Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Botoşani : Škendija - 17. září 2020   17:45

Botoşani
Botoşani
0:1
(0:1)
Škendija
Škendija
2' Ibraimi
Botoşani
Pap – Harut, Chindris, Seroni, Tiganasu – Florescu (71. Patache), Rodríguez (C), Babunski (79. Roman) – Aśkovski (46. Keyta), Dugandźić, Ofosu.
Hankić – Plamada, Keyta, Roman, Patache, Cascini, Holzmann.
Al-Hakim – Klyver, Hallin
Municipal, Botosani
Škendija
Źahov – Pavić, Bejtulaj (C), Krivak, Murati – Dita, Alimi – Doriev (70. Nafiu), Totre (75. Zelnulaj), Ahmedi – Ibraimi (88. Merdjani).
Redjepi – Sadriu, Zejnulaj, Merdjani, Nafiu, Neziri, Ramadani.

A máme tu jedno z řady překvapení dnešního dne. Brankář Pap se díky inkasované brance ve druhé minutě od Ibraimiho výrazně podepsal na vyřazení svého týmu, jelikož jalový tlak jeho spoluhráčů a ani 28 minut proti oslabenému soupeři po vyloučení Alimiho, k vyrovnání nevedlo. Gratulace outsiderovi k nečekanému postupu. Čtenářům přeji hezký zbytek dne.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 19:17.
90+5'
90+5'
Valmir Nafiu se ještě dopustil faulu na Chindrise.
90+4'
Individuální akce asi nebude to pravé ořechové na cestě za vyrovnáním.
90+3'
Hostující hráče chytají křeče.
90+2'
Jeden centr za druhým léta do pokutového území týmu, který vyznává červenočerné barvy.
90+1'
Po rozehrání rohového kopu Seroni nedovoleně atakoval brankáře Źahova.
90'
Romanova střela byla zblokována obranou Tetova na desátý rohový kop pro FC Botosani.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
88'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Besart Ibraimi, přichází Zija Merdjani.
87'
Ani druhý roh hned za sebou se hráčům FC Botosani nevyvedl dle představ.
86'
Rohový kop domácího týmu rozehraje kapitán Rodríguez.
85'
Alin Seroni si v osobním souboji nedovoleně vyšlápl na Ahmediho.
83'
Z celkem velké vzdálenosti napřáhl Keyta a nebyla to vůbec špatná střela i když skončila nad břevnem branky Tetova.
82'
Akce po pravé straně hřiště skončila uvnitř pokutového území na hradbě těl hráčů Škendije Tetovo.
80'
Chindris v souboji nedovoleně atakoval brankáře soupeře Źahova.
79'
Střídání v týmu FC Botoşani: ze hřiště odchází David Babunski, přichází Mihai Roman.
77'
Zelnulaj se po svém příchodu na hřiště uvedl faulem na obránce Denise Haruta.
75'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Ennur Totre, přichází Arbin Zelnulaj.
75'
Vzápětí byl Ahmedi faulován jiným hráčem rumunského klubu, konkrétně Chindrisem.
74'
Alin Seroni po rohovém kopu v souboji fauloval Valona Ahmediho.
73'
Seroniho pokus vytlačil brankář Źehov na další rohový kop pro FC Botosani.
73'
Patache nedokázal svým střeleckým pokusem překonat brankáře Kostadina Źahova.
72'
Ibraimi se dostal do sporu s Davidme Babunskim.
71'
Rodríguez střílel mimo soupeřovu branku.
71'
Střídání v týmu FC Botoşani: ze hřiště odchází Eduard Florescu, přichází Andrej Patache.
70'
Střídání v týmu FK Škendija Tetovo: ze hřiště odchází Ljupče Doriev, přichází Valmir Nafiu.
70'
Žlutou kartu dostává Besart Ibraimi (FK Škendija Tetovo).
69'
Ibraimi nedovoleně atakoval Tiganasuna a uvidí též žlutou kartu.
67'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Armend Alimi (FK Škendija Tetovo).
67'
Alimi si vyšlápl na Rodrígueze a zavařil to všem svým spoluhráčům.
65'
Doriev se svým sokem Florescem okopávají navzájem jako brambory na poli.
64'
Mevlan Murati byl odeslán nemilosrdně na zem v souboji s Hamidou Keytou.
63'
David Babunski z ostrého úhlu sice už překonal brankáře Źahova, ale před brankovou čárou zaskočil za něj jeden z jeho obránců!
62'
Žlutou kartu dostává Eduard Florescu (FC Botoşani).
62'
Eduard Florescu střílel mimo prostor tří tyčí.
61'
Žlutou kartu dostává Ljupče Doriev (FK Škendija Tetovo).
61'
Rodríguez byl chycen jak divá zvěř Dorievem a ani sudímu nemusel napovídat o žluté kartě.
60'
Keyta si to příliš nepohlídla a byl lapen do ofsajdové pasti.
59'
Přetažený centr vyslaný z domácích kopaček končí pouze za koncovou čarou.
57'
Na hrací ploše byl dlouze ošetřován záložník FK Škendija Tetovo Valon Ahmedi.
56'
Ibrami si vypomohl v souboji jeden proti jednomu faulem, obětí se stal Chindris.
55'
Jenže po rohovém kopu v pokutovém území v souboji fauloval Seroni soupeře Alimiho.
54'
Kapitán Botosani Jonathan Rodríguez bude rozehrávat rohový kop.
53'
Hamidou Keyta byl v osobním souboji osolen Valonem Ahmedim.
52'
Střela z pravé strany vyslaná Ennurem Totrem končí pouze na boční síti rumunské branky.
51'
Únik Paviće předčasně skončil díky zvednutému praporku asistenta rozhodčího kvůli ofsajdu.
50'
David Babunski si při svém střeleckém pokusu neseřídil mířidla.
49'
Ani další přihrávka Ofosa před branku neprošla přes několikačlenný obranný val Škendije Tetova.
48'
Kombinace hostujícího týmu byla značně nepřesná a nepovedená.
47'
Rohový kop pro FC Botosani.
46'
Střídání v týmu FC Botoşani: ze hřiště odchází Śtefan Aškovski, přichází Hamidou Keyta.
46'
Statistika:

Střely na branku: 1:1
Střely mimo branku: 2:1
Rohové kopy: 4:2
Ofsajdy: 0:2
Fauly: 10:8
Ve druhé minutě záhy zaskočil na hruškách brankáře Papa svým obloučkem , který škrtl tyč Ibraimi. Jediná možnost Botosani ke srovnání byla v podobě utěšené střely Babunského, ta však o centimetry minula levou tyč. Druhý poločas by měl být zahájen cca v 18:48 hodin.
45+2'
45+2'
Aśkovski ještě stačil faulovat Paviće a to je poslední věc co se stala v prvním poločase.
45+2'
Ibraimiho přímý kop letěl mimo rumunskou branku.
45+1'
Žlutou kartu dostává Jonathan Rodríguez (FC Botoşani).
45+1'
Alimi udělal parádní kličku Rodríguezovi před pokutovým územím a ten ho musel skluzem sestřelit.
45'
Sudí nastaví 2 minuty!
44'
Ofosu opět zleva posílal nebezpečný míč před branku, toto vyřešila obrana v kooperaci se svým brankářem Źahovem.
44'
Po ubráněném rohovém kopu si roh zahrají na druhé straně hřiště i hráči týmu Škendija Tetovo.
43'
42'
Ljupče Doriev si v osobním souboji s Davidem Babunskim počínal nedovoleně.
41'
Centr Ahmediho z přímého kopu šikovně směřoval na vzdálenější tyč, kam si nabíhali hráči Tetova, ale domácí obránce to přečetl – rohový kop.
40'
Seroni jen faulem zastavil rychlého a šikovného Ibraimiho.
38'
Žlutou kartu dostává Armend Alimi (FK Škendija Tetovo).
38'
Ostře hrající Alimi to přehnal s důrazem v souboji proti Rodríguezovi. A rozhodčí už sním ztratil nervy.
37'
Centr z pravé strany velmi snadno odvrátila mimo pokutové území obrana FC Botosani.
36'
Hra se v posledních minutách přelila pouze do množství osobních soubojů, mnohdy nedovolených.
35'
Aškovského dále nepustil díky použitému faulu Armend Alimi.
34'
Dugandźić nedovoleně dohrál Totreho a následně byl zastaven faulem také Ibraimi kapitánem Rodríguezem.
33'
Ofosu vyslal další téměř propagační střelu, která v žádném případě nemohla brankáře Źahova zaskočit.
32'
Po rohovém kopu se za temeno drží jeden z hráčů Škendija Tetovo.
32'
Rohový kop pro Botosani.
31'
Ofosu to zkoušel zleva dávat po zemi před branku, ale velmi dobře mu do toho šáhl rukavicí brankář Pap.
31'
Pavić si v dalším souboji vedl velmi podobně, takže fauloval soupeře.
30'
Alimi se v osobním souboji dopustil faulu na obránci Tiganasovi.
29'
Následně kapitán Botosani Rodríguez vyzkoušel zakončení, ale netrefil branku Škendije Tetovo.
28'
U levé postranní čáry byl faulován Ahmedim zatím velmi neviditelný Reagy Ofosu.
27'
Ahmedi si sice dobře zabíhal za obranu soupeře, ale zapomněl se v ofsajdu o takové dobré tři metry.
25'
Po Pavićově nepříliš dobrém odehrání míče po technické stránce došlo k faulu Aśkovského na jeho osobu. Rumunská lavička velmi naivně a překvapivě chtěla pokutový kop.
24'
Doriev se dopustil útočného faulu proti obránci Seronimu.
23'
Chindris si poradil s velmi agilním Ibraimim pouze za použití nedovoleného prostředku.
22'
Śtefan Aśkovski nedovoleně dohrál v osobním souboji Ennura Totreho.
21'
Parádní střela asi z dvacetipěti metrů vyslaná Davidem Babunskim jen těsně prolétla kolem levé tyče!
20'
Útočná snaha na polovině soupeře v podání Škendiji Tetovo měla opravdu skutečně pouze jepičí život.
18'
Ibraimi šel nyní pošetile sám proti třem, navíc si trochu předkopl míč a tak ho sbírá brankář rumunského týmu.
17'
Přihrávka hostí po zemi prošla napříč celým pokutovým územím, bez toho aby se jí kdokoliv z hráčů dotkl.
16'
Hráči hostujícího celku vždy odkopnou míč na polovinu hřiště a to jim zatím stačí.
15'
Favorizované Botosani se zatím neskutečně herně a potažmo i výsledkově dnes neskutečně trápí.
13'
Tato pasáž hry se vyznačuje, že snad po sobě nešli dvě přesné přihrávky jednoho týmu za sebou.
12'
Rodríguez byl faulován ve středu hřiště, sám si přímý kop také rozehraje.
11'
Veškeré pokusy zatím ztroskotávají na připravené obraně makedonského týmu.
10'
Ibraimi si tentokráte neohlídal svou pozici a byl mu odpískán ofsajd.
9'
Netradiční signál rozehrání míče do pokutového území po zemi končí pouze odpískáním útočného faulu Chindrise na Totreho.
8'
Hráči FC Botosani budou rozehrávat rohový kop.
7'
Obrana Škendije Tetovo výborně a pozorně zapracovala ve svém pokutovém území, kde neprošla přihrávka soupeře.
6'
Lehký nákop skončil pouze u brankáře Papa.
4'
Rohový kop Botosani skončil pouze následně zablokovanou střelou Dugandźiće.
2'
Shkëndija právě vstřelila branku! Parádní pas za obranu přesně na pravou čáru pokutového území našel BESART IBRAIMIHO, který z první vyslal lehounký oblouček, jenže brankář Pap těžko říci co vyváděl na toto nereflektoval a míč od tyče končí v brance – 0:1!
2'
Centr z rumunské vlastní poloviny hřiště mířil na pravou stranu a rychle opustil hrací plochu.
1'
Poskytnutá výhoda Škendiji Tetovo poskytnutá rozhodčím, žádnou výhodu nenabídla.
1'
Botosani bude hrát v bílých dresech. Škendija Tetovo pak nastoupí v červenočerných dresech.
V Rumunsku panuje pěkné počasí a rtuť teploměru vyšplhala až k 27 stupňům.
Kvůli Covidu-19 bude utkání odehráno z preventivních důvodů bez diváků.

FC Botoşani: Pap – Harut, Chindris, Seroni, Tiganasu – Florescu, Rodríguez (C), Babunski – Aškovski, Dugandźić, Ofosu.
Náhradníci: Hankić – Plamada, Keyta, Roman, Patache, Cascini, Holzmann.

FK Škendija Tetovo: Źahov – Pavić, Bejtulaj (C), Krivak, Murati – Dita, Alimi – Doriev, Totre, Ahmedi – Ibraimi.
Náhradníci: Redjepi – Sadriu, Zejnulaj, Merdjani, Nafiu, Neziri, Ramadani.

Škendija – Struga 2:0
FC Botosani z Rumunska přivítá na svém hřišti soupeře FK Śkendija Tetovo ze Severní Makedonie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.