Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Wolves - 22. srpna 2019   21:00

Torino
Torino
61' Silvestri  • 89' Belotti
2:3
(0:1)
Wolves
Wolves
43' Bremer (vl.)  • 59' Jota   • 72' Jiménez
Torino
Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Meite (64. Rincon), Baselli, Ansaldi (71. Aina) – Zaza, Belotti (C), Berenguer (59. Lukić)
Rosati – Aina, Bonifazi, Djidji, Lukić, Millico, Rincon
Dias – Tavares, Soares (POR)
Stadio Olimpico di Torino, Turín
Wolves
Patricio – Traore (64. Castro), Vallejo, Coady (C), Boly, Vinagre – Moutinho, Säiss, Dendoncker – Jiménez (76. Cutrone), Jota (69. Neto)
Ruddy – Neves, Neto, Gibbs-White, Cutrone, Jonny, Bennett

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:14.
Na Olympijském stadionu v Turíně jsme sledovali vpravdě vyrovnanou podívanou. V prvním dějství měli šance obě mužstva, až dvě minuty před přestávkou však otevřel skóre vlastním gólem Bremer. Do konce zápasu ještě na výsledkové tabuli přibyly další čtyři branky, po nichž se skóre zastavilo na stavu 2:3 pro hostující Wolverhampton. Ten tedy jede po dechberoucí přestřelce zpět na Ostrovy v podstatně lepší pozici.
90+4'
90+3'
Domácí mančaft se ještě snaží vstřelit vyrovnávací branku, vypadá to však, že na otočku dostane dostatek času až v odvetě.
90'
Začíná čtyřminutové nastavení.
90'
Belottiho další dělovku Rui Patricio jen vyráží na rohový kop.
89'
FC Turín právě vstřelil branku!

Penalta končí v síti! Míč si na puntík postavil jako správný kapitán sám faulovaný ANDREA BELOTTI a pod tělem Ruie Patricia, který vystihl stranu, propašoval balón do sítě!
88'
Turín si pár minutek před koncem utkání kopne pokutový kop! Vinagre ve vlastním vápně nešikovně podkopl kličkujícího Andreu Belottiho!
86'
Host z Realu Madrid už je zpět ve hře.
85'
Rincon nepříjemně dohrál odkopávajícího Valleja, který ještě podstupuje ošetření lékařského týmu. Vypadá to, že problém nejspíše vězí v pravém koleni. Venezuelský reprezentant si mezitím zblízka prohlédl žlutý kartónek.
83'
Už viditělně unavený Bremer lajdáckou přihrávkou odevzdal balón soupeři, Simone Zaza ale naštěstí pro Turín dobrým napadáním odčinil kolegovu chybku.
82'
Jonny se sice před šestnáctkou Turína poroučel na trávník, dle sudího názoru však k žádnému přestupku nedošlo.
82'
Vallejův taktický faul na půlící čáře také neunikl zásahu arbitrovy kapsičky.
80'
Následné standardky však Turín ve svůj prospěch využít nedokázal.
79'
Andrea Belotti dnes jednoznačně nemá s beky Wolverhamptonu snadné pořízení. Za přidržení útočníkova dresu si vysloužil menší karetní trest Säiss.
78'
Jonny si ve vzdušném duelu vyšlápl na Ainu, hra je přerušena pro nedovolený zákrok Španěla u postranní lajny.
77'
Lukićova skrytá střela ze střední vzdálenosti neměla gólové parametry.
76'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jiménez, přichází Cutrone.
73'
Bremer ještě dodatečně obdržel žlutou odměnu.
72'
Wolves právě vstřelili branku!

Do samostatného úniku se prokousal mexický střelec RAUL JIMÉNEZ, který takovýchto příležitostí běžně nezahazuje! Ačkoliv na něj dotíralo několik soupeřů, opora Wolverhamptonu si s ledovým klidem poradila a uklidila balón tam, kam patří! Pro Turín už aktuální skóre nevypadá zdaleka ideálně.
71'
Také jméno Danieleho Baselliho požluceno, střídající Pedro Neto na něj byl ve středu pole až příliš rychlý.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ansaldi, přichází Aina.
70'
Hostům se teď podařilo zatlačit Wolverhampton před Patriciovu branku, gólové příležitosti ale zatím nepřicházejí.
69'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jota, přichází Neto.
68'
Nyní se Mexičan nacházel v mnohem slibnější pozici, forvardovo zakončení však ve skluzu zablokoval důsledný Bremer!
67'
Jiménez musel zpomalit vlastní protiútok pro nedostatečné doplnění ze strany spoluhráčů.
66'
Rincon se dobře vrátil s Diogem Jotou a odzbrojil portugalského legionáře.
65'
Hra se nám teď dvěma brankami v rychlém sledu pořádně rozproudila.
64'
Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Traore, přichází Castro.
64'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Meite, přichází Rincon.
61'

Turínští bleskově odpovídají! Centr Cristiana Ansaldiho přesně našel LORENZA DE SILVESTRIHO, který dobře zavíral prostor u zadní týče a posléze se sám dokázal přesnou hlavou gólově prosadit!
59'

Domácí se dostávají do nezáviděníhodné situace! Druhý venkovní gól Wolverhamptonu přichází z kopačky DIOGA JOTY, který přesným zakončením těžil především z dobré práce asistenta Traorého! Ten mu naservíroval balón až do oblasti penaltového puntíku.
59'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Berenguer, přichází Lukić.
58'
Z těžkého úhlu se Zaza pokusil ohrozit Patricia, italský útočník však rozvlnil pouze boční síť.
57'
Traoré se sám vyhnal za brankovou čáru ještě dříve než stačil odcentrovat.
56'
Domácí už vyfasovali třetí žlutou kartu, tentokráte byl napomenut Berenguer, jenž si podobně jako Ansaldi nevěděl rady s Traorém.
53'
Po doteku rozhodčího domácí fotbalisté obdrželi sudího míč, následný centr však měl za následek jen výkop pro hosty.
52'
Turín znovu volí pomalou rozehrávkou z vlastní defenzívy.
51'
Zaza předal balón Berenguerovi, Španěl však rychlý kontr značně zbrzdil a zbavil svůj tým momentu překvapení.
50'
Boly si tělem pohlídal dotírajícího De Silvestriho a nechal balón doskákat na odkop od brány Wolves.
49'
Již několikátý Moutinhův načechraný centr se nesetkal s patřičnou odezvou ze strany spoluhráčů, hlavička jednoho z nich skončila mimo.
48'
Levý bek Ansaldi nyní nechal příliš mnoho prostoru rychlonohému Traoremu a po nebezpečném skluzu Ital vidí žlutou kartu.
47'
Zaza přečetl rozehrávku Coadyho, po vypíchnutí míče ale skončil v zámezí.
47'
Turín sice drží balón na svých kopačkách, s kompaktními řadami Wolverhamptonu to však nemají jednoduché.
46'
Wolverhampton uvedl míč zpět do pohybu.
46'
Obě jedenáctky už jen čekají na sudího pokyn.
Druhý poločas začne přibližně ve 22:05.
Velká škoda pro Turín, že si nechal na závěr prvního dějství vstřelit branku před vlastními fanoušky, do té doby totiž sehrával s Wanderers vyrovnanou partii. Wolverhampton vstoupil do střetnutí aktivněji, po Jotově neproměněné gólovce však utkání neumělo najít jasného favorita. Za Turín své příležitosti nevyužil N'Koulou, který hlavičkoval do břevna.
45+1'
45+1'
Belotti si za vysokou nohu vysloužil první žlutou kartu zápasu.
45'
Za hluku slavícího anglického kotle se nastavuje jedna minuta.
43'

Toto dvojutkání dostává novou zápletku! Precizní přímý volný kop z Moutinhovy kopačky našel bránícího GLEISON BREMER, na jehož něšťastnou hlavičku k tyči byl Sirigu krátký!
42'
Na protější polovině De Silvestri stáhl k zemi šikovného Moutinha a daroval soupeři přímák.
39'
Armando Izzo se vydal na útočný výlet a také se stal adresátem nákopu z hloubi pole, Patricio se však zaskvěl skvělým postřehem! Následný Zazův nepovedený pokus o akrobatické zakončení už Portugalcovi vrásky na čele nepřidělal.
38'
Dlouhé autové vhazování se domácím jako účinná zbraň neosvědčilo.
37'
Právě miláček místních fandů se odhodlal k ostré pumelici z levého křídla, velký úhel ovšem vytlačil střelu mimo vzdálenější tyč.
36'
Izzo se levou nohou pokoušel načepovat kopačák na Belottiho hlavou, domácí kapitán však vzdušný souboj prohrál.
35'
Sebevědomý Simone Zaza si navedl balón na střed, dělová rána bývalého hroťáka Valencie však zaplachtila někde na zabrankovou tribunu Stadio Olimpico di Torino.
34'
Na Jotu si vyšlápla hned trojice protivníků a takřka si vynutila Portugalcův nepovedený dotyk, jenž zhatil akci hostí.
33'
Vinagre už průnikový pas ve vymezeném území nestihl, Sirigu provede odkop od vlastní klece.
32'
Ze země se těžko zvedá Andrea Belotti, jenž schytal tvrdou ránu v čistém souboji s Bolym.
31'
Nyní pro změnu zmařil střelu Jiméneze z hranice šestnáctky brilantně načasovaný skluz Izza.
30'
V rychlostním souboji s Bremerem si Jiménez lehce pomohl horními končetinami a ke smůle hostujícího mančaftu mu je pískán přestupek proti pravidlům.
29'
Simone Zaza na zadní tyči číhal na Ansaldiho centr, šance k zakončení mu však byla uzmuta těsným bráněním hostí. Svou roli sehrála také nedostatečná přesnost servisu z kopačky levého beka.
28'
Adama Traore přerušil akci Turína a zakopl merunu do zámezí.
27'
Signál se neukázal jako to nejlepší řešení standardky.
26'
Žádný ze série centrů domácího mančaftu se neujal, nyní rozehrají fotbalisté ve vínových dresech rohový kop.
25'
Rozehrávka Turína znovu probíhá ze zadních řad.
24'
Sám faulovaný Dendoncker se ocitl na konci přímého volného kopu Wolverhamptonu, hlavou však nasměřoval míč mimo oblast tří tyčí!
22'
Belotti to přehnal s napadáním Traoreho, Wolverhampton vrátí balón do hry z vlastní šestnáctky.
21'
Po úvodních dvaceti minutách duelu můžeme za lépe hrající tým označit hosty, Turín se ale v posledních chvílích pomalu dostává do zápasu.
20'
Izzo pohotově vrátil odražený přímák zpět do ohně, odkud jen do břevna hlavičkoval N'Koulou!
19'
Další nedovolený zákrok na italského snajpra se již udál za půlkou.
18'
Vinagre po sérii přešlapovaček chtěl přenést těžiště útoku Wolves na Vallejo, ten však byl pod tlakem dotěrného Belottiho, který se vzápětí stal obětí taktického faulu španělského stopera.
17'
Zaza sice chtěl pokračovat ve hře, s míčem už ale vyjel za postranní čáru.
16'
S balónem znovu promýšlejí další postup obránci domácího celku.
15'
Rohový kop kýžené gólové ovoce hostím nesnesl.
14'
Säiss napravil svou nepřesnou přihrávku dobrým obranným zákrokem, načež znovu nastartoval Adamu Traoreho. Centr křídelního beka Vlků tentokráte odvrátili domácí na roh.
13'
Adama Traore znovu využil své rychlosti a po úniku podél pravé lajny našel dobíhajícího Diogo Jotu, zakončení portugalského útočník však zneškodnil reflexivním zákrokem gólman Sirigu!
12'
Vinagre byl na ofenzivní polovině zatlačen k rohovém praporku a po chytrém nakopnutí protivníka se spokojil s autovým vhazováním.
11'
Baselliho nepodařeného zpracování využil k uloupení míče připravený Boly.
10'
Jiménez zastižen v těsném postavení mimo hru.
9'
Ani jeden z celků se zatím neodvážil k větší útočné aktivitě.
8'
Coady se nepáral s Andreou Belottim, kterého poslal k zemi již na půlící čáre.
7'
Záměr Izza rozběhnout De Silvestriho po lajně se nesetkal s kvalitním provedením ze strany turínského stopera.
6'
Izzo vybojoval hrací předmět čistým způsobem a tvořit tak mohou znovu domácí.
6'
Obranná pětice hostí se postupně dostávala pod větší a větší tlak až musela zahrát do zámezí.
5'
Belottimu balónu do vápna se rázně postavil Coady a nebezpečí spolehlivě zažehnal.
4'
V úvodních minutkách prvního dějství je zatím k vidění množství nepřesností na obou stranách.
3'
Wolverhampton sice získal míč, Coadyho vysoký nákop ale vzápětí nikoho ze spoluhráčů nenašel.
3'
Hru teď trochu zklidnili domácí hráči.
2'
Ke střele se ještě po několika odrazech probojoval Zaza, italský forvard však nezamířil vůbec přesně.
2'
Na opačné straně Traoreho rozhýbal Ansaldi, ani jeho finální pas ale nebyl dostatečně klinický.
1'
Traore se dostal k centru z pravého křídla, balón však skončil v zámezí. Turín bude vykopávat.
1'
Bremer na půlící čáře přidržel Jimeneze a je mu pískán nedovolený zákrok.
1'
Domácí fotbalisté ze středového kruhu odstartovali dvojutkání.
1'
Portugalská trojice rozhodčích již přivádí aktéry dnešního zápasu na trávník.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – De Silvestri, Meite, Baselli, Ansaldi – Zaza, Belotti (C), Berenguer
Náhradníci: Rosati – Aina, Bonifazi, Djidji, Lukić, Millico, Rincon

Wolverhampton Wanderers: Patricio – Traore, Vallejo, Coady (C), Boly, Vinagre – Moutinho, Säiss, Dendoncker – Jimenez, Jota
Náhradníci: Ruddy – Neves, Neto, Gibbs-White, Cutrone, Jonny, Bennett

Rozhodčí: Dias – Tavares, Soares (POR).
Vzájemné zápasy:

Pro oba soky se v tomto dvojutkání bude jednat o první společná střetnutí.
Wolverhampton Wanderers:

Ostrovní host v uplynulé sezóně zaskočil všechny soupeře a jakožto nováček Premier League uválčil skoro až pohádkovou sedmou pozici. Stratég Nuno Espírito Santo se v létě znovu pokusil o chytrý byznys, když přivedl talentované útočníky Patricka Cutroneho s Pedrem Netem. Hostování se navíc přetavila v trvalá angažmá pro Leona Dendonckera a snajpra Raúla Jiméneze. Wolves však nebylo v přípravě na letošní sezónu dopřáno o nic více pohodlí než Turínu. Už od konce července nastupují Vlci v Evropské lize, za sebou již mají Wanderers také první dvě kola anglické ligy. Do této chvíle musel celek z Molineux Stadium v druhé nejvýznamnější evropské pohárové soutěži projít přes Crusaders a přemožitele Jablonce Pjunik Jerevan, což se mu podařilo s neuvěřitelným skóre 14:1.

Poslední zápasy:

Wolverhampton Wanderers 1:1 Manchester United (Premier League)
Wolverhampton Wanderers 4:0 Pjunik Jerevan (předkolo EL)
Leicester City 1:1 Wolverhampton Wanderers (Premier League)
Turín FC:

Klub, který poslední desetiletí živoří ve stínu městského rivala Juventusu, prožil relativně úspěšnou minulou sezónu. Z Coppa Italia se sice pakoval již v osmifinále, sedmá příčka v Serii A je však nejlepším výsledkem Turína od roku 2014. Přestože mančaft s býkem ve znaku utratil během léta 30 milionů eur, příliš nových tváří do kádru nepřibylo, nejdražší posily Ola Aina se Simonem Zazou už totiž v týmu loni hostovaly. Svěřenci Waltera Mazzarriho vstoupili po jediném přáteláku již do druhého předkola Evropské ligy, kde snadno porazili Debrecen. Do závěrečné fáze kvalifikace pak poslalo Turíňany vítězství nad běloruským Šachtarem Soligorsk. Ligu stratuje sedminásobný držitel scudetta o víkendu proti Sassuolu.

Šachtar Soligorsk 1:1 Turín FC (předkolo EL)
Turín FC 5:0 Šachtar Soligorsk (předkolo EL)
Debrecen 1:4 Turín FC (předkolo EL)
Hezký den všem fotbalovým příznivcům! Vítejte u přenosu prvního zápasu posledního předkola Evropské ligy UEFA mezi Turínem FC a Wolverhamptonem Wanderers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.