FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Brighton : West Brom - 26. ledna 2019   16:00

Brighton
Dunk, Gross, Gyokeres, March, Murray, Propper, Sachnez
West Brom
Fitzwater, Gayle, Gibbs, Holgate, Howkins, Myhill, Tulloch

Dnešní utkání je minulostí. Druhá půle byla o dost méně zajímavá, než ta první a dnešní utkání se tak za čas bude muset znovu opakovat. Z remízy 0:0 budou asi šťastnější hosté, kteří velkou většinu druhé půle jen bránili a čekali na závěrečný hvizd. Pro dnešek je to ode mě všechno, přeji Vám hezký zbytek soboty.
90+4'
90+3'
Obrana hostů byla pozorná a odklízí míč do bezpečí.
90+3'
Domácí vybojovali další rohový kop.
90+2'
Knockaertovi se nepodařilo odcentrovat, následovat bude odkop od brány.
90+1'
Gyokeres nachytán v ofsajdovém postavení.
90'
Duffyho hlavička skončila vedle Bondovi brány.
89'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Leko, přichází Holgate.
89'
Gyokeres vybojoval rohový kop pro svůj tým.
88'
Leko za pomoci zdravotníků odkulhal mimo hrací plochu a hra může pokračovat.
87'
Leko si vyžádal ošetření, hra je přerušena.
86'
Murray podrazil Lekovi nohu, odpískán faul.
85'
Propperův centr nenašel žádného ze spoluhráčů, Bond bude odkopávat od své svatyně.
84'
Po nepovedené hlavičce Murraye má míč ve své moci Bond.
83'
Hosté vybojovali vhazování na útočné polovině.
82'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Andone, přichází Murray.
82'
Hosté vybojovali rohový kop.
81'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Hoolahan, přichází Tulloch.
79'
Hoolahanův centr nebyl pro Saltora žádným problémem, v pohodě sklepl míč do náruče Buttona.
78'
Montoyův centr odvrací Mears mimo velké vápno.
77'
Kayalův roh neznamenal pro hostující obranu téměř žádné nebezpečí.
76'
Gyokeres se dostal k míči na hranici šestnáctky a jeho pokus jen tak tak vyrazil Bond na roh.
75'
Duffy bravurně odzbrojil Leka od míče.
74'
Fieldův střílený centr sice adresáta našel, ale ten míč vůbec netrefil. Domácí se dostávají k míči.
73'
Mears si v souboji s Andonem dopomohl rukami, odpískán faul.
72'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Locadia, přichází Gyokeres.
72'
Leko si bravurně naběhl na Hoolahanův centr, ale jeho hlavička skončila jen na břevně.
71'
Mears vybojoval pro svůj tým standardní situaci v nebezpečné vzdálenosti.
70'
Edwards skončil po kontaktu s Burnem na zemi a očividně se dožadoval penalty, hlavní arbitr ale okamžitě naznačil, že tohle pískat nebude.
69'
Knockaert se těsně před velkým vápnem napřáhl ke střele k pravé tyči, míč ale skončil těsně vedle.
68'
Ani Lekův střelecký pokus nebyl úspěšný, tentokrát míč skončil nad Buttonovou bránou.
67'
66'
Locadia se opřel do míče z voleje, ale jeho pokus skončil vysoko nad Bondovou bránou.
64'
Bissouma se odhodlal ke střele z velké vzdálenosti, nicméně jeho pokus trefil pouze jednoho z jeho spoluhráčů.
63'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Stephens, přichází Propper.
63'
Locadiova střela zblokována Mearsem.
62'
Po nepřesné přihrávce Montoyi jsou u míče opět hosté.
61'
Hosté kombinují na útočné polovině.
59'
Žlutou kartu dostává Locadia (Brighton & Hove Albion FC), který neudržel své nervy na uzdě a v přerušené hře několikrát odsunul svého protihráče od míče.
58'
Stephnsova krásná dalekonosná rána skončila jen na tyči Bondovi brány.
57'
Hosté kombinují na vlastní polovině.
56'
Harperova dělovka z hranice šestnáctky jen těsně minula pravou tyč Buttonovi brány.
55'
Locadia si při svém úniku příliš pokopl míč a ten se stal objetí brankáře Bonda.
54'
Útočná snaha domácích ztroskotala na nepovedené přihrávce Locadia. Hosté se dostávají k míči.
53'
52'
Montoyův centr nenašel žádného ze spoluhráčů.
51'
Do kombinace hostů se zapojil i brankář Bond.
50'
Míč pouze prosvištěl pokutovým územím a skončil mimo hrací plochu, Bond bude odkopávat od své svatyně.
49'
Domácí vybojovali rohový kop.
49'
Hlavička Robsona-Kanu skončila přímo v náručí brankáře Buttona.
48'
V souboji jeden na jednoho byl úspěšnější Duffy, Edwardsova klička byla příliš pomalá.
47'
Burnovi se centr absolutně nepovedl, hosté se dostávají k míči.
46'
První poločas je za námi a bohužel je to spíše lítý boj, než pohledný fotbal. Techničtější a tím pádem i fotbalovější jsou jednoznačně domácí, kteří si i vytvořili mnohem více šancí než hosté, nicméně to jim zatím nebylo nic platné neboť fotbal se hraje na góly a na ty je to 0:0. Uvidíme co přinese druhá polovina.
45+1'
45'
Hráči Brightonu kombinují na vlastní polovině.
44'
Fieldův centr nebyl přesný, domácí mají míč ve své moci.
43'
Útok hostů ztroskotal na nepřesné přihrávce Harpera, domácí se dostávají k míči.
42'
Stephensův centr odvrací do bezpečí Bartley.
40'
39'
Domácí budou vhazovat na vlastní polovině.
38'
Montoya odklidil míč mimo velké vápno.
37'
36'
Mears perfektně odzbrojil Locaida od míče a domácí tak přicházejí o míč.
35'
Domácí vhazují na vlastní polovině.
34'
Duffyho pokus hlavou skončil jen těsně vedle pravé tyče Bondovi brány.
34'
33'
Bissoumova technická střela proletěla jen těsně vedle šibenice.
32'
Kayalova střela ze střední vzdálenosti nadělala Bondovi velké problémy, ale za pomoci obránců se hostům míč podařilo odklidit mimo velké vápno.
30'
Andone se už skoro řítil na osamoceného Bonda, ještě před tím ale skvěle zásáhl Townsend, který útočníka čistě odstavil od míče.
29'
Barleyho centr odvrací mimo velké vápno Duffy.
28'
Andone nachytán v ofsajdu.
27'
Kayal se dopustil faulu na Fielda, což neuniklo očím hlavního arbitra.
26'
Lekova technická střela mezi tři tyče Buttonovi brány nemířila.
24'
Andone se dostal do velkého vápna, kde se mu podařilo i vystřelit, nicméně něho střelu zpomalilo zblokování obránce Duffyho a Bond už neměl téměř žádné starosti s chycením míče.
23'
Harperův centr skončil v náručí brankáře Buttona.
22'
Knockaertova střela zablokována obranou.
21'
Obrana hostů rohový kop ubránila, nicméně domácí zůstávají u míče.
20'
Andoneho střelu zblokoval Mears mimo hrací plochu, následovat bude rohový kop.
18'
Bissoumova střela z první skončila vedle Bondovi brány.
16'
Hosté budou vhazovat na vlastní polovině.
15'
Po několika odrazech ve velkém vápně se k míči dostal brankář hostí Bond.
14'
13'
Andonova střela skončila vysoko nad Bondovou bránou.
12'
Hoolahanovi se centr příliš nepodařil, domácí se dostávají k míči.
11'
10'
Obrana v klidu Stephensův centr odklidila mimo velké vápno.
9'
7'
Hoolahan se snažil z pravého rohu poslat centr do velkého vápna, nicméně ještě před centrem se míč dostal mimo hrací plochu, následovat bude odkop od Buttonovi brány.
6'
Fieldův dalekonosný centr skončil až v náručí brankáře Buttona.
6'
Hosté kombinují na své polovině.
5'
Harperův pokus o průnikovou přihrávku skvěle přečetl Burn.
4'
Pro Locadiův centr si bez problémů došel Bond.
4'
Andone vybojoval vhazování pro svůj tým na útočné polovině.
3'
Domácí kombinují na své polovině.
2'
Harper se dopustil útočného faulu, domácí budou rozehrávat.
1'
Robson-Kanu se hnal do úniku po levé straně, nicméně nakonec si míč před sebe posunul příliš a následovat tak bude pouze odkop od brány.
1'

Brighton & Hove Albion FC: Button – Burn, Duffy, Montoya, Saltor – Stephens, Kayal, Knockaert, Locadia – Andone, Bissouma
Náhradníci: Dunk, Gross, Gyokeres, March, Murray, Propper, Sachnez

West Bromwich Albion: Bond – Mears, Adarabioyo, Bartley, Townsend, Field, Harper, Hoolahan, Leko, Edwards, Robson-Kanu
Náhradníci: Fitzwater, Gayle, Gibbs, Holgate, Howkins, Myhill, Tulloch.
West Bromwich Albion

Ani cesta hostujícího týmu FA Cupem nebude na nějaké dlouhé povídaní, neboť taktéž jejich cesta započala v minulém kole, kde se střetli s týmem, který má s touto soutěží obrovské zkušenosti, tedy s Wiganem F.C.. V tomto utkání o výhře West Bromwiche rozhodl jedinou brankou v třicáté první minutě Bakary Sako. Ačkoliv hosté jdou do dnešního utkání jako outsideři, tak rozhodně jejich postup do dalšího kola není nemožný.
Brighton & Hove Albion FC

Jako první si pojďme představit cestu FA Cupem domácího týmu, což bude vlastně snadné, jelikož jejich cesta začala teprve v minulém kole, kdy se utkali s Bournemouthem, který po vyrovnané partii přehráli 3:1.
Uvidíme zda dnes dokáží hráči Brightonu zužitkovat výhodu domácího prostředí a postoupit do dalšího kolu této prestižní soutěže.
Vítám tu všechny fotbalové příznivce! V rámci šestnácti-finále anglického FA Cupu Vás budu dnes provázet utkáním mezi Brightonem a West Bromwich Albion.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.