.
15'
Za míčem se pokoušel dostat James, avšak bleskovým způsobem vystoupil z obranné linie pozorný Pavlović, který odvracel za cenu autového vhazování.
14'
Ve středu hrací plochy se podařilo zakročit Zdjelarovi, který raději uklidnil hru. Poté přišla na řadu prudká nahrávka na Soumaha, který ale neprošla.
13'
Špičkou kopačky se Eikremovi podařilo přesunout míč na levé křídlo, kam si nabíhal Knudtzon. Před ním ale zasahoval Tošić, jenž poslal balón do zámezí.
12'
Do akce se opětovně dostal hostující brankář Craninx, který si počkal na náběh Hussaina. Ten roztáhl hru k postranní lajně, kde míč nezastihl Haraldseid.
11'
Haraldseid to zkoušel dalekonosnou nabídkou, která se ale snesla zpět za postranní lajnu. Autové vhazování si vyzkoušel také Urošević, jenž byl přesnější.
10'
To paradoxně vedlo k dalšímu střeleckému pokusu, avšak Sadiqovo zakončení nebylo vůbec přesně. Craninx se pouze ohlédl, nyní bude sám odkopávat.
9'
Na vlastní polovině se velice dobrým způsobem zorientoval hostující Aursnes, který se rozhodl oslovit obranného kolegu Bjornbaka, jenž ale chyboval.
8'
U postranní lajny se Stevanovićovi podařilo udržet míč na hrací ploše, posléze se k němu dostal také Tošić, jehož zakončení zlikvidoval Craninx.
7'
Hodně prostoru měl kolem sebe Soumah, což mu naopak spíše uškodilo. Jeho přenesení hry na pravou stranu skončilo pouze u vracejícího se Forrena.
6'
Na opačnou stranu se na malý moment dostal domácí Ščekić, avšak jeho přihrávka nebyla nejpřesnější. Navíc ji dokázal vystihnout pozorný Bjornbak.
5'
Pokračovalo se dalším autovým vhazováním. Forren se i tentokráte snažil najít spoluhráče u pokutového území, James protečoval míč pouze do zámezí.
4'
Molde si dokonce vybojovalo první rohový kop tohoto zápasu. Centrovaná nabídka se snášela k hranici malého vápna, kde obětavě zasahoval Vujačić.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu přišlo na řadu autové vhazování z levé strany. Forren se pokoušel najít Knudtzona, avšak toho pečlivě ubránil Pavlović.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

FK Partizan Bělehrad: Stojković (C) – Miletić, Vujačić, Pavlović, Urošević – Stevanović, Ščekić, Zdjelar, Tošić – Soumah, Sadiq
Náhradníci: Stevanović – Asano, Brezančić, Lutovac, Natcho, Ožegović, Pavlović

Molde FK: Craninx – Haraldseid, Gabrielsen (C), Bjornbak, Forren – Hussain, Aursnes – Hestad, Eikrem, Knudtzon – James
Náhradníci: Ranmark – Bolly, Ellingsen, Mostrom, Omoijuanfo, Sjostad, Wingo

Rozhodčí: Kassai – Ring, Toth (všichni Maďarsko).
Molde FK

Na opačné straně stojí norské Molde, které má domácí soutěž už delší dobu v plném proudu. Dokonce je odehráno už osmnáct kol, Molde se v současné době nachází na první pozici, avšak druhé Bodo/Glimt má pouze horší skóre. Hostující tým tohoto zápasu letos v lize prohrál pouze ve třech případech, nicméně v posledních týdnech se nachází ve vynikající formě. Molde bylo nasazeno už do prvního předkola, avšak to přineslo velice poklidnou cestičku přes islandský Reykjavík. Posléze Molde změřilo síly se srbskými Cukaricki, nicméně i tentokráte se povedlo postoupit celkem pohodlně. Hodně napínavé bylo třetí předkolo, Molde sice na domácím stadionu porazilo Aris poměrem 3:0, avšak odvetný zápas nabídl totožnou porážku, což přineslo prodloužení, ve kterém ale slavil norský celek.
FK Partizan Bělehrad

Fotbalisté Partizanu se po čtyř kolech své domácí soutěže nacházejí na čtvrté pozici, přičemž se jim doposud podařilo získat deset bodů. Partizan má zápas pátého kola stále ještě k dobru, manko na vedoucí Vojvodinu tak může rychle zmizet. Partizan v letošním ročníku ještě neprohrál, jediné zaváhání přišlo v souboji proti Napredaku, přičemž tento zápas skončil poměrem 2:2. Partizan byl nasazen až do druhé předkola, ve kterém se utkal s welšským Connahem. Oba zápasy srbský celek zvládl, díky čemuž narazil na turecký Malatyaspor. Partizanu hodně pomohla výhra 3:1 z prvního zápasu, v tom druhém k postupu stačila i porážka 0:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Evropská liga má na programu úvodní zápasy čtvrtého předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Partizan Bělehrad a Molde FK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.