Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Malmö : Zrinjski - 8. srpna 2019   19:00

Malmö
Malmö
36' Bengtsson  • 66' Christiansen  • 74' Rieks
3:0
(1:0)
Zrinjski
Zrinjski
Malmö
Dahlin – Safari, Bengtsson, Lewicki, Larsson – Rieks, Christiansen (83. Innocent), Bachirou, Berget (78. Brorsson) – Molins (78. Antonsson), Rosenberg (C)
Melichárek – Knudsen, Gall, Innocent, Antonsson, Nielsen, Brorsson
Stuart Attwell – Constantine Hatzidakis, Daniel Richard Cook
Swedbank Stadion (Malmö)
Zrinjski
Brkič – Rugaševič (79. Tičinovič), Jakovljevič (C), Barbarič, Kadušič – Rustemovič, Šovšič (61. Zlomislič), Čirjak – Govedarica, Hadžič (67. Lendrič), Mandič
Soldo – Gojkovič, Zlomislič, Pezer, Stojkič, Lendrič, Tičinovič

Skončilo nám utkání 3. předkola Evropské ligy, ve kterém Malmö FF jasně předčilo hostující HŠK Zrinjski Mostar. Domácí byli v utkání jasně lepším týmem a naprosto zaslouženě si Malmö FF do odvety přinese velkou výhodu v podobě tříbrankového náskoku z tohoto utkání. Trefili se postupně Bengtsson, Christiansen a na závěr Rieks.

Z mé strany je to vše, přeji hezký zbytek týdne!
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 12:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:6.
90+3'
90+2'
Jeden z poslední útoků zápasu budou mít nyní na svědomí hosté.
90'
Rozhodčí přidává 3 minuty.
89'
Snížení měl na kopačce Mandič, ale centr netrefil ideálně a zamířil vedle brány Dahlina.
88'
Domácí se už lehce stáhli a budou chtít uhájit skóre 3:0, případně vyrazit do brejku.
88'
Odkop od brány domácích.
86'
Malmö je u míče a kontroluje dění na hřišti.
85'
Hostující celek se snaží vsítit alespoň jednu branku, ale zatím se jim nic nedaří tak, jak by chtěli.
83'
Střídání v týmu Malmö FF: Ze hřiště odchází Anders Christiansen, nahrazuje jej Innocent Bonke
82'
Žlutá karta pro Tomislava Barbariče za nesmyslné postrčení domácího kapitána.
79'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar: Ze hřiště odchází Dario Rugaševič, nahrazuje jej Mario Tičinovič.
78'
Střídání v týmu Malmö FF: Ze hřiště odchází Palmeiro Molins, nahrazuje jej Marcus Antonsson.
78'
Střídání v týmu Malmö FF: Ze hřiště odchází Jo Inge Berget, nahrazuje jej Franz Brorsson.
74'
Malmö právě vstřelilo branku!
To už zavání debaklem! Berget natáhl z dálky ke střele, se kterou si ještě Brkič poradil, ale na dorážku SARENA RIEKSE byl krátký. 3:0
73'
Míč se odrazil na hranici šestnáctky, kde se jej zmocnil Oscar Lewicki a vypálil těsně vedle brány.
72'
Rohový kop pro domácí.
72'
Další pěkná narážečka domácích. Je vidět, že si tento zápas chtějí užít až do konce.
70'
Domácí pokračují s míčem na svých kopačkách. Chtějí svému soupeři ještě pořádně zatopit.
67'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar: Odchází Irfan Hadžič, nahrazuje jej Ivan Lendrič.
66'
Máme tady druhou branku domácích! ANDERS CHRISTIANSEN si vyměnil míč se svým kapitánem a už postupoval sám na bránu. Střelou po zemi si s Brkičem poradil a rozvlnil síť. 2:0
64'
Nyní sledujeme nudnější pasáž zápasu, převládají nepřesnosti z obou stran.
61'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar: Odchází Damir Šovšič, nahrazuje jej Damir Zlomislič.
60'
Dalekonosná rána Hadžiče nebyla přesná.
59'
Obrovská šance domácích! Po rohu se míč několikrát odrazil a domácí zadák jen velmi těsně přestřelil bránu, kterou střeží Ivan Brkič.
58'
Rohový kop pro Malmö
57'
Hostující celek je v posledních minutách pod tlakem, na polovinu soupeře se vůbec nedostávají.
55'
Hostující brankář si po rohu připisuje další úspěšný zákrok.
54'
První velká šance ve druhém poločase! Domácí Molins se dostal do slibné pozice, ale Brkič si s jeho pokusem poradil.
52'
Nepřesnost v řadách Mostaru znamená, že se míč dostane opět na domácí kopačky.
51'
Hostující celek vyprodukoval nadějnou akci, ale finální přihrávka se jim nepovedla podle představ.
48'
Žlutá karta pro Stanisu Mandiče, který v souboji rukou udeřil svého protihráče.
47'
Druhý poločas začal aktivitou domácích.
46'
Skončil nám první poločas, ve kterém jasně dominoval domácí celek Malmö FF. Svůj soustavný tlak dokázali domácí přetvořit na jednu branku po standardní situaci, kdy si odražený míč našla dvojice Berget – Bengtsson, udeřili do něj v podstatě ve stejný moment a podařilo se jim rozvlnit síť hostů.
Druhý poločas je na programu pár minut po osmé hodině.
45+2'
45+2'
Třetí žlutá karta v prvním poločase. Dostává ji Palmeiro Molins
45+1'
Střelu Hadžiče domácí obrana zblokovala.
45'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
45'
Faul Larssona znamená, že se míč dostane na kopačky hostů.
43'
Žlutou kartu za hru loktem dostává Irfan Hadžič.
43'
Další zmatek před bránou hostí , ale vše se ukončilo faulem domácího hráče.
42'
Rohový kop pro domácí celek.
42'
Malmö se dostává k míči a momentálně jsou na tahu oni.
40'
Hosté se nyní snaží o vyrovnání stavu, aktivita je na jejich kopačkách.
36'
Nakonec se domácí mohou radovat! Po zmatku po rohovém kopu se míč odrazil před dvojici hráčů domácích a RASMUS BENGTSSON si už věděl rady, jak s danou situací naložit.
35'
Tak to je neskutečné! Razantní střelu z bezprostřední blízkosti z kopačky Bachiroua Brkič zázračně chytil.
34'
Míč opět v blízkosti brány hostí.
33'
Govedarica nyní běžel úplně sám na bránu Dahlina, ale zařízení nepochopitelně minul.
31'
Standardní situace zatím dnes nejsou zbraní domácích. V této herní činnosti se musí zlepšit.
30'
Další rohový kop pro domácí Malmö.
29'
Nepřesná nahrávka domácích vyústí v odkop od brány Ivana Brkiče.
28'
Rohový kop domácích opět všechny přeletěl a skončil až v zámezí.
27'
Domácí kombinují na polovině soupeře, ti ale však zatím dobře zahušťují prostor.
25'
Obrovská šance domácích z protiútoku. Situaci ve třech vyřešili parádně, ale Markusu Rosenbergovi míč nesedl ideálně a poslal jej tak mimo tři tyče.
24'
Hosté se nyní opět po delší době osmělují, ale nebezpeční pro bránu Dahlina zatím nejsou.
23'
Teď to na Brkiče lítá ze všech stran. Hostující obrana nestíhá.
22'
Budeme svědky druhého rohového kopu domácích.
20'
Malmö mělo další příležitost. Centr přišel do nebezpečného prostoru, ale patičku Molinse zlikvidovala hostující obrana.
18'
První žlutá karta v zápase, obdržel ji domácí Behrang Safari za zákrok u poloviny hřiště.
17'
Rosenberg nyní nacentroval míč a hostující stoper míč odvrátil pouze na roh.
16'
První střelu na bránu měl na svědomí domácí Molins, ale Brkič si s jeho pokusem poradil.
14'
Tlak domácích neustává, ale stále jim chybí pořádná finální přihrávka.
13'
Atmosféra zápasu je zatím skvělá, fanoušci tlačí domácí Malmö kupředu.
11'
Hostující Mandič fauloval na polovině soupeře. Míč opět v držení domácích.
10'
Hosté se osmělili a vydali se také dopředu, ale jejich akce byla zastavena stoperskou dvojicí Bengtsson – Lewicki.
9'
Nyní to před bránou Brkiče hoří, domácí jsou při chuti. Pokud takhle bude Malmö pokračovat, tak se dočkáme rychlé branky.
8'
Jenže Mostar ihned míč ztratil a zase jsou u něj domácí, kteří zápas začali poměrně silným tlakem.
7'
Centr se Bergetovi vůbec nepovedl a míč se dostal až do zámezí.
6'
Hostující obránce pouze odkopl míč k polovině hřiště a Malmö je tak opět na tahu.
5'
Hra už je opět v plném proudu a na míči jsou opět domácí.
4'
Střet dvou hráčů si žádná ošetření pro hostujícího útočníka Hadžiče.
3'
Domácí mají stále míč ve své moci a snaží se přiblížit k bráně, kterou stráží hostující gólman Brkič.
2'
Zápas začal aktivitou domácích.
1'
Vše je téměř připraveno. Domácí Malmö nastupuje ve světle modrých dresech, hosté v tmavě modrých.

Malmö FF: Dahlin – Safari, Bengtsson, Lewicki, Larsson – Rieks, Christiansen, Bachirou, Berget – Molins, Rosenberg (C)
Náhradníci: Melichárek – Knudsen, Gall, Innocent, Antonsson, Nielsen, Brorsson

HŠK Zrinjski Mostar: Brkič – Rugaševič, Jakovljevič (C), Barbarič, Kadušič – Rustemovič, Šovšič, Čirjak – Govedarica, Hadžič, Mandič
Náhradníci: Soldo – Gojkovič, Zlomislič, Pezer, Stojkič, Lendrič, Tičinovič

Rozhodčí: Stuart Attwell – Constantine Hatzidakis, Daniel Richard Cook.
Ve 3. předkole Evropské ligy se nám utkají týmy ze Švédska a Bosny a Hercegoviny. Prvním zmíněným je Malmö FF, které má bohaté zkušenosti jak s Evropskou ligou, tak také s Ligou mistrů a je z této dvojice jasným favoritem. Ve 2. předkole si Malmö poradilo se slovinským klubem Domžale po výsledcích 2:2 a 3:2.

Na druhé straně barikády stojí HŠK Zrinjski Mostar, který ve 2 předkole celkem překvapivě vyřadil nizozemský Utrecht po dvou remízách a následném vítězství v prodloužení i přes fakt, že nebyl ve zmíněném dvojzápase lepším týmem, ale to už je sport.

Podaří se Mostaru zaskočit i dalšího favorita a senzačně postoupit? Na první polovinu této tajenky si společně odpovíme ve čtvrtek, konkrétně od 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.