Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  St. Gallen : AEK Atény - 24. září 2020   20:30

St. Gallen
St. Gallen
0:1
(0:0)
AEK Atény
AEK Atény
71' Oliveira
St. Gallen
Watkowiak (B), Kamberi, Letard, Ribeiro, Rufli, Staubi, Youan,
A. Hernandez (Španělsko)
Kybunpark (St. Gallen, Švýcarsko)
AEK Atény
Athanasiadis (B), Bakanis, Enobakhare, Garcia, Hnid, Sabanadzovic, Skachov

AEK Atény dokázaly ukopat ve vyrovnaném zápase jednobrankový náskok po doražené penaltě Nélsonem Olivieirou. St. Gallen tedy vypadává a AEK postupuje do čtvrtého předkola. Zde se střetne s německým Wolfsburgem.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3.
Střely mimo: 2:6.
Rohy: 4:3.
Ofsajdy: 5:2.
Fauly: 15:20.
90+4'
90+2'
Mantalos rozehrál rohový kop, míč zamířil na Nélsona Olivieiru, který střílí mimo branku.
90+1'
Nastavují se ještě čtyři další minutky.
90'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Yevgeniy Shakhov.
88'
Krauchi fauloval Livaju a AEK dostává míč na své kopačky.
86'
Gortler se dostal ke střele, ale branku minul.
84'
Andre Simoes se provinil proti pravidlům faulem na Quintillu.
83'
St. Gallen si vybojoval rohový kop. Ribeiro míč doručil do vápna, ovšem obrana ho vykopla pryč.
82'
Youanova střela byla zblokována velmi dobrou obranou AEK.
81'
Garcia se postavil k volnémů přímému kopu. Míč ale poslal hodně mimo branku.
80'
Žlutou kartu dostává Betim Fazliji (FC St. Gallen).
80'
A do třetice tu je další faul. Fazliji poslal k zemi Garciu a sudí už na to začíná být alergický.
78'
Další dva fauly v rychlém sledu. Youan fauloval Livaju a Gortler zase Andrého Simoese.
77'
Nyní se García dostal do dobré příležitosti, avšak tu mu zmařil ofsajd.
76'
García poslal k zemi Muheima a sudí odpískal faul.
74'
Střídání v týmu FC St. Gallen: ze hřiště odchází Victor Ruiz, přichází Thody Elie Youan.
Střídání v týmu FC St. Gallen: ze hřiště odchází Basil Stillhart, přichází André Ribeiro.
71'
AEK Athény právě vstřelily branku!
Tak přece jen je to nakonec branka! NÉLSON OLIVEIRA dorazil vyražený míč po chycené penaltě a posílá svůj tým do vedení.
71'
Nélson Oliveira (FC St. Gallen) neproměňuje pokutový kop.
70'
Tak pozor! Nélson Oliveira byl právě faulován ve vápně zákrokem od Stergioua a bude se kopat penalta!
69'
Livaja se dostal do souboje s Gortlerem, kterého faulova.
68'
Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Karim Ansarifard, přichází Levi Garcia.
67'
Kamberi si nabíhal do zajímavé pozice, ovšem jeho akci zastavuje ofsajd.
65'
Dalšího faulu na druhé straně se ale dopustil Livaja.
64'
Ruiz se provinil nehezkým zákrokem na Simoese. Volný kop pro AEK:
62'
Střídání v týmu FC St. Gallen: ze hřiště odchází Florian Kamberi, přichází Kwadwo Duah.
61'
Stillhart se opět dostal do vápna ke střele, nakonec ale proti jeho dobrému míči zasáhl Tsintotas.
59'
AEK Atény si vybojovaly rohový kop. Mantalos ho nacentroval do vápna, kde čekal Svarnas, ale ten minul cíl.
56'
Mantalos se dostal ke střele, která ale na branku opravdu nemířila.
55'
Guillemenot se provinil faulem na Insuu.
52'
Žlutou kartu dostává Lukas Gortler (FC St. Gallen).
51'
Žlutou kartu dostává Nenad Krstičič (AEK Atény FC).
49'
Další faul Andrého Simoese opět nemohl přehlídnout sudí Hernandez.
48'
Maheim se nyní provinil faulem na Nélsona Oliveiru. Hernandez okamžitě fouká do píšťalky.
47'
Hned z úvodu druhého poločasu se Stillhart pokusil střelou z vápna ohrozit branku AEK. Tsintotas byl ale proti.
46'
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Petros Mantalos (AEK Atény FC).
45+1'
Nastavuje se jen jedna minutka.
45'
Jenže domácí si nepohlídali ani tentokrát ofsajdové pravidlo a Duah se již po několikáté musí smířit právě s odpískáním.
44'
Mantalos si vzal na starost volný přímý kop. Ovšem míč napálil do zdi hráčů a St. Gallen míří dopředu.
44'
Gortler se provinil přestupkem proti pravidlům, když fauloval Insuu.
42'
André Simoes si vyžádadl pas do vápna a vypálil, ovšem jeho střela opravdu neměla gólové parametry.
39'
Dva fauly v rýchlém sledu. Nejdříve se provinil Ruiz po faulu na Livaju, následně zase Krstičić, který poslal k zemi právě Ruize.
38'
Tsintotas si připisuje další úspěšný zákrok po střele Duaha.
37'
Hosté si vyojovali rohový kop, ke kterému se postavil Mantalos. Míč byl nacentrován do vápna, kde ho odvrátila obrana.
36'
Velmi hezkou individuální akci provedl Nélson Olivieira, který napálili míč na branku, ovšem tam byl připravený Ati-Zigi.
36'
A nyní se naopak zase Livaja stal obětí faulu. Stillhart ho nevybíravě poslal k zemi.
35'
Žlutou kartu dostává Marko Livaja (AEK Atény FC).
34'
Další faul, který nyní napáchal Livaja, se bude trestat žlutou kartou. Faulovaný Krauchi se zatím nezvedá ze země.
33'
Mantalos se postavil k přímému volnému kopu. Livaja získal míč v pokutovém území, vypálil, ale netrefil svůj cíl.
32'
Žlutou kartu dostává Miro Muheim (FC St. Gallen).
31'
Muheim se nyní ostře pustil do souboje s Ansarifardem a toto už sudí pravděpodobně kartou odmění.
30'
Guillemenot je dalším hráčem ze St. Gallenu, který svůj útok končí kvůli ofsajdovému postavení.
29'
Gortler fauloval Livaju a AKE si nyní kopne volný přímý kop.
27'
Další útočná akce St. Gallenu končí opět jen ofsajdem, ve kterém se nacházel Duah.
25'
Mantalosův faul na Gortlera odpískal sudí. Kartu zatím udělovat nebude.
24'
Guillemenot se po chvíli dostal k míči, který Tsitotas parádním zákrokem vyráží.
23'
St. Gallen vybojova další rohový kop. Tentokrát ho zahrál Quintilla, který ale nenšel své spoluhráče.
22'
Duah dostal pas do zajímavé pozice, ovšem tentokrát mu byl odpískán ofsajd.
21'
St. Gallen po útočném snažení vybojoval alespoň rohový kop. Ruiz se k němu postavil a míč doručil do pokutového území, kde se o něj ale postarala obrana AEK.
20'
Ke střele se po dobrém pasu dostal Stillhard, ale rána byla zablokována.
19'
Mantalos se nyní provinil nehezkým faulem na Quintillu, už podruhé v zápase.
18'
Duah si po dlouhé době našel prostor ke střele a vypálil z dobré vzdálenosti. Jeho míč však rozhodně neletěl na brankuk.
17'
Mantalos si počínal nedovoleně v souvoji s Krauchim a sudí opět píská faul hráči AEK Atén.
13'
Ansarifard si naběhl za obranu pro pas, který by ho vyslal do úniku, ovšem sudí jasně viděl, že při přebírání míče byl hráč v ofsajdu a akci zastavil.
11'
Simoes si počínal v souboji s Quintillou velice nešetrně a opět je tedy pískán faul hostujícího týmu,který je zatím velice nedisciplinovaný.
8'
K exekuci volného přímého kopu se postavil Quintilla, ale napálil míč jen do poblíž stojící zdi hráčů.
7'
Guillemenot byl poslán k zemi jedním z hráčů AEK a domácí tedy mají k dispozici opět míč a volný přímý kop.
5'
Krstičič nevybíravě poslal k zemi svého soupeře a sudí Hernandez okamžitě píská volný přímý kop pro St. Gallen.
4'
Quintilla se postavil k dalšímu rohovému kopu, ale opět domácí tým nedokázal ani nacentrovat míč k svým spoluhráčům v pokutovém území.
3'
St. Gallen si vybojoval rohový kop, který ale hráči švýcarského celku nakonec vůbec nedokázali využít.
1'

FC St. Gallen: Ati-Zigi – Krauchi, Stergiou, Fazliji, Muheim – Gortler, Quintilla, Ruiz – Duah, Stillhart, Guillemenot
Náhradníci: Watkowiak (B), Kamberi, Letard, Ribeiro, Rufli, Staubi, Youan,

AEK Atény FC: Tsintotas, Livaja, Chygrynskiy, Simoes, Krstičič – Vasilantonopoulos, Insua, Mantalos – Svarnas, Oliveira, Ansadifard
Náhradníci: Athanasiadis (B), Bakanis, Enobakhare, Garcia, Hnid, Sabanadzovic, Skachov

Rozhodčí: A. Hernandez (Španělsko).
AEK ATÉNY FC

Řecké AEK se stejně jako St. Gallen kvalifikovalo až do třetího předkola Evropské ligy. V minulém ročníku se totiž Atény umístily na třetí pozici skupiny o titul v řecké lize, což znamenalo právě zmíněno kvalifikaci do předkol Evropské Ligy.

V tomto ročníku zatím Atény stihly odehrát pouze jedno utkání, které ovšem venku proti Panetolikosu vyhrály v poměru 0:2.
FC ST. GALLEN

St. Gallen si zahraje první zápas v předkolovém systému Evropské Ligy. Do třetího předkola nastoupí díky druhému místu v loňském ročníku švýcarské Super League, kde se Gallen umístil s 68 body po 36 zápasech na druhém místě. Na první Young Boys ztratil 8 bodů.

V tomto ročníku zatím St. Gallen odehrál jeden zápas, proti Sionu, když doma zvítězil 1:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.