Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Hapoel Be'er Sheva  : Kajrat - 25. července 2019   19:30

Hapoel Be'er Sheva
10' Safuri  • 63' Shamir
2:0
(1:0)
Kajrat
Kajrat
Levita – Zrihan, Sahar, Sabag, Carrilo, O. Biton, A. Biton
Ricardo De Burgos – Roberto Díaz, Jon Núñez (všichni ESP)
Turner Stadium, Be'er Sheva
Kajrat
Plotnikov – Eppel, Kosovic, Orazov, Politevich, Seydakhmet. Tunggyshbayev

Dnes jsme viděli zajímavý zápas, který nám přinesl dva góly. V první poločase se prosadil z penalty Sufuri, hosté hráli velmi aktivně a snažili se o vyrovnání, jenže jak dobře začali druhý poločas, tak opět inkasovali z prvního protiútoku a domácí celek vedl 2:0. Poté tam ještě nějaké náznaky byly, ale postupně docházela síla obou mužstvům. Domácí potvrdili roli menšího favorita zvítězili.
90+3'
A to je vše, rozhodčí ukončuje zápas.
90+2'
Kuat vidí žlutou kartu za hru rukou.
90+2'
Tak pozor, hráč zahrál rukou a gól oprávněně není uznán!
90+2'
Gól Kajratu neplatí pro údajný faul.
90+1'
Rohový kop pro hosty.
90'
Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.
89'
Hosté už moc nemohou, je to vidět na jejich pohybu.
88'
Příliš dlouhá přihrávka na jednoho z borců Hapoelu.
87'
Střídání v týmu Hapoel: Ze hřiště odchází Keltjens a na jeho místo se postaví Sabag
85'
Domácí nyní skvěle brání.
84'
Hosté se ubránili centru, ale následně míč poslali jen do autu.
82'
Přímý kop Kajratu odhlavičkoval obránce, ale akce stále pokračuje.
81'
Rohový kop domácích končí hlavičkou nad branku.
80'
Marin Vilchez v obrovské příležitosti selhal na gólmanovi Pokatilovi.
80'
Druhý kop už domácí ubránili lépe.
79'
Rohový kop hostů končí hlavičkou obránce, takže se celá situace bude opakovat.
78'
Střídání v týmu Hapoel: Hasselbaink je tím kdo je střídán, na jeho místo jde Zrihan.
77'
Dugalić dostal žlutou kartu.
76'
Střídání v týmu Kajrat: Abiken už má dnes hotovo, na hřiště jde na pár minut Orazov.
76'
Velká šance Hapoelu končí střelou těsně nad brankovou konstrukci.
75'
Domácí obrana si z přímákem poradila na jedničku.
74'
Kajrat bude zahrávat volný přímý kop.
72'
Dva hráči šli do útoku, naštěstí obrana hostů zasáhla a míč odebrala.
71'
Hosté kombinují na své půlce hřiště.
70'
Marin Vilchez vidí žlutou kartu za držení.
69'
Centr domácích z pravé strany odhlavičkoval obránce.
67'
Střídání v týmu Kajrat: Hosté si přichystali hned dvojité střídání, odchází kapitán Islamkhan a na hřiště jde Eppel.
67'
Střídání v týmu Kajrat: Wrzesinski má odpracováno a místo něj jde na hřiště Seydakhmet.
66'
Mikanović rozehrál míč. Jeho spoluhráč však celou akci pochopil špatně. Vhazovat budou domácí.
65'
Hosté rozehráli přímý kop na krátko a poté až přišel centr. Ten obrana zneškodnila.
63'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! EDEN SHAMIR si naskočil na centr a hlavou nedal brankáři nejmenší šanci. Hosté, kteří opět tlačili stejně jako v první půli inkasují z první střely ve druhém poločasu.
61'
Další pokračování akce zastavil odpískaný ofsajd.
61'
Abiken se ocitl ve velké šanci a jen těsně míjí branku.
60'
Rohový kop pro Kajrat.
59'
Domácí museli odvracet další centr do vápna, ihned poté zaútočili ale akce skončila u Hasselbainka, který míč nezpracoval.
58'
Hosté svým důrazem vybojovali autové vhazování.
57'
Přízemní centr od Wrzesinskiho jen tak prošel malým vápnem až do autu.
56'
Wrzesinski se dostal sám před brankáře, z menšího úhlu branku minul.
55'
Střelou z voleje se prezentoval Abiken, branku minul tak o půl metru.
54'
Domácí si málem dali vlastní gól, když centr srazil obránce jen těsně vedle tyče.
54'
Střídání v týmu Hapoel: Autor gólu Safuri signalizuje, že už to dál nepůjde, nahrazuje ho Sahar.
52'
Hapoel to znovu zkoušel po pravé straně, tým získal akorát autové vhazování.
51'
Hosté dokázali odebrat soupeři míč a zakládají další útočnou akci.
50'
Y. Akhmetov vidí žlutou kartu.
49'
Hosté zahráli centr do vápna kde se k hlavičce dostal Zhukov a poté Abiken, oba ve velké příležitosti minuli.
48'
Miguel Vítor si šlapákem řekl o žlutou kartu.
48'
Eseola převzal přihrávku a vystřeli. Jeho střele však chyběla razance, gólman bez problémů chytá.
47'
Hraje se ve středu hřiště.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:32.
První poločas nám nabídl nejdříve velkou aktivu hostů, kteří však gól vstřelit nedokázali. Poté přišel zvrat a odpískaná penalta za hru rukou. Ramzi Sufuri penaltu proměnil a poslal svůj tým do vedeni, hosté se pak ještě dlouho bránili a Hapoel mohl přidat další branku. Nicméně zhruba od třicáté minuty opět dominovali hráči Kajratu. Eseola neproměnil dokonce velkou tutovku, a tak zůstává skóre po první poločase 1:0 pro domácí tým.
45'
Rozhodčí nenastavil ani minutu, a tak první poločas skončil.
45'
Domácí si přihrávají na své polovině hřiště.
43'
Pro míč z přímáku si došel brankář.
42'
Shamir vidí žlutou kartu.
42'
Střela jednoho z hostů skončila v obranném valu Hapoelu.
41'
Marin Vilchez místo centru poslal míč až na tribuny.
40'
Nadějnou akci domácích zastavil zdvižený praporek pomezního. Ofsajd.
40'
O míč přišli a k centru se dostal Islamkhan, ovšem nezamířil přesně a pro míč si došel v klidu Šetkus.
39'
Domácí začínají rozehrávkou ze své půlky.
38'
Hosté už tak deset minut určují tempo hry.
37'
Rohový kop letěl do vápna, kde ho nikdo nedokázal usměrnit. Další centr z pravé strany už odhlavičkoval obránce.
36'
Hosté chtěli potrestat ledabylou rozehrávku Hapoelu, ale obrana centr odvrátila.
35'
Zhukov přišel o míč a ještě domácí vhazují aut.
34'
Snaha o zatažení míče po levé straně hostům nevyšla.
33'
Hosté zahrávali další volný přímý kop. Rána mířila jen o pár centimetrů vedle.
31'
Tak jakoby se hosté po delší pauze probrali a začali hrát jako na začátku zápasu.
30'
Kapitán Kajratu Islamkhan rozehrál míč do vápna, kde se ke střele dostal Eseola a jen těsně minul branku.
29'
Kabha vidí žlutou kartu za svůj skluz.
28'
Zhukov poslal přihrávku do středu, kde však celá akce skončila. Rozehrávat budou domácí.
27'
Islamkhan svým důrazem vybojoval autové vhazování u branky domácích.
26'
Domácí stále s míčem na polovině svého soupeře.
25'
Rychlá kombinace Kabhy se svým spoluhráčem přinesla další střelu, míč však obránci zablokovali a odkopli.
24'
Teď se hráči Kajratu dostali k centru. Ten skončil v autu a rozehrávat bude Šetkus.
23'
Hosté jsou nyní pod velkým tlakem, prakticky pokaždé vyvezou míč za svoji půlku a poté se musí bránit rychlým protiútokům.
22'
Volný přímý kop skončil centrem do vápna, kde se snažili domácí prosadit, ale obrana je k ničemu nepustila.
21'
Jenže o něj lehce přišli a dopředu se hnali domácí, vyrážet míč musel Pokatilov po střele Marina Vilcheze.
20'
Hosté hrají s míčem na svých kopačkách.
19'
Další střela domácích, obrana zablokovala.
18'
Domácí rozehráli rohový kop, ten se jim moc nepovedl a následuje odkop od brány.
17'
Rychlá rozehra přímého kopu a střela jen pár metrů za vápnem končí skvělým zákrokem Pokatilova.
17'
Zdá se, že Hapoel už se rozehrál, opět zahrozil. Míč si po levé straně vedl Kabha, který byl faulován.
15'
Mikanović hodil dlouhý aut, který ale nikoho nenašel.
14'
Pár vyhraných soubojů ve středu hřiště, poté přenesení hry na pravou stranu a obrana hostů musela odvracet další centr.
13'
Míč si ve svých rukavicích vyzkoušel taky gólman hostů Pokatilov.
12'
Hapoel opět útočil, tentokrát však akce končí odkopem od branky.
11'
Tohle je hosty šok, prvních deset minut určitě působili jako mnohem lepší mužstvo. Uvidíme, jestli se po obdrženém gólu nesesypou a budou pokračovat ve své hře.
10'
Hapoel Sheva právě vstřelil branku! RAMZI SAFURI si postavil míč a penaltu bezpečně proměnil. Stav utkání je 1:0.
9'
Domácí centrovali z pravé strany a rozhodčí ukazuje na penaltový puntík! Pískána je hra rukou.
7'
Hráči Kajratu do utkání vstoupili opravdu svižně a zatím jsou jasně lepšími.
6'
Domácí se ubránili a ihned přešli do protiútoku a prakticky zopakovali celou situaci jako soupeř, tentokrát však přihrávka svůj cíl nenašla.
5'
Velký závar před domácí brankou gól nepřinesl, centr po zemi do vápna z pravé strany odvrátil obránce na další rohový kop.
4'
Eseola sprintoval za míčem, poslední hráč Hapoelu mu ho však těsně před nohami ukopl.
3'
Domácí se po prvé dostali na delší chvíli k míči, krátkými přihrávkami rozehrávají od svého vápna.
2'
Hosté zahrávali svůj první roh, ten ovšem žádnou větší šanci nepřinesl.
1'

Hapoel Be'er Sheva FC: Šetkus – Bitton(C), Taha, Miguel Vítor, Goldberg – Keltjens, Shamir, Kabha – Safuri, Hasselbaink, Marin Vilchez
Náhradníci: Levita – Zrihan, Sahar, Sabag, Carrilo, O. Biton, A. Biton

FC Kajrat Almaty: Pokatilov – Mikanović, Dugalić, Y. Akhmetov, Suyumbayev – Wrzesinski, Abiken, Kuat, Zhukov, Islamkhan(C) – Eseola
Náhradníci: Plotnikov – Eppel, Kosovic, Orazov, Politevich, Seydakhmet. Tunggyshbayev

Rozhodčí: Ricardo De Burgos – Roberto Díaz, Jon Núñez (všichni ESP).
Vzájemné zápasy

Tyto týmy se dosud spolu neutkali. Ve čtvrtek tedy uvidíme první bitvu, která nám snad přinese plno fotbalových krás.
FC Kajrat Almaty

Kazachstánský celek Almaty si v prvním předkole Evrospké ligy poradil se Siroki Brijeg. Ovšem hosté to budou mít ve čtvrtek dost těžké, rozhodně se nemohou pasovat do role favorita jako tomu bylo v předchozích zápasech. Bude se očekávat vyrovnaný zápas. Almaty, stejně jako jejich soupeř, vyhráli ve své lize zápas. Kdo se nakonec bude radovat z vítězství uvidíme ve čtvrtek.
Hapoel Be'er Sheva FC

Hapoel v prvním předkole Evropské ligy vyřadil Laci po remíze a výhře. Nyní izraelský celek čeká těžší prověrka. Ve čtvrtek večer přivítá na svém stadionu Kajrat Almaty. Domácí budou před svými fanoušky za favority. Hapoel zvládl i utkání ve své lize a naladil se tak na druhé předkolo Evrospké ligy. Jestli izraelský klub bude dále pokračovat výhrami, to se dozvíme už brzy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.