Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Čukarički : Olympiacos - 31. srpna 2023   20:00

Čukarički
Čukarički
0:3
(0:2)
Olympiacos
Olympiacos
34' Masouras   • 45+1' Biel   • 53' Restos
Čukarički
Samurović – Drezgić (81. Serafimović), Subotić, Stevanović /C/ – Nikčević, Miladinović (64. Ahlinvi), Sissoko, Stanković (77. Kovač), Tošić – Janković (46. Gomes), Ivanović (77. Owusu)
Belić, Filipović – Rogan, Tomović, Stojanović, Adžić, Ndiaye
Makkelie – Steegstra, de Vries (NED)
Gradski stadion Dubočica, Leskovac (SRB)
Olympiacos
Paschalakis – Vrousai, Freire, Retsos (57. Porozo), Rodinei – Hezze, Camara (46. Alexandropoulos) – Biel, Fortounis /C/ (57. Scarpa), Masouras (68. Carvalho) – al-Kaabí (46. al-Arabí)
Tzolakis, Papadoudis – Bah, Ntoi

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 0:12. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:4.
Olympiakos i v odvetném duelu potvrdil roli favorita a po výhrách 3:1 a 3:0 si po zásluze zahraje základní skupinu Evropské ligy. Bělehradský celek neměl v tomhle dvojzápase na postup nárok a musí se spokojit pouze s Evropskou konferenční ligou.
90+3'
81'
Střídání v týmu FK Čukarički Bělehrad:
ze hřiště odchází Uroš Drezgić, přichází Vojim Serafimović.
77'
ze hřiště odchází Djordje Ivanović, přichází Samuel Owusu,
ze hřiště odchází Nikola Stanković, přichází Stefan Kovač.
68'
Střídání v týmu Olympiakos FC:
ze hřiště odchází Georgios Masouras, přichází João Carvalho.
64'
ze hřiště odchází Igor Miladinović, přichází Matteo Ahlinvi.
57'
ze hřiště odchází Panagiotis Restos, přichází Jackson Gabriel Porozo Vernaza,
ze hřiště odchází Konstantinos Fortounis, přichází Gustavo Scarpa.
53'
Olympiakos právě vstřelil branku!
Autorem branky je PANAGIOTIS RESTOS.
46'
ze hřiště odchází Janković, přichází Gomes.

ze hřiště odchází al-Kaabí, přichází al-Arabí,
ze hřiště odchází Camara, přichází Alexandropoulos.
46'
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 0:6. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 3:3.
45+2'
45+1'
Autorem branky je PEP BIEL.
34'
Autorem branky je GEORGIOS MASOURAS.
3'
Žlutá karta pro tým FK Čukarički Bělehrad (Uroš Drezgić).
1'

FK Čukarički Bělehrad: Samurović – Drezgić, Subotić, Stevanović (C) – Nikčević, Miladinović, Sissoko, Stanković, Tošić – Janković – Ivanović
Náhradníci: Belić, Filipovic, Rogan, Tomovic, Stojanović, Adžić, Zé Mário, Serafimović, Owusu, Ahlinvi, Ndiaye, Kovač
Trenér: Milan Lešniak

Olympiakos FC: Paschalakis – Vrousai, Freire, Retsos, Rodinei – Hezze, Camara – Biel, Fortounis (C), Masouras – El Kaabi
Náhradníci: Tzolakis, Papadoudis, Scarpa, El-Arabi, Bah, Alexandropoulos, João Carvalho, Porozo, Ntoi
Trenér: Diego Martínez

Rozhodčí: Makkelie – Steegstra, de Vries – Kooij (NED).
V rámci odvetného zápasu závěrečného předkola Evropské ligy se ve čtvrtek večer střetnou hráči srbského FK Čukarički Bělehrad s řeckým Olympiakosem. Jde o utkání dvou pomyslných bronzových medailistů z loňských ligových ročníků svých zemí.

Čulkarički začíná svou evropskou cestu teprve tímto dvojzápasem, Olympiakos se představil již ve třetím předkole Evropské ligy v němž po výsledcích 1:0 a 1:1 vyřadil belgický Genk.

První utkání dvojzápasu přineslo vítězství řeckého favorita 3:1. Tehdejší domácí vstřelili všechny tři své branky již během prvního poločasu, hosté korigovali skóre a vykřesali jiskřičku naděje až brankou v 93. minutě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.