FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Doncaster : Oldham - 26. ledna 2019   16:00

Doncaster
Doncaster
69' Whiteman  • 90' Whiteman
2:1
(0:0)
Oldham
Oldham
84' Clarke
Doncaster
Maroši – Mason, Andrew, Downing, Anderson – Kane, Coppinger (63. Blair), Sadlier (63. Wilks), Whiteman – Marquis, May (90+4. Wright).
Jones – Lewis, Wright, Blair, Rowe, Crawford, Wilks.
Bankes
Keepmoat, Doncaster
3796 diváků
Oldham
Iversen – Hamer, Edmundson, Clarke, Sylla – Missilou, Branger, Lang – Nepomuceno, O´Grady, Baxter (75. Vera).
de la Paz – Dummigan, Hunt, Taylor, Robinson, Benteke, Vera.

Doncaster slaví velmi šťastnou výhru z poslední minuty a navíc z penalty nad Oldhamem 2:1, který je vzdálen pouhých 70 km. A po více než 50 letech postupují hráči Doncasteru opět do 5. kola FA Cupu.
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:16.
90+7'
90+6'
Červenou kartu dostává Peter Clarke (Oldham Athletic).
90+5'
Peter Clarke zajel do brankáře Marošiho.
90+4'
Střídání v týmu Doncaster Rovers FC: ze hřiště odchází Alfie May, přichází Joe Wright.
90+2'
Jeden z domácích hráčů se nechává ošetřovat.
90+1'
Přímý kop pro Doncaster Rovers.
90'
Rozhodčí nastavuje 6 minut!
90'
Doncaster právě vstřelil branku!
A BENJAMIN WHITEMAN se stává hrdinou víkendu v Doncasteru a širokém okolí jelikož proměněnou penaltou a svou druhou dnešní brankou zřejmě posouvá Doncaster do dalšího kola FA Cupu – 2:1!
89'
Žlutou kartu dostává Johan Branger (Oldham Athletic) za protesty.
89'
A pozor rozhodčí v pokutovém území píská pokutový kop pro Doncaster Rovers za hru rukou Petera Clarka, na kterou ho upozornil jeho asistent!
87'
Desátý jubilejní rohový kop pro Doncaster Rovers.
86'
Žlutou kartu dostává George Edmundson (Oldham Athletic).
85'
Edmundson v osobním souboji dohrál soupeře konkrétně Mallika Wilkse.
84'
Oldham právě vstřelil branku! A velká snaha všech hráčů Oldham Athletic nese úspěch a i kýžené vyrovnání zásluhou PETERA CLARKEHO – 1:1!
83'
Opět je útok Oldhamu pokažen nepřesností.
82'
Nervozita a křeč kazí hostující akce.
80'
Přimý kop pro Oldham Athletic.
79'
Vypadá to, že Doncaster kontroluje hru a Oldham to bude mít velmi těžké se svou snahou o vyrovnání.
77'
Missilou ani Lang nedokázali zaskočit obranu Doncasteru ve svém snažení.
75'
Střídání v týmu Oldham Athletic: ze hřiště odchází Jose Baxter, přichází Urko Vera.
75'
Kane vyslal ostrou střelu stou si opět poradil výtečný brankář Iversen.
74'
Kombinace Blaira s Marquisem druhou branku pro Doncaster Rovers nepřinesla.
73'
May byl uhlídán pouze za cenu rohového kopu pro Doncaster Rovers.
72'
Žlutou kartu dostává Mallik Wilks (Doncaster Rovers FC) za protesty.
Žlutou kartu dostává Jose Baxter (Oldham Athletic) za faul.
71'
Další velmi tvrdý zákrok a opět to bude za žlutou kartu.
70'
Další rohový kop pro Doncaster.
69'
Ale síť se rozvlňuje na druhé straně hřiště a domácí celek Doncaster Rovers dostává do vedení přesnou střelou BENJAMIN WHITEMAN po přihrávce od Herbieho Kaneho – 1:0!
68'
Oldham se snaží být aktivnější.
66'
Žlutou kartu dostává Niall Mason (Doncaster Rovers FC).
65'
Ostrý zákrok předvedl Mason a bude zřejmě prvním hráčem co spatří od rozhodčího žlutou kartu.
63'
Střídání v týmu Doncaster Rovers FC: ze hřiště odchází Kieran Sadlier, přichází Mallik Wilks.
Střídání v týmu Doncaster Rovers FC: ze hřiště odchází James Coppinger, přichází Matty Blair.
62'
První střídání v utkání se blíží a bude to na straně Doncasteru.
60'
Branger ani Baxter si na brankáře Marošiho nepřišli, který byl u míče jako první.
59'
Ve druhém poločasu se do větších akcí dostávají i hráči Oldhamu.
58'
Na druhé straně hřiště se v tváři tvář brankářovi Marošim zjevil Baxter, ale umístil míč pár centimetrů vedle domácí tyče!
56'
Kane s Coppingerem velmi dobře zakombinovali a míč z brankové čáry musel vykopávat záchranář Clarke!
55'
O´Grady to zkusil z pravé strany míče se ujímá pohotový brankář Maroši.
53'
Mayova střela míjí tyč branky Oldhamu.
52'
Rohový kop pro Doncaster Rovers.
51'
Po pěkné kombinaci hezkou střelu vyslal Sadlier, ale brankář Iversen proti němu vytáhl špičkový zásah a zkazil mu radost!
50'
Sylla se snažil nastartovat Baxtera, ale výbornou přihrávku zastavil dle svého popisu práce na hřišti Downing.
49'
Ze střední vzdálenosti prověřil pozornost brankáře Iversena jeden z hráčů Doncasteru.
47'
Nepřesná koncovka v podání hostujících fotbalistů.
46'
Dnešní utkání sleduje 3796 diváků!
46'
Statistiky:

Střely na branku 1:1
Střely mimo branku 2:1
Rohové kopy 6:1
Ofsajdy 1:2
Fauly 4:8
První poločas skončil bez vstřeleného gólu více ze hry měl Doncaster Rovers. Druhý poločas by měl být zahájen ca v 17:05 hodin.
45+2'
45+1'
Hostující hráči se poctivě brání a už to tak vypadá, že v prvním poločase branku v žádné brance neuvidíme.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
44'
43'
Mason velmi ztížil úsilí Langovi, který ale přeci jen našel spoluhráče, nicméně střela Brangera neprošla za záda brankáře Marošiho.
42'
Útočný faul byl odhalen v útočné kombinaci Oldhamu.
41'
Oldham kontroluje hru na své polovině hřiště.
40'
Dlouhý nákop mířící za obranu, hostujícímu týmu nic nepřinesl kromě laciné ztráty míče.
38'
Na polovině hřiště byl nedovoleně zastaven Lang a to značí přímý kop pro Oldham Athletic.
37'
Domácí tým se zatím marně snaží gólově dobýt branku Iversena.
35'
Tato pasáž hry se odvíjí především kolem středového kruhu.
33'
Nepomuceno pelášil k brance soupeře, ale na poslední chvíli dobře zasáhl obránce Anderson a začínající požár včas uhasil bez následků pro Doncaster.
32'
Postup Doncasteru po pravé straně hřiště končí opět pouze autovým vhazováním.
31'
Nedovolený zákrok si připisuje Sadlier, přímý kop pro Oldham Athletic.
30'
Opět rohový kop pro Doncaster Rovers.
29'
Byl to obránce Clarke po souboji s Marquisem.
28'
Nyní je na hrací ploše ošetřován jeden hráč z týmu Oldham Athletic.
27'
Domácím zatím chybí znatelně větší klid při zakončení.
26'
Marquis se ocitl v zajímavé šanci, ale míč nedostal do branky díky včasnému skluzu obránce Petera Clarka.
25'
První rohový kop pro Oldham Athletic nic zajímavého nepřinesl.
24'
Rychlý brejk hostí končí předčasně u pravé postranní čáry.
23'
Hráči Doncasteru Rovers dokázali vybojovat již čtvrtý rohový kop v prvním poločase.
22'
Střela domácího hráče byla zablokována pozornou obranou Oldhamu.
21'
Míč končí za koncovou čárou a balon do hry bude rozehrávat brankář Iversen od své branky.
20'
Útočná snaha domácího celku je zhacena odpískaným ofsajdem.
19'
18'
Po rohovém kopu měl šanci zcela volný Coppinger, ale jeho střelu zlikvidoval brankář Iversen!
17'
Třetí rohový kop pro celek Doncaster Rovers.
16'
Anderson zastavil na poslední chvíli útočnou snahu hostujícího O´Gradyho.
15'
Obrana Oldhamu musela zasáhnou a odvrátila míč na druhý rohový kop pro Doncaster Rovers.
13'
Z velké dálky to zkusil hráč Oldhamu, ale brankáře Marošiho tímto střeleckým pokusme nezaskočil.
11'
Missilou si nedovoleně vyšlápl na Kierana Sadliera, centr z přímého kopu byl zlikvidován obranou Oldhamu Athletic.
10'
Průnik Doncasteru po levé straně hřiště byl pozastaven přihrávkou do druhé vlny.
8'
Opět se hraje na polovině Oldhamu Athletic.
7'
Střela Marquise z hranice pokutového území je odražena obráncem Oldhamu na rohový kop pro Doncaster Rovers.
5'
Střela Herbieho Kane z dálky nebyla vůbec povedená a míří daleko od branky soupeře.
4'
I další snaha domácích končí za postranní čárou od hráče Oldhamu.
3'
Na polovině hřiště se míč dostal za postranní čáru a vhazovat bude celek Doncasteru Rovers.
2'
Úvod utkání je velmi opatrný od obou celků.
1'

Doncaster Rovers FC: Maroši – Mason, Andrew, Downing, Anderson – Kane, Coppinger, Sadlier, Whiteman – Marquis, May.
Náhradníci: Jones – Lewis, Wright, Blair, Rowe, Crawford, Wilks.

Oldham Athletic: Iversen – Hamer, Edmundson, Clarke, Sylla – Missilou, Branger, Lang – Nepomuceno, O´Grady, Baxter.
Náhradníci: de la Paz – Dummigan, Hunt, Taylor, Robinson, Benteke, Vera.

Hampton&Richmond – Oldham 1:2
V případě nerozhodného výsledku bude sehrán opakovaný zápas na půdě soupeře.
Vítejte u pohárového utkání FA Cupu mezi Doncaster Rovers FC (3.liga) a Oldham Athletic (4. liga).