FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Bristol : Bolton - 25. ledna 2019   20:45

Bristol
Bristol
9' O'Dowda  • 30' Eliasson
2:1
(2:1)
Bolton
Bolton
6' Beevers
Bristol
O'Leary – Brownhill, Wisa, Kelly, Paterson, Pisano, Weimann.
Attwell – West, Venamore
Ashton Gate Stadium (Bristol)
Bolton
Williams – Ameobi, Buckley, Donaldson, O'Neil, Taylor, Wilson.

Je tu konec. Fotbalisté Bristol City potvrdili roli mírného favorita a i díky domácímu prostředí vyhráli nad Bolton Wanderers těsným rozdílem 2:1. To znamená, že domácí postupují do osmifinále anglického FA Cupu a naopak pro hosty pouť pohárem končí.
90+4'
90+2'
S centrem do vápna si ale hostující defenziva poradila.
90+2'
Teď tady bude rohový kop pro domácí celek.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
90+1'
Donaldson posílal do vápna centr, který mířil na hlavu Hobbse. Ten ale nakonec ve velmi slušné pozici zakončit nedokázal.
90'
Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. U míče jsou aktuálně domácí.
89'
Olkowski to přehnal s důrazem a po jeho zbytečném útočném faulu budou u míče domácí. Ti samozřejmě nebudou spěchat s rozehrávkou.
88'
Z levé strany do vápna centroval Noone, domácí se ale dokázali ubránit.
87'
Konec zápasu se rychle blíží a hosté si zatím stále nemohou vytvořit závěrečný tlak.
85'
Wright nyní poslal k zemi právě střídajícího Donaldsona, následuje rozehrávka z poloviny hřiště.
84'
Hostující trenér již sází vše na ofenzivu. Na hřišti má nyní čtyři čistokrevné útočníky.
83'
Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Luca Connell, přichází Clayton Donaldson.
83'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Jay Dasilva, přichází Lloyd Kelly.
82'
U míče byl nyní O'Dowda, tvrdě, avšak čistě ho od míče odstavil Magennis.
80'
Zpoza vápna to levačkou zkusil Eliasson, míč ale tentokrát poslal vysoko nad bževno hostující brány.
79'
Ameobi tvrdě prošlápl protihráče a za svůj faul na polovině hřiště dostává žutou kartu.
77'
Hosté už nemají na co čekat a teď budou muset začít hrát vabank.
77'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Nathan Baker, přichází Eros Pisano.
76'
Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Luke Murphy, přichází Gary O'Neil.
74'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Kasey Palmer, přichází Josh Brownhill.
74'
Z plného běhu zakončoval z pravé strany Palmer, gólman Matthews ale zasahovat nemusel protože míč šel mimo.
72'
Parádní centr do vápna soupeře posílal Eliasson, hosty nyní zachránil gólman Matthews.
70'
To byla paráda! K následnému přímému kopu se postavil Palmer, jehož povedenou střelu zastavilo břevno!
69'
Diedhiou se ocitl na zemi po faulu Murphyho a je z toho také žlutá karta.
68'
Hosté se uvědomují, že dnes musí vstřelit ještě minimálně jeden gól, aby si zachovali šanci na postup. Jsou teď velmi aktivní a domácí se musí bránit.
66'
Žlutou kartu dostává Marlon Pack (Bristol City FC).
64'
Střídání v týmu Bolton Wanderers FC: ze hřiště odchází Pritchard, přichází Ameobi.
63'
Žlutou kartu dostává Noone (Bolton Wanderers FC).
60'
Hned po odkopu brankáře došlo k prodloužení míče na rozběhnutého Olkowskiho, jehož střelu z pravé strany s problémy vyrazil gólman Fielding.
59'
Nebojácně do vápna soupeře vnikl Morrell, jenže nedokázal zakončit a ani nebyl faulovaný. Následuje odkop.
57'
Zpoza vápna pálil Palmer, hostující gólman Matthews byl ale pozorný a nadvakrát nepříjemný skákavý balon pokryl.
55'
Magennis důrazně napadal Kalase, ten těžkou situaci ale zvládl.
53'
Čas rychle plyne a domácí fotbalisté v poklidu drží balon na polovině soupeře.
51'
Hosté se dožadovali znovu odpískání pokutového kopu, jenže sudí Attwell je v klidu a nechává pokračovat ve hře.
50'
Domácí hrají o poznání opatrněji než v prvním poločase. Hraje se hlavně ve středu pole.
48'
Do vápna Boltonu mířil rozhodně zajímavý centr, jenže zakončení jsme se nedočkali.
48'
Domácí Eliasson málem využil zaváhání Littleho, nakonec z toho ale bude jen rohový kop.
46'
Hned po rozehrávce zkusil ve vápně domácího celku padnout Olkowski, pokutový kop se ale nepíská.
46'
Je za námi první poločas zápasu, po kterém vedou domácí fotbalisté Bristol City nad svým soupeřem 2:1. Hosté se sice dostali již v 6. minutě do vedení, když se prosadil Beevers, avšak domácí prakticky okamžitě odpověděli O'Dowdou. Poté v probíhající 30. minutě přidal druhý gól domácích parádní střelou do šibenice Eliasson a hráči Bristol City tak mohou do kabiny odcházet spokojeni.
45+4'
45+4'
V závěru poločasu se již nehraje v nijak velkém tempu a zdá se, že se oba týmy vidí již v kabině.
45+2'
Magennis se pokoušel posunout balon na Olkowskiho, ten ale jeho úmysl zcela nepochopil.
45+1'
Již se opět pokračuje. První poločas bude nastaven o čtyři minuty.
45'
Baker je očividně značně otřesený, hrací plochu ale opouští po svých.
44'
Stále se nehraje. I když Baker je již alespoň na kolenou.
43'
Baker se zatím na nohy nevrací a probíhá jeho ošetřování.
42'
Hobbs nyní ve vápně nekontrolovaně padl na Bakera, který zůstal ležet na trávníku.
40'
Olkowski nyní tvrdě zastavil rodící se šanci domácích a může být rád, že nedostal žlutou kartu.
39'
Pomalu se nám blíží konec prvního poločasu a stále jsou to stejně jako v posledních minutách domácí, kteří mají více ze hry.
38'
Z pravé strany to nyní pro změnu zkoušel Morrell, jeho tvrdou ránu ale bravurně zneškodnil hostující brankář.
37'
Z velmi těžké pozice nyní pálil levačkou Diedhiou, míč ale poslal vysoko nad bránu a gólman Matthews nyní zasahovat nemusel.
35'
Domácí teď hodně drží balon a soupeře na svou polovinu prakticky nepouštějí.
34'
Hosté se samozřejmě snaží odpovědět, jenže domácí se oprati úvodu zápasu hodně zvedli a jsou nyní lepší.
32'
Diedhiou sice poslal potřetí balon do sítě, avšak gól tentokrát kvůli ofsajdu neplatil.
30'
Bristol City právě vstřelilo branku!
Hosté nechávali domácího středopolaře tak dlouho postupovat s balonem, až inkasovali. NICLAS ELIASSON si hezky připravil míč na střelu a následně zamířil přesně do horního rohu – 2:1!
29'
A opět Tomáš Kalas. Český obránce musel nyní znovu zastavit rodící se akci soupeře.
28'
Domácí Dasilva to zkusil individuálně po levé straně, proti přesile ale neměl šanci uspět.
27'
Hraje se sice mezi vápny, avšak oba celky se celkem snadno dostávají i do náznaků zakončení a obrany mají mnoho starostí.
26'
Domácí postupně přebírají iniciativu a jsou stále více a více na balonu.
24'
Ke střele se dostal Morrell a gólman Matthews měl plné ruce práce, aby jeho nebezpečnou střelu vyrazil.
22'
Až nyní se domácí natlačili k vápnu soupeře. Ve vápně musel zasahovat Olkowski a následuje roh.
21'
Stále ale platí, že jsou aktivnější hosté. Domácí se musí hlavně bránit a pak spoléhat na protiútoky.
19'
Na trávníku zůstal ležet Diedhiou, nakonec se ale nenechá ani ošetřovat a bude pokračovat ve hře.
17'
Dobře si nyní v defenzivě počínal Tomáš Kalas, který zastavil další útočnou akci hostujícího celku.
15'
Po rychlé akci domácích nyní zpoza vápna pálil Palmer, míč ale poslal jen nad bránu.
14'
Nyní jsou to opět hostující fotbalisté, kteří jsou s míčem na kopačkách nastěhovaní na polovině soupeře.
13'
Následný přímý kop domácích skončil ale jen ve zdi složené z hostujících hráčů a skóre se tak nyní nemění.
11'
Na hranici vápna byl nyní faulovaný O'Dowda a následovat bude přímý kop pro domácí z velmi výhodné pozice.
9'
A je srovnáno! Na dlouhý balon z hloubi pole si naběhl CALLUM O'DOWDA, který si trochu se štěstím balon zpracoval a poté zamířil přesně k tyči – 1:1!
9'
Hráči Bristol City se ale zatím k ohrožení brány soupeře nedostávají.
8'
Domácí tak nemají na co čekat a potřebují teď rychle odpovědět.
6'
Bolton právě vstřelil branku!
Hned po rohu se hosté sice k zakončení nedostali, avšak jejich akce pokračovala a po centru mladíčka Connella z levé strany se ve vápně nejlépe zorientoval MARK BEEVERS, který propálil gólmana Fieldinga!
5'
Po dobrém defenzivním zákroku Kalase je tu roh pro hosty.
4'
V úvodu mají balon více na kopačkách hostující fotbalisté. Zatím se ale pohybují daleko od brány soupeře.
2'
Úvod zápasu je opatrný. Oba celky hrají velmi pozvolně a rozhodně se nikam neženou.
1'

Bristol City FC: Fielding – Wright, Kalas, Baker, Dasilva – Pack – Eliasson, Morrell, Palmer, O'Dowda – Diedhiou.
Náhradníci: O'Leary – Brownhill, Wisa, Kelly, Paterson, Pisano, Weimann.

Bolton Wanderers FC: Matthews – Little, Beevers, Hobbs, Connell – Pritchard, Lowe, Murphy – Magennis, Olkowski, Noone.
Náhradníci: Williams – Ameobi, Buckley, Donaldson, O'Neil, Taylor, Wilson.

Rozhodčí: Attwell – West, Venamore.
Dnes hostující Bolton vstoupil do poháru FA CUP ve 3. kole, když v domácím prostředí nastoupil proti třetiligovému Walsallu. Utkání se změnilo v jasné představení domácích, kteří vyhráli s velkým přehledem vysoko 5:2. Ústřední postavou zápasu byl Josh Magennis, který zaznamenal hattrick. Bristol City se v domácím prostředí střetl s paírově silnějším soupeřem. Nastoupil totiž proti klubu Huddersfield Town, který letos hraje Premier League (i když je aktuálně na posledním místě). K vidění tak byl vyrovnaný boj a o nejtěsnější výhře domácích rozhodl v 72. Josh Brownhill.
Oba týmy půjdou do pohárového zápasu ve velmi rozdílném rozpoložení. Domácí fotbalisté jsou ve velké pohodě a například v Championship neprohráli dlouhých deset zápasů. Z posledních čtyř ligových zápasů získali maximální počet dvanácti bodů. Naopak hostům se v posledních týdnech vůbec nedaří. Fotbalisté Boltonu totiž v druholigové tabulce klesli až na třiadvacátou sestupovou příčku, a to také kvůli tomu, že prohráli tři poslední zápasy.
Anglický fotbalový FA Cup pokračuje tento víkend dalšími zápasy. V rámci 4. kola se mimo jiné dnes od 20:45 odehraje utkání dvou celků z druhé nejvyšší soutěže Bristol City a Bolton Wanderers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.