Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Gżira United : Ventspils - 1. srpna 2019   20:00

Gżira United
15' Jofferson  • 90+3' Jofferson
2:2
(1:0)
Ventspils
Ventspils
74' Kazačoks   • 81' Sergičjuk
Haber – Soares, Conti, Barbosa, Muscat – Jofferson, Samb (83. Scerri), Henrique – Kone, Cohen, Corbolan
Baldacchino, J. Borg, S. Borg, Brincat, Sakyi, Sammut, Scerri
Ventspils
Machnovskij – Mčedišvili, Alfa (44. Palavandišvili), Mamah, Tidenbergs – Kozacoks, Aiyegun, Alcenat – Osipov (58. Villela), Monteiro, Svarups
Alijev, Kudrjacevs, Litvinskis, Palavandišvili, Sergičjuk, Talbergs, Villela

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:19.
Je konec! Gžira nakonec ukopala s Ventspilsem remízu 2:2, ale vinou výsledku prvního utkání v Evropské lize končí! Domácí vlétli do utkání skvěle a Jofferson už po patnácti minutách otevřel skóre. Poté se dlouho nic nedělo. Až po změně stran vyrovnal Kazačoks a deset minut před koncem poslal hosty do vedení Sergičjuk. Domácí se však nevzdali a alespoň čestný úspěch jim v nastavení vystřelil Jofferson.
90+4'
90+3'
Tým Gżira United právě vstřelil branku!
Domácí celek se v závěru nastavení dočkal ještě jedné branky a odnese si z dnešního souboje remízu! O parádní branku se postaral JOFFERSON!
90+1'
Žlutou kartu dostává Sergičjuk (FK Ventspils).
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
Kone zahrával ještě jeden přímý kop domácího celku. Nejpilnější střelec dnešního souboje sice obstřelil zeď, ale netrefil branku.
87'
Corbolan už neunesl emoce a faulem loktem si vysloužil žlutou kartu.
85'
Barbosa už z pozice stopera působí na hrotu útoku. Ihned na něj mířil centrovaný míč, ale stoper domácího celku stál v ofsajdu.
83'
Střídání v týmu Gżira United FC: ze hřiště odchází Samb, přichází Scerri.
81'
Ventspils právě vstřelilo branku!
Lotyšský celek dokonal obrat dnešního souboje a podle všeho definitivně zlomil odpor soupeře! MICHAJLO SERGIČJUK zmrazil úsměv všem fanouškům Gžiry.
80'
Cohen zahrával přímý kop domácího celku. Jeho centr si ve vápně našel Kone, ale jeho hlavička skončila v rukavicích brankáře.
78'
Autor vyrovnávací branky Kazačoks se rovněž zapsal na listinu hříšníků.
76'
Domácí celek se hnal vpřed s pokusem o bleskovou odpověď. Machnovskij si s Mascatovou hlavičkou poradil bez problémů.
74'
O postupujícím do dalšího předkola je rozhodnuto! Lotyšský celek dokázal vyrovnat! Z ojedinělé akce Ventspilsu se prosadil JEVGENIJS KAZAČOKS!
72'
Stejný hráč to o chvíli později zkoušel technicky z ostrého úhlu, ale ani jeho obstřel nezapadl mezi tři tyče.
70'
Palavandišvili zahrával přímý kop domácího mužstva. Pro jeho nepovedený centr si s přehledem došel Machnovskij.
68'
Neskutečně agilní Kone vyslal snad svou čtvrtou střelu po změně stran. Do třetice však netrefil branku.
66'
Žlutou kartu dostává Mčedišvili (FK Ventspils).
64'
Gžira sice stále hraje s míčem na kopačkách, nicméně domácí se nemohou prodrat přes důraznou obranu lotyšského mužstva.
62'
Palavandišvili prudkým nákopem hledal Svarupse, ale ten neměl nárok na úspěch v hlavičkovém souboji s urostlým Barbosou.
60'
Soares si po hodině hry ve sprinterském souboji s Villelou pomohl zataženám soupeře za dres, což neuniklo zraku hlavního arbitra.
58'
Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Osipov, přichází Villela.
56'
Domácí pálí ze všech sil! Z úctyhodné vzdálenosti to zkoušel aktivní stoper Barbosa, ale jeho pokus prolétl vedle pravé tyče.
54'
O další střelecký pokus se postaral Henrique, ale jeho dělovku srazil stoper Mamah do bezpečí.
52'
Domácí Kone se po rychlé akci dostal až do zakončení, ale nestačil si seřídit mušku a minul branku.
50'
Henrique zahrával přímý kop domácího mužstva, nicméně jeho pokus o signál nepochopil nikdo z hráčů Gžiry.
48'
Samb si skvěle obhodil Aiyeguna, který se mu marně pokoušel sebrat míč a nakonec se dopustil nedovoleného zákroku.
46'
Domácí obstarali výkop do druhého poločasu, ve kterém potřebují vsítit tři branky, aby si zajistili prodloužení.
46'
45+1'
45'
Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Alfa, přichází Palavandišvili.
43'
Kone zahrával další přímý kop domácího mužstva. Na jeho prudký centr nedosáhl nikdo z hlavičkářů ve velkém vápně.
41'
Machnovskij si připsal další dobrý zákrok a zatím drží Ventspils ve výhodné pozici.
38'
Machnovskij se po faulu domácího Cohen ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho nákop na pravé křídlo byl ale hodně nepřesný.
36'
Kone zahrával i další rohový kop domácího mužstva. Ani tentokrát neoslovil svého spoluhráče.
34'
Domácí zahrávali další rohový kop, ale tentokrát se nikdo z nich neprobil do zakončení.
32'
Žlutou kartu dostává Osipov (FK Ventspils).
31'
Domácí mohli po půlhodině hry znovu zahrozit, jenže Henrique přízemním centrem o kousek minul prostor, kam si naběhl Cohen.
29'
Kone se ujal rozehrávky rohového kopu domácího mužstva. Jeho krátký centr však skončil na hlavě obránce Mamaha.
27'
Jofferson se dostal k přihrávce za obranu Ventspilsu, ale svým prudkým přízemním centrem spoluhráče neoslovil.
25'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale tam kralovala obrana Gžiry.
23'
Kazačoks zastavil rodící se akci soupeře a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
21'
Až nyní si lotyšský celek může na krátkou chvíli odpočinout. Osipov totiž bude zahrávat přímý kop z vlastní poloviny.
19'
Domácí Kone zahrával další rohový kop Gžiry. Outsider dnešního souboje bojuje ze všech sil!
17'
Žlutou kartu dostává Samb (Gżira United FC).
15'
Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení! O krásnou branku se po čtvrthodině hry postaral JOFFERSON!
12'
Batista rozehrával přímý kop. Jeho centr přiletěl do míst, kde číhal obránce Alfa, jež balón odhlavičkoval do bezpečí.
9'
Gžira vstoupila do utkání velmi sebevědomě a zatím je aktivnějším týmem na hrací ploše. Hosté se musí spíše bránit.
7'
Haber si musel připsat první zákrok. Krásnou střelu totiž vyprodukoval Osipov, ale domácí brankář se proletěl vzduchem.
5'
Domácí zahrávali ještě jeden rohový kop. Ani tentokrát z něj nebezpečí pro branku soupeře nevzešlo.
3'
Gžira zahrávala první rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhl Alfa.
1'
Hosté obstarali výkop do utkání, ve kterém si budou chtít pohlídat postup do další fáze.
1'
Úvodní duel

Do dnešního utkání jde v mnohem lepší pozici hostující Ventspils. Celek z Lotyšska totiž před týdnem opanoval domácí souboj suverénně výsledkem 4:0 a prakticky si zajistil postup do další fáze. Domácí navíc vstřelili dvě branky těsně před koncem, čím soupeři značně zkomplikovali snahu o postup.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného souboje 2. předkola Evropské ligy mezi Gžira United FC a FK Ventspils. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.