Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Zrinjski : Differdange - 27. srpna 2020   20:00

Zrinjski
Zrinjski
38' Bilbija  • 41' Filipovič  • 82' Ivančič
3:0
(2:0)
Differdange
Differdange
Zrinjski
Brkić – Tičinovič, Jakovljevič, Barbarič, Stojkič – Trebotič, Enin – Filipovič (77. Bašič), Bilbija, Todorovič (84. Govedarica) – Mašič
Basić, Bekić, Govedarica, Ivančić, Kunić, Sadiku, Soldo
Differdange
Straus – Fransoni, Brusco, de Taddeo, Lempereur – Pereira, Baldé (46. Komano), Gulluni – Joachim, Buch, Almeida (86. Garlito)
D´Anzico, Garlito, Gobitaka, Komano, Medina, Osmanovič, Scherschel

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 10:10. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:18.
Je konec! Domácí Zrinjski Mostar zvládl souboj s Differdange a po výsledku 3:0 postupuje do druhého předkola Evropské ligy! Domácí mužstvo bylo od začátku utkání mnohem aktivnější a mělo k dispozici velké množství rohových kopů. Góly ale přišly až v závěru poločasu, kdy se prosadil Nemanja Bilbija a o tři minuty později přidal druhou branku Miloš Filipovič. Domácí si na pojistku počkali až na závěr duelu. V 82. minutě se ještě prosadil Ivančič.
90+3'
90+1'
Nastavují se tři minuty!
89'
Franzoni fauloval při návratu na vlastní polovinu rozběhnutého Govedaricu. Domácí už mohou dnešní duel dohrát s míčem na kopačkách.
87'
Žlutou kartu dostává Bašič (HŠK Zrinjski Mostar).
86'
Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Almeida, přichází Garlito.
84'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar: ze hřiště odchází Todorovič, přichází Govedarica.
82'
Zrinjski Mostar právě vstřelil branku!
Domácí celek přidává třetí branku a definitivně rozhoduje o svém postupu! O radost domácího celku se postaral JOSIP IVANČIČ!
81'
Domácí celek zahrával další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl k zadní tyči, ale nikdo v domácím dresu se do zakončení nedostal.
79'
Ani Todorovič si při dalším útoku nedokázal pohlídat své postavení a nechal se chytnout v ofsajdu.
77'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar: ze hřiště odchází Filipovič, přichází Bašič.
76'
Komano si znovu pomohl nedovoleným zákrokem. Rozhodčí si jej zavolal k sobě a dal mu jasným gestem najevo, že to příště bude za kartu.
74'
Buch se dral do dalšího rychlého protiútoku, jenže tentokrát si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
72'
Také hostující Almeida se následně dostal do zakončení, nicméně jeho rána přímým nártem skončila vedle branky.
70'
Lempereur se ujal rozehrávky dalšího přímého kopu hostujícího celku. Ani jeho rána však nemířila mezi tři tyče.
68'
Buch zbytečně dohrál souboj v pokutovém území a trefil domácího brankáře. Sudí ihned odpískal nedovolený zákrok.
64'
Právě Filipovič se nyní dostal do zakončení zpoza hranice velkého vápna, jenže rána pravačkou prolétla nad břevnem.
62'
Lucemburský celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, ale nikdo z hostů nezakončil.
60'
Hostující celek po hodině hry zahrával další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Pereira se do zakončení nedostal.
58'
Pereira fauloval v souboji na polovině hřiště Todoroviče, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
57'
Lucemburský celek se vydal do útoku se snahou o zdramatizování závěru utkání. Buch se dokonce dostal do zakončení, ale minul.
55'
Barbarič se po rychlé akci domácího celku dostal na hranici pokutového území, odkud zakončil placírkou, ale vůbec netrefil branku.
53'
Žlutou kartu dostává Lempereur (FC Differdange 03).
52'
Filipovič zahrával rohový kop domácího celku, ale krátkým centrem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
50'
Střídající Komano si při průniku na polovinu soupeře pomohl nedovoleným zákrokem. Domácí budou rozehrávat.
48'
Filipovič se hned po začátku druhého poločasu vydal do útoku, naběhl si na přihrávku za obranu, ale byl lapen v ofsajdu.
46'
Střídání v týmu FC Differdange 03: ze hřiště odchází Baldé, přichází Komano.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího celku. Domácí mužstvo bylo od začátku utkání mnohem aktivnější a mělo k dispozici velké množství rohových kopů. Góly ale přišly až v závěru poločasu, kdy se prosadil Nemanja Bilbija a o tři minuty později přidal druhou branku Miloš Filipovič. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
45'
45'
Buch se hnal za nákopem na polovinu soupeře, jenže si v souboji pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat budou domácí.
44'
Lempereur zahrával přímý kop na polovině soupeře, nicméně jeho technický pokus levačkou prosvištěl vysoko nad břevnem.
43'
Filipovič je po vstřelení druhé branky pořádně nabuzený a znovu se dostal do útoku. Domácí fotbalista se nechal lapit v ofsajdu.
41'
Domácí mužstvo navíc rychle přidává druhou branku a krátce před přestávkou se výrazně přibližuje k postupu do druhého předkola! O další branku se postaral MILOŠ FILIPOVIČ!
40'
Lucemburský celek se ihned po obdržení první branky žene do útoku a snaží se odpovědět. Domácí mužstvo ale brání opravdu skvěle.
38'
Domácí celek se dostává do vedení! Zrinjski Mostar dokázal svou aktivitu přetavit v úvodní branku dnešního souboje! Po přihrávce Mašiče se prosadil NEMANJA BILBIJA!
37'
Bilbija zahrával přímý kop na polovině soupeře, nicméně jeho pobídka přiletěla jen do míst, kde číhal připravený obránce v domácím dresu.
36'
Gulluni se vrhl do souboje na polovině hrací plochy a parádním zákrokem obral o míč rozběhnutého soupeře.
35'
Domácí mužstvo zahrávalo další rohový kop. Prudký centr tentokrát přiletěl k přední tyči, kam se dral Barbarič, jenže ten zakončit nedokázal.
33'
Baldé si v dalším souboji počínal dost nevybíravým způsobem a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Na podobné zákroky by si měl dávat pozor, jednu kartu už má.
32'
Buch se pustil do hlavičkového souboje na polovině hrací plochy a loktem trefil jednoho ze soupeřů. Domácí budou rozehrávat.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme bojovný duel a stále čekáme na úvodní možnost dnešního utkání.
28'
Buch si naskočil na parádní centr z pravé strany hrací plochy a v pádu dokázal zakončit hlavičkou. Jeho pokus ale skončil nad břevnem.
27'
Žlutou kartu dostává Baldé (FC Differdange 03).
26'
Bilbija si naběhl na průnikovou přihrávku mezi obránce a pohotově zakončil levačkou. Jeho technický pokus prolétl kolem vzdálenější tyčky.
25'
Gulluni si na polovině hrací plochy skvěle pokryl míč tělem a napadající soupeř jej poslal k zemi. Lucemburský celek bude znovu rozehrávat.
24'
Pereira se po přihrávce z levé strany dostal do zakončení zpoza hranice velkého vápna, jenže jeho pokus zablokoval první obránce.
23'
Žlutou kartu dostává Stojkič (HŠK Zrinjski Mostar).
22'
Filipovič zahrával další rohový kop domácího celku. Nebezpečný centr přiletěl na malé vápno, kde zakročili obránci hostujícího mužstva.
21'
Lempereur se dostal do zakončení z dobré pozice na hranici velkého vápna. Míč se mu však svezl po nártu a prosvištěl nad břevnem.
20'
Jakovljević v následném souboji fauloval pro změnu Baldého. Fotbalisté Differdange tak mohou rozjet další útočnou akci z vlastní poloviny.
19'
Baldé to přehnal v hlavičkovém souboji s Todorovičem a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu. Domácí celek bude rozehrávat.
18'
Právě Joachim se už po dalším útoku dostal do zakončení, nicméně jeho pokus nártem prolétl vysoko nad břevnem domácí svatyně.
17'
Hostující Joachim si naběhl na přihrávku za obranu soupeře, jenže si nepohlídal své postavení a byl lapen v ofsajdu.
16'
Franzoni se po dalším rohovém kopu dostal do zakončení hlavou, ale jeho pokus ukryl do rukavic připravený gólman Brkić.
15'
Hostující celek si rovněž vyzkoušel rozehrávku rohového kopu. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kam si pro něj s přehledem došel brankář.
14'
Žlutou kartu dostává Jakovljević (HŠK Zrinjski Mostar).
13'
Lampereur zahrával přímý kop lucemburského celku. Nikdo z hostujícího celku se nedostal na polovinu domácího mužstva.
12'
Filipovič vyslal další nebezpečný centr do pokutového území, jenže nikdo z domácích fotbalistů na jeho pobídku nedosáhl. Differdange se v úvodu s vypětím všech sil brání.
10'
Domácí zahrávali už svůj čtvrtý rohový kop během úvodních deseti minut. Do zakončení se dral Barbarič, který si v hlavičkovém souboji pomohl faulem.
9'
Až nyní se o slovo přihlásil také hostující celek. Differdange se vydalo do útoku po pravém křídle, jenže nikdo z hostů se nedostal k velkému vápnu.
7'
Série rohových kopů domácího celku ještě pokračovala. Další centr se stáčel přímo mezi tři tyče, kde jej lapil brankář Straus.
6'
Domácí celek si rozehrávku rohového kopu ještě jednou zopakoval. Nadýchaný centr přiletěl do prostoru na malém vápně, kde zasáhla obrana.
5'
Todorovič se po rohovém kopu domácího celku dostal k hlavičce v pokutovém území, ale ani jeho zakončení nenašlo cestičku mezi tři tyče.
4'
Filipovič zahrával přímý kop domácího celku z dobré pozice v blízkosti velkého vápna. Jeho pokus placírkou zastavila zeď.
3'
Todorović se po krásné akci domácího celku dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale jeho pokus zablokoval obětavý Straus.
2'
Stojkič táhl akci domácího celku po levé straně hrací plochy, jenže při průniku zapomněl míč za sebou a už nestačil nebezpečně odcentrovat.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Uvidíme, zda Mostar dokáže potvrdit roli favorita.
1'

HŠK Zrinjski Mostar: Brkić – Tičinovič, Jakovljevič, Barbarič, Stojkič – Trebotič, Enin – Filipovič, Bilbija, Todorovič – Mašič
Náhradníci: Basić, Bekić, Govedarica, Ivančić, Kunić, Sadiku, Soldo

FC Differdange 03: Straus – Fransoni, Brusco, de Taddeo, Lempereur – Pereira, Baldé, Gulluni – Joachim, Buch, Almeida
Náhradníci: D´Anzico, Garlito, Gobitaka, Komano, Medina, Osmanovič, Scherschel.
HŠK Zrinjski Mostar

Domácí celek je týmem z Bosny a Hercegoviny, který v minulém ligovém ročníku obsadil třetí pozici za sarajevskými týmy. V novém ligovém ročníku se ale domácímu celku moc nedaří. Z pěti kol získal sedm bodů a patří mu až sedmá pozic. V posledním kole ale přehrál 1:0 tým Sloboda.
FC Differdange 03

FC Differdange je lucemburský celek, který si účast v předkole Evropské ligy zajistil třetí příčkou v domácí soutěži. V přípravných duelech se dnešnímu hostujícímu celku moc nedařilo. Ze čtyř duelu vyhrál jediný a schytal třeba debakl 2:9 s Genkem. V prvním ligovém kole navíc prohrálo Differdange 1:3 na hřišti Hesperange.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání 1. předkola Evropské ligy mezi HŠK Zrinjski Mostar a FC Differdange 03. Výkop je stanoven na 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.