Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Malmö : Domžale - 1. srpna 2019   19:00

Malmö
Malmö
20' Lewicki (Rieks)  • 32' Rosenberg (Rieks)  • 83' Bengtsson (Safari)
3:2
(2:2)
Domžale
Domžale
11' Nicholson (Käit)   • 45+1' Karič (Sikošek)
Malmö
Melichárek – Safari, Bengtsson, L. Nielsen (46. Larsson), Lewicki – Rieks, Christiansen, Bachirou, Berget (87. Brorsson) – Antonsson (87. Molins), Rosenberg (C)
Sarr – Larsson, Knudsen, Molins, Rakip, Innocent, Brorsson
A. Delerue – G. Debart, P. Jeanne
Malmö New Stadium, Malmo
14980 diváků
Domžale
Sorčan – Čorluka (87. Ilič), Dobrovoljc, Klemenčič, Sikošek (84. Podlogar) – Käit, Karič – Ibričič (C), Gnezda Čerin, Mujan (58. S. Vuk) – Nicholson
Mulalič – Lazarevič, Repas, Podlogar, B. IIič, Rom, S. Vuk

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího předkola na viděnou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:8.
Je konec!! Švédský celek postupuje do třetího předkola Evropské ligy a utkají se buď s HŠK Zrinjski Mostar nebo FC Utrecht.. Nevíme ještě kdo to bude, jelikož utkání směřuje do prodloužení. Toto utkání bylo velmi bohaté na góly, jelikož jsme jich viděly pět! Druhý poločas byl velmi klidný, ovšem branka nakonec padla, a to v 83. minutě po rohovém kopu! Malmo tedy tuto sérii vítězí celkově 5:4. Hráčem utkání byl zvolen asistent u dvou branek Søren Rieks.
90+5'
90+4'
Hosté se ještě pokoušeli o centr za obranu, na který si sbíhal Nicholson, ovšem tuto akci obrana domácích přečetla bravurně.
90+3'
Domácí se úspěšně drží na polovině Domžale a myslím si, že o postupujícím je takřka rozhodnuto!
90+1'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!
90'
Domácí ještě zkoušeli zahrozit, a to pomocí centru z levé strany. Na zadní tyč si dobře sbíhal Rosenberg, ale jeho hlavička neměla dostatečnou razanci, aby prostřelila brankáře Sorčana.
89'
Dnešní utkání sleduje 14980 diváků.
88'
Žlutou kartu dostává Ibričič (NK Domžale).
87'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Antonsson, přichází Molins.
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Berget, přichází Brorsson.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Čorluka, přichází IIič.
86'
Domácí se teď musí bránit, nebo spíše nesmí situaci podcenit, protože pokud by hosté vstřelili branku, postupovali by právě oni!!
84'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Sikošek, přichází Podlogar.
83'
Malmö právě vstřelilo branku!
Gól! máme nejspíš rozhodnuto!! Domácí měli opět k dispozici rohový kop, který se tentokrát Safarimu povedl výtečně. Míč letěl na zadní tyč, kde se do hlavičky volně dostal RASMUS BENGTSSON, a ten se nemýlil!
81'
Safarimu se i tentokrát roh nepovedl. Míč putoval na zadní tyč, kde se o jeho zmocnění pokoušel Lewicki, ovšem i na tohoto rychlého hráče byl roh příliš přetažený.
80'
Tři minuty uběhly a pro domácí je tu rohový kop!
77'
Stejně jako tady, tak i v utkání mezi HŠK Zrinjski Mostar a FC Utrecht vše směřuje do prodloužení. Proč zmiňujeme právě tento zápas? Protože vítěz z tohoto duelu, bude hrát právě s vítězem již ze zmiňovaných týmů.
76'
Po několika minutách, tu opět máme hráče ve žlutém, kteří se přesunuli na polovinu Malme, uvidíme zda se jim podaří vsítit ten důležitý gól.
74'
O pár sekund později, v tom samém brankovišti nastal menší zmatek po centru též z pravé strany. Do hlavičky se přímo rval Vuk, ale dva obránci ve žlutém byli hold úspěšnější.
73'
Na přední tyč hostů, se dostavil dobrý centr z kopačky Bachira, ovšem místo teče Rosenberga tam byl pouze odkop Čorluky.
72'
Nicholson má dnes opravdu skvělé náběhy. Nyní mu poslal Čorluka výtečnou přihrávku po levé straně, jenže jako v prvním poločase, tak i teď si nepohlídal své postavení.
71'
Hra se nám momentálně blíží do prodloužení, což se moc domácímu kotli nelíbí, uvidíme zda v následujících minutách padne rozhodující branka.
69'
Z pravé strany přilétl dobrý centr do vápna domácích, kde se ve středu pokusil o hlavičku Gnezda Čerin, jenže Melichárek byl připravený.
68'
Ani teď to není gól! Safariho roh putoval do středu vápna, kde se do hlavičky chtěl dostat Larsson, ovšem jako první byl u balónu brankář Sorčan.
66'
Tři minuty, tři střely. Taková je statistika domácího celku, který ovšem ani z jednoho pokusu netrefil branku, ten třetí byl ale tečovaný, tudíž uvidíme roh.
65'
Stejně jako Larsson, tak i Rieks, zkoušel zakončit zpoza vápna, ovšem ani mu se nepodařilo přesně zakončit!
64'
Domácí celek vyvíjí opravdu velký tlak! Momentálně se do rány snažil Larsson, jenže míjel branku.
62'
Znovu to byl kapitán Rosenberg, který se nemůže smířit s aktuálním skóre. Rosenberg obdržel dobrou přihrávku z levé strany, díky které dokázal zakončit zpoza vápna, jeho ránu ale vychytal Sorčan.
60'
Melichárek musel zasahovat! Proti němu se nyní postavil pravý bek slovinského celku Čorluka, ovšem vyškovský krajan střelu vychytal.
58'
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Mujan, přichází S. Vuk.
56'
Hra se nyní výrazně uklidnila.. Domácí se drží na polovině hostů, ale stejně jako v prvním poločase, tak i nyní nemohou pořádně zakončit.
54'
Domácí nedávají gól!! Hráči v modrém se natlačili do brankoviště Domžale, kde se pokoušeli o vedoucí branku. Míč si tam převzal kapitán Rosenberg, který hledal dobrou pozici pro zakončení, ovšem když ji našel, tak míjel branku.
53'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet, myslím že to byl Nicholson. Ten byl odtažen za postranní čáru, kde je momentálně ošetřován a zřejmě dojde i na střídání.
51'
Netrvalo to ani minutu a Berget branku Domžale opravdu ohrozil, a to zpoza vápna, odkud střílel, ovšem s jeho ránou si výtečně poradil brankář Sorčan.
50'
Rohový kop nepřinesl žádné ohrožení, i když se o to Berget snažil, ale nakonec nic.
49'
Malmö mělo k dispozici přímý kop, za který se postavil Christiansen. Ten to zkusil rovnou na bránu, jenže střela byla tečovaná od obrané zdi, tudíž následuje roh.
47'
Lewicki se ihned tlačil do zakončení, ale jeho rána míjela branku hostů.
46'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Nielsen, přichází Larsson.
46'

Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas je u konce, k vidění byly až čtyři branky. Vše začalo v 11. minutě, kdy se hosté ze Slovinska dostali do vedení a pro domácí začala pohroma. Pohromu ale překazil výtečnou ránou Lewicki a utkání srovnal. Poté se domácí tlačili ohromně dopředu, což se také vyplatilo a v 32. minutě bylo utkání otočené. Do konce první části se hrál již klidný fotbal, jenže v naprostém závěru poločasu přišlo vyrovnání, tudíž je skóre ze dvou utkání dočista srovnané. Uvidíme kdo se nakonec bude radovat z postupu!
45+2'
45+1'
Domžale právě vstřelilo branku! A začínáme úplně od znovu, jelikož momentálně nepostupuje ani jeden tým! Sikošek našel na pravé straně volného SVENA KARIČE, který se poté dostal až do brankoviště, kde skvěle prostřelil brankáře Melichárka.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty!
44'
V domácí brance, se dnes nachází český brankář Dušan Melichárek, který se narodil ve Vyškove a od roku 2019 hájí, již podruhé barvy Malmö FF. Uvidíme jak se dnes tomuto pětatřicetiletému brankáři povede.
43'
Žlutou kartu dostává Gnezda Čerin (NK Domžale).
41'
Nicholson se dnes nedokáže spokojit s jedním gólem, proto se nyní tlačil do zajímavého zakončení, ovšem jeho rána zaplachtila pouze kolem Melichárkovi brány.
40'
Pomalu, ale jistě se blíží konec prvního poločasu, uvidíme zda se ještě nějaký tým prosadí, nebo skóre zůstane nedotčené.
38'
Žlutou kartu dostává Bengtsson (Malmö FF).
36'
Malmö mělo k dispozici další rohový kop, který ale nebyl zrovna nejlépe kopnutý, protože míč pouze brankovištěm prolétl a navíc se žádný hráč v modrém do zakončení netlačil.
34'
Hostům se skóre značně nelíbí, to dal najevo hostující hráč s číslem jedenáct.. Mujan, který to zkusil zpoza vápna, ovšem jeho pozemní ránu lehce ztlumil Melichárek.
32'
Malmö otáčí skóre a postup už mají velmi blízko!! Rieks excelentně nacentroval, a to na zadní tyč, kde si ještě lépe naběhl kapitán MARKUS ROSENBERG, kterému stačilo pouze do míče ťuknout, což také udělal.
31'
Jedna minuta a dva ofsajdy, a to každý na jedné straně. To bylo nyní k vidění v 31. minutě. Ze strany domácích to byl Rosenberg, ze strany hostů Käit.
30'
Rohový kop letěl na hlavičku Bengtssona, který ale místo zahraní hlavičkou, zahrál hlavičkou, tudíž následuje odkop od brány.
29'
Malmo má doslova enormní tlak! Domácí hráči kombinovali a obstřelovali obranu Domžale, až si nakonec míč na kopačce osvojil Christiansen a zkusil to zpoza vápna, jeho rána byla ale ztečovaná.
27'
Malmo je momentálně lepším týmem a dokazuje to i centr z levé strany, konkrétně z kopačky Riekse. Jeho centr směřoval přesně na hlavičku Antonssona, jenže jeho pokus se už mezi tři tyče nevešel.
25'
Vyrovnávací branka Švédy výrazně nakopla, jelikož jsou to právě oni, kdo nejvíce drží míč!
24'
A domácí mohli klidně vést! Kapitán Rosenberg obdržel dobrou přihrávku, se kterou se následně dostal do dobré střelecké pozice, a to zpoza vápna, ovšem jeho rána proplula pouze kolem levé tyče.
22'
Utkání je vyrovnané, ovšem pokud se nepletu, tak domácí Malmo momentálně postupuje, a to díky dvěma brankám na stadionu Domžale. Uvidíme, co nám následující minuty ještě přinesou.
20'
A máme vyrovnáno! Obrana Domžale špatně odvrátila míč, který poté získal Rieks. Ten následně dokázal svojí přihrávkou posunout balón na OSCARA LEWICKÉHO, který obranu hostů přímo propálil.
18'
Malmo se snaží proniknout do brankoviště hostů, ovšem obrana je tak dobře zamčená, že ani kvalitní zámečník by ji neodemkl.
16'
Tak to je škoda! Nicholson si znovu dobře naběhl a znovu to bylo za obranu, kde dokázal i zakončit, ovšem jeho nadějnou akci ukončil pomezní sudí svým praporkem.
15'
Hra se po úvodní brance značně poměrně uklidnila, ovšem hosté jsou více razantní a tlačí se k druhé brance.
13'
Domácí celek momentálně nepostupuje, což by znamenalo pohromu! Kotel domácího týmu píská a úplně přestal fandit.
11'
Domžale právě vstřelilo branku! Tak pozor! Máme tu menší překvapení! Käit našel výtečnou přihrávkou SHAMARA NICHOLSONA, který si zaběhl za obranu a poté neuvěřitelně propálil brankáře Melichárka.
9'
Do brankoviště Domžale putoval zajímavý, skoro až nečekaný centr z kopačky Bergeta. Když říkám nečekaný, tak hold si na něj ani jeden ze spoluhráčů nenaběhl.
8'
Po přímém kopu se hosté vydali do protiútoku, pomocí dlouhého nákopu na Gnezdu Čerina, který však nepochopitelně při zpracování zahrál rukou, tudíž ani zde se velká akce nekonala.
7'
Safariho přímý kop letěl na zadní tyč, kde se do hlavičky doslova tlačil kapitán Rosenberg, který ale na nakonec míč netrefil tak jak chtěl a žádná velká akce tak nenastala.
6'
Nyní je tu i první faul hostů, po kterém také uvidíme první přímý kop v dnešním zápase.
5'
Švédský celek měl opravdu namále, teď mohou hráči a diváci děkovat Nicholsonovi, který míč netrefil.
4'
Karič výtečně proběhl po pravé straně, kde se dokázal probojovat kolem dvou obránců a ještě nacentrovat. Na jeho centr do malého vápna sbíhal Nicholson, který ale na poslední chvíli netrefil v tutovce míč!
3'
Domácí se dopustili už dvou faulů, což se domácímu kotli nelíbilo, ovšem výroky rozhodčího byly správné.
2'
Domácí kotel je do posledního místa naplněný! Celá tribuna fandí a skáče, a to již od samého začátku, uvidíme zda to slovinský celek nějak zastraší.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří chtěli ihned rozehrát dopředu, jenže nákop Kariče putoval za postranní čáru.
1'
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hřišti. Domácí nastupují v modrých dresech, zatímco hosté v dresech žlutých.

Malmö FF: Melichárek – Safari, Bengtsson, L. Nielsen, Lewicki – Rieks, Christiansen, Bachirou, Berget – Antonsson, Rosenberg (C)
Náhradníci: Sarr – Larsson, Knudsen, Molins, Rakip, Innocent, Brorsson

NK Domžale: Sorčan – Čorluka, Dobrovoljc, Klemenčič, Sikošek – Käit, Karič – Ibričič (C), Gnezda Čerin, Mujan – Nicholson
Náhradníci: Mulalič – Lazarevič, Repas, Podlogar, B. IIič, Rom, S. Vuk

Rozhodčí: A. Delerue – G. Debart, P. Jeanne.
První zápas

První poločas začal poměrně klidně a na úvodní branku se dlouho čekalo. Ta nakonec přišla až v 37. minutě, kterou překvapivě vstřelili hráči Domžale! Shamara Nicholson si náramně vyskočil na přední tyči a domácí se tak radovali po gólu z rohu. Netrvalo to dlouho a švédský celek vyrovnal, a to v 42. minutě, též po rohu! I zde padl gól z rohu a též z přední tyč, kam si seběhl Rasmus Bengtsson.

Druhý poločas začal rovnou gólem do sítě Malma, což pro hosty znamenalo poměrně ostudu! Po krásné kombinaci, na jejímž konci zakončoval Adam Gnezda Cerin lehce prostřelil brankáře. Slovinský celek udělal tu stejnou chybu, jako u první branky, protože za pouhé čtyři minuty bylo srovnáno! Marcus Antonsson obdržel výtečnou přihrávku z pravé strany, kde mu stačilo jen míč tečovat, a to se mu také povedlo. Domácí celek mohl jít do vedení, ale hlavičku Dahlina zlikvidoval brankář hostů.

Utkání tedy skončilo 2:2, což je pro Malmo rozhodně lepší, jelikož dokázali vstřelit dvě branky na půdě soupeře. Uvidíme jak si povedou doma.

NK Domžale – Malmö FF 2:2 (1:1)

Branky: 37. Nicholson, 48. Cerin – 42. Bengtsson, 52. Antonsson
Karty: 82. Dobrovoljc (DML)

Statistiky: Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:7.

NK Domžale: Sorcan – Sikosek, Klemenčič, Dobrovoljc, Čorluka – Kait – Mujan (89. Karič), Ibričič (90+2. Ilić), Gnezda Cerin, Vuk (38. Podlogar) – Nicholson
Náhradníci: Mulalić – Ilić, Karič, Kolobaric, Podlogar, Repas, Rom

Malmö FF: Dahlin – Lewicki, Nielsen (80. Brorsson), Bengtsson, Safari – Berget, Bachirou, Christiansen, Rieks (68. Knudsen) – Rosenberg, Antonsson (77. Molins).
Náhradníci: Melichárek – Molins, Larsson, Knudsen, Gall, Brorsson, Bonke

Rozhodčí: M. Fabbri
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na odvetné utkání Evropské ligy mezi Malmö FF – NK Domžale. První utkání přineslo čtyři branky, a to dvě do každé. Stejně jako v prvním utkání, tak i v tom druhém bude Malmo favoritem, teď jen uvidíme, jak se s tím doma vypořádají. Utkání slibuje vyrovnanou bitvu, která má stanovený výkop na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.