Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Moskva : Braga - 29. srpna 2019   19:15

Spartak Moskva
89' Bakajev
1:2
(0:2)
Braga
Braga
42' R. Horta   • 45+2' R. Horta
Maximenko – Ješčenko, Gigot, Džikija, Ayrton – Gulijev, Schurrle, Zobnin (77. Umjarov) – Bakajev, Ponce (64. Ananidze), Mirzov (46. Bakajev)
Ananidze, Bakajev, Kutěpov, Melgarejo, Rasskazov, Rebrov, Umjarov
Braga
Matheus – Esgaio, Viana, Tormena (40. Cunha), Palhinha, Sequeira – Eduardo (25. Galeno), Horta, Novais (77. Fransengio), Horta – Paulinho
Claudemir, Eduardo, Ferrugem, Fransergio, Galeno, Hassan, Trincao

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:14.
Je konec! Braga zvládla také duel na půdě Spartaku Moskva a po výhře 2:1 postupuje do základní skupiny Evropské ligy! Portugalský celek totiž předvedl parádní výkon a přiblížil se k postupu do základní skupiny! Spartak sice hrál aktivně, ale v závěru první půle nedokázal dvakrát uhlídat Ricarda Hortu, který vyprodukoval dva nádherné góly. Po změně stran se domácí tlačili vpřed, ale záložní řada Bragy jejich snahu brzdila. Branky se tak Spartak dočkal až v závěru, kdy se trefil Bakajev.
90+2'
90+1'
Bakajev táhl další útok Spartaku, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů.
90'
Nastavují se dvě minuty!
89'
Spartak právě vstřelil branku!
Domácí Spartak se nakonec dočkal alespoň snížení! K odraženému míči se ve velkém vápně dostal ZELIMCHAN BAKAJEV a placírkou jej uklidil do protipohybu brankáře!
89'
Ješčenko dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže si netroufl na odcentrování do pokutového území.
88'
Esgaio taktickým faulem zastavil rodící se akci Spartaku. Fotbalisté Bragy však hrají s velkým klidem na kopačkách.
86'
Paulinho si řekl o přihrávku na hranici velkého vápna, jenže nikdo z hráčů Bragy jeho úmysl nepochopil. Domácí ale nevydrželi u míče dlouho.
85'
Spartak se pokusil vyrazit do rychlého protiútoku, ale stopeři Bragy byli na místě a nepustili míč za svá záda. Duel se už pouze dohrává.
84'
Sequeira se protančil po levém křídle až na hranici velkého vápna, jenže jeho centr srazil domácí obránce na rohový kop. Na hráčích Spartaku už jde vidět frustrace.
82'
Galena upadl na polovině Spartaku a vybojoval faul na svou osobu. Fotbalisté Bragy tak nasbírají další cenné vteřinky k dobru.
81'
Braga se dostala na polovinu soupeře, jenže hosté se tam dlouho neohřáli. Spartak se bleskově dostal k míči, jenže domácí se ne a ne dostat dopředu.
80'
Po rohovém kopu se do dalšího zakončení dostal domácí stoper Gigot, jenže jeho hlavička mířila přímo do míst, kde stál Matheus.
79'
Spartak se po delší době dostal do zakončení, jenže Matheus předvedl fantastický reflexivní zákrok!
78'
Braga drží míč na polovině Spartaku a nikam se nežene. Portugalský celek si s přehledem hlídá svůj náskok a blíží se k postupu do základní skupiny.
77'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Novais, přichází Fransengio.
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Zobnin, přichází Umjarov.
76'
Bakajev si v souboji u pomezní čáry pomohl nedovoleným zákrokem a zhatil útočnou snahu domácího Spartaku Moskva.
75'
Také portugalský celek si nyní vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Do odraženého míče se nakonec položil Esgaio, ale jeho volej prolétl nad břevnem.
74'
Spartak zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území Bragy. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, ale tam zasáhl pozorný Viana.
73'
Ricardo Horta se hnal za obloučkem na polovinu soupeře, ale Gigot proti němu na poslední chvíli vystoupil a zakopl míč mimo hrací plochu. Portugalský celek bude vhazovat.
72'
Bakajev spěchal za nákopem na polovinu Bragy, jenže si nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
71'
Maximenko musel vyrazit na hranici velkého vápna, kde zastavil nepřesnou kolmici mezi obránce Spartaku. Domácí však potřebují útočit.
70'
Žlutou kartu dostává Gigot (FK Spartak Moskva).
69'
Exekuce rohového kopu se ujal Ricardo Horta, ale jeho pobídka přiletěla na malé vápno, kde kraloval Gigot.
68'
Braga se dokonce dostala k ohrožení domácí svatyně. Maximenko musel vyrazit na malé vápno, ale míč prodloužil jen na rohový kop.
66'
Domácí stopeři uklidňují hru postupnou kombinací na polovině hřiště. Naopak fotbalisté Bragy brání v pevném bloku před pokutovým územím.
65'
Braga se chtěla vydat do bleskového protiútoku, jenže Novais vyslal na levé křídlo příliš krátkou přihrávku. Spartak bude vhazovat.
64'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Ponce, přichází Ananidze.
63'
Spartak zahrával rohový kop. Nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, kam vyrazil také brankář Matheus, jež ukryl míč do rukavic.
62'
Gigot si poradil v hlavičkovém souboji s Paulinhem a odehrál míč mimo nebezpečný prostor. Domácí stoper byl navíc faulován.
61'
Zobnin dostal pobídku na levou stranu, jenže jeho centr byl hodně nepřesný a míč opustil hrací plochu ještě před šestnáctkou.
60'
Je za námi hodina hry a Braga si s přehledem hlídá své vedení. Spartak se po změně stran prakticky nemůže dostat do zakončení.
59'
Matheus se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Bragy si bez problémů zpracoval prudkou malou domů a přenesl hru na pravou stranu.
58'
Spartak se v posledních minutách nemůže dostat do blízkosti pokutového území svého soupeře. Obrana Bragy v tomto dvojzápase působí skvělým dojmem.
57'
Ricardo Horta se dostal do pokutového území, jenže místo střely ještě chtěl vylepšit pozici pro Sequeiru, který si míč předkopl mimo hrací plochu.
56'
André Horta měl problémy se zpracováním míče v blízkosti velkého vápna. Toho dokonale využil jeden z obránců, který Hortovi odkopl míč od nohy.
55'
Ricardo Horta se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho pokus zablokoval hned první obránce v dresu Spartaku Moskva.
54'
Esgaio dnes hraje skvělé utkání. Krajní obránce hostující Bragy před sebe nepustil Ponceho a pohlídal cestu míče do zámezí.
53'
Zobnin se ve velkém vápně dostal k přetaženému centru, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu utekl daleko od nohy.
52'
Esgaio uspěl v hlavičkovém souboji na levé straně a odehrál míč mimo nebezpečný prostor. Braga pokračuje v poctivém výkonu také do defenzivy.
51'
Zobnin se pokusil procedit do pokutového území zajímavou kolmici. Nikdo z ofenzivních fotbalistů Spartaku Moskva jeho pobídku nepochopil a míč končí v autu.
50'
Braga se až nyní poprvé po změně stran dostala na polovinu Spartaku. Rozehrávka hostujícího celku nebyla přesná a míč skončil v zámezí.
49'
Ayrton sice podpořil útočnou akci domácího Spartaku, jenže v souboji s Esgaiem si pomohl rukou a poslal hostujícího obránce k zemi.
48'
Zobnin si v pokutovém území naběhl na zpětnou přihrávku z levé strany, jenže placírkou poslal míč vysoko nad břevno hostující branky.
47'
Spartak se hned v úvodu druhého poločasu vydal do útoku. Bakajev operoval na pravé straně a Esgaio jej musel zastavit za cenu žluté karty.
46'
Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Mirzov, přichází Bakajev.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojená hostující Braga! Portugalský celek totiž předvedl parádní výkon a přiblížil se k postupu do základní skupiny! Spartak sice hrál aktivně, ale v závěru první půle nedokázal dvakrát uhlídat Ricarda Hortu, který vyprodukoval dva nádherné góly. Do kabin se proto jde za stavu 0:2.
45+4'
45+2'
Braga právě vstřelila branku!
Neskutečné! Postupové naděje Spartaku jsou na bodě mrazu! Braga totiž přidává druhou branku! RICARDO HORTA vystřelil ze stejné pozice a od nohy obránce domácího celku se míč odrazil do sítě!
45+1'
Po dalším rohovém kopu už Braga branku Spartaku nedokázala ohrozit. Obránce v červeném dresu vyšplhal nejvýše a odehrál míč do bezpečí.
45'
Ricardo Horta zkusil další zakončení zpoza hranice pokutového území. Jeho ránu tentokrát tečoval obránce Spartaku na rohový kop.
44'
Braga je po vstřelení úvodní branky dnešního souboje nadále aktivní a tlačí se do útoku. Spartaku se sen o postupu do základní skupiny pomalu začíná rozplývat.
42'
Braga se dostává do vedení! Portugalský celek dokázal využít skulinku před pokutovým územím. Přihrávku dostal RICARDO HORTA a krásnou technickou střelou vymetl šibenici!
41'
Gigot se musel hodně rychle vracet, aby zastavil rychlý přechod Bragy do útoku. Domácí stoper nakonec odhlavičkoval míč před aktivním Hortou.
40'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Tormena, přichází Cunha.
39'
Esgaio si navíc v předchozím souboji podle všeho přivodil nějaké zranění a nyní potřebuje ošetření. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
38'
Mirzov ve sprinterském souboji sice pláchl Esgaiovi, jenže poté si sám předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.
37'
Prudký centr od rohového praporku nakonec přiletěl na přední tyč, kam se tlačil stoper Viana. Jeho prodloužení však nemířilo do míst, kde byli další hráči Bragy.
36'
Braga zaútočila po levém křídle a vybojovala rohový kop. Portugalský celek tak na malou chvíli může otupit sílící tlak domácího Spartaku.
35'
Matheus si musel dát pozor na prudký centr z levé strany. Hostující brankář vystartoval na malé vápno a vyboxoval míč mimo šestnáctku.
34'
Mirzov kouzlil s míčem na pravé straně, ale nakonec se utopil v moři vlastních kliček. Sám si ukopl míč do zámezí.
33'
Horta zbytečně fauloval na vlastní polovině a za odměnu vyfasoval žlutou kartu.
32'
Také hosté se po přímém kopu dostali do zakončení. Esgaio vrátil přetažený centr zpátky před branku, jenže Tomena hlavičkoval do rukavic domácího brankáře.
31'
Palhinha předvedl další ostrý zákrok na domácího Ponceho. Hostující stoper by si měl dávat pozor. Jednu žlutou kartu už na svém kontě má.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a zatím sledujeme zajímavý souboj. Spartak musí útočit, aby smazal manko. Braga se naopak snaží hrozit z protiútoků.
29'
Spartak Moskva zahrával přímý kop na levé straně hrací plochy. Gulijev odcentroval na malé vápno, kde byl osamocený Gigot, ale jeho hlavička těsně minula branku!
28'
První gólovku měl také Spartak! Ponce byl sám před brankářem, ale musel krotit míč a Matheus ve spolupráci s obráncem nepustili míč za čáru!
27'
Mirzov obdržel přihrávku na levé křídlo, odkud mohl odcentrovat, ale jeho pobídka skončila v místech, kde stáli snad tři zadáci v dresu Bragy.
26'
Zobnin kouzlil s míčem na levé straně, nicméně Esgaio proti němu bleskově vystoupil a dokázal míč odehrát mimo nebezpečný prostor.
25'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Eduardo, přichází Galeno.
24'
Obrovská šance portugalského mužstva! Na zpětnou přihrávku si naběhl Horta, který vypálil pohotově, ale Maximenko předvedl skvělý zákrok!
23'
Eduardo si tentokrát splnil své defenzivní povinnosti, když zastavil nebezpečnou přihrávku mířící na levou stranu.
22'
Eduardo neustál souboj na pravé straně hrací plochy a odevzdal míč domácím fotbalistům. Spartak má ale velké problémy s překonáním záložní řady Bragy.
21'
Novais si navedl míč do blízkosti pokutového území, přehodil si jej na levačku, ale jeho dělovku zablokoval hned první zadák Spartaku.
20'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Bragy zůstává ležet na trávníku a drží se za obličej. Uvidíme, zda bude schopen utkání dohrát.
19'
Esgaio si dal pozor na nepřesnou přihrávku na levou stranu a raději odkopl míč do zámezí. Vhazovat tak bude domácí Spartak. Braga však přestála vstup soupeře do utkání.
18'
Matheus si po následném rohu pohlídal vysoký centr a bez problémů ukryl balón do rukavic. Braga tak může uklidnit hru.
17'
Spartak zahrával další standardní situaci v blízkosti pokutového území. Stoper Palhinha se stačil vrátit a v záklonu prodloužil centrovaný míč na roh.
16'
Na světě je první žlutá karta dnešního souboje! Za ostrý zákrok na levé straně ji dostává Palhinha.
15'
Zobnin poslal přihrávku na levou stranu, nicméně rozběhnutý Mirzov se zrovna zastavil. Míč poté proskákal do zámezí.
14'
Další útočnou akci Bragy navíc zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal střelec z úvodního duelu Horta.
13'
Braga nadále kombinuje v prostoru kolem pokutového území. Domácí obránci však hrají hodně nátlakový fotbal a nepouštějí soupeře do zakončení.
12'
Do rozehrávky Bragy se znovu musel zapojit také brankář Matheus. Jeho nákop na polovinu soupeře odvrátili fotbalisté Spartaku.
11'
Braga měla k dispozici rozehrávku přímého kopu ze zajímavé pozice. Centrovaný míč se snadl na malé vápno, kde nebyl nikdo v bílém dresu.
10'
Ješčenko poslal prudkou přihrávku podél pomezní čáry, nicméně nikdo v červeném dresu Spartaku na jeho pobídku nezareagoval.
9'
Spartak se usadil na polovině Bragy, nicméně Gulijev na pravé straně zaváhal při zpracování a míč mu pod nohou utekl do zámezí.
7'
Jeden z domácích hráčů si skvěle pokryl míč na polovině hrací plochy a byl faulován. Vše se nakonec obešlo bez karetního trestu.
6'
Před branku Bragy přiletěl nebezpečný centr z pravé strany, nicméně hostující zadáci měli správné postavení a odehráli míč do bezpečí.
5'
Hostující brankář musel vyrazit ven ze své svatyně, aby před dotírajícím soupeřem zakopl míč do bezpečí.
4'
Spartak Moskva hraje od úvodního výkopu s míčem na kopačkách. Domácí celek chce rychle smazat manko z utkání na portugalské půdě.
2'
Domácí obránce Gigot si pomohl nedovoleným zákrokem a zboural rozběhnutého soupeře. Jeho zákrok se obešel bez karty.
1'
Domácí Spartak obstaral výkop do první půle dnešního souboje.
1'

FK Spartak Moskva: Maximenko – Ješčenko, Gigot, Džikija, Ayrton – Gulijev, Schurrle, Zobnin – Bakajev, Ponce, Mirzov
Náhradníci: Ananidze, Bakajev, Kutěpov, Melgarejo, Rasskazov, Rebrov, Umjarov

SC Braga: Matheus – Esgaio, Viana, Tomena, Palhinha, Sequeira – Eduardo, Horta, Novais, Horta – Paulinho
Náhradníci: Claudemir, Eduardo, Ferrugem, Fransergio, Galeno, Hassan, Trincao.
Úvodní duel

Do dnešního odvetného duelu jde v lepším rozpoložení portugalský celek. Braga totiž před týdnem zvládla domácí souboj, kdy zvítězila těsně 1:0. Braga si vítězství vybojovala hlavně ve druhé polovině utkání. Zejména v závěru Braga tlačila opravdu vytrvale. O jedinou branku se dvacet minut před koncem postaral Horta. Spartak je však doma nesmírně silný a dnes bude bojovat o postup do základní skupiny.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z odvetného utkání 4. předkola Evropské ligy mezi Spartakem Moskva a Bragou. Výkop je stanoven na 19:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.