Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Varšava : Slavia - 26. srpna 2021   21:00

Varšava
Varšava
59' Emreli  • 70' Emreli
2:1
(0:1)
Slavia
Slavia
45' Ekpai
Varšava
Boruc – Nawrocki, Wieteska, Holownia (56. Pekhart) – Jedrzejczyk (C), Slisz, Martins (25. Lopes), Mladenović – Josué, Luquinhas – Emreli (80. Muci).
Artur Dias – Rui Tavares, Pedro Ribeiro (všichni POR)
Stadion Wojska Polskiego, Varšava
Slavia
Kolář – Bah (71. Sima), Kúdela, Zima, Bořil (C) – Hromada (71. Traoré), Holeš – Ekpai, Stanciu (81. Olayinka), Schranz (81. Krmenčík) – Tecl (65. Lingr).

S konstatováním, že Slavia nestačila přesile Legie, se loučím a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního večera.
Další černý den pro český klubový fotbal! Slavia míří pouze do Evropské konferenční ligy, kde ji doplní jenom severočeský Jablonec. Naopak plzeňská Viktorka je znovu bez pohárů. Nejvýše tak bude hrát letenská Sparta, která se podívá do skupinové fáze Evropské ligy.

Duel Slavie rozhodla už třetí minuta, kdy Tomáš Holeš viděl červenou kartu! Sešívaní se na konci prvního poločasu dočkali vedení, když se prosadil Ekpai. Ve druhé části hry už Legia soupeře mačkala a vedení na její stranu otočil dvěma góly Emreli. Rozhodně rozhodla trestuhodná koncovka Pražanů. Dvě vyložené šance totiž zahodil Tecl a jednu v samotném závěru Olayinka. Bojovný výkon svěřenců Jindřicha Trpišovského nestačila, a tak slaví jediný Čech na straně varšavského celku – Tomáš Pekhart.
90+5'
90+5'
Na obranu už nabíhal Michael Krmenčík, ovšem Ondřej Lingr k němu nedostal balon. Slavia ještě rozehrávala rohový kop, ovšem zakončení se nedočkala a je konec všem nadějím.
90+3'
David Zima poslal míč do strany, kde byl pod tlakem Jan Bořil. Kapitán Slavie tak dal nepřesnou přihrávku do vápna, kde celou situaci kontroloval brankář Boruc.
90+2'
Na konci druhé nastavené minuty si pro faul došel Luquinhas, který moc dobře věděl, že bude atakován a bude tahat čas.
90+1'
Slavia rozehrávala rohový kop, na který přiběhl i Ondřej Kolář. Centr od praporku propadl na hranici malého vápna, kde se zjevil osamocený Olayinka, jenž branku zblízka přestřelil! To je obrovská smůla českého mistra!
90+1'
Další centr mířil před branku Varšavy, tentokrát z pravé strany. Ondřej Lingr ale našel jen soupeře, Slavii čas velmi rychle utíká. Bude se hrát ještě pět minut!
90'
Centrem do šestnáctky se prezentoval Kúdela, avšak Legia si znovu poradila. Slavisté ale sebrali míč a znovu vymýšlejí akci na útočné polovině.
88'
Dalším potrestaným hráčem je Jan Bořil (SK Slavia Praha), který musel hasil nebezpečnou protiakce polského soupeře.
88'
Legia se dopustila dalšího faulu, a tak Pražané budou zahrávat další standardní situaci. Téměř všichni hráči ve světlé modrém míří do vápna.
87'
Centr zamířil na levou stranu vápna, kde byli Krmenčík a Zima. Sešívaní vybojovali alespoň autové vhazování, avšak čas už jim velmi rychle utíká.
86'
Dlouhý pas mířil na Michaela Krmenčíka, který souboj vyhrál, ovšem byl faulován. Slavia se velmi rychle vrací na útočnou polovinu a hlavičkáři míří do vápna.
85'
Střílený centr posílal před branku Olayinka, jenž byl zablokován. Slavia sebrala míč a znovu se hnala do vápna, ovšem stejný hráč znovu neprostřelil obranný blok Varšavy.
84'
Opravdu se přímého kopu chopil srbský fotbalista, který zamířil velmi nepřesně, když míč poslal vysoko nad branku.
83'
Při návratu fauloval Olayinka, který nabídl Varšavě velmi nebezpečnou pozici pro zahrávání přímého kopu. Balon si postavil Mladenović, který nejspíše bude ohrožovat Ondřeje Koláře.
82'
Zpracování úplně nezvládl Ondřej Kúdela (SK Slavia Praha), kterému odskočil míč, čehož chtěl využít Luquinhas, jenž se dočkal žlutého zákroku. Domácí hráč se navíc nechá ošetřit.
81'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Schranz, přichází Krmenčík.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Stanciu, přichází Olayinka.
80'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Emreli, přichází Muci.
80'
Před brankou se o centr hlásil Pekhart, ovšem Lopesův centr byl sražen na rohový kop. Před jeho rozehráním se bude ještě na domácí straně střídat.
79'
Až v tomto okamžiku opouští Emreli hrací plochu! Právě on je zatím klíčovým mužem celého dvojzápasu.
77'
Znovu se chvíli hrát nebude, jelikož před šestnáctkou Slavie zůstal sedět Emreli, který rozhodně spěchat nebude. Lékařský tým Legie už míří na hrací plochu.
76'
Už se znovu hraje a Slavia je na útočné polovině. Vypadá to, že Jindřich Trpišovský změnil taktiku i rozestavení.
75'
Dalším potrestaným hráčem je Rafa Lopes (Legia Varšava), kterého obešel Jan Bořil. Kapitán Slavie byl podražen a zůstal ležet na trávníku, zároveň se držel za koleno.
74'
Pražanům už moc času nezbývá a nutně potřebují vsítit branku. Zatím se ale sešívaní brání, do hry se podívají Krmenčík nebo třeba Samek.
73'
Žlutou kartu dostává Ubong Ekpai (SK Slavia Praha), který šel do tvrdého souboje, v němž trefil českého reprezentačního útočníka Tomáše Pekharta.
71'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Bah, přichází Sima.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Hromada, přichází Traoré.
70'
Legia Varšava právě vstřelila branku!
Polské mužstvo otáčí stav zápasu na svou stranu! Nadýchaný centr poslal před branku Mladenović a v náběhu se nacházel MAHIR EMRELI, který míč lehce zasáhl a poslal jej přesně k zadní tyči – 2:1.
69'
Na střídačce Slavie je znovu rušno, jelikož v dresu už je převlečený Olayinka. Také on musel sledovat další akci soupeře, která byla zakončena sraženou střelou.
68'
Na pravé straně se rozeběhl Jedrzejczyk, který chtěl hledat Pekharta, ovšem toho balon přelétl. Slavia vhazovala, avšak míče si znovu neužila dlouho.
67'
Josué se snaží o nákopy za obranu Slavie, což předvedl také v tomto okamžiku. Celou situaci přečetl Ondřej Kolář, který se vydal z branky a míč ze vzduchu stáhl.
66'
Ondřej Lingr se hned zapojil do akce. U postranní čáry si skvěle poradil se soupeřem a mířil znovu na hrot. Vypadá to, že zaujal post Stanislava Tecla.
65'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Tecl, přichází Lingr.
64'
Ondřej Kolář chytil jasnou branku polského celku! Slisz poslal nadýchaný centr někam k pokutovému puntíku, kde se nacházel Lopes, jenž mířil k pravé tyči. Brankář sešívaných se ale natáhl a balon vyrazil na roh.
63'
Ve druhém poločase už se početní výhoda Varšavy projevuje. Hráči v bílých dresech jsou často na útočné polovině, kde kombinují. Střídat bude také Jindřich Trpišovský, který pošle do hry Ondřeje Lingra.
62'
Před hostující branku přišel další centr, který byl o něco delší, a tak si jej pohlídal Ondřej Kolář. Slavia se pak vydala na útočnou polovinu, ale neudřela míč příliš dlouho.
61'
Jakub Hromada se dopustil dalšího faulu a Slavia se musí bránit. Na pravé straně kličkoval Emreli, jenž obešel Bořila, kterému ještě vypomohl Schranz.
59'
Varšava dlouho utahovala smyčku a právem se dočkala vyrovnání! Zprava odcentroval Lopes, který ve druhé vlně našel nabíhajícího MAHIRA EMRELIHO, který hlavou zamířil přesně k levé tyči. Je tak vyrovnáno a dá se očekávat další nebezpečí před brankou Ondřeje Koláře – 1:1.
58'
Josué poslal pas na levou stranu, kde si míč zpracoval Luquinhas, jenž následně podklouzl. Míče se chopil Bah, který nepřešel ani středovou čáru.
57'
Centr před branku Slavie převzal Tomáš Pekhart, který byl zády k brance a byl také vytlačen z vápna. Následně nedal český útočník přesnou přihrávkou. Po chvíli přišlo zakončení, které bylo přizvednuté na další roh.
56'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Holownia, přichází Pekhart.
55'
Ondřej Kúdela si pohlídal náběh soupeře a následně přenechal míč Kolářovi. Slavia otočila hru, ovšem poté fauloval Stanciu, který si dal míč daleko od nohy.
54'
Na druhou stranu mířil pas za obranu, kam si nabíhal Josué, jenž byl v ofsajdu. Na střídačce Legie se už obléká do dresu Tomáš Pekhart.
53'
Hráči v bílých dresech znovu kombinují na útočné polovině, avšak zatím nedokáží nic vymyslet. Na druhé straně mohl rozhodnou Stanislav Tecl, když chyboval Holownia. Slavistický útočník šel sám na brankáře a chtěl zamířil podél jeho levé nohy. Avšak Borus si znovu poradil a drží akcie Legie velmi vysoko!
52'
České mužstvo ztratilo míč u středové čáry a do akce se vydal Luquinhas, jehož přihrávka mířila na levou stranu. Ovšem tohle by nestihl ani sprinter Bolt v nejlepších letech.
50'
Slavia se vydala do akce a Ekpai se pokoušel o přenesení hry na druhou stranu, kde se nacházeli Stanciu a Bořil. Kapitán sešívaných zvedá palec a pochválil myšlenku spoluhráče.
49'
Sešívaní čelili dalšímu rohovému kopu, který odvrátil Bah. Polské mužstvo se znovu chybělo dostat zpátky před branku Slavie, ovšem i tentokrát marně.
48'
V obranném bloku velmi dobře zapracoval Zima, jinak by se do nebezpečné pozice dostal Emreli. Po chvíli z dálky vystřelil Slisz, jehož pokus mířil jen velmi vysoko.
47'
David Zima vyvezl míč až na útočnou polovinu, kde o něj přišel. Na útočném výletě se tak nachází polské mužstvo, které nutně potřebuje skórovat.
46'
Druhý poločas byl zahájen, s míčem začala Slavia, které se ihned usadila na útočné polovině. Zpoza vápna se napřáhl rumunský záložník Stanciu, který trefil jednoho z hráčů Legie.
46'
Oba celky se vracejí na zelený pažit, za pár okamžiků budeme pokračovat druhým poločasem!
Od třetí minuty hrají sešívaní o deseti lidech, jelikož byl vyloučený Tomáš Holeš. Jednalo se o nešťastný zákrok, kdy záložník Slavie sledoval míč ve vzduchu, ale následně zvedl porážku a došlápl na lýtko Martinse, který musel vystřídat. Polské mužstvo bylo spíše zakřiknuté, ikdyž více hrozilo. Ovšem Ondřej Kolář dnes působí velice jistě a pozorně. V závěru poločasu přišla trefa, kterou se prezentoval Ekpai, jenž nechytatelně zamířil do levé šibenice. Pražané jsou tak ve vedení, avšak nečeká je ve druhém poločase nic snadného. Dá se očekávat příchod Tomáše Pekharta, Legia musí přidat a zasypat Slavii střelami.
45+2'
45+2'
Sešívaní si poradili a okamžitě otáčejí kormidle na druhou stranu. Ekpai ale byl dobře bráněn, a tak raději šetřil čas.
45+1'
Nastavují se dvě minuty! Hromada se dopustil na obranné polovině faulu a nabídl Varšavě standardní situaci.
45'
Slavia právě vstřelila branku!
V deseti mužích se sešívaní ujímají vedení! Standardní situaci poslal před branku Stanciu, ovšem míč byl znovu odvrácen Jenže skákavého balonu využil na hranici vápna UBONG EKPAI, který nártem zamířil nechytatelně do levé šibenice branky!
44'
Stanciu přenesl hru na pravou stranu, kde sice zahnal Baha. Dánský obránce si poradil, míč píchl spoluhráči a následně jej Filip Mladenović (Legia Varšava) trefil ve skluzu. Zasloužená žlutá karta!
43'
Po souboji zůstal ležet Schranz, který byl faulován mimo hrací plochu. Nawrocki slavistickému hráči došlápl na achilovku, ovšem žlutit se nebude.
41'
Na pravé straně znovu vystartoval Jedrzejczyk, na kterého také mířil pas a Jan Bořil nestíhal. Ovšem na pomoc se mu vydal Ondřej Kolář, jenž situaci znovu úspěšně vyřešil.
40'
Následně se útočného faulu dopustil kapitán Bořil a spěchalo se na druhou stranu. Emreli sice přihrával před branku, ovšem na paty Luquinhasovi, jenž míč sice trefil, ale poslal jej daleko od branky.
39'
Jan Bořil a Ivan Schranz si neporozuměli na levé straně útočné poloviny. Jenomže ani Legia daleko nedošla a bude se muset znovu bránit.
38'
Ivan Schranz velmi dobře obešel dva soupeře a dal míč na pravou stranu, odkud zpátky na střed přihrával Ekpai. Po chvíli se k zakončení dostal Stanislav Tecl, jehož pokus byl přizvednut a mířil obloučkem za brankáře a zároveň pod břevno. Ovšem Borus se rychle vrátil a prsty míč přizvedl na roh.
37'
Kombinace středem není to pravé ořechová, a tak to Legia zkusila zleva. Ovšem Mladenović poslal velmi blízko Ondřeji Kolářovi.
36'
Tahle branka domácího celku platit nemůže, jelikož domácí kapitán byl v ofsajdu! Slisz dával dlouhý pas za obranu, kde už byl Jedrzejczyk. Jeho zakončení mířilo k pravé tyči, avšak radost byla dávno zbytečná.
35'
Slavia útočila po levé straně, jenže snažení bylo zastaveno, když se Stanciu nacházel v ofsajdovém postavení. Na dalším tahu je tak celek z Varšavy.
34'
Slisz si dal sice tělo před Hromadu, kterého následně trefil loktem do obličeje. Portugalský rozhodčí chvíli váhala, ale následně odpískal faul.
33'
Od rohového praporku letěl nebezpečný míč před branku, ovšem obránci pražského celku si znovu výborně poradili. Hra se stěhovala dál od branky a poté přišel faul domácího kapitána.
32'
Na levou stranu vápna si naběhl Mladenović, kterého výborně dostoupil Kúdela a srazil pokus na rohový kop.
30'
Mateusz Holownia (Legia Varšava) je prvním potrestaným hráčem domácího mužstva, když musel zastavit pronikajícího Ekpaie.
30'
Jenže hned poté došlo na další dobrou příležitost Leige! Zpoza vápna se napřáhl Jedrzejczyk, jehož pokus mířil k levé tyči. Avšak Ondřej Kolář se odrazil a ve výskoku míč vyboxoval!
29'
Za tohle by se ani herci nemuseli stydět! Do šestnáctky vletěl Mladenović, který si očividně běžel pro pokutový kop a pádu výrazně přidal. Portugalský rozhodčí měl správný pohled na situaci a ukazoval, chlapče vstávej, tohle pískat nebudu!
28'
Pěknou přihrávku za obranu vyslal Emreli, který viděl náběh Luquinhase. Ovšem z pokutového území vyrazil Ondřej Kolář, jenž nebezpečnou situaci zastavil odkopem.
27'
Na hranici šestnáctky číhal na přihrávku Emreli, který byl zády k brance, a tak se pokoušel o patičku, která byla nepřesná. Slavia hledal Stanislava Tecla, jenž byl faulován.
26'
Polský tým je s míčem znovu na útočné polovině, kde se snaží najít cestičku. Ovšem kombinace byla velmi pomalá, což Slavia rychle zavřela a poslal balon alespoň na autové vhazování.
25'
Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází Martins, přichází Lopes.
24'
Jakub Hromada chtěl kombinovat na levé straně s Ekpaiem, avšak vybojoval rohový kop. Stanciu rozehrával rohový kop, který byl na zadní tyči odvrácen.
23'
Jenže balon od praporku ani před branku nedolétl a domácí mužstvo se dopustilo útočného faulu. Slavia už startuje motory a spěchá na útočnou polovinu.
22'
Na hranici velkého vápna se napřáhl Mladenović, jehož pokus byl lehce tečován, díky čemuž zamířil jen těsně vedle levé tyče. Slavia se bude muset bránit dalšímu rohovému kop.
21'
Centr od rohového praporku byl odvrácen a pozorný musel být Hromada, Po chvíli přišel dlouhý pas k pravé tyči, kde se nacházel atakovaný Tecl, jenž se k pořádné hlavičce neprodral.
20'
Dvacet minut hry je minulostí! Centr z levé strany mířil před branku českého mužstva, ovšem výborně zapracoval Zima. Na druhou stranu se pak vydal Ekpai, jenž vybojoval rohový kop.
19'
U postranní čáry dlouho váhal Bah, kterého o míč obral Mladenović. Také obránce Slavie zabojoval a balon získal zpátky, ovšem poté jej odehrál jen za postranní čáru.
18'
Od třetí minuty hraje Slavia bez vyloučeného Tomáše Holeše, a tak jí nečeká v Polsku vůbec nic snadného. Navíc se střelou prezentoval Martins, avšak Kúdela byl velmi dobře postavený.
17'
Slavia se ocitla znovu na útočné polovině, ovšem Ekpai podklouzl, čímž český mistr přišel o akci. Slavia se tak musí zatáhnout zpátky do bloku.
16'
Hromada se nacházel pod tlakem, a tak nezvládl přihrávku na Kúdelu. Varšava se dočkala vhazování, avšak výborně zapracoval rumunský záložník Stanciu.
15'
Jan Bořil prostrčil míč do vápna na Stanislava Tecla, proti němuž rychle vystartoval domácí brankář. Útočník Slavie mířil do horní poloviny branky, ovšem trefil Boruce do hrudníku.
14'
Na hranici velkého vápna si dávali přednost Bah a Kúdela, čehož mohl využít Mladenović. Zakončení srbského fotbalisty mířilo kousek vedle pravé tyče!
13'
Na pravé straně se nacházel Jedrzejczyk, který nejprve přihrával, ale míč se k němu vrátil. Ovšem následný pas před branku zastavil Stanciu.
12'
Bah byl dlouhou dobu ošetřován, ovšem bude v pořádku. Minimálně se vrátí na zelený pažit, dále ale sledujeme další útočné snažení Legie.
11'
Na hrací ploše zůstal ležet Bah, kterému se na nohy vůbec nechce. Krajní obránce Slavie uklouzl a následně byl kolenem trefen do hlavy. Doufejme, že dánský hráč bude v pořádku.
10'
Zpátky pro balon se vrátil David Zima, na což Ondřej Kolář rychle reagoval. Slavia bude moci předvést postupnou akci, jenže je velmi vysoko napadána.
9'
Na krátko zahráli domácí hráči rohový kop, Mladenović se pokusil obejít Ekpaie, ovšem balon už na hrací ploše neudržel. Následně se faulu na Bořila dopustil kapitán Jedrzejczyk.
8'
Domácí celek se usadil na útočné polovině, kde dlouhou dobu kombinoval. Zleva do vápna pronikl Mladenović, jehož pokus na roh srazil navrátilec Ondřej Kúdela.
7'
Pražané kombinovali na pravé straně útočné poloviny, avšak byli vytlačeni zase zpátky. Bohužel pro český tým ale přišla další nepřesná přihrávka.
6'
K rozehrání standardní situace se postavil Mladenović, jehož pas mířil na pravou stranu vápna, kam se také vydal Ondřej Kolář. Slavistický brankář výhozem otáčí hru na druhou stranu.
4'
Faulovaným hráčem byl Martins, který potřeboval lékařskou pomoc. Doufejme, že hráč Varšavy bude v pořádku. Chvíli se hrát nebude.
3'
Tomáš Holeš (SK Slavia Praha) dostává červenou kartu, když sledoval míč ve vzduchu. Jenže poté zvedl nohu a trefil lýtko soupeře, tohle prostě na vyloučení bylo.
3'
Legia Varšava do dnešního střetnutí nastoupila v bílých dresech, naopak Pražané hrají ve světle modrých dresech. Vraťme se na trávník, kde si centr z levé strany pohlídal brankář Boruc.
2'
Nejprve si David Zima pohlídal pas za obranu a míč odvrátil. K balonu se dostal Luquinhas, jenž se přiblížil šestnáctce a jeho snažení zastavil již zmíněný stoper Slavie.
1'
Jdeme na to, Slavia dnes potřebuje zvítězit! Portugalský rozhodčí pan Artur Dias dal pokyn k zahájení zápasu, polský celek se jako první chopil míče.
1'

Legia Varšava: Boruc – Nawrocki, Wieteska, Holownia – Jedrzejczyk (C), Slisz, Martins, Mladenović – Josue, Luquinhas – Emreli.
Náhradníci: Miszta, Tobiasz – Abu Hanna, Johansson, Kisiel, Kostorz, Lopes, Muci, Pekhart, Rose, Rosolek, Skibicki.

SK Slavia Praha: Kolář – Bah, Kúdela, Zima, Bořil (C) – Hromada, Holeš – Ekpai, Stanciu, Schranz – Tecl.
Náhradníci: Mandous, Sirotník – Kačaraba, Krmenčík, Lingr, Olayinka, Ousou, Samek, Sima, Traoré.

Rozhodčí: Artur Dias – Rui Tavares, Pedro Ribeiro (všichni POR).
Ještě jednou vítám všechny fanoušky fotbalu u odvetného střetnutí o Evropskou ligu. Koeficient českého fotbalu by potřeboval, aby Slavia zvítězila, a tak téměř všichni budou přát svěřencům Jindřicha Trpišovského vítězství. Již jsou známy sestavy, které si za pár okamžiků představíme.
Z odvetného souboje Slavie je pro vás přichystaný podrobný textový přenos, jímž vás provede Michal Luxa. Střetnutí startuje ve 21 hodin a vítěz se podívá do skupinové fáze Evropské ligy. Doufejme, že šťastnější budou sešívaní, které ovšem nečeká nic jednoduchého, což potvrdila Legia už v Praze.
Úvodní souboj play-off o Evropskou ligu

SK Slavia Praha – Legia Varšava 2:2 (2:2)

Sešívaní byli v souboji lepším celkem, avšak doplatili na slabou produktivitu, zatímco Legie tvrdě trestala chyby pražského mužstva. Polský tým se dvakrát ujal vedení, ovšem Slavia vždy našla odpověď. Ve druhém poločase mohli svěřenci Jindřicha Trpišovského rozhodnou, což se nepovedlo, a tak odveta slibuje napínavou podívanou.

Branky: 34. Bah, 45+4. Masopust – 20. Emreli, 37. Juranovič.

Karty: 26. Oscar (SLA), 53. Traoré (SLA) – 12. Luquinhas (LEG), 36. Rose (LEG).

Držení míče: 65 % : 35 %. Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 13:14.

Sestava Slavie: Kolář – Bah, Holeš, Zima, Oscar – Traoré, Hromada (46. Kuchta) – Masopust (C) (67. Samek), Stanciu (82. Tecl), Sima (61. Ekpai) – Schranz (61. Lingr).

Sestava Legie: Boruc (C) – Juranovič, Rose (46. Holownia), Wietelska, Nawrocki, Mladenovič – Skibicki (46. Rosolek), André Martins, Rafael Lopes (46. Josué), Luquinhas – Emreli.
K ligovým zápasům se Slavia a Legia postavily zcela jinak. Zatímco mužstvo z Varšavy si víkendový duel odložilo, Pražané ve šlágru kola vyzvali Ostravu. Sešívaní se v souboji prezentovali aktivní hrou a nadělili Baníku čtyři branky, o které se postupně postarali Stanislav Tecl, Daniel Samek, Ondřej Lingr a také z pokutového kopu Ondřej Kúdela, jenž už bude moci naskočit do odvety o skupinovou část Evropské ligy.

Zatímco Legia by mohla mít více ušetřených sil, ovšem výhra na Baníkem by Slavii mohla posunout do větší psychický pohody.
Vítám všechny fanoušky fotbalu, především příznivce pražské Slavie, která v odvetě play-off Evropské ligy cestovala do Polska, kde se utká s Legií Varšava. Po úvodním střetnutí na české půdě je osud dvojzápasu otevřený, ovšem vše rozebereme až v následujících příspěvcích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.