Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  St Joseph's : B36 Tórshavn - 20. srpna 2020   17:30

St Joseph's
St Joseph's
30' Boro
1:2
(1:2)
B36 Tórshavn
28' Przybylski   • 43' Mellemgaard
St Joseph's
Robba – Serra, Casciaro, Guirado, Hernandez, Monuz, Mouelhi
Sabotic – Becker, Hansen
Lamhauge – Radosavlevic, Heinesen, Jacobsen, Agnarsson, Jacobsen, Samuelsen

B36 Tórshavn vyhrává tento zápas předkola 2:1, ve druhém poločase se ubránit prakticky neustálému tlaku soupeře, a tak postupuje do další fáze Evropské ligy. Autorem rozhodující branky je Alex Mellemgaard, který proměnil penaltu.

St Joseph's FC: Mateo Vera – Rojas Piner, Pecci, Gonzalez Perez, Pons (87. Mouelhi) – Boro (C), Ferrer (61. Fernandez Munoz), Villar – Nano, Peña, Carrasco Liorens (77. Guirado)
Náhradníci: Robba – Serra, Casciaro, Guirado, Hernandez, Monuz, Mouelhi

B36 Tórshavn: Hentze – Petersen (61. Heinesen), Eriksen (C), Nattested, Mellemgaard – Frederiksberg, Jacobsen (86. Radosavlevic), Nielsen, Olsen – Prybylski – Pingel
Náhradníci: Lamhauge – Radosavlevic, Heinesen, Jacobsen, Agnarsson, Jacobsen, Samuelsen

Rozhodčí: Sabotic – Becker, Hansen.
90+4'
90+4'
Frederiksberg rozehrává volný kop na útočné polovině.
90+4'
Žlutou kartu dostává Pingel (B36 Tórshavn).
Žlutou kartu dostává Villar (St Joseph's FC).
90+2'
Tórshavnští obránci dokázali elimitovat další střelecký pokus soupeře, polovina nastavení je už pryč.
90+1'
Hned v té první zakončoval domácí akci Peña, ale jeho rána končí vedle branky.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Fernandez Munoz autorem další nepřesné střely, gólman zasahovat vůbec nemusel. Naopak bude vykopávat od své branky.
89'
Nutno poznamenat, že jim už mnoho času na vyrovnání nezbývá.
88'
Centr se snesl před branku, ale do výraznější šance se domácí fotbalisté dostat nedokázali.
87'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Pons, přichází Mouelhi.
87'
Domácí vybojovali rohový kop, nejprve ale střídání.
86'
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Jacobsen, přichází Radosavlevic.
83'
Guirado to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky.
83'
Obrázek hry je stále stejný, domácí fotbalisté kombinují na útočné polovině, ale nedaří se jim přesněji vypálit.
80'
Boro zakončoval a jeho střelu kryje brankář Hentze. To se už dostáváme do poslední desetiminutovky v zápase.
78'
Aktivně hrající St Joseph's vybojoval rohový kop. Nano se rozhodl pro centr před branku. Obrana si poradila.
77'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Carrasco Llorens, přichází Guirado.
77'
Bleskový brejk chtěli zkusit hosté, Pingel byl ovšem nachytaný v postavení mimo hru.
76'
Nyní akci domácích zakončoval Fernandez Munoz, ale jeho pokus byl zblokovaný.
74'
Domácí fotbalisté jsou ve druhém poločase aktivnější, mají převahu, ale vyrovnat se jim zatím nedaří.
72'
Žlutou kartu dostává Hentze (B36 Tórshavn).
71'
Fernandez Munoz pálil po rohovém kopu z první. Jeho rána končí vysoko nad brankou. Hentze zasahovat nemusel.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek vede stále o jednu branku.
69'
Ti rychle přesunuli směr hry, a pak vybojovali rohový kop. Zdá se, že Nano bude centrovat před branku.
68'
Faulu na útočné polovině se dopustil hostující celek, Pingel fauloval Peccia, a tak budou rozehrávat domácí.
67'
Domácí celek nyní vybojoval rohový kop. Nano centroval před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit, přesněji gólman sebral míč.
64'
Pingel se propracoval do střelecké pozice, Pingel však nevystřelil podle představ, míč snadno zastavil brankář Mateo Vera.
63'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnou pasáž hry plnou nepřesností.
62'
Hostující celek hraje aktivně, tlačí se do střeleckých pozic a pokouší se něco vymyslet.
61'
Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Ferrer, přichází Fernandez Munoz.
Střídání v týmu B36 Tórshavn: ze hřiště odchází Petersen, přichází Heinesen.
60'
Půlhodiny hry zbývá do konce zápasu. Hosté mají k postupu blíže.
59'
Mateo Vera bude vykopávat od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu svého týmu.
57'
Hostující fotbalisté se usadili na polovině soupeře, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně čekají na nějakou výraznější šanci.
54'
Nattestad vybojoval volný kop.
54'
Nyní sledujeme klidnou pasáž hry, hosté kombinují poblíž půlící čáry, ani jeden celek se nikam nežene.
51'
Žlutou kartu dostává Petersen (B36 Tórshavn).Nano byl tím hráčem, kterého Petersen fauloval.
50'
Przybylski se propracoval do zakončení, jeho projektil zastavil brankář Mateo Vera.
49'
Hostující Frederiksberg rozehrával volný kop. Střílený centr se snesl před branku, ale do šance se jeho spoluhráči nedostali.
48'
Nano byl faulovaný hostujícím hráčem, provinil se Petersen. Následně fauloval domácí hráč.
47'
Sledujeme klidnější pasáž zápasu, hraje se spíše na polovině hrací plochy.
46'
Utkání pokračuje druhým poločasem.
46'
B36 Tórshavn vede po prvním poločase v tomto zápase o jednu branku, zatím rozhodující trefu zaznamenal Mellembgaard, který proměnil pokutový kop.
45'
45+2'
Další volný kop pro domácí celek, Nano svým zakončením minul branku.
45+2'
Dvě minuty uvidíme navíc.
45'
Z volného kopu se rozhodl Boro ohrozit branku, Hentze na míč viděl, a tak jej chytil.
44'
Žlutou kartu dostává Nattestad (B36 Tórshavn).
43'
Tórshavn právě vstřelil branku!
Po faulu Carrasco Llorense měli hosté k dispozici pokutový kop, který s přehledem proměnil ALEX MELLEMGAARD. Gólman skončil na druhou stranu.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, gólmani mnoho práce momentálně nemají.
39'
Žlutou kartu dostává Pecci (St Joseph's FC).
37'
Nyní se kombinuje spíše na polovině hrací plochy, mnoho střeleckých pozic momentálně k vidění není.
36'
Žlutou kartu dostává Carrasco Llorens (St Joseph's FC).
36'
Další střelecký pokus hostujícího celku, Frederiksberg to vzal na sebe. Jeho rána končí vedle branky.
34'
Peña se propracoval do střelecké pozice, ale jeho střelecký pokus zastavil Hentze.
32'
Frederiksberg se propracoval do střelecké pozice, jeho rána však končí vedle branky. Míč končí mimo, a tak bude vykopávat brankář.
30'
St Joseph's právě vstřelil branku!
Domácí celek rychle dokázal vyrovnat. Z bezprostřední blízkosti poslal míč ke vzdálenější tyči obranou nepokrytý BORO. Dobrou práci odvedl přihrávající Nano.
28'
Poslední minuty aktivněji hrající celek se dostává do vedení. Na centr Frerderiksberga si výborně naběhl MICHAŁ PRZYBYLSKI. Polský hráč pohodlně poslal míč do sítě.
26'
Pingel to vzal na sebe, jeho zakončení končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
25'
Tórshavn se dožadoval odpískání pokutového kopu, ale sudí nechová souboj v pokutovém území bez povšimnutí.
24'
Hosté vybojovali autové vhazování na útočné polovině, míč do hry vhodil Nielsen.
22'
Gonzalez Perez to zkoušel individuálně, ale v souboji jeden na jednoho fauloval soupeře.
20'
Domácí rozehrávali volný kop,Pons vypracoval pozici pro Nana, jehož střelecký pokus zblokoval Hentze.
19'
Hostující Pingel se propracoval do střelecké pozice, Mateo Vera dokázal zasáhnout.
17'
Frederiksberg byl faulovaný soupeřem, jeho tým tak zůstane u míče.
17'
Domácí měli k dispozici dva rohové kopy ve krátkém časovém sledu, ale ani v jednom případě se nedokázali propracovat do výraznější šance, a tak platí bezbrankový stav.
15'
Čtvrthodiny hry je pryč, oba kluby se pokouší hrát aktivně, ale na výraznější šanci čekáme. Mnoho střeleckých příležitostí jsme zatím neviděli.
12'
Matero Vera získal míč po nepřesné přihrávce soupeře, a tak se směr hry otáčí. Domácí ale výraznější šanci nezískali.
12'
Carrasco Llorens si počínal příliš důrazně v osobním souboji se soupeřem, fauloval ho, a tak mají míč hosté.
10'
Deset minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru z obou stran, ale na nějakou výraznější akci čekáme.
9'
M. Olsen centroval před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.
9'
Hostující celek na začátku deváté minuty vybojoval rohový kop.
8'
Matero Vera tak bude vykopávat od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
7'
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Hostující Pingel rozehrál dlouhý aut, následně hlavičkoval nepřesně Nattestad.
5'
Domácí to zkoušeli rychlou přihrávkou na nabíhajícího hráče, ale Rojas Piner byl nachytaný v postavení mimo hru.
3'
Domácí hrají v modrobílém, hosté v bílém.
3'
Carrasco Llorens z domácího celku se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale minul branku.
2'
Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se v úvodních minutách nikam nežene.
1'

St Joseph's FC: Matero Vera – Rojas Piner, Pecci, Gonzalez Perez, Pons – Boro (C), Ferrer, Villar – Nano, Peña, Carrasco Liorens

B36 Tórshavn: Hentze – Petersen, Eriksen (C), Nattested, Mellemgaard – Frederiksberg, Jacobsen, Nielsen, Olsen – Prybylski – Pingel

Hrát se bude na Victoria Stadium.
V rámci Evropské ligy na sebe tyto dva týmy narazily už dvakrát. První zápas 28. 6. 2018 skončil 1:1, ve druhém pak 5. 7. 2018 vyhrál Torshavn na pokutové kopy 2:1.
Domácí tým je z Gibraltaru, hosté z Faerských ostrovů.
St Joseph's FC z posledních zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Lions Gibraltarem 5:3, Lincolmem 1:0, Lynxem 3:2, Magpies 2:1 a Magpies 1:0.
B36 Tórshavn z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s TB Tvoroyri 4:1, Fuglafjordurem 2:0, Vikingurem 4:2 a Klasvikem 6:2. Tým nestačil na HB Torshavn 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto zápase předkola Evropské ligy proti sobě nastoupí St Joseph's FC a B36 Tórshavn.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.