FA Cup -  ONLINE PŘENOS -  Millwall : Hull City - 6. ledna 2019   15:00

Millwall
Millwall
82' Ferguson  • 85' Ferguson
2:1
(0:0)
Hull City
Hull City
53' Toral
Millwall
Archer – Romeo, Pearce, Cooper, M. Wallace (63. Williams) – J. Wallace, Tunnicliffe (64. Morison), Leonard, Skalák (65. Ferguson) – Elliott, O'Brien
Brown, Ferguson, Martin, Meredith, Morison, White, Williams
Woolmer – Cooper, Kane
The Den, Londýn
Hull City
Long – Kane, Mazuch, McKenzie, Lichaj (C) – Batty, Stewart – Milinkovič, Toral (75. Sheaf), Dicko – Martin
Burke, Fleming, Evandro, Lewis, Marshall, Ritson, Sheaf

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Hull vedl ještě v 80. minutě 1:0, ale pak se dvakrát trefil Ferguson, který na hřišti nahradil Skaláka, a Millwall tedy nakonec vyhrál 2:1 a postoupil do další fáze FA Cupu. Naopak Hull v poháru končí. Nutno ale dodat, že domácí celek byl dnes jasně lepší a dle mého postoupil zcela zaslouženě.
90+5'
90+4'
Domácí drží míč a nikam nepospíchají.
90+3'
Žlutou kartu dostává Batty (Hull City AFC).
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Hosté se snaží něco ještě vymyslet, ale domácí jsou nyní jasně lepším týmem.
87'
Hull byl před chvílí blízko postupu, ale nyní je na pokraji vyřazení. Dvakrát se trefil Ferguson a domácí jsou na koni.
85'
Millwall právě vstřelil branku!
Tak to je otočka! Ke standardní situace se postavil SHANE FERGUSON, který poslal míč přesně přes zeď a nedal brankáři šance! Millwall najednou vede 2:1!
84'
Žlutou kartu dostává Mazuch (Hull City AFC).
84'
A domácí jsou pochopitelně při chuti a znovu se tlačí dopředu. Bude to ještě hodně zajímavé.
82'
SHANE FERGUSON si po rozehrání rohového kopu navedl míč na hranici velkého vápna a parádní střelou nedal brankáři šance, takže Millwall vyrovnává na 1:1!
81'
Další nepřesná přihrávka do vápna hostů, kteří se znovu ubránili.
79'
Williams to vyzkoušel z dobrých dvaceti metrů, ale míč směřoval jen doprostřed branky, kde byl připravený Long.
77'
Hostující hráč to vyzkoušel z velké dálky, ale míč skončil hodně vysoko nad brankou Millwallu.
75'
Wallace se prodral do vápna, ale s jeho slabým pokusem neměl Long žádné problémy. Hull i nadále drží těsné vedení.
74'
Domácím nelze upřít snahu, ale to je tak všechno. Millwall se totiž nemůže dostat do šance.
72'
Po rohu musel znovu zasahovat Long, ale míč, který se kroutil do jeho branky, dokázal vyrazit.
71'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek a vzhledem k tomu, že Hull stále vede pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
69'
Ale po přihrávce před branku si pro míč došel Long, který dnes chytá opravdu výborně.
68'
Stewart fauloval a je tu velmi zajímavá standardní situace pro domácí.
67'
Domácí se stále tlačí dopředu, ale nemohou se dostat do zakončení. Hull se velmi dobře brání a kráčí za postupem.
65'
Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází Skalák, přichází Ferguson.
64'
Střídání v týmu Millwall FC: ze hřiště odchází Tunnicliffe, přichází Morison.
64'
Mazuch vybojoval míč a nic nevymýšlel, pouze ho odkopl daleko ze své poloviny.
62'
Míč poslal do vápna znovu Skalák, ale ani tentokrát z toho nebylo vůbec nic a Hull tedy zhruba třicet minutek před koncem stále vede 1:0.
61'
Rohový kop pro Millwall.
60'
O'Brien se na hranici malého vápna dostal k míči, ale ve skluzu ho nedokázal procpat za ležícího brankáře!
58'
Hosté se ubránili, jsou u míče a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
57'
Domácí se snaží hned odpovědět, ale ve druhém poločase se jim směrem dopředu nedaří tak, jako v tom prvním.
55'
Milinkovič se nyní zamotal do svých kliček, ale nakonec byl podražen a to ho z této situace vysvobodilo.
53'
Hull City právě vstřelil branku!
A máme tu úvodní branku tohoto utkání. Dicko poslal míč na JONA TORALA, který si v zakončení věděl rady a Hull tedy tedy trochu překvapivě do vedení 1:0!
53'
Po dlouhém nákopu si pro míč došel Archer, který okamžitě rozehrál, ale nepřesně.
52'
Druhý poločas pokračuje jako ten první. K vidění je znovu hodně tvrdých soubojů a jiné to asi nebude.
50'
Mazuch nyní doslova vlétl do souboje, porazil dva hráče, ale nakonec byl odpískán faul na českého obránce.
49'
Domácí brankář šel do souboje s hostujícím hráčem, ale ani jeden z nich míč netrefil a ten doputoval až do zámezí.
48'
Rohový kop pro Hull.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku.
46'
Hráči se vrací na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:03 hodin.
První poločas je za námi. Sledujeme hodně bojovný duel, ve kterém je lepším týmem ten domácí, který měl několik slibných šancí, ale branku nedal. Neprosadil se ani Hull a stav je tedy stále 0:0.
45+2'
45+1'
Rozhodčí přidal 60 vteřin.
45'
Domácí zahrávali rohový kop, ale ani ten k ničemu nevedl.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Domácí se ještě snaží něco vymyslet, ale Hull nyní výborně napadá.
41'
Ale z rohu nic nebylo, protože snažení hostů ukončil zbytečný útočný faul.
40'
Rohový kop pro hosty.
39'
Další velká šance domácích! Po přihrávce do vápna zakončoval O'Brien, ale branku hostů těsně minul!
37'
A další akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
35'
Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu, ale obrana Hullu zatím i s velkou dávkou štěstí odolává.
33'
Po velkém závaru ve vápně hostů nakonec míč sebral Long, který znovu několikrát velmi dobře zasáhl a podržel tak svůj celek.
31'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hosté se hned vydali dopředu, ale znovu je zastavila nepřesná přihrávka.
30'
29'
O'Brien dostal přihrávku do vápna a vyzkoušel to z úhlu, ale branku hostů o několik decimetrů minul, takže stav utkání se stále nemění!
27'
Stále se na trávníku nic zajímavého neděje. Oba celky se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se ani jednomu nedaří podle představ.
25'
Žádnou velkou fotbalovou show tedy rozhodně nesledujeme. Zatím je to hlavně velký boj plný tvrdých soubojů, takže klasický anglický zápas.
23'
K dobrému míči se nyní drali hned tři hostující hráči, ale nakonec se k němu nikdo nedostal a míč skončil v zámezí.
22'
21'
O'Brien šel za dlouhým míčem a po souboji upadl na hranici velkého vápna Hullu, ale rozhodčí byl blízko a faul neodpískal.
20'
Batty nyní zajel do protihráče a může být rád, že za svůj faul nevyfasoval žlutou kartu.
19'
Zatím je to stále spíše boj o každý kousek hřiště. Šanci jsme neviděli, ale tvrdých osobních soubojů už bylo k vidění opravdu dost.
17'
A po další nepřesné přihrávce domácího hráče si pro míč došel pozorný Long, který ani tentokrát s rozehrávkou nepospíchá.
15'
Domácí to nyní dvakrát zkusili dlouhým nákopem, ale ani ten k ničemu nevedl.
13'
Hra se vyrovnala a nyní se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hrací plochy. Na první šanci stále čekáme.
11'
Znovu rychlá akce hostů, ale ani tentokrát to k ničemu nevedlo. Hull zatím spoléhá hlavně na brejky, naopak domácí zatím sází na trpělivou kombinaci.
9'
Hull to zkusil dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a míč skončil za postranní lajnou, takže na tahu jsou znovu domácí.
7'
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Míč má Long, který s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.
7'
Hostující Kane vzápětí odehrál míč znovu na rohový kop. Opět ho rozehraje Skalák.
6'
Míč poslal do vápna Skalák, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení neprotlačil.
5'
Rohový kop pro domácí.
4'
Wallace napálil míč před branku hostů, ale tam dobře zasáhl Mazuch, který ho uklidil do bezpečí.
3'
Začátek zápasu patří domácímu celku, který je aktivnější a stále se tlačí dopředu. Hull se zatím jen brání.
1'
A hned v první minutě došlo na český souboj, který lépe zvládl Mazuch. Rozehrávat se tak bude od branky hostů.
1'
Od první minuty uvidíme na trávníku hned dva české hráče. Na domácí straně je to záložník Skalák a na straně hostů stoper Mazuch, tak uvidíme, jak si povedou.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Millwall FC: Archer – Romeo, Pearce, Cooper, M. Wallace – J. Wallace, Tunnicliffe, Leonard, Skalák – Elliott, O'Brien
Náhradníci: Brown, Ferguson, Martin, Meredith, Morison, White, Williams

Hull City AFC: Long – Kane, Mazuch, McKenzie, Lichaj – Batty, Stewart – Milinkovič, Toral, Dicko – Martin
Náhradníci: Burke, Fleming, Evandro, Lewis, Marshall, Ritson, Sheaf

Rozhodčí: Woolmer – Cooper, Kane.
Utkání začíná už v 15:00 hodin a my budeme u toho. Jen dodám, že pokud duel skončí nerozhodným výsledkem, tak se bude opakovat na stadionu Hullu.
Poslední vzájemné zápasy

Millwall – Hull 2:2
Hull – Millwall 1:2
Millwall – Hull 0:0
Millwall – Hull 0:1
Hull – Millwall 4:1
Millwall FC hraje druhou anglickou ligu, tedy Championship. V této náročné lize je zatím na 19. pozici, takže žádná sláva, ale v posledních týdnech hraje domácí celek velice dobře, protože vyhrál poslední tři zápasy. V poháru zatím domácí celek neodehrál ani jeden zápas, tak uvidíme, jak si povede dnes.

Hull City AFC hraje také druhou ligu. Hostující celek si ale v lize vede mnohem více, než domácí. Hull má o 8 bodů více než Millwall a v lize se nachází na třinácté pozici. Také Hull hraje v posledních týdnech ve velké formě. Z posledních sedmi ligových zápasů jich šest vyhrál a jednou remizoval, naposledy doma zničil 6:0 Bolton.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Anglický FA Cup má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Millwallem a Hullem. Mírným favoritem tohoto utkání je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.