Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Charleroi : Lech Poznań - 1. října 2020   19:00

Charleroi
Charleroi
57' Fall
1:2
(0:2)
Lech Poznań
Lech Poznań
34' Ramirez   • 42' Puchacz
Charleroi
Penneteau – Busi (57. Hendrickx), Willems, Dessoleil (C), Kayembe – Fall, Morioka, Ilaimaharitra, Gholizadeh – Kaveh, Nicholson
Costa, Descamps, Diagne, Gillet, Hendrickx, Henen, Tshiend
Zwayer – Schiffner, Achmuller
Stade du Pays de Charleroi, Charleroi
Lech Poznań
Bednarek – Czerwiński, Satka (C), Crnomarković, Kravec (73. Skoras) – Puchacz, Tiba, Moder, Kamiński – Ramirez (79. Rogne) – Ishak
Awad, Kačarava, Malenica, Marchwinski, Muhar, Rogne, Skoras

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 9:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:5.
Je konec! Lech Poznań nakonec zvládl utkání na půdě Sportingu Charleroi a vítězí 2:1. Polský celek tak postupuje do základní skupiny Evropské ligy! Polský celek přestál aktivní pasáž domácího mužstva a poté dvakrát udeřil. Deset minut před přestávkou se šťastnou střelou prosadil Ramirez! Jeho kousek pak v závěru poločasu napodobil Puchacz. Krátce po změně stran měli domácí penaltu, ale Rezaei nechal vyniknout Bednarka. Poté dokázal snížit Fall a belgický celek ještě živil naději na postup. Hosté navíc dohrávali v deseti, ale domácí už další branku nepřidali.
90+5'
90+4'
Domácí posílají jeden centr za druhým, ale obrana Poznaně zvládá závěrečné minuty dnešního souboje s velkým přehledem.
90+3'
Hosté si znovu pomohli dlouhým odkopem míčem na polovinu soupeře. Domácí Sportingu už moc času na vyrovnání nezbývá.
90+2'
Fall byl pozdě v souboji na levé straně a musel si pomoci nedovoleným zákrokem. Polský celek tak může rozjet další akci.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Nicholson trefil obránce hostujícího celku šlapákem a dostává žlutou kartu.
89'
Fall si naběhl na další přetažený centr z pravé strany a zakončoval ve skluzu! Bednarek jeho ránu skvělým zákrokem vyrazil mimo tři tyče!
88'
Poznań zahrávala přímý kop na polovině soupeře. Domácí brankář vystartoval mezi hlavičkáře a míč bez problémů vyboxoval do bezpečí.
87'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů polského celku zůstává po souboji ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
86'
Fall si ve vápně počkal na přetažený centr, jenže rána z voleje mu vůbec nesedla a míč skončil v rukavicích pozorného Bednarka.
85'
Domácí celek stupňuje svůj tlak, nicméně všichni fotbalisté Poznaně už čekají na hranici velkého vápna a odvracejí jeden centr za druhým.
84'
Mohlo být vyrovnáno! Po prudkém centru z levé strany hlavičkoval v dobré pozici Willems, jehož pokus orazítkoval horní tyč!
83'
Fall si na levé straně skvěle pokryl míč tělem a byl faulován. Rozhodčí prohřešek dobře viděl a nařídil rozehrávku přímého kopu pro domácí celek.
82'
Domácí Hendrickx trefil jednoho z hostujících hráčů kolenem a může být rád, že si nevykoledoval žlutou kartu. Poznań však bude rozehrávat.
81'
Po zajímavě sehraném rohovém kopu se o zakončení hlavou pokusil Willems, jehož pokus skončil daleko od branky hostujícího celku.
80'
Domácí Sporting zahrával přímý kop, ale obrana polského celku dokázala prudký přízemní centr odvrátit na rohový kop.
79'
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Ramirez, přichází Rogne.
78'
Šatka dostává druhou žlutou kartu a musí do sprch.
77'
Ani po přímém kopu nedokázal polský celek ohrozit branku domácího mužstva. Brankář Penneteau vyrazil ven z branky a míč vyboxoval.
76'
Právě Skoras si tentokrát skvěle pokryl míč na pravé straně hrací plochy a byl faulován. Hostující Lech tak bude zahrávat přímý kop.
75'
Skoras si navedl míč do blízkosti pokutového území, ale jeho centr skončil u prvního obránce v bílém dresu. Belgický celek ale potřebuje hrát na opačné straně.
74'
Střídající Skoras krátce po svém příchodu na trávník poslal zajímavý centr do velkého vápna, ale vracející se obránce stačil míč odehrát na roh.
73'
Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Kravec, přichází Skoras.
72'
Moder si naběhl na přihrávku z pravé strany a krásnou střelou orazítkoval tyč! Polský celek byl teď hodně blízko k třetí brance.
71'
Ramirez si navedl míč na hranici pokutového území, odkud zakončil pravačkou, jenže jeho pokus skončil na hrudi dobře postaveného obránce.
70'
Další protiútoku Lechu Poznań skončil nepřesnou přihrávku mezi obránce, nicméně nikdo v domácím dresu se následně nedostal do zakončení.
68'
Bednarek musel odkopávat míč před napadajícím soupeřem. Hostující brankář trefil jednoho z domácích hráčů, ale Sporting míč neudržel.
67'
Fall prošel po pravém křídle do blízkosti velkého vápna, jenže jeho nadýchaný centr skončil na hlavě prvního obránce v modrém dresu.
66'
Fall se pustil do souboje na pravé straně hrací plochy. Autor snižující branky vybojoval míč a odkopl míč daleko od vlastní branky.
65'
Šatka fauloval na polovině hřiště, nicméně rozhodčí jej ušetřil žluté karty.
64'
Poznań se hnala do rychlého protiútoku, jenže akce vedená po levém křídle skončila nepřesnou pobídkou do pokutového území.
63'
Sporting zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhla obrana polského mužstva.
62'
Rezaei vypálil zpoza hranice velkého vápna, ale jeho technický projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyče.
60'
Fall se po hodině hry dostal do pokutového území, kde předložil přihrávku pod sebe, kde našel jen soupeře.
59'
Hosté se usadili na polovině soupeře a postupnou kombinací si hledají cestičku do pokutového území.
57'
Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
Je sníženo! Tentokrát už se Sporting Charleroi dočkal vytoužené branky! MAMADOU FALL si na hraně ofsajdu počkal na přihrávku do šestnáctky a zakončil pod břevno!
56'
Zadáci Poznaně kombinují na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu belgického celku zatím rozehrávku svého soupeře neatakuje.
55'
Po delší době se polský celek dostal do blízkosti pokutového území, jenže kombinace hráčů v modrém nebyli dostatečně důrazní. Sporting může zaútočit.
54'
Bednarek je v posledních minutách klíčovou postavou na hřišti. Rezaei se hnal za další dobrou přihrávkou, ale hostující brankář před ním odkopl míč do autu.
53'
Bednarek si dal pozor na další vysoký centr z levé strany, vyrazil mezi hlavičkáře a schoval míč do rukavic.
52'
Jenže domácí celek zahazuje penaltu! K její exekuci se postavil Rezaei, ale Bednarek jeho slabou ránu vyrazil!
51'
Pokutový kop pro Sporting! Fall byl faulován v šestnáctce a sudí neváhal!
50'
Žlutou kartu dostává Šatka (KKS Lech Poznań).
49'
Hostující celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde zasáhla obrana belgického mužstva.
48'
Tiba si na hranici velkého vápna navedl míč na levačku a zakončil zpoza velkého vápna. Jeho zakončení srazil hned první obránce na roh.
47'
Domácí stoper Willems nakopl míč na polovinu soupeře, kde se k němu nedostal nikdo v bílém dresu domácího celku. Hráči v modrém jsou ale pozorní.
46'
Hostující celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Poznań se ihned vydala do útoku, ale akce skončila u obránců Sportingu.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Poznaně. Polský celek přestál aktivní pasáž domácího mužstva a poté dvakrát udeřil. Deset minut před přestávkou se šťastnou střelou prosadil Ramirez! Jeho kousek pak v závěru poločasu napodobil Puchacz. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
45+1'
45'
Fall si navedl míč do pokutového území, jenže místo zakončení ještě přihrál pod sebe. Obrana polského celku si s jeho pobídkou poradila.
44'
Ramirez si v hlavičkovém souboji na vlastní polovině pomohl tělem a nechal se faulovat. Vypadá to, že Lech Poznań bude moct dohrát první půli s míčem na kopačkách.
42'
Lech Poznań právě vstřelil branku!
Polský celek přidává ještě před přestávkou druhou branku a výrazně se přibližuje k postupu do základní skupiny! TYMOTEUSZ PUCHACZ zakončil zpoza velkého vápna a jeho rána skončila u tyče!
41'
Zadáci hostujícího celku nyní uklidňují rozehrávku na polovině hřiště a nikam se neženou. Polský celek si kontroluje své vedení.
40'
Další zajímavá možnost pro domácí celek! Fall střílel z hranice velkého vápna, jenže jeho rána ze záklonu skončila nad břevnem hostující svatyně.
39'
Domácí Rezaei se dral z pravé strany do velkého vápna, ale stopku mu vystavil hned první obránce v modrém dresu polského celku.
38'
Poznań se dostala do útoku, jenže zakončení zpoza velkého vápna tentokrát prosvištělo kolem branky. Sporting může po delší době zaútočit.
37'
Mohlo být vyrovnáno! Fall si v pokutovém území našel centr z levé strany, jenže jeho hlavička z malého vápna pouze orazítkovala tyč!
36'
Hostující celek zahrával další standardní situaci, po které přiletěl centr do velkého vápna, jenže obrana Sportingu si dala pozor.
34'
Hostující Lech Poznań se dostává do vedení! Polskému celku pomohlo k brance i štěstí! DANIEL RAMIREZ vypálil zpoza velkého vápna a jeden z obránců jeho ránu tečoval do sítě!
33'
Hostující Ramirez dostává za předchozí faul žlutou kartu.
32'
Willems si nechtěl přidělávat práci a před napadajícím soupeřem jednoduše odkopl míč daleko od velkého vápna.
31'
Nicholson si v pokutovém území naskočil na krásný centr z levé strany, jenže jeho hlavička byla nepřesná a prolétla kolem levé tyče.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme zajímavý duel. Belgický Sporting Charleroi v posledních minutách převzal aktivitu a snaží se útočit.
29'
Zadáci Lechu Poznań nyní uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo v bílém dresu Sportingu Charleroi rozehrávku soupeře neatakuje.
28'
Fall si sice naběhl na parádní oblouček do pokutového území, jenže míč jej při zpracování doslova vyfackoval a utekl mu až do zámezí.
27'
Dessoleil si na polovině Lechu pomohl nedovoleným zákrokem, když přistrčil jednoho ze soupeřů v modrém dresu Lechu. Polský celek bude rozehrávat.
26'
Nicholson se dostal mezi obránce polského celku, jenže v klíčovou chvíli si předkopl míč před sebe a už jej neudržel na trávníku.
25'
Czerwinski prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území, odkud odcentroval před branku Sportingu, jenže jeho pobídka byla nepřesná.
23'
Bojovné utkání nadále pokračuje. V dalším osobním souboji na polovině hřiště uspěl důrazný Morioka, který odkopl míč do zámezí. Vhazuje Poznań.
22'
Lech prošel do útoku po pravém křídle, jenže Puchacz svým centrem trefil jen dobře postaveného Willemse, který míč odkopl na aut.
21'
Kaveh trefil soupeře loktem a dostává žlutou kartu.
20'
Willems nakopl míč na hranici velkého vápna, jenže zadáci Lechu si na jeho pobídku dali dobrý pozor a nepustili nikoho v bílém do zakončení.
19'
Hostující obrana se stačila vrátit do pokutového území a bez větších problémů odvrátila nebezpečný centr z levé strany.
17'
Hosté zahrávali další přímý kop v blízkosti velkého vápna Sportingu. Ani tento centr však nikdo z hráčů polského celku neusměrnil do sítě.
16'
Kravec zahrával rohový kop polského celku. Jeho pobídka přiletěla na malé vápno, kde zasáhla obrana domácího Sportingu Charleroi.
15'
Hostující Lech Poznaň vstoupil do dnešního souboje o něco aktivněji a od úvodních minut se snaží útočit. Obrana Sportingu ale brání velmi pozorně.
14'
Ramirez si naběhl na přihrávku na hranici pokutového území, ale jeho přízemní dělovku srazil stoper domácího celku mimo tři tyče.
13'
Fall si v pokutovém území naběhl na přízemní pobídku z pravé strany, jenže jeho zakončení skončilo nad břevnem.
12'
Willems ustál hlavičkový souboj na polovině hřiště a odehrál míč do prostoru na levé straně, kde kraloval dobře postavený Kayembe.
11'
Morioka zahrával další přímý kop, jenže pro jeho vysoký oblouček do pokutového území si došel brankář hostujícího mužstva Bednarek.
9'
Puchacz se hnal za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
8'
Moder zahrával přímý kop hostujícího Lechu, jenže jeho nákop přiletěl na hranici velkého vápna, odkud jej odhlavičkoval obránce Dessoleil.
7'
Williams se vydal napadat hostujícího Ramireze na polovinu hřiště, jenže podle hlavního rozhodčího se dopustil nedovoleného zákroku.
6'
Sporting se usadil na polovině polského celku a postupnou kombinací si hledá prostor do zakončení. Morioka však váhal a vůbec nevypálil.
4'
Právě Tiba dostal šanci na reparát, jenže jeho další nadýchaná pobídka skončila v rukavicích domácího brankáře Penneteaua.
3'
Pedro Tiba zahrával přímý kop hostujícího celku. S jeho centrem si však pozorná obrana Sportingu Charleroi hravě poradila.
2'
Domácí obránce Busi potáhl míč vpřed po pravém křídle, nicméně zadáci Lechu se stačili rychle vrátit a nedovolili domácím odcentrovat.
1'
Polský celek obstaral výkop do prvního poločasu. Lech bude chtít překvapit domácí Sporting a zajistit si postup do základní skupiny.
1'

Sporting Charleroi: Penneteau – Busi, Willems, Dessoleil (C), Kayembe – Fall, Morioka, Ilaimaharitra, Gholizadeh – Kaveh, Nicholson
Náhradníci: Costa, Descamps, Diagne, Gillet, Hendrickx, Henen, Tshiend

KKS Lech Poznań: Bednarek – Czerwiński, Satka (C), Crnomarković, Kravec – Puchacz, Tiba, Moder, Kamiński – Ramirez – Ishak
Náhradníci: Awad, Kačarava, Malenica, Marchwinski, Muhar, Rogne, Skoras

Rozhodčí: Zwayer – Schiffner, Achmuller.
Sporting Charleroi

Belgický Sporting Charleroi jde do dnešního souboje v pozici mírného favorita. Sporting vstoupil do evropských pohárů až ve třetím předkole, ve kterém porazil v prodloužení Partizan Bělehrad. Belgická liga už naopak jede od poloviny srpna. Po sedmi odehraných duelech má Sporting na kontě devatenáct bodů a patří mu první pozici. O víkendu ale jen remizoval 1:1 na půdě Mouscronem.
KKK Lech Poznań

Hostující celek zatím v evropských pohárech předvádí dobré výkony. Ve druhém předkole uspěl Lech na půdě Hammarby, kde zvítězil vysoko 3:0. V posledním předkole navíc uspěl na hřišti Apollonu Limasol vysoko 5:0. V nejvyšší polské soutěži jsou zatím odehrány čtyři kola a Lech v nich získal pět bodů. S tímto ziskem mu tak patří desátou pozici.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Sporting CharleroiKKS Lech Poznań. Výkop je stanoven na 19 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.