Pyunik - Jablonec | ONLINE | 25.7.2019 15:30 | Evropská liga (předkola) 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Pyunik : Jablonec - 25. července 2019   15:30

Ukončeno
Pyunik
Pyunik
5' Miranjan  • 30' Miranjan 
2:1
(2:0)
Jablonec
Jablonec
53' Doležal  
Pyunik
Sestavy:
Dragojević – Stankov, Žestokov, Marku, Manučarjan – Jedigarjan – Simonjan (66. Alfred), Efimov, Vardanjan, Ševčuk – Miranjan (81. Galimov).
Náhradníci:
Manukjan – Nadirjan, Belov, Galimov, Alfred, Grigorjan.
Rozhodčí
San (Švýcarsko)
Gjumri City Stadium, Gjumri
Jablonec
Sestavy:
Hanuš – Holík, Jugas, Břečka, Sýkora – Hübschman (C) – Matoušek (86. Chramosta), Kratochvíl (92. Pilík), Považanec, Jovović (28. Acosta) – Doležal.
Náhradníci:
Hrubý – Krob, Pilík, Fábry, Acosta, Plechatý, Chramosta.
Přenos se aktualizuje automaticky

To už je ode mne pro dnešek vše, přeji pohodový večer.
Držení míče - 51 % : 49 %.
Střely na branku - 3:3. Střely mimo - 1:5. Rohy - 3:9. Ofsajdy - 1:1. Fauly - 9:13.
Jablonci vstup do pohárové Evropy nevyšel, v Gjumri prohrál s Pjunikem 1:2!

Po katastrofálním prvním poločase se svěřenci Petra Rady přece jenom trošku zmátořili a ve druhé pětačtyřicetiminutovce měli o něco více ze hry. Martin Doležal také po rohovém kopu relativně brzy snížil a zdálo se, že by to nemuselo být všechno. Jerevan se ale posléze stáhl do hlubokého bloku a v defenzivě si vedl skvěle. Vyrovnat přesto mohl Acosta, jenže ve vyložené šanci nezvládl zpracování Kratochvílovy přihrávky. Ke konci zápasu už znovu hrozili také domácí, kteří si ještě lepší pozici do odvety už naštěstí nevypracovali.

Jablonec před sebou za týden nebude mít jednoduchou úlohu. K odvrácení blamáže totiž potřebuje doma za každou cenu vyhrát.
90+5'
Konec zápasu.
90+5'
Pro dnešek je zřejmě hotovo. Jablonečtí se už po vypršení původně nastaveného času usadili před pokutovým územím, poslední akci však ukončuje útočný faul Doležala proti Markovi.
90+4'
Martin Doležal byl na půlicí čáře faulován Artakem Jedigarjanem (PYU). Je z toho ještě jeden přímý kop a žlutá karta.
90+3'
Místo tlaku Jablonce přichází v nastavení spíše aktivita Jerevanských, kterým se daří držet na útočné polovině. Konečně se ukázal počet nastavených minut, sudí San přidal čtyři.
90+2'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kratochvíl, přichází Pilík.
90+1'
Stanislav Efimov mohl výrazně přiblížit Pjunik k postupu! V pokutovém území měl dostatek času, místo zakončení nicméně ještě zvolil zasekávačku a následnou střelu zblokoval Břečka.
90'
Rozehrál jej Rafael Acosta. Jablonečtí si ve vápně nedokázali vydobýt patřičný prostor a arménský celek snadno odvrátil centr mimo svoji šestnáctku.
89'
Jakub Považanec se snažil přihrát na osu hřiště. Do kombinace sáhl jeden z domácích, Jablonec má k dispozici rohový kop z levé strany.
88'
Sergij Ševčuk vytáhl proti Kratochvílovi pohlednou stahovačku a došel si pro nedovolený zákrok. Pjunik bude rozehrávat a znovu tak může pošetřit čas.
87'
Jerevan si závěr utkání zatím hlídá velice zkušeně. Severočeši se nemohou dostat do žádného tlaku, nyní dokonce ani k míči...
86'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Chramosta.
86'
Jan Matoušek se snaží prosazovat v soubojích jeden na jednoho, má v nich ale pouze mizivou úspěšnost. Manucharjan jej obral ještě před vstupem do pokutového území a mladý záložník už toho dnes víc nestihne.
85'
Jakub Považanec prošel středem pole a snažil se obloučkem vyslat kupředu Jana Sýkoru. Naneštěstí ale znovu skvěle zasáhl Manucharjan, jenž posléze vyváží míč vpřed.
84'
Alexander Galimov i za cenu skluzu udržel balon ve hřišti, zezadu se nicméně přiřítil Sýkora a vybojoval kulatý nesmysl pro zelenobílé.
83'
Jan Sýkora čekal u levé postranní čáry na přihrávku, jenže ta byla tak prudká, že ji prakticky neměl šanci zpracovat. Aut pro Jerevan.
82'
Tak to je nepříjemný střet. Po nákopu Dragojeviće se střetly hlavy Břečky a Efimova. Na hřiště míří zdravotníci obou týmů, žádné střídání by nemělo být zapotřebí.
81'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Miranjan, přichází Galimov.
80'
Na zemi zůstává tentokrát sedět Artur Miranjan, střelec obou branek domácího celku. Zdá se, že bude střídat.
79'
Rafael Acosta selhal v obrovské příležitosti! Miloš Kratochvíl jej nalezl nezištnou přízemní přihrávkou úplně osamoceného před Dragojevićem, jenže uruguayský záložník trestuhodně nezvládl zpracování a pouze z nulového úhlu nastřelil brankářovu nohu.
78'
Po nevydařeném centru Jana Sýkory nastřeloval míč z pravé strany před bránu jeho jmenovec Matoušek. Jerevan podržel povedenou rybičkou stoper Žestokov.
77'
Steven Alfred po dalších kouzlech Vardanjana připravil míč proti noze Stanislavu Efimovovi, jenž ze střední vzdálenosti pěknou přízemní ranou vystrašil jablonecké příznivce. Balon projel přibližně metr okolo tyče!
76'
K balonu se postavil Stanislav Efimov, jenž to jakožto pravák zkusil přímo na branku. Nedokázal ale přestřelit zelenobílou zeď.
75'
Erik Vardanjan si naváděl míč k ose hřiště a po kontaktu s Hübschmanem zamířil k zemi. Je z toho přímý kop z poměrně zajímavé pozice.
74'
Jablonečtí už si znovu příliš nevědí rady. Jerevan se stáhl do hlubokého bloku a v jedenácti lidech operuje na vlastní defenzivní polovině. Sýkora musel hrát dozadu.
73'
Znovu se hraje. Vardanjan potáhl míč středem, posléze neměl komu přihrát, rozhodl se tedy předat míč dozadu. Pjunik do akce zapojil také brankáře Dragojeviće.
71'
Na pořadu dne je občerstvovací pauza.
70'
Jerevan si dlouho přihrával mezi stopery. Aktivita už není na domácí straně nejvyšší a obránci nemají moc variant na rozehrávku.
69'
Tomáš Hübschman hledal nákopem Miloše Kratochvíla. Ten se nenacházel v úplně výhodné pozici a obránce Jerevanu si tělem pokryl balon putující do autu.
68'
Martin Doležal byl chvíli ošetřován, podle všeho bude ve hře moci pokračovat.
67'
Martin Doležal fauloval Marka. Jerevan se nyní po delší době usazuje na další časový úsek na útočné polovině. Držení míče se každopádně záhy mění, Doležal byl tentokrát obětí šlapáku Maxima Žestokova (PYU). Je z toho dokonce žlutá karta.
65'
Střídání v týmu FC Pjunik: ze hřiště odchází Simonjan, přichází Alfred.
65'
Další souboj Sýkory se Stankovem končí útočným faulem jabloneckého hráče, který se snažil za každou cenu dostat ke dlouhé přihrávce.
64'
Pjunik se znovu pokusil něco vymyslet, Severočeši ale jeho úmysly překazili ještě před překročením poloviny hrací plochy.
63'
Za pískotu obecenstva kombinovali hosté na útočné polovině. Miloš Kratochvíl měl k dispozici slušnou příležitost, z osy hřiště ovšem zamířil zpoza šestnáctky přímo do rukavic připraveného Dragojeviće!
62'
Po velice dlouhé době se do ofenzivy vydali také Jerevanští. Artem Simonjan dostal přihrávku do běhu, z levé strany po zemi centroval na malé vápno, kam si Jan Hanuš bez větších problémů došel.
61'
V souboji dvou osmiček fauloval Antonio Stankov Jana Sýkoru. Český celek tak bude rozehrávat standardní situaci z blízkosti půlicí čáry.
60'
Rafael Acosta si narazil míč o Kratochvíla. Poté vystřelil z nějakých dvaceti metrů, branku Arménců nicméně poměrně vysoko překopl.
60'
Tlak Radových svěřenců sílí. Škoda, že Acosta zkazil relativně snadnou přihrávku do strany. Jablonec bude alespoň vhazovat.
59'
Libor Holík se s tím nepáral a vypálil z velké dálky. Sympatický pokus kontroloval Dragojević při cestě mimo bránu pohledem.
58'
Acosta pozdržel přihrávku a předal míč Sýkorovi do lajny až později. Hosté se usazují na ofenzivní polovině, Pjunik čeká hluboko v bloku.
56'
Acosta tentokrát rozehrál standardku centrem za vápno. Z voleje se snažil vystřelit Jan Sýkora, těžký kop se mu ale nevydařil úplně ideálně a Dragojević bude vykopávat.
55'
Jan Matoušek obdržel kolmici do pokutového území, zpětný centr srazil Marku na další roh. Jablonečtí se do svého soka konečně zakousli.
54'
Další zajímavá akce českého týmu. Po centru Sýkory se ve skluzu znovu natahoval Doležal, ze všeho byl další rohový kop. Tentokrát jej bohužel Acosta nezahrál dobře.
53'
Jablonec právě vstřelil branku!
A z rohového kopu máme sníženo! Centr Rafaela Acosty od levého praporku přizvedl Miloš Kratochvíl hlavou ke vzdálenější tyči. MARTIN DOLEŽAL byl ve správný čas na správném místě a zblízka s trochou štěstí trkl balon za Dragojevićova záda!
52'
Matouškův prudký přízemní centr na malé vápno se snažil trefit Doležal, byl ale těsně bráněn. Bude z toho alespoň roh pro hosty.
51'
Jablonečtí dlouho obehrávali pokutové území, až to z velké dálky zkusil Miloš Kratochvíl. Trefil ale hned prvního protihráče před sebou.
50'
Sýkorovi se vůbec nepovedl centr. Balon se k němu odrazil zpátky, přebral si ho Kratochvíl, ani on se ale do vápna proti přesile neprobil.
49'
Petr Rada je na malém stadionu v Gjumri aktuálně nejhlasitějším článkem. Jeho pokyny jsou v ruchových mikrofonech zřetelně slyšet. Jablonecký kouč by si přál kombinaci po zemi, tu ovšem Jerevan hasí už v samotném zárodku.
48'
Málem to bylo 3:0! Jablonec spí také v úvodu druhé půle. Miranjan přihrál z pravé strany do pokutového území Stanislavu Efimovovi, jehož přízemní rána prosvištěla jen těsně mimo vzdálenější tyč!
47'
Jan Matoušek obdržel skákavou přihrávku a neporadil si s ní tak, jak by bylo třeba. Na balonu se tak rázem znovu drží arménské mužstvo.
46'
Jsme zpátky. Pjunik kombinoval na vlastní polovině, načež Andrija Dragojević odkopl míč tak daleko, jak jen bylo v jeho silách.
46'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
Statistiky po 1. poločase:

Střely celkem – 3:4
Střely na branku – 3:0
Držení míče (v %) – 50:50.
Výkon Jablonce? Prozatím velká bída. Pjunik českého zástupce v pohárech viditelně zaskočil, především tandem Vardanjan – Miranjan si pak se statickou defenzivou dělá prakticky co chce. Arménský celek navíc nastartoval brzký gól, který zpoza vápna vstřelil Artur Miranjan. Stejný útočník se po půlhodině hry prosadil znovu, tentokrát zblízka hlavou. Vedení Jerevanu je určitě zasloužené. Pokud chtějí svěřenci Petra Rady pomýšlet na postup, budou muset změnit prakticky vše. Bohužel už jim k tomu dnes nepomůže Vladimir Jovović, jenž se zranil při faulu Marka.
45+2'
První poločas skončil.
45+2'
V samotném závěru poločasu vystartovali domácí do brejku. Sergij Ševčuk hezky prostrčil míč z levé strany do pokutového území, snahu Vardanjana o centr před bránu pohlídal Brečka ve spolupráci s Hanušem.
45+1'
Hosté dostali k dispozici roh. V počátku dvouminutového nastavení jej rozehrál Jan Sýkora, jehož ostrý centr vyhlavičkovali Jerevanští mimo své vápno.
45'
Rafael Acosta udržel míč pro Holíka, jehož centr čapl ze vzduchu vyběhnuvší Andrija Dragojević.
44'
Martin Doležal je zatím na hrotu útoku velice neúspěšný ve všech ohledech. Nyní se mu podařilo prodloužit balon hlavou na hranici pokutového území, kde se o ránu bezvýsledně pokoušel Považanec.
43'
Erik Vardanjan čechral oblouček za obranu. Tomáš Břečka to v souboji s Miranjanem neměl zrovna nejjednodušší, dokázal si ale hlavou poradit.
42'
Sergij Ševčuk byl vyhnán až k rohovému praporku. Z nadějného brejku Arménců tak nic nebylo, nicméně Pjunik se přízemní kombinací znovu usazuje na míči.
40'
Jugas si v rozehrávce pomohl přihrávkou na Jana Hanuše. Pjunik se mezitím stáhl a český tým už znovu nemá kudy projít.
39'
Kratochvíl spičkou nezachytil centrovaný míč. V souboji se stoperem se ještě snažil prosadit Martin Doležal, také neúspěšně.
38'
Pjunik se dokáže velmi pohledně vykombinovat ze svízelných situací na své obranné polovině. Nevidíme prakticky žádné nakopávání. Další ťukes domácích přerušil ve skluzu Považanec.
37'
Kratochvíl se v souboji dvou desítek srazil s Vardanjanem. Oba hráči se ještě trošku postrkali, švýcarský rozhodčí San vše řeší důraznou domluvou, po níž si oba kohouti plácli.
36'
Hübschmann se snažil hezkou kolmicí nastartovat po levé straně Jana Matouška, jenž byl bohužel nachytán v poměrně těsném postavení mimo hru.
35'
Manucharjan pod tlakem dostupujícího Acosty zahrál balon pouze do autu. Po delší době by se tak hosté mohli dostat trošku do hry.
34'
Znovu si Pjunik zahrál s Jablonecem bago. Vardanjan vyšachoval Hübschmana a narazil si míč s Miranjanem, jehož vracečka byla příliš dlouhá.
33'
Za vytrvalého povzbuzování vlastních příznivců si domácí užívají přítomnost míče na svých kopačkách a přihrávají si na malém prostoru.
32'
Kratochvíl se snažil technicky zakombinovat s Holíkem. Přes důsledné Arménce ale cesta nějakými finesami zřejmě nepovede.
30'
Pyunik právě vstřelil branku!
Severočeši jsou za laxní přístup potrestání dalším úderem! Artem Simonjan prošel mezi třemi protihráči až do pokutového území. Jeho následný centr ještě jemně přizvedl Břečka a balon se na malém vápně snesl přímo na hlavu ARTURA MIRANJANA. Toho Holík vůbec nedokázal zachytit a Hanuš neměl nárok. 2:0!
29'
Vladimir Jovović bohužel není schopen ve hře pokračovat! Nově příchozí Acosta si s Matouškem prohodil strany. Jerevan se mezitím přihlásil o slovo a získal přímý kop od postranní čáry.
28'
Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jovović, přichází Acosta.
27'
To je škoda. Další centr Kratochvíla přistál přímo na hlavě Tomáše Břečky, jenž z velice slibné pozice ve středu vápna zakončil mimo prostor tří tyčí!
27'
Konečně se znovu hraje. Považanec zkoušel rozehrát standardku střelou z velké dálky, po teči z toho bude rohový kop pro český tým.
25'
Černohorský reprezentant se drží za koleno a musí být ošetřen. Ostatní hráči využívají pauzy k občerstvení, teplota se v Gyumri aktuálně pohybuje těsně pod třiceti stupni.
24'
Vladimir Jovović nabral rychlost a Kristi Marku (PYU) jej nekompromisně seslal k zemi. Za svůj počin inkasuje zcela zaslouženou žlutou kartu.
23'
Po několika slabších minutách se Jerevan znovu déle drží na míči. Nikam s ním nespěchá a kombinuje na své obranné polovině.
22'
Pjunik zatopil před Hanušem. Po krásném průniku Vardanjana pronikl do pokutového území zleva Ševčuk. Ten nastřeloval míč do oblasti penaltového puntíku, kde operoval Miranjan, jemuž se naštěstí nepodařilo vypálit.
21'
Erik Vardanjan se ve středu pole střetl s Jakubem Považancem. Fauloval spíše slovenský záložník, leč rozhodčí zákrok malinko otočil a rozehrávat může Jablonec.
20'
Libor Holík se rozhodl pro dlouhý aut. Martin Doležal byl ke smůle Jablonce ve vápně úplně sám a moc toho proti přesile nezmohl.
19'
První střela Severočechů. Jan Matoušek se pokoušel o velkou parádu, letící míč ovšem za vápnem Pjuniku netrefil čistě a Dragojević mohl zůstat v naprostém klidu.
18'
Tomáš Hübschman sice ve středu pole prohrál hlavičkový souboj s Efimovem, míč se každopádně i přesto dostal do jabloneckého držení.
17'
Doležal se vydal napadat liknavě rozehrávajícího Dragojeviće. Ten zpanikařil a raději nakopl balon daleko mimo hřiště.
16'
Jan Matoušek se vydal na pěkný individuální výlet. Obhodil si Marka a už byl uvnitř šestnáctky, načež přišel dobrý obranný zákrok skluzujícího Žestokova. Z následného rohového kopu nic nevzešlo.
15'
Škoda. Hosté na jeden dotek přehráli dva beky Jerevanu, jenže Holík nedokázal pořádně odcentrovat, trefil hned prvního blokujícího hráče.
14'
Matoušek na polovině hřiště sestřelil pronikajícího Simonjana. Může být rád, že se rozhodčí slitoval a nechal karty schované v kapsičce.
13'
Kratochvílův svižný centr doputoval na hlavu Jakuba Jugase, jenž v mírném záklonu zakončoval nepřesně. Hned poté se ještě snažil sám Kratochvíl proniknout do vápna, byl však zastaven.
12'
Matoušek zakombinoval na křídle s Holíkem. Stankov jejich souhru přerušil skluzem a radovi svěřenci budou rozehrávat roh.
11'
Jerevan zjistil, že se s českým týmem dá hrát a v těchto minutách jasně diktuje tempo utkání. Zdá se, že jsou hosté poněkud zaskočeni.
10'
Artur Miranjan působí jablonecké defenzivě opravdu velké problémy. Nyní si přebíral míč uvnitř pokutového území, ve velké šanci jej ovšem zastavil praporek pomezního. O ofsajd se skutečně jednalo.
8'
Znovu se zkoušel prosadil na hrotu působící Vardanjan. Z pravé strany vyslal další technickou střelu, tentokrát nicméně přímo do středu Hanušovy klece.
7'
Vstřelený gól výrazně nabudil příznivce Pjuniku. Ti i v poměrně nízkém počtu vytváření na stadionku v Gjumri bouřlivou atmosféru.
6'
Jablonečtí okamžitě chtěli odpovědět prostřednictvím rohového kopu, Kratochvílův centr byl ale příliš nízký a ve vápně žádnou velkou neplechu nenadělal.
5'
Pyunik právě vstřelil branku!
Arménský celek se ujímá vedení a nutno přiznat, že to byla parádní trefa. Erik Vardanjan nabral rychlost a prohnal se po levé straně. Následně přihrál po zemi pod sebe, balon si za pokutovým územím převzal ARTUR MIRANJAN a nádhernou technickou střelou na vzdálenější tyč rozvlnil síť!
3'
Úvod utkání se nese ve spíše opatrnějším duchu. Oba týmy se střídají v držení míče, o něco více si s ním prozatím zahrál Jablonec.
1'
Domácí fotbalisté se chopili úvodní rozehrávky a získali ve svůj prospěch autové vhazování. Posléze kombinují na vlastní obranné polovině.
1'
Utkání právě začalo.
Petr Rada dnes připravil pořádné překvapení, co se gólmanského postu týče. Mezi jabloneckými tyčemi totiž nenastoupí Vlastimil Hrubý, nýbrž Jan Hanuš!
Úvodní sestavy:

FC Pjunik: Dragojević – Stankov, Žestokov, Marku, Manučarjan – Jedigarjan – Simonjan, Efimov, Vardanjan, Ševčuk – Miranjan.
Náhradníci: Manukjan – Nadirjan, Belov, Galimov, Alfred, Grigorjan.

FK Jablonec: Hanuš – Holík, Jugas, Břečka, Sýkora – Hübschman (C) – Matoušek, Kratochvíl, Považanec, Jovović – Doležal.
Náhradníci: Hrubý – Krob, Pilík, Fábry, Acosta, Plechatý, Chramosta.

Rozhodčí: San (Švýcarsko).
POTÍŽE S ODLETEM

Jablonečtí fotbalisté zažili pořádně strastiplnou cestu! Do Gjumri měli odletět ve středu v dopoledních hodinách, jenže vše bylo jinak. Letadlo malé egyptské společnosti, kterým se měli dopravit, přiletělo do Prahy se zpožděním a ještě vyšlo na povrch, že nemá povolený vstup do vzdušných prostorů Ukrajiny, Běloruska a Ruska.

Odpoledne si Severočeši střihli na Strahově trénink a pozdě večer nasedli na palubu vládního speciálu, který se jim podařilo vyjednat. Ten je bezpečně dopravil až do Gjumri. Vedení klubu se nechalo slyšet, že uhradí všechny náklady s cestou spojené. Doufejme, že se cestovní "zážitky" na výkonu českého zástupce negativně neprojeví.
AZYL V GJUMRI

Je to u týmu z hlavního města poněkud neobvyklé, leč Pjunik musí letošní domácí pohárové zápasy odehrát v azylu. Důvodem nicméně není nevyhovující stadion, ale závěr ME U19, jež se právě v Jerevanu odehrává. Město Gjumri je druhé největší v Arménii (o trošku větší, než například Liberec) a leží v nadmořské výšce okolo 1500 metrů nad mořem. To může být dobrá zpráva, jelikož zatímco v Jerevanu panují až 38 stupňová vedra, ve vysoko položeném Gjumri je přibližně o deset stupňů méně.

Gjumri City Stadium pojme jen 2500 diváků a svým zázemím je podle slov Petra Rady až nedůstojný evropským pohárům. Na domácí zápas Pjuniku v prvním předkole byly tribuny zaplněny ze dvou třetin. Gjumri leží od Jerevanu asi 150 kilometrů, nachází se zde ale také letiště.
FK JABLONEC

Severočeši mají na co navazovat, vždyť si loni vůbec poprvé v historii klubu vyzkoušeli skupinovou fázi Evropské ligy! Nebude to ovšem vůbec snadné. Nejenže svěřenci Petra Rady před aktuálním ročníkem trošku oslabili, ale ještě by v případě postupu téměř jistě narazili ve třetím předkole na anglický Wolverhampton, jenž obsadil sedmou příčku v Premier League.

Jablonec už má za sebou dvě ligová střetnutí, vždy proti soupeřům z Prahy. Nejprve doma ukopal výhru 2:0 nad Bohemians, přičemž se dvakrát prosadil Matoušek. Na Spartě už všichni zelenobílí střelci mlčeli a padli poměrem 0:2. Zajímavé bylo, že do utkání zasáhl i naprosto neznámý stoper Jiří Váňa, který působí v divizi a ve třiceti letech byl povolán k obří ligové premiéře. S týmem odletěl i do Arménie, avšak nepředpokládá se, že by znovu nastoupil. Český celek už totiž bude moci počítat se středními beky Plechatým i Jugasem, kteří na Spartě nebyli k dispozici.
FJ PJUNIK JEREVAN

Tým z hlavního města Arménie se do předkol Evropské ligy kvalifikoval díky umístění na druhé příčce v domácí soutěži, přičemž skončil pouhý bod za mistrovským Araratem-Armenia. Pjunik má s touto fází poměrně bohaté zkušenosti, ovšem ještě nikdy ve své historii nedokázal projít až do základní skupiny. Na soupisce najdeme pochopitelně především arménské fotbalisty.

Vzhledem k tomu, že se arménská ligová soutěž ještě nerozeběhla, nemá Pjunik vstup do Evropy zrovna nejsnazší. V prvním předkole se Jerevanští nadřeli na postup ve dvojzápase se Skopje. Úvodní duel sehráli "doma" v Gjumri a v závěru dvěma trefami zachraňovali alespoň divokou remízu 3:3. Na soupeřově stadionu posléze zvítězili 2:1 a proklouzli dál. Proti Jablonci budou moci pouze překvapit. Podaří se jim to?
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Do hry už vstupují v evropských pohárech také čeští zástupci. My se společně podíváme na úvodní utkání mezi dvojicí FC Pjunik Jereven a FK Jablonec v rámci druhého předkola Evropské ligy. Sledujte náš přenos a užijte si aktuální informace!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud